22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: on je tvůj nějaký známý?
Profilova fotka
ne, známý není..je jen můj... :-D ale je takový precizní ..já teda na zuby moc netrpím,ale chodí k němu mamka a ta furt něco a nemůže si ho vynachválit..Vařeka nebo Vařecha..
Profilova fotka
Tak to já tam nemůžu jen tak přijít a říci, ať mi opraví zub, že mám dlouhodobě nemocného svého. To půjdu k mamce od Míši resp. si pocestuji :-D
Profilova fotka
Kdyby ses hezky usmála :-D já zapomněla napsat, že je mladý... ;-) uvidíš, kdyby to bolelo moc,tak v nejhorším na pohotovost..
Profilova fotka
No tak to jsi měla říci před tím než jsem hledala nového zubaře, teď asi zajedu k Míšiné mamce a doufám, že ten můj pak už bude ordinovat.
Profilova fotka
saly: tak to jo :-) modrá je dobrá :-N katy: no a kdy jdeš k zubařce či zubaři? a jakou používáš pastu?
Profilova fotka
já se dnes loučím, běžím cvičit.ahoj :-)
Profilova fotka
já se taky pro tuto chvíli loučím, odcházím z práce.. večer se možnááá připojím, když tak zítra, pa.
ahoj holky, vidim, ze to je diskuse z Ostravy :-) pochazim z Vyskovic, ale na svatbu se budu chystat ve Frydlante nad Ostravici od tatinka.. nemate nahodou nekdo nejaky kontakt na super kadernici? nejlepe, ktera by prijela tam, takze je potreba, aby mela auto! Predem moc dekuji.. papa.
Profilova fotka
Pand: pokaždé jinou používám proč se práš?Nejčastěji asi Stomu nebo vademecum ty mi nejvíce "chutnají" :-D Saly: na co jdeš dnes cvičit? Chodíš do shoppinu? Tak já taky valím domů tak zatím papa :-)
Profilova fotka
katy: no tak zkus no tak ted mi vypadl název to je dobré co? Třeba by ti to pomohlo, třeba ti to jde od dásní. Já jsem s tou pastou velmi spokojena, ale je dražší, kupuju v akci kolem 60kc.Ale super, stahuje dásně a celkově se s ní cítím líp, ale je dobré je střídat... kurňa kdybych si tak vzpoměla na název.. jooo LACALUT ;-) někdy to i naskočí :-D tak to zkus, třeba ty potíže zmírní, uvidíš. jsi dneska šla docela pozdě domů ne?
Profilova fotka
Katty: proč bych měla chodit do shopinu? =-) =-) chodím přece na ty svoje kurzy k Čurdové..dnes asi naposled..příští týden začínám na květen předporodní kurz ve Fakultce phaflinka : moje nikam nejezdí i já jsem musela k ní..takže já ti nepomůžu, pže jinou dobrou neznám..ve Frýdlantě to máte kde? na Budoucnosti?
Článek se načítá
Profilova fotka
saly: ty jsi samý kurz :-D a co rodit, už umíš? phaf: já ti taky moc nepomůžu.. už jsem spoustů kontaktů v OV ztratila, tím, že tam nejsem :-(
Profilova fotka
dnes jsme zaujímali polohy, tak to by mi šlo..ale pokud to bude nakonec císař, tak to asi nevyužiju ;-) dneska říkala, že už mám s tím otočením něco dělat, že tomu nemám nechávat volný průběh, tak budu muset popřemýšlet co se sebou :-)
Profilova fotka
saly: no já myslím za chvilu taky zaujmu polohu.... ležícího střelce :-D to by mi taky šlo :-D :-D :-D a co jako máš dělat?
v Buducnosti nee ;-) mam to na Celadne u Holubu :-) tak kdyby vas neco napadlo, budu rada! diky.
Profilova fotka
nekecej, tam to měla ségra.. tam to je super :-) a super pan vedoucí, bude se vám tam líbit.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak snad budeš mít brzo po problémech se zubami pan: takže jeden úřední den už je za Tebou ;-) jo už jste přestěhovaní do nového?i phaf: s tím Ti bohužel neporadím, mám kontakty akorát v Ově to už je na mě daleko saly: a to jsou nějaké speciální cviky jak mimčo otočit? já mám dneska ještě domácí úkol žehlení, včera jsem prala jak divá, tak dneska musím žehlit jak divá :-D
Profilova fotka
co říkáte holky na tu prasečí chřipku??? jija: nee :-| nechces prijit vyzehlit i k nam? Já jsem nejaká lemra líná
Profilova fotka
pan: tak chce to nebýt prase a pak možná přežijem ;-) ale já jsem zatím slyšela že u nás nebezpečí nehrozí, třeba jenom straší jako s ptačí chřipkou já už mám vyžehleno, ale jsem zralá tak na postel, asi se brzo přesunu
Profilova fotka
jija: no prý to hrozí na Ruz.letisti.. tak uvidíme.. ale zkusím nebýt prase :-D :-D tak já se jdu přesunout taky, mej se hezky a dobrou
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tu je krásně a pohodově.. teda ted nemluvím o práci :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak venku je luxusně co? Jsem dnes šla už po lehku :-) Pand: to není dásněma, nebo špatnou pastou, to je špatně provedenýma bílýma plombama. už se to stalo podruhé tak dám je vyvrtat a dám starý dobrý amalgán! Jsem už 100% rozhodnutá není na co čekat! Jijo: jak to myslíš? jako že mi zuby vypadají? :-( ;-( ;-( ;-( Pand: budou levné zájezdy do Mexika a Thajska (tak se zase melou) :-D
Profilova fotka
Dobré ráno :-) phaflinka : U holubů je letos nějaký hit :-) taky tam jdu 19.6. na svatbu,sice tady na BMS to moc kladnou reklamu nemá.,ale snad vám vše dopadne dobře.Můžu ti pak poreferovat jak to dopadlo té kámošce.Jo a ještě tam jdu i 5.6.to jdu vozit malou Aničku, když kámoška bude na svatbě..takže tam budu v červnu furt..letos to celé zrekonstruovali,až mě překvapilo v jakém stylu, když to byla taková horská dřevěnice a teď je interiér jak ve špičkové italské restauraci :-D přeju ať vám všechno klapne.Já jedu na svatbu ještšě 22.srpna, ale do Frenštátu. Jija: jo na otočení jsou spec.cviky, kt.to můžeš ovlivnit, ale jsou v kleče, a klečet já nevydržím.. :-(jo a svítit pod peřinou baterkou, ať se otočí za světlem ;-) Půjdu asi na zahradu, je tam dneska nádherně, ani se mi tu nechce sedět
Profilova fotka
Saly: ty jsi na chalupě? se někdo má!
Profilova fotka
katy: po lehku to je co? Co mas dnes na sobe? Minisukynku a hluboký výstrih? saly: no spatná reklama se šíří rychleji než ta dobrá, ale u ségry na svatbě bylo moc fajn, nemělo to chybu.. ale to je taky i o lidech... ale jako obsluha super. A ted vymysleli i to, že můžeš mít obřad venku a dokážou to pěkně i vyzdobit. Jen musíš v Beskydech odhadnout počásko. ty těch svateb máš nějako dost... ty jo..
Profilova fotka
:-) Katty: ne jsem doma, ale do deseti minut bydlí naši a v RD babča.Já tam mám garáž, tak chodím tam.ale nechám to až po obědě,teď jsem se rozhodla, že budu šít závěsy a záclony na chajdu.. ;-) Pan: já tam byla asi před čtyřmi lety na víkend na jazykovém pobytu.V mém stylu to moc nebylo, to obložení v jídelně mi přišlo tfakt jak z dob komunismu,v té době tam nevařili nic moc, malé porce a tak..takže mě celkem překvapilo, že tam má tolik lidí svatbu, ale teď je to tam fakt hezké, však mrkni na web jak to poměnili,zjistili, že svatby jsou kšeft, tak se na to zaměřili..ale okolí na svatbu venku úžasné, to jo.. jen si pamatuju, že v té ubytovací vile byly stěny ze sádrokartonu, tak, když si někdo "užíval" tak si připadal jako s nima ve trojce :-D :-D takže svatební noc bych nechala na doma ;-)
Profilova fotka
nějak se tu začalo zatahovat :-( jste mi to sem šouply ne? :-D saly: svatební apartman máš uplně bokem ;-) solo, takže si užívat klidně můžeš :-D já jsem tam měla mít taky svatbu, ale nejak nam nevyšel termín a sladit to. Ale ve finále jsme byli hodně spokojeni i tak.
Profilova fotka
Pand: samá voda! mám lehké džínové 3/4 ťáčky a bílé tročko s 3/4 rukávem a kousek holého vorvaňa :-D :-D :-D dnes jdu na KD tak nemohla býtr sukýnka ;-) Saly: tak to máš super, jinak já u Holubů nebyla, jen jsem viděla pár fotek a nebyl to můj styl jak si představovat svatbu, ale každý máme jiné požadavky :-)
Profilova fotka
katy: a to si mám pod tím vorvaněm představit co? :-D :-D :-D víš jakou mám představivost a jak vznikají drby ? :-N v kolik odcházíš? já 14,30 a jdu k holičce

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?