22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky cestovatelky a pěknou dovču :-)
Profilova fotka
Teda my planujeme srazik a holky cestovatelky vsechny nekam odjedou :-) No takze to vidim tak ze srazik se vsema bude asi az se holky vrati a reknou si termin ony .
Profilova fotka
Lin: Saly i Jija jela jen do konce týdne takže ten další bychom mohly něco spáchat :-)
Profilova fotka
Super , souhlasíííím !!!
Profilova fotka
jija+katy: hmmm no to chápu ale je to velká škoda... aspon pár fotek by se nedalo? co? :-N saly: no vidíš to ;-) co jsem říkala :-) no tvoje ségra je fakt frajerka :-D jija+saly: stastnou cestu, užijte si to ;-)
Profilova fotka
jinak přeji krásné ranko :-) tu kosa jak z nosa, jen 5C brrrrr , kouřilo se mi od pusy...
Profilova fotka
:-) Ahoj Pand, teď tu asi budeme samy, holky výletují, ale možná se objeví Lin, Lun a Vasha :-) Jinak po 8 hod. vyrážím k zubařce tak na mě mysli, abych přežila a moc mě netrápila a hlavně aby to už bylo OK. Tady taky dnes zataženo a chladněji kolem 10C tuším bylo. Od pusy se 100°% nekouřilo :-D
Profilova fotka
katy: jasně, myslím na tebe ;-) a držím palce... tak pak napiš jak jsi dopadla! ;-) jinak tu už se vyčasuje a taky už svítí sluníčko, tak snad už bude dobře :-)
Profilova fotka
Tak už jsem zpět a pusina bolí od injekcí a špárání, ale musím přiznat Míšina mamka je fakt skvělá zubařka, kdyby nebyla až v KI bych k ní přešla. Př. týden musím znova, lečí mi kořenym, mám tam nějakou mentolovou vložku ;-) Jinak se tady taky občas vykulí sluníčko :-)
Profilova fotka
katy: tak to jsem ráda, žes přežila :-) léčí ti kořením nebo kořeny?
Profilova fotka
Pand. kořeny kořením :-D no teď mě v tom rve au au ;-( sna´d to brzy přejde.
Profilova fotka
jj určo... chtělo by to asi zaspat.. ale v práci to půjde těžko co? Končíš standardně?
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: jo standartně, v práci zaspat asi neee :-D ale kdybych nebyla v prosklené kukani ... ;-)
Profilova fotka
katy: jj tak zdrháš co? a nebo zchrupneš :-D ???
Profilova fotka
tak holky dobrou, jdu do hajan... tu stejně se nikdo ani nepodívá... holky cestovatelky to je jasné, matky to samé :-N a Katy už asi taky chrní... tak hezké sny
Profilova fotka
ahojky a dobré ranko :-) no spíš skoropoledne...
Profilova fotka
Ahojky, Katy: jasně,že na hokej kouká se svého křesílka:-), ale na naše nekouká,protože vždycky hrajeme večer a to on už dávno spinká. ale je fakt, že poslední dobou se spí špatně, tak asi fandí ve snech:-D:-D Lin:no já ddoufám,že už malého naočkuje, přece jen je mu 3,5 měsíce, my se o tom nebavily kdy ho bude očkovat, chodíme na poradnu co tři týdny. tak snad ho zítra naočkuje, na kontrolu ramínka na to TBC jdem v pondělí, má to ale dobré, takže by mělo být o.k. a ještě půjdeme zas na kontrolu kyčlí, už to jsou 2 měsíce... JInak pro srazík jsme taky, jen hoďte nějaký den, kdy se vám to hodí a já se přizpůsobím:-)
Profilova fotka
lun: ahojky, no ještě že se aspon někdo tu dnes podívá :-) jak se máš mamino? týý jo toto letí.. za chvilu bude Štěpi v pubertě.. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se až teď byla jsme na obhlídce 2 staveb v Bohumíně. A venku je hnusně chladno a prší a měla jsem hlad a žížu :-D Pand: kdepak! já včera cvičila a pak si četla knihu. Lun: a ty jako mamina s děckem můžeš jak? Pand: ty asi nebudeš v OV co?
Profilova fotka
katy: no to se někdo měl... tak třeba tu budeš dnes vypisovat ty :-D
Profilova fotka
no v týdnu asi určo nee :-| leda že by byla nějaká mimořádka.. a to nevím nevím..
Profilova fotka
Pand: mám se dobře, jen na vás tady nemám moc čas:-(. ale tak snad se to někdy spraví, až bude Štěpi vté pubertě :-D :-D Kat: no jelikož jste i zaměstnané paní,které končí nejdříve v půl 4,tak u mě připadá v úvahu asi nějaká sobota nebo neděle, protože odpoledne by to bylo pro mě tak hodina a půl max. 2h. Štěpán je od 18.00 zvyklý na svůj klid, kolem půl 7 dostává najíst a po sedmé už je v postýlce.
Profilova fotka
Lubn: tak nějaký víkend no co se dá dělat, nebo leda k tobě na zahradu :-D :-D :-D ale ne dělám si srandu nebudeme otravovat.
Profilova fotka
ahoj Katy, ta provokace byla dobrá :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: ahojky, jak se máš? Kterou teď myslíš? :-D
Profilova fotka
Myslím tu kočku se psem :-D Já se mám teď výborně, žádné stresy, spím jako mimino... Včera jsem byla na pracáku, tak jsem zvědavá, co pro mne vymyslí. Zítra jedeme s bandou na tu chatu, tak už se moc těším. Navíc ještě předtím letím ke kadeřnici (budu mít nový účes) a pak ještě posedět s kamarádkou.
Profilova fotka
Já myslím, že brzy něco najdeš, jsi šikovná, praxi máš, nebála bych se. Úplně změna účesu? Jak? Na chatu jedete do těch Kunčic pod Ondřejníkem? Jo pesan s kocurem byl dobrý :-D
Profilova fotka
Jojo, ke Kunčíkům do Kunčic /kamarád se totiž jmenuje Kunčík/ :-D :-D :-D Asi si jen nechám přistřihnout vlasy a hodím tam hnědý melír - no uvidíme.
Profilova fotka
To má dobrý to příjmní vs. chata, no ještě že tam nemá trvalé bydliště? Budete tam až do ne? Tak to pak musíš poslat fotku jak to dopadlo! jsme zvědavé :-) taky se chci objednat k Marceli už by bylo vhodné :-D
Profilova fotka
Možná si vybírali chatu podle jména :-D . Budeme tam až do neděle, uvidíme podle počasí. To se mám jako fotit? Jasně, pošlu nějaké foto z akce. Rozhodli jsme se pohřbít Rockwool, tak bude sranda ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?