25.6.2010

Profilova fotka
Někdo s námi??? ;-)
Profilova fotka
Tak jsem Hani zvědavá, kolik nás tu bude :-D
Profilova fotka
leeena: teda že zrovna Martinku si spleteš se mnou to bych nečekala :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj, my máme také termín 25.6. 2010 ve 13 hodin na zámku Liblice :-)
Profilova fotka
Hani: viď? :-D :-D Michalka: to je paráda a jak jste na tom s přípravami??? ;-)
Profilova fotka
Martinka a Hanka: holky, je to se mnou špatný, ale určitě víte, jak jsem to myslela :-p
Profilova fotka
Martinka si trošku rejpla, tak mi to hned evokovalo Tebe ;-) :-D
Profilova fotka
Leni: nooooo, to si ještě pořešíme teda.... :-D :-D Michalka: Kde jsou Liblice??? :-D ;-)
Profilova fotka
Michalka - máš moc hezký šaty :-)
Profilova fotka
leeena: no koukám že jsem u Tebe hezky zapsaná :-D
Profilova fotka
Hani nejsi - jen jsem držka držkatá (taky :-D)
Profilova fotka
Liblice jsou kousek od Mělníka. Jinak přípravy jsou skoro hotové, máme zamluvený obřad, hostinu, ubytování pro hosty, šaty a oblek, dort, kytku, prsteny, fotografa... Jediné co chybí je oznámení a hudba na večer. Chci načerpat nějakou inspiraci na veletrhu v HK a Pardubicích a pak taky samozřejmě v Praze. Leeena_4: díky za pochvalu. chtěla jsem mít svoje a v adině byl výprodej, tak je mám za 3900,- a pak si s nima můžu dělat co chci ;-)
Profilova fotka
Michalka: teda to se máš, že už máš tolik věcí zamluvených. Nám ještě chybí oblek, prsteny a nějaké potvrzení domluvených věcí. Jinak mám šaty taky svoje ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Michalka: tak to je super, máte už hodně věcí!!! ;-) Nám také chybí oznamko, v únoru bychom měli jít ale fotit, tak to pak dáme dohromady a vyskneme... že Leníííí??? ;-) :-D :-D Na oblek jdeme za 14 dní, přítel hodí tělo na pranýř a necháme mu ušít... ;-)
Profilova fotka
Martinka: jasně ;-) :-)
Profilova fotka
Leni: supééééér ;-) :-D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?