22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Lun: to je tedy kus chlapa se celkem i proneseš co? A bude hůře :-D 1. očkování? v porodnici a těsně po neočkují? Necháš ho naočkovat tu kombinaci proti žloutenkám? No budu se zítra snažit abych nebyla funící zadýchaná ostuda :-D
Profilova fotka
Katy: jasně, oki domluveno.... jj máš recht je to hlupotra... ale když v tv nic jineho neni , sama doma se tu v novem bojim - kapičku - tak to budu chtít zkouknout i na tak velké obrazovce... jako není to uplně mega obrazovka, ale je větší než jak jsem zvyklá... každou chvili by měli přijít na to zapojení tak jsem na to zvědavá.. a jdu vařit to lečo.. zkusím na novém sporáku, jsem zvědavá jaké to bude. lun: nooo tak to už se docela pronese co?
Profilova fotka
Pand: máš sklokeramiku? A jak velkou uhlopříčku máš? no je pravda je to jiné dívání než na "klasiku" zvláště něco o přírodě! To jsou teprve barvy! Naši taky mají plasmu a teď jak jsm ebyli na chatě tak tatík u hokeje řekl, to je nahovno obraz, musím tu taky koupit měnší (=80 cm) plasmu, matka byla na vybulení :-D
Profilova fotka
katy: jj sklokeramiku , na to jeste nejsem zvyklá... tak dneska to vypadá že ani jíst nebudu.. už prisel ten z UPC a kolem 15hod maá prijit dalsi kvuli opravy digestoře... :-| tak to je blbost neco zacit kuchtit. uhlopricka 82cm
Profilova fotka
Tak oni by si možná taky dali :-D
Profilova fotka
to máte pravdu,že se už pronese a to je teprve tak "malý" :-D. jo v porodnici dostal očkování do ramínka TBC a teďka to je 1. hexavakcína. o Prevenaru přemýšlím, pořád to zvažuju zda do toho jít. říkala dr., že je to na nás, zda jsme s manželem v dětství trpěli na záněty středního ucha často,tak se to projeví u mimina. a nebo že někteří rodiče čekají až bue mít první zánět toho ouška, tak jestli to bdue mít často,tak ho nechat naočkovat. JInak ty žloutenky jsou v tom očkování té Hexavakcíně.
Profilova fotka
to byla rychlost... TV zapojena za 5min a naučtují si 250 Kč no vydřiduši jedni !! lun: aha tak to jo... a to ses někde dočetla o těch očkováních nebo ti to objasnila dr.? to je hrůza co jsou ted za vsechny možnosti očkování... a co očkování proti těm druhým neštovicím? šla bys do toho? no na jednu str. je to dobré, ale na druhou str. v dospělosti dítě nebude vědět, zda je mělo či nemělo.. tak nevím no co vzít jako lepší... ty bys do toho šla?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jsme slíbila zapínám PC a tu nikdo :-( Lun: já se přimlouvám za očkování ouška, jako děcko jsme na toi hodně trpěla a probrečela noci a ta bolest, fuuuj ]-( ani jsem nevěděla že takové očkování je,.
Profilova fotka
no už jsem tady taky... asi pujdu delat véču.. co jsi jedla ty?
Profilova fotka
Já právě jím :-D
Profilova fotka
a co máš dobrého? tak si nechej chutnat a nedrob do klávesnice jo? :-D
Profilova fotka
není čím drobit a vůbec uýž nic není, udělala jsem si salátek, do něj pravé řecké olivy a kousek ciabatky co jsme včera pekla a paráda a popíjím si džusík z pravého pomeranče, už byl krápek unavený tak jsem ho vyždímala :)
Článek se načítá
Profilova fotka
to je jako druh chleba? no ty si teda papáš... dietka co? nebo jeste neco pak bude?
Profilova fotka
jak to myslis, jestli pak neco bude? Ciabattka je italský chlebík se prodává jako houska, jsm eteď měli furt celozrné tak nějaká změna, ale na zítřek jsem koupila bagety - jak jinak než celozrné :-D a dalamánky chlebík by se po cestě rozbil
Profilova fotka
A jdu uvařit presíčko :-)
Profilova fotka
no jestli si dáš ještě něco, nebo jsi už dneska končila salátkem ? chlebík jako houska jo? no to si nedovedu představit.
Profilova fotka
dietka ani ne i kdyz bych potrebovala mam nejake pneu na brise, ale vis ze ja zeleninu muzu a vylozene jsem mela na salat chut. a jestli si dam jeste neco? nevim nepredbihejme :-D
Profilova fotka
tak uz mam presicko. Byla jsem u nasich si pujcit batuzek, abychom kazdy meli vyjmecne svuj a kouknu do batohu a tam 100 euro a balicek, otevru ho a tak 6 Honzovych buchet mamka pekla :-p
Profilova fotka
no to bych chtěla fakt vidět tu pneu... akorát tak píchlé a vypuštěné ne? :-D a k presíčku by to neco chtelo co? jééé vaši jsou tak hodnííí
Profilova fotka
Pand: ty eura mam pro strycka prihodu mam jen cca 15 nebudu nic kupovat max. pivo a to staci bohate, vstup je v cene, ale znas tatika, nikdy nevis jsem rikala,m ze je nechci a jsou tam. no a buchty ty snad bebudu muset vracet, leda na brise jako pekac, ale to u me nehrozi :-D
Profilova fotka
hi hi taky bych si dala buchtu...
Profilova fotka
No tu mame zitra na snidani do busu, tu si dat nemuzu, ale dnes by byla asi nejlepsi :) jo a co me pokousis zda si nmeco dam ke kaficku? ]-( to se dela? :-D
Profilova fotka
hi hi hi ... no já bych si asi něco dala ;-)
Profilova fotka
Sladkeho? jako ke kave nebo ze mas chut?
Profilova fotka
No kde jsi? ze hledas neco sladkeho? :-D
Profilova fotka
ke kávě... no uvažuju nad pudingem
Profilova fotka
Takl co byl puding? jsem se zakecala s Luckou :-N
Profilova fotka
jsi tam? nebo hledáš ještě co k zakousnutí?
Profilova fotka
Ja nezakusuji, ani nemám chuť na puding :-D koukám po autech
Profilova fotka
aháá tak to jo, to koukej koukej ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?