27.5.2011 svatba...

Profilova fotka
Ahojky.. tak to nakonec vyhrál květen..A jsme oba rádi, je to krásný měsíc.:) Je tu někdo se stejným datum svatby..?
Profilova fotka
Ahoj jáááá.Máme taky svatbu 27.5.2011 ve 12 hod v Hostivici.Kde přesně budete obřad mít?
Profilova fotka
Ahojky....no my ještě čas přesný nevíme...ale radši bychom dřív...Budeme to mít na Travné v kostelíku a pak v místní hospůdce...Je to na sev.Moravě kousek od polských hranic u Javorníku...nádherné místečko...A jak jsi na tom s přípravama...Já to nějak nestíhám...jediné co mám jsou šaty...a zamluveného fotografa...místo a kostel...Budu muset zrychlit...:D
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se do klubu:-) Jsem zvědavá, kolik nás tu bude :-)
Profilova fotka
@pepiny ještě je čas...to nejdůležitější máš:-) Já na rozdíl od vás holky nemám ty šatky.. Ale v neděli jdu do Adiny, tak snad se zadaří.
Profilova fotka
@amadeuska jééé,tak to ti závidim.Bylo to moc příjemný.Snad natrefíš taky na milou a šikovnou paní asistentku.Šaty mají hezké,mají novou kolekci,ačkoli já jsem si vybrala z té starší. @pepiny Bud v klidu,to stačí. ;-) Vše ostatní už pak stačí postupně.Máme taky místo,čas,místo hostiny,fotografku,vizážistku a kadeřnici v jednom a já mám šatky.Už asi 2 měsíce čekáme na prstýnky,tak snad ještě tento měsíc budou a to je vše.Na zbytek mám furt dost času a nějak se nemůžu k ničemu dokopat... :-N |-|
Profilova fotka
Tak to jste mě uklidnily....že mám hodně času...Ale ale...ono stejně ještě katechizmus s farářem a my plánujeme svatbu 300km od našeho domova takže...trochu složitější....ale snad to všechno dobře skloubíme a stihnem...:) Já potřebuju ještě sehnat španělský závoj a botky....a s bižu si vůbec nevím rady...mám několik nápadů a nevím pro co se rozhodnout.....A v jaké barvě máte svatbu..? My v lila....
Profilova fotka
@pepiny my máme zeleno bílou s lehkým dobarvením žluté,aby ty barvy byly jarní.Koukni na šprky pro radost cézet.Třeba najdeš to,co si přeješ.Jo a udělají ti tam cokoliv v barvě,kterou chceš.Já mám ve svém albu korunku,která je normálně bílá až čirá a já jí mám do zelena, ;-)
Profilova fotka
@pepiny Já jsem ujetá na oranžovou, takže volba byla jasná ;-)
Profilova fotka
@amadeuska A máš i šperky do oranžova????Já jsem si právě pořídila šperky do zelena...A výzdobu už máš?
Profilova fotka
@porodnibabka No o špercích do oranžova jsem uvažovala, ale zatím jsem ještě neviděla takový, aby se mi líbily:-) Výzdobu já až tolik neřeším. On se ten Sporthotel specializuje na svatby, takže tam vše mají a já si jen řeknu, co chci použít. Takže vlastně jediné, co budeme zdobit je parník a tam to chci vyřešit bílými balónky :-) Jinak šaty jsem myslela, že má vybraný, ale máma se najednou projevila, že je jí líto, že nešla se mnou- doteď se tvářila, že jí to moc nezajímá- takže půjdu ještě do jednoho salonu kvůli ní. Tak jsem na to teda zvědavá :-D
Profilova fotka
@amadeuska Fakt?Tak to je ale přeci hezký... ;-) I když jsem myslela,že už máš jasně vybráno...Tamty s Bereniké,ty první.Ty ti moc sluší.myslím si,že bys mohla mít malinkou vlečku,ale to je na tobě. ;-) Jinak s těma šperkama...Už jsem to tu psala,ale na sperky pro radost.cézet...mají supr výběr.Docela velký a navíc jsou schopní a ochotní ti v podsttě jakýkoliv šperk udělat v barvě,ve které budeš chtít.V albu mám čelenku,která je do bílá a já jí mám do zelena spešl na zakázku.Tak se jukni na jejich webovky,třeba vybereš. ;-)
Profilova fotka
@porodnibabka Díky kouknu ;-) Mně se ty z Bereniké taky moc líbí a navíc jsou za super cenu. Tak nikdo neříká, že je nakonec nebudu mít, ale ještě musím jít do jednoho salonu s mamkou prostě :-D A jinak jsem raději, že nemají vlečku...obzvlášť na parníku je zbytečná a naopak by mohla překážet...
Článek se načítá
Profilova fotka
@amadeuska tak tím lépe...Mohla bys to dohnat dlouhým závojem...Ten ti opravdu sluší moc.Tak si to zkoušení užijte,holky.Třeba můžeš jít pak do Bereniké znova a ješt můžeš určo poprosit o znovu zkoušení i těma favorizovanýma šatkama. ;-)
Profilova fotka
@porodnibabka Asi to tak udělám. No a zítra jdu do salónu Chic, tak uvidíme. Třeba vyberu ještě něco jiného :-)
Profilova fotka
@amadeuska Tak Chic byl supr,tam jsem si vybírala šatky na ples,ale paní,co měla na starost svatební byla protivná.vyhnala mě od tamtud,že šaty v celku mi nebudou,že jsem mrnavá....a to doslova.Tak jsem se otočila na podpatku a šla.
Profilova fotka
@porodnibabka Hm, tak už vidím, jak zítra požene mě, že jsem na jejich šaty moc tlustá :-D
Profilova fotka
@amadeuska ale neblbni,to néé.To si nedovolej.Já asi vypadám jak malej harant nebo co.Když jsem někam vlezla,tak se mi ptali,jestli chci plesovky...když jsem řekla že né,že svatební,tak na mě nevěřícně koukali.jen Adina fakt byla v tomhle fajn.
Profilova fotka
@porodnibabka Ale jo, Adina byla fajn, ale na druhou stranu je to jedinej salón, kde jsem byla a nevěnovali se mi. Prostě tam pořád pobíhaly a měly tam víc lidí...no čekala jsem, když se objednám, že se budou věnovat jen mě. A šaty mají krásný a velký výběr...ale je fakt, že v těch z Bereniké jsem se cítila lépe a i jsem se v tom lépe pohybovala a tak. Takže jsem moc zvědavá, co to bude dneska:-) A jinak, ty ženský v těch obchodech jsou někdy neskutečně nevychovaný, nic si z toho nedělej ;-)
Profilova fotka
@amadeuska A v tom Chicu jste pořídily s mamkou jak?Už máš rozhodnuto,které to definitivně budou?
Profilova fotka
@porodnibabka Ale ja tam jdu teprve dneska;-) A co ty v kvetinarstvi, jak si poridila?
Profilova fotka
@amadeuska Nakonec jsem to nestihla.Zkusím vytisknout tu kytí a zajít tam...Jééé,já myslela,že jsi tam byla včera,tak to nic. :-(
Profilova fotka
Tak co lidičky, to je nás vážně tak málo? :-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?