25.7.2009

Ahojky holky tak je tady nějaká nevěstinka stímto datem?Jak se těšíte holky a co už mate nachystané a připravené atd....JOO a vkolik se berete a kde?my 13.00hod Frýdek-Místek :-D
Profilova fotka
Ahojky, taky máme tohle datum :-D Svatba bude ve 12:00hod v hotelu Čertousy v Praze Horních Počernicích. A tak nějak alespoň napůl už máme téměř všechno ;-) Máme vyřízené veškeré formality na matrice a zaplacený poplatek Domluvený základ v hotelu, tj. do jaké barvy chceme mít sladěnou výzdobu, sestavené menu, nahlášený přibližný počet hostů a spočítanou předběžnou kalkulaci. Do konce května máme přijít zaplatit zálohu a asi 5 dní před obřadem nahlásit definitivní počet hostů a speciální požadavky Ženich má koupený oblek Já mám objednané svatební šaty, budou ušité na míru Máme objednané prstýnky, výroba na zakázku Máme objednané svatební oznámení a zvací kartičky Na internetu jsme si objednali podvazek, cylindr na auto ženicha, polštářek pod prstýnky a vývazky Mám koupenou sexy košilku na svatební noc Máme objednané auto pro nevěstu - veterána Zamluveného fotografa Zamluvenoho hudebníka na párty - budeme mít jednoho pána s klávesami Už mám za sebou zkoušku líčení a účesu a jsem domluvená s vizážistkou na úpravě v den svatby u mě doma Jinak já se tak těším, až si ze mě přítel dělá legraci, jak ty přípravy prožívám ;-) Prý je zvědavý, co budu dělat po svatbě, až celý ten kolotoč skončí :-p A co vy, jsem sama takový blázen, nebo vás taky všechno to shánění, hledání a vybírání tak baví?
Profilova fotka
Tak kde jste kdo? To se vážně tenhle den vdáváme jen dvě ???? :-o Tak to si nemusíme nic rezervovat dopředu, všichni budou volní :-p
Profilova fotka
Ahojky,my máme také tento datum,ve Zlaté Koruně v 11,30h Máme taky téměř vše už jen vyřídit papíry a je to. Těším se moc,ale taky se toho bojím,matka je děsnej nervák takže se asi stejně zhádáme jako každé Vánoce atp.. :-) A nejvíc se bojím toho že jsem chtěla svatbu v kostele a až budeme skládat slib tak budeme muset mluvit do mikrofonu a to je asi pro mě to nejhorší :-( Ale jinak doufám že to dopadne dobře,nikdo se nepopere atd... :-)
Profilova fotka
Jééééé hurá množíme se! :-D Naše přípravy už skončily, už máme definitivně všechno, veškeré oblečení, boty, šperky a doplňky už jsou doma, oznámení jsou rozeslaná, všechny zálohy zaplacené, je objednaný dort, zákusky a výslužky a dokonce máme objednanou už i kytici :-) Radost mi kazí jen to, že moje rodina vůbec svatební nadšení nesdílí a půlka příbuzných odmítla pozvání, takže svatba bude mnohem menší, než jsme původně plánovali :-( Ale snažím se nad to povznést a nenechat si tím kazit náladu, i když mě to hodně mrzí :-( Jinak jsem taky dost nervozní, aby všechno dobře dopadlo, aby se nic nepokazilo a nikdo se nepohádal. A taky mám strach, abych cestou k oltáři nezakopla, nezakoktala se při vyslovení Ano nebo se mi netřásla ruka při navlékání prstýnku apod. ;-) A přítel ze mě má legraci a říká, že by ho naopak nějaký takový trapas pobavil :-p
Profilova fotka
No můj přítel to nějak neprožívá,ale zase se stihl pohádat s mojí mamkou a nechce u ní sedět u oběda takže to budu muset nějak vyřešit.Kytku máme vybranou,ale mám strach aby nesplývala ze šatama.máma mi říkala abych si nechala udělat oranžovou,ale to já nechci,protože přítel má půjčený oblek od kamaráda a ten měl oranžovou kytku a kravatu,tak když už stejný oblek tak aspoň jiná kravata.Chtěla jsem šampaň aby šla k mojim šatům,ale zase mama mi říkala že by splývala s košilí,tak to je asi moje největší řešení :-(
Profilova fotka
hanulilice - A do jaké barvy budete mít celkově laděnou svatbu? Většinou se celá svatba dělá v určité barevné kombinaci, takže třeba veškerá květinová výzdoba, prostírání, kytice a ženichova košile a kravata jsou ve stejné nebo podobné barvě. My například chceme celou svatbu do fialova, takže ženich má světle fialovou košili a o něco tmavší kravatu, moje kytice, jeho korsáž a kytička pro maminku a svědkyni budou z tmavě fialových růží a ve světle nebo tmavě fialové máme i vývazky, polštářek pod prstýnky a další doplňky :-)
Profilova fotka
No my sme nějak barvu neřešili spíš se chceme sladit k sobě.Ale hostinu máme u mamky v hospodě a ta tam má spíš vše tak že by to šlo do oranžova,žluta a možná i zelena tak to budeme mít do oranžova.Protože oznamko jsme v barvě neměli a na prstýnky budu mít mističku z dekoračním pískem
No holky to nas opravdu moc není..přidá se ještě někdo?? ;-)
Profilova fotka
Ono je nás dost, bohužel červencové nevěsty se nějak nechtějí rozdělovat do datumů :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to máme za pár :-D Jak se těšíte, už máte všechno hotovo? Mě chtěla skorotchýně vmanipulovat do pečení koláčků, ale statečně jsem se ubránila ;-) Ale když jsem dneska slyšela předpověď počasí, myslela jsem, že mě klepne :-o Sobota nejhorší den z celého týdne - zataženo, přeháňky a max 22°C! :-S Tak doufám, že vydrží nepršet alespoň během obřadu a při focení. A jinak se musíme utěšovat, že nám prší štěstí ;-)
Profilova fotka
Tak dnes jsme naposledy slečny! :-D Všem přeju krásný svatební den, ať nás počasí moc nezlobí a hlavně ať se nám pokud možno všechno vydaří podle našich představ :-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?