22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
i já se připojuji :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska je H. konečně doma, ale byla jsem radši když chodil do práce, protože mě vzbudil ráno už o půl sedmé, že se mu už nechce spát ]-( přeju krásný zbytek víkendu
Profilova fotka
jija: no to bych měla radost :-N jinak přeji všem krásné pondělní ráno, tu zamračeno, chladno, zřejmě bude deštivo. A nebo se vypršelo už přes noc, uvidíme.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak po prodlouženém víkendu? U nás vše proběhlo fajn,a le dnes se mi nechtělo vstávat? Čím to asi bude? :-N
Profilova fotka
jija: ty máš tento týden dovču? katy: no mě se taky nechtělo vstávat... byl ten prodl.víkend moc fajn, více takových víkendů by to chtělo :-) a už se nemůžu dočkat dalšího :-D :-D :-D
Profilova fotka
/Pand: ty za chvíli budeš mít jen samé víkendy ne? :-N
Profilova fotka
dobré ránko, po dlouhéééé době vás zdravím se Štěpánkem na klíně:-) My byli na prodlouženém víkendu na chalupě v Náměšti na Hané, bylo tam super, ani se mi nechtělo jet domů. Štěpi byl hodňoučký, krásně spinkal, jako by byl doma:-). zato dneska v noci se docela často budil a už jsme od pěti vzhůru. za chvíli dostane najíst a jdeme ven. JInak se máme dobře, času málo a starostí čím dál víc:-D.
Profilova fotka
katy: joo to netuším :-D lun: on už sedí? no asi změna prostředí... no počkej až bude Štěpi v pubertě, to teprv budou starosti :-D
Profilova fotka
jijo: a proč H. vlastně nechodí do práce? :-o a kde že máme Vashu?
Profilova fotka
ahoj holky, pan: H. právě chodil do práce i v pátek a sobotu, nešel jenom v neděli a byl i dneska ráno na asi 2 hodiny. jo a dovolenou mám, dneska odpoledne vyjíždíme směr švýcarsko ;-) Lun: ahoj, tak to jste měli moc krásný prodloužený víkend a neboj Štěpánek zase bude spinkat katy: to chápu, že se nechtělo vstávat
Profilova fotka
Ahoj Lun a Jijo :-) Lun: malý už sedí? ty jo to letí ten čas? Tak starosti jo???????? Hmmmmmmm ...... budeme dbnes grilovat krkovici nebo rybu? a vyrazíme na prochajdu dnes doprava či doleva? :-D :-D :-D Jijo: to se někdo má, na kolik dní to máte? Tak hlavně foť a pak nám musíš udělat projekci :-) tak přeji šťastnou cestu a krásné počasí a zážitky :-)
Profilova fotka
Ahoooooooooooooj!!!! Holky maly urcite sam nesedi . Ale i ja si vzdycky malou davam na klid. Sedi s oporou . Sami zacinaji sedet az tak kolem 8 mesice bez opory :-) Jinakvas vsechny zdravim . Jak se vede ?? me uz celkem klidneji .
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: v neděli jsme už zase doma ;-) máme týden ale na programu je toho docela dost, koupili jsme 5 filmů tak to máme skoro film na den takže fotit jak diví určitě budem Lin: tak to je fajn, že už se máš klidněji, Gábinka se už zabaví sama?
Profilova fotka
Jija: vy fotíte na kinofilm? to je Grand tour Švajcem? Lin. ahojky, to je fajn, že už je klidněji, jsem byla na chatě na SK. dostala jsi sms?
Profilova fotka
ale tak ted je v minule pondeli po ockovani tak je uz od te doby takova podrazdena a protivna a sem tam ma teploty ale jinak se nekdy zabavi jindy potrebuje pozornost . Ale ted je to uz lepsi . Vydrzi sama kouka na me. Jeste nelozi takze jeste stiham kolem dokola i jine veci ez jen kolem male. Nastesti ted vstava kazde rano v sedm a paksi jde o pul devate jeste lehnout na pul hodky tak mam vzdycky chvilicklu tady napsat a tak .
Profilova fotka
Katy : jojo dostala ale az ted jsem sedla k PC od rana kolem male . A ted uz je zase vzhuru takze uz jdu zase pro ni . A damsi jik sobe do obyvaku at ji mam pod kontrolou :-) Dostala jsem SMS a nedele by sla
Profilova fotka
katy: jojo pořád jsme nepřišli na chuť digitálu ;-) jmenuje se to "to nejlepší ze švýcarska" Lin: tak to stáváte docela rozumně, mám malou rozumnou holčičku a už Gábinka i jí něco jiného než sunar?
Profilova fotka
holky malý ještě nesedííí, to je ještě brzy:-).jak píše Lin, sedí jen s oporou na chvíli, ale už by chtěl, pořád se v lehu přitahuje,že chce sedět. je tos ním někdy boj:-D Jija: tak přeji krásnou dovolenku:-) Lin: my jdeme na první očkování ve čtvrtek,tak jsem zvědavá jak to bude snášet. a co zuby,máte už??? Kat: tak tys to vystihla ty moje starosti :-D :-D :-D . ale ne, když malý skoro vůbec nespí a já jsem pořád s ním, bohužel mám PC daleko od něho,tak tu nemůžu s váma vysedávat. a když usne, tak na půl hodiny a to jsme ráda, že umyju nádobí a seberu suché prádlo:-). už jsem říkala bráchovi,že ať mi pořídí noťas,ať ho můžu mít v obýváku a kecat i s váma,tak snad to do konce roku bude :-D :-D
Profilova fotka
Lin: tak si v ne ještě dáme vědět ju? Měla bych být v OV a P. by měl být v práci tak bychom po obědě mohly na zdravotní prochajdu vyrazit. Počkej až začne malá běhat a ty za ní. a to neříkám jak začnou mizet věci ze šuplíků :-D Jijo: tak to nám fotky neukážeš :-( ;-( nebo uděláme někde tiskovku? bychom mohly se všechny sejít, Saly ještě dokud nerodí co? :-) Lun: se nediv, že je mrzutý, když kouká na hokej a neví zda MS vyhrajeme, doufám, že sleduje ze svého "křesílka" a že mu to moc nepřepínáš :-D :-D :-D ten zápas se SK byla čurina co? Jsme museli s mamkou taky koukat, pak nás to ani nebavilo, ale bylo mi líto SK brankáře ten to musel schytnout a úplně trapné bylo když mu nějaký kolega praštil hokejkou ze vzteku po hlavě, já být coach tak valí domů za to nato tata!
Profilova fotka
Lun : Zoubky rostou ale pomalicku , ma uz hodne bile dasna ale protlaceni se zastavilo, jen jak se tlaci pres dasna , tak je protivna. Taky jdete dost pozde co , na ockovani ?? jakto ze jste nebyli ockovani drive ?? My kvui toho ze jsme meli skarede ockovani z porodnice to prvni proti TBC . Tak a koncem kvetna jdeme na druhou davku a potom konecne zaciname od zacatku cervna plavat . Jija : jojo spinka krasne . Usina kolem osmi pul devate pk se jednou probudi v noci na piti a pak spi az do tech sedmi . Jijnak uz papa pekne . Rano snida Sunar, potom ma presnidavku nebo ovoce a tak, potom zeleninovy prikrm , nebo maso-zeleninovy prikrm, potom sunar , kasi , sunar :-)
Profilova fotka
Katy super, tak si dame v nedeli jeste vedet . mam to napsane . predbezne . A mohly bychom se sejit jeste nez Saly porodi .
Profilova fotka
Jijo: a až budeš ve Švajcu nezapomeň našim na MS fandit kdoví jestlijedeš za krásami nebo fandit :-D :-D :-D jsem tě teď vymákla co? :-N Lin: já jsem pro srazík, venku už hezky, už jsou i zahrádky otevřeny.
Profilova fotka
No ja jsem taky pro srazik. Nebylo by to spatne !!! Tak musime neco domluvit .
Profilova fotka
katy: tak to tvrdí H. pořád, že některý večer jdem na hokej :-D, no fotky můžu vzít na nějaký srazík až bude :-) uvažovala jsem, že bych je naskenovala, ale nevím kdy bude na to čas lin: takže za chvilku už bude mít Gábinka k obědu řízek a brambory :-) lun: notebook je dobrý nápad, je mobilní tak můžeš psát když bude volná chvilka, teda jestli nebude štěpánek moc akční ;-)
Profilova fotka
Jioja : no tak to jeste chvili bude trvat ale verim ze tak v roce uz si rizek da .
Profilova fotka
jija: no to se někdo mááá... :-) tak si to pěkně užijte a kdy se vracíte? Budou nějaké fotečky? :-N aha.. tak už zodpovězeno :-D no je fakt, že kdo umí s obyč. fotakem, tak ty dělají výýýborné fotky, holt digitál je na užívání pohodlnější :-) lin: no nám se to zdálo divné... :-D s tím sezením. Tak to jsem moc ráda, že už je klidněji ;-) tak to je malá šikovná a pěkně papá a dobře spinká... no sen všech maminek :-) a kde je vlastně Saly?? katy+jija: ještě existují scannery ;-)
Profilova fotka
Pan: existují, ale komu by se s tím chtělo hrát? Mě tedy ne nevím jak JItce ;-) Holky tak hoďte nějké termíny :-)
Profilova fotka
pan: skener mám dokonce doma, akorát že nemám čas na to si s tím hrát, jedině až budu v důchodu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já vás jdu jen rychle pozdravit, od rána lítám.Byli jsme u Dr.tak náš miláček už konečn našel svoji hlavičku a strčil ji tam kam má, takže je vše Ok a císař se zatím odkládá :-) :-) pak jsem vyřizovala ségře odevzdání diplomky, pže si odjela frajerka do Chorvatska, teď jsem měla scuka s tím pánem z realitky na podepsání smlouvy tak to vypadá, že vše klapne :-) už zase mizím, pže mi dnes zažíná kurz předporodní přípravy na Fakultce a to je na celé odpoledna tak já mizím..tak pokud se ještě dnes nepřihlásím, tak se loučím a já jedu směr Karlovy Vary :-) takže ahoj příští pondělí 8-)
Profilova fotka
tak jsem se přišla rozloučit za chvilku vyrážíme tak ahoj a krásný týden

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?