22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
http://cms.uholubu.com/www/cl-6801594... mrkni tu, jak to tam teď vypadá..celkem jsem čuměla
Profilova fotka
Pand: vorvaň = vykulený pupajs :-D Odcházáím už po 11 hod.
Profilova fotka
saly: no tak to teda super vylepšili... a p. Barnet je super, dá se s ním na čemkoliv domluvit. Sympaťák. katy: ahááá hi hi ... no tak to bych u tebe chtěla vidět, vypadáš jak oteklá niť :-D tak se měj a pěkný zbytek dne papa
Profilova fotka
Pand: kouká mi pupík, není tam pletýnka :-( ;-( ale co se dá dělat? ;-)
Profilova fotka
Ráno mi volaly 3 realitky, že mají klienta na ten podnájem..tak jsem tam teď gruntovala, tak držte palce, ať se mi to podaří pronajmout tento týden..už by se penízky celkem šikly. :-) první prohlídka je dnes večer.
Profilova fotka
neboj to vypracuješ ;) máš orbika, budeš chodit do posilky... a v létě tě muž nepustí nikam 8-) tak já už po obídku, dala jsem si kuř.maso na hromadě čerstvé zeleniny, bylo to super. co jste měly vy? Asi se někde sluníte ne? Tu je krásně, azuro, teplíčko, i když ve stínu to je kolikrát i na bundu... ale strašný vítr... v kanclu už mi 2x shodil ibišek ]-( tak jsem musela okno zavřít, tak snad nechcípnem. kde jste kdo?
Profilova fotka
co říkáte na tohle? http://www.orea.cz/cs/akcni-nabidky/s...
Profilova fotka
já jsem ještě nestihla dnes ani poobědvat, stejně nic uvařeno nemám.. :-( já už takovou svatbu neplánuju,takže nabídky jdou mimo mě..my už jen ve čtverko :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: Ty si to chceš všechno ještě zopakovat ;-) katy: určitě přeháníš, jsi štíhlá a kecáš abysme se vedle Tebe necítili blbě :-) saly: tak to je super, že už máš nějaké zájemce, určitě to brzo pronajmeš a budeš mít příspěvěk na prcka zítra jedu na služebku do Prahy tak jsem na to zvědavá, šéf jede ráno tak mě vyzvedne a večer hodí domů, akorát že musí být furt doma s tou jeho, takže se zase požene jak blázen, no snad to přežiju :-)
Profilova fotka
ahoj jijo: no zrovna jsem se vrátila z prohlídky, takže mám fakt radost :-( paní je sama rozvedená s dvěmi dětmi.To je fakt lukrativní kšeft,ještě chtěla trvalé bydliště...no tak jsem jí dala čas do zítřka, ale asi určitě ji tam nechci... :-( no jsem zvědavá koho seženeme.. Nemám ráda Prahu na otočku, jsem z toho vždycyky K.O.To Brno se ještě dá, ale Prahu nezávidím... Katy: ty už někoho na ten podnájem máš?
Profilova fotka
Hergot jsem teď psala dlouhý příspěk a mohu znova! Jija: jako proutek, ani jako modelka nejsem tak klid není co závidět! ;-) Saly: zatím tam nikoho nemáme nechceme to uspíšit a šlápnout vedle. V pá jsem tam měla klienty a nic z toho, jako slušní byli což o to, ale chtěli to až od 07/09 což je pozdě a navíc by tam byli max. rok, pak by šli do svého. Tak uvidíme, taky se hlásila svobodná matka s přítelem, tak to vůbec pak nebudou platit včas nebo vůbec a co my s tím? takové taky nechci tak jsem ji řekla, že nemáme zájem. Jinak někdy inzeráty co čtu pobaví např. aby si tam mohli dát trvalé bydliště, pozdější odkup, (jsem měla chuť napsat a nechce š vole darovací smlouvu?) 3+1 v centru do 5. tis. vč. služeb a internetu :-D :-D :-D (přeji hodně štěstí při hledání) apod. někdy mám pocit že čtu Dikobraz :-D vychází to ješt vůbec?
Profilova fotka
a spolupracuješ s realitkama? já začla dneska..sám bez RK se nám nikdo neozval.Zítra mám na prohlídku mladou rodinu s dítětem..furt lepší než samoživitelka.. a jak to řekneš, že nemáš zájem? že se ti nezdají...
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: zatím jedeme bez účasti RK a uvidíme, pokud se nebude dařit tak s nimi co se dá dělat. Nevíš kdo platí provizi RK? Já nebo podnájemník? A jak to řeknu, no že mám ještě 1 zájemce, který byl na prohlídce před nimi, ale že ještě nevím jak se rozhodl a pokud ano, že přišel dříve.
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásné ráno :-)
Profilova fotka
Ahoj :-) no právě, že realitky po mě nechtějí nic..jejich provize je 1x nájem a to platí zájemce..tobě jen seženou klienta..takže jsem to od včerejška zkusila...
Profilova fotka
no s tím, že někdo byl před nimi jsem včera taky řekla,ale bude trapné, když řeknu, že to bere a pak ta baba uvidí furt ten byt viset na netu... :-(
Profilova fotka
Saly: tak v tom případě být ipřímná a říci, ji že tam chceš třeba jen mladé manželé bez dětí, starší lidi, apod. možná bys ten požadavek měla říci i v RK. Přes jakou RK to děláš? A jak dlouho jsi se snažila byt sama udat? Máš ho nějak zařízený, zrekonstruovaný?
Profilova fotka
asi to vždy proberu už s tou makléřkou dopředu..ale včera mi volala, že má manželé s jedním dítětem a přišla s tou samoživitelkou..dneska mají přijít manželé, chci aby měli aspoň 2 příjmy..zatím tu byli z MM reality a Berušky a dnes nevím co to je za RK..sama jsem se snažila jen týden, ale neozval se vůbec nikdo, jen asi 10 realitek..já nevím jestli se ti lidi bojí nebo co..když jsem pronajímala tu trojku..tak asi 20 lidí hned první den, co jsem to dala do Avíza..byt je nezařízený,ale je tam udělaná koupelna(hladká bílá a kuchyňská linka je dřevěná, ne plechová, ale jinak by se dalo říct, že v původním stavu..
Profilova fotka
A teď jsi to taky dala do avíza? No my uvidíme jak to dopadne a pokud tento týden se nic rýsovat nebude tak asi taky půjdeme do RK. Je to tam nějak ošetřeno, když ti klienti třeba za 3 měsíce odejddou? Musí to najít nového nebo ne? A co smlouva? Je to jejich nebo tvůj mústr?
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak tu máme středu.. zrovna snídám :-) Katy: tak jsi mě dneska předběhla :-D no zrovna jsem se chtěla zeptat, jak to v ten pátek dopadlo, držela jsem pěstičky... no a pak na to zapoměla :-| Tak to mě mrzí... jak tak vidím, tak najít někoho slušného a včas je docela umění :-( saly: ve čtverko? A nebylo by to škoda v takových krásných uplých šatech? jija: no nee... ale někam bych do přírody vyrazila :-) tak to je škoda, že tu nejste déle.. to bychom se mohly vidět.. no tak příště ;-) holky a neexistují webovky jako hledám spolubydlícího a táák ? Ségra tam dávala inzerát s tím, že pronajme celý byt a hned se někdo ozval.. ale nevím, zda je neco jako i pro ostravu.. tak zkuste ;-)
Profilova fotka
Pand: ahojky, no já už po snídani jsem dnes měla hlad jako vlk! :-D Jako slušně vypadali, ale možná se jim to zdálo hodně, možná ještě měli jiné nabídky, možná ještě čekají, chtěli to až od 07/09 a bytl nabídek je více než dost. No snad někoho brzy najdeme, My nehledáme spolubydlící ale podnáíjemníky.
Profilova fotka
katy: jejda já moc dobře vím, že hledáte podnájemníky... ale - viz výše to píšu - že to ségře pomohlo a pronajala celý byt že to tam napsala jako inzerát.. ale dala to do této rubriky, víš?
Profilova fotka
Katty a tobě žádná realitka nevolala? Jo, měla jsem to v Avízu, taky..i jinde na serverech...smlouvu můžeš použít jejich a nebo svoji..oni ti nezaručí nic,ani po tobě nic nechtějí..jen ti přivedou zájemce na prohlídku.. Ahoj Pan: krásná chci být pro ženicha a ne pro čumily :-) větší svatbu v žádném případě nechci, to už mám za sebou, vůbec mě ta exhibice už neláká..vlastně ta svatba bude v pěti, zapomněla jsem na prcka :-D max.rodiče, jinak nikdo... Já jdu taky něco zakousnout, půjdu plavat a tam mi vždy vyhládne... Katty co ty fotky Lucky?
Profilova fotka
saly: jo tak to je jasné ;-) kdybych byla v OV, tak bych se prisla kouknout aspon na obřad.. dáš pak vědět? Jsem to ale čumilka co? :-D jj Katy taky se tesim na fotky!!
Profilova fotka
nevím, uvažovali jsme právě o typu..Oznamujeme, že byli oddáni..
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravim vas. Saly : No ted to bylo hekticke a jeste tento tyden bude. Mam s malou plno litani po doktorech , ockovani , horecky po ockovani takze kolem ni porad litas je protivna . Mezitim navarit , uklidit , do toho jsme meli pohreb , takze litani kolem totho. Segra se stehuje tak ji pomaham balit , takze tam s malou jezdime, hlidam jejiho maleho kdyz oni prevazeji veci z mista A do mista B :-) No jeste tento tyden a pak snad uz bude klidecek . Neboj se , to nejsou bezne povinnosti maminek :-) Jen se to ted nakupilo dohromady vsechno v jednu dobu :-)
Profilova fotka
Saly: a kde ještě jsi inzerovala? Mě volali 1x z RK MM Reality ale hned jsem ho stopla a poslala někam. A když bys to měla jen ve velmi úzkém kruhu s max. rodiči, tak by sis brala bílou svatební róbu? Jinak víš, že v bílých šatech by ses měla vdávat jen 1x! Já podruhé bych to taky takto dělala. Ahoj Lin: tak to je mi líto, že máš takovou divočinu, drž se budeme na tebe myslet. Fotky od Lucky jsou stále ve foťáku :-) ale zkusím dnes stáhnout jo? Ale neslibuji!
Profilova fotka
saly: no tak to nám nemůžeš udělat :-N lin: ahojky... tak to mě mrzí a upřímnou soustrast :-( drž se !!! katy: neslibuj ale snaž se!!! :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Lin: tak to jsi mě uklidnila, myslela jsem, že si pak už ani neuprdnu :-D Katty: sbazar, hyperinzerce, bazos..a tak.To víš že podruhé taky v bílé i se závojem, krémová mi nesluší a v růžovém kostýmku fakt nee :-D i po desáté bych se vdávala v bílé.. Pan: ale můžu :-D právě si myslím, že by se našlo hodně lidí, kteří by přišli očumovat a to už pak není svatba ve čtverko...bude tajná :-) Já snad dnes dohodím ty fotky kočárku..ale až odpo.. Já se loučím, jdu na bazéna a pak na nehty..ahooooj :-)
Profilova fotka
Saly: co máš proti růžovému kostýmku? :-D :-D prý podruhé v bílé nepřináší štěstí, já bych se podruhé už na to asi vyprdla a nevdávala se. Pand: já a slibotechna? Jak jsi an to přišla? :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?