22.května 2010

Profilova fotka
Ahoj holky,kdo má stejný termín? bude hezky?
Profilova fotka
Ahojky no doufám že bude hezky. A když ne tak nám bude pršet štěstíčko :-)
Profilova fotka
to ano,ale mohlo by zapršet ráno a pak takové to akorát teplíčko,viď. Ráda bych hostinu přesunula ven :-)
ahojky, taky mám stejný termín. Počasí bude určitě nádherný 8-) aspoň doufám :-|
Určitě bude hezky... vzhledem k tomu, že se chceme brát v zámeckém parku, tak ani v nic jiného nedoufám 8-) A konec května navíc bývá obvykle slunečný, ne? ;-)
Určitě, loni v květnu jsem se opalovala na zahradě a pěkně sem se chytla :-D
ahoj! máme o týden později - ale krásně bude tam i tam ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to blíží co??? Taky jste tak nervozní jako já??? Hodně věcí máme už zamluvených, ale pořád se kupí nové a nové. No snad to zvládneme úspěšně.
Profilova fotka
jajajullka - nervózní už ani ne,protože máme skoro všechno,teď už jen doladit maličkosti jako zasedací pořádek atd.,co už máte? abych na něco nezapoměla :-D
Profilova fotka
motejlka - máme toho hodně, ale co určitě nemáme je vybraná svatební kytice (teda pár nápadů je, jen si vybrat tu nej), doladit košili a kravatu k obleku, udělat vývazky a definitivně potvrdit ubytování pro hosty ze Slovenska, udělat rozpis svatebních aut a snad je to vše. huráááááááá už toho ubývá ;-)
Profilova fotka
ahojky, vdávám se ve stejný den a kromě minikoláčku, bot a kytek máme všechno :-)
Ahojky. Tak 22.5.2010 je i naším svatebním dnem ;-) Krom hudby k obřadu je zařízeno vše, noční můry UŽ nemám, ale věřím, že se ještě nějaká objeví :-D Ohledně počasí - i já doufám, že bude krásně (loni 30.5. se vdávala kamarádka - pršelo a bylo 10°C!!!) Tak snad se to vyblblo loni. Přítel prý počasí objednal, tak uvidíme ;-) :-D Všem přeju krásné přípravy a pokud možno poklidné těšeníčko! :-)
teda holky, jak to tady čtu, tak bych se nad sebou měla zamyslet. Nemáme toho zdaleka tolik připravenýho jako vy. Nemáme na to prostě čas, uuuuuaaaa. :-( Vidím to tak, že tenhle víkend bude jedině svatební.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky tak jak pokračujete s přípravamy??? Snad můžu říct, že pomalu finišujem až na nějaké ty drobnosti. Mějste se a ať se vám všem daří :-))
Ahoj Jaji :-) Tak dnes jsem konečně rozeslala oznámení a zbývají nám opravdu jen drobnosti. Jsem ráda, že jsem s přípravami začala tak brzy...teď to není až takový stres. Všem přeju pohodový finiš a doufám, že se nám vše vydaří podle našich představ... :-)
Profilova fotka
Ahoj clerens tak mi máme oznámení zatím rozdáno nejbližší rodině, ty které budu posílat mají ještě chvilku času. Konečně bych si měla vybrat kytku ale nějak není čas. Jinak konečně se nám podařilo sehnat pro přítele košili, je takový drobný, že potřebuje chlapeckou velikost. Původně jsme chtěli nějakou barevnou ale nakonec bude bílá. Měla by dorazit příští týden tak snad mu bude. Už se nám to pěkně krátí, snad to proběhne všechno ok a bude krásné slunečné počasí. Mějte se holy a hlavně bez stresu !!!!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky nějak se to tady zastavilo. Doufám, že to všechno dobře zvládáte a těšíte se. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, my uz jen doladujeme a dotahujeme veci do zdarneho konce, ale stejne mam pocit, ze nemame vse ok zarizeny.... snad je to jen pocit :-D zatim mame zadrhel jen s prstynkama... v pondeli jdeme ke zlatnikovi a doufam, ze uz budou takove jake jsme si objednali.... a jak u vas probihaji pripravy a co nerviky, zacinaji pracovat? u nas zatim vladne pohoda a klidek :-D a stres zatim neprichazi :-D
Hezké ráno! :-) Taky už jen dolaďujeme detaily. ;-) Ve čtvrtek jsem byla na poslední zkoušce šatů (s botama). Musely jsme vyměnit spodničku - podpatky byly vyšší, než se čekalo :-D V sobotu jsem dodělala šerpy na auta, nabalila vše do krabic a včera jsme byli na zámku zaplatit obřad. Dnes jdu domluvit kytky,objednat minizákusky,...a snad by to mělo být všechno. Uklidňující pocit však stále nepřichází !:-D ...a když vidím venku to počasí... :-(
Profilova fotka
Ahojky tak já jdu zítra ke kadeřnici, zkoušku šatů mám příští týden v úterý a taky už jen dolaďujeme detaily. Doufám, že se to počasá trošku umoudří a bude nám svítit sluníčko. Mějte se holky
Profilova fotka
my už taky finišujem..... dneska jsem dělala zasedací pořádek, tak snad se mi tam ti moji milí neporafou... a ještě jsem tiskla svatební meníčka. Zítra jdu na pedikůru, ve čt na zk líčení a to je vše přátelé, tády dá dy dáá....
Dnes v rádiu hlásili, že tohle počasí by mělo vydržet do úterý a koncem týdne teploty až 27°C...tak nevím, jestli to byl fór :-D ...mně by těch 24°C celkem stačilo! ;-)
Profilova fotka
ahoj, ja nasla toto http://www.meteocentrum.cz/predpoved-... Takze to vypada, ze se pocasi snad od stredy umoudri 8-)
Profilova fotka
Holky kéž by to tak bylo s tím počasím. Dneska jdu ke kadeřnici a kosmetičce zároveň tak jsem zvědavá co vymyslíme. Zkoušku šatů mám v úterý a to jdu ještě i na nehty. Ve čtvrtek budeme péct svatební koláčky a frgály - to bude mňamka, v pátek bude frmol s chystáním a rozvážkou výslužek a pak už přijde náš dlouho očekávaný den D. Musím přiznat, že se pomalu začínám těšit. ;-)
Tak holky já včera byla na zkoušce účesu, nakonec jsme něco vymysleli k mé spokojenosti :-) Prstýnky jsme si vyzvedli minulý pátek. Jsou nádherné, i když já měla trošku jinou představu, snad to přežiju :-D O víkendu máme loučení se svobodou a od středy dovču. V pondělí jdu já na zkoušku šatů, v útrý přítel, ve středu pro víno a řádný úklid, ve čtvrtek manikůra, vyzvednutí šatů, cukroví, chystání výslužek. V pátek vyzvednout květiny na hostinu a odvézt je tam společně s vínem a sladkým. No a v sobotu, děvčata, v sobotu budem ty nejkrásnější ženy na světě :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky dneska jsem jako divá běžela miláčkovi pro objednanou košili a jaké bylo zklamání. Paní sice košili ve velikosti 36 objednala, ale bohužel s krátkým rukávem. Nevím co dělat, už moc času nezbývá. :-(
jajajullka: To je pech...šikovná paní...a jakou barvu sháníš?
Profilova fotka
Původně sme chtěli i nějakou barevnou ale pak nám nezbývalo nic jiného než bílou. Pro miláčka se hodí tak velikost 36 aby mu krásně seděla. Ale už jsem volala jedné šikovné švadlence, že kdybychom koupili i 37 tak mu ji klidně upraví, hlavně mu musí sedět kolem krku. Takže zítra jak skončím v práci tak hurá na nákupy. To bude zase reptání. 8-)
A nemáte u vás obchod "Košile" ? U nás je to v každém větším obchodním centru a výběr mají velkej. Anebo ještě OP Prostějov...perfektní kvalita a tím, že končej, tak i dobrý ceny...
Profilova fotka
Bydlíme v takovém malém městečku, spíš vesničce, pár obchodů a nic, ale za to klídek a pohoda. V OP Prostějov jsme už byli ale zajdeme tam ještě jednou a vyzkoušíme a uvidíme co a jak. Zdá se mi, ale že tady u nás OP mají jen košile od velikosti 38. No snad budeme mít štěstí.
Profilova fotka
Ahojky holkytak počasí se od příštího pátku polepší,má být 17 °C polojasno,takže ideální,ani zima ani vedro. Hi hi. Joooo mám všechno,ať na jmenovky,které budou překvápko pro všechny hosty a jediné co mi do teď není jasné,je můj účes. Mám hodně vlasů a nechala jsem si je kvůli dvatbě dlouhé ale prostě se v ničem necítím,chjo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?