22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Vasha : No ani mi nemluv ,je to super . Doufam ze pocasi vydrzi dlouuuuhoooooo :-) Saly : Tak to mozna stihnes jeste tu upravenou porodnici . jedou rychle, takze to bude do konce kvetna asi hotove .
Profilova fotka
Lin: já jsem slyšela, že prý má přijít rovnou léto :-) Která porodnice se opravuje? Vítkovice?
Profilova fotka
jojo vitkovice . je tak to by bylo super s tim pocasim !!!
Profilova fotka
Tak to je dobře, já bych taky chtěla jednou do Vítkovic. Rodilo tam několik mých kámošek a strašně si to chválily. Lin, plánujete nějakou dovolenku s malou?
Profilova fotka
Novypada toze asi pojedeme jen na Stare Hamry na hory . Pojede nas vice rodin s detmi . Tak uz se tesime . Mam tady navstevu tak odbiham pozdeji odepisovat :-)
Profilova fotka
Tak to je fajn. Děti si pohrajou a alespoň vypadnete z Ostravy na čerstvý vzduch. My asi pojedem v srpnu na 4 dny s kolama na jižní Moravu. Taky tam budeme mít jednoho 2letého chlapečka.
Profilova fotka
Jo venku máme luxusní počasí :-) ale jaro mělo být asui to není to pravé ořechové ze zimy hned do léta. Vasha: do toho Řecka nakonec pojedete? Lin. a kam tam jezdíte na Hamry? Tu se palve se někdo má.
Profilova fotka
Hoky SOS nenapadá vás nějaká vtipná řeč pro novomanželé? jako svědek se této úlohy asi budu muset zhostit pokud mě nepředběhne otec nevěsty, mě zatím nic extra nenapadá.
Profilova fotka
katy, neboj ty na něco vtipného přijdeš, jak tě znám :-D :-D :-D Ještě nevím, kam pojedeme. Zatím čekáme na odpověď z Kréty, za kolik by nám pronajali pokoje. Uvidíme.
Profilova fotka
Vy byste na Krétu jeli indi vindy nebo jak to mám chápat?
Profilova fotka
Kámošova ségra tam minulý rok dělala v jednom penzionu. A my bychom tam jeli s bandou, ale potřebujeme vědět, kolik to stojí, abychom to mohli srovnat s cenama cestovek a pak se rozhodneme co a jak. Včera jsem na netu četla, že cestovky čekají katastrofální sezónu, tak bych teoreticky mohly být dovolené levnější.
Profilova fotka
katy: no to mě teda znáš hi hi :-D :-D tak na řeč bych musela něco popřemýšlet a to v úředním dni moc nejde, kolik máš ještě času? vasha: no taky jdem 13.6. na svatbu M. známých.. tak už uvažuju co na sebe :-) saly: týý jo to už máš fakt za pár.. to máš raz dva než se naděješ :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pandama: takže jsi to nevydržela se tady nepodívat :-D :-D :-D Taky uvažuju, co si obléknu. Bude to těžké :-p
Profilova fotka
Utíkám na obídek a pak na cvičení. Odpoledne čau, teda jestli mě manža pustí k počítači :-D
Profilova fotka
Pandama: do pátku tohoto týdne v so je svatba. Vy jedete na svatbu do KM? vasha: spíše než že bude levná si myslím, že tolik lidí nevycestuje. Tak já fičím na solárko na chvilku :-)
Profilova fotka
lin: Do konce května? =-) =-) =-) všechny kámošky na to čekají jako na smilování,měla se otvírat 11.května...a co tam vlastně opravují? jo a taky uvažuju vco si na tu svatbu obléknu.. :-D myslím, že já to budu mít z vás nejtěžší :-p
Profilova fotka
SAly: vždyť sis koupila věci na ples ne? A jak se plavalo?
Profilova fotka
katy nekoupila..půjčila, ale to jsem byla v pátém měsíci a teď budu v DEVÁTÉM...cítíš ten rozdíl...???? :-D :-D :-D hezky si kolem sebe ovinu nějaké prostěradlo nebo závěs...v OV je půjčovna těhu šatů, tak tam zkusím mrknout jestli mají i na tak pokročilé..
Profilova fotka
Já myslela, že na teď někdy. Jinak kdybys měla zájem babi má smaterový závěs i takovými těmi cancourky, akorát vyklepeme prach a moly :-D :-D :-D
Profilova fotka
vasha: no nevydržela :-D katy: jejda .. noo tak to nemáš už moc času... no uvidím na co přijdu. Nee svatba je u Brandysa. v KM slaví narozeniny M. teta.. slaví 70tiny, takže to bude ve velkém, jako další svatba v počtu lidí :-D tak jak už jsi opálená černochu? saly: to jo.. ale ted se prodávají samé pěkné věci oproti totalitě, určo něco krásného seženeš, když tak pak na netu prodáš , ne? ;-) no vidíš to a nebo do půjčovny.. katy: no ty teda hýříš vtipem :-D
Profilova fotka
Pand: to víš! A černoch? zatím jen mulat :-D tak pro dnešek papa :-)
Profilova fotka
no ale přijdou mi ty věci zbytečně drahé a mám to jen na měsíc, nic kupovat kvůli svatbě nebudu.. :-| na půjčovnu jsem koukala, ale nic moc modely tam nejsou..uvidím, jestli už nebudu mít poporodu..dnes mi volala kámoška, tak včera na fakultce císařem za 40 minut od prasknutí vody porodila Aničku(jen 45 cm..bobeček malá) :-) tak pro dnešek ahoj, jdu se někam projít...
Profilova fotka
Ahoj holky, se musím pochlubit, koukáme do akvárka a z ničeho nic skaláři agresivní jak blázen, nikdy nebyli a pak zjistíme že chrání list, kde nakladli jikry. :-) ¨Tak hned jsem se poradila co s tím postupuji přesně podle rady tatíka od Ajky tak jsem zvědavá zda se něco vylíhne a přežije :-) PS: dnes P. říkal, že zrušíme skaláry, že jsou agresivní a honí malé rybky a už je zase nechce vyměnit :-D :-D :-D a já si říkala, co tak dnes blbnout, že dříve byli v poho ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, musím Vám říct jaký jsem de.il, poslední dobou se mi 2x stallo že jsem nezhasla světla od auta, tak si na to dávám fakt pozor a dneska jsem to asi nějak přehlídla a nechala je zapnuté, teď H. v Praze na služebce mobil před vybitím a navigovala jsem bratry kam pro mě přijet po aj a pak pro auto na parkoviště :-| brácha říkal, že mi tam dá cedulku: a co světla vole? :-D pořád pro nás totiž musí jezdit (H. taky už 2x vybil baterku) :-D ale zase jsem byla úspěšná, byla jsem si pro pas a koupila jsem H. dárek k prvnímu výročí -jednodenní zájezd do vídně akorát o týden dřív a k narozkám triko a další bráchovi k svátku a tatíkovi knihu a H. ještě k svátku knihu, v Librexu měli výprodej knih po 10,- tak jsem nakoupila ;-) saly: taky by mi to přišlo zbytečné kupovat kvůli jedné akci, moje kamarádka nosila takové šaty z natahovacího materiálu (původně nebyly pro těhu) a ty se natáhly docela dost :-) Katy: takže u Vás taky bude přírůstek do rodiny a hned několika násobný ;-) Pan: tak už máš za sebou i druhý a poslední úřední den v týdnu tak teď už bude pohoda ne? :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, jakto, že jsem dnes první?
Profilova fotka
Ahoj, tak já už jsem zde taky.. ;-) Katty že nby zaspala...nebo se stará o rybičky..
Profilova fotka
Je to divné, že by měly holky hodně práce? Se mi to zdá dneska nějaké divné, když po tak dlouhé době nesvítí sluníčko. Alespoň vytáhnu novou bundičku ;-)
Profilova fotka
Dobre ranko holky, zdravi vas vase kure :-)
Profilova fotka
no to je radosti :-) já když jdu s našima do hospody, tak jsem tam taky nejmladší... :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj kuře:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?