22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Dáši jak se máš? pořád na PN? Pand: jasně že jsem myslela tétě :-D :-D :-D Saly: mě se taky líbí ty úzké. Ty předpokládáš že nabereš 20 kg? neblázni :-D
Profilova fotka
Katy: jo pořád, do práce půjdu až příští středu. Tak si to ještě musím doma užít, protože pak nebudu stíhat.
Profilova fotka
Katty: 16kg mám nahoru za poslední rok... takže 20 bude muset dolů na 100% navíc na takové šaty možná i více... :-)
Profilova fotka
saly: já bych se nebála, že to neshodíš. Po porodu budeš lítat kolem prcka, budeš chodit na procházky. To půjde samo!!!
Profilova fotka
Saly: taky si myslím, že to půjde samo, pokud se cestou nestavíš ve Francouzské palačinkárně nebo na pivečka :-D vasha: už jsi začala chodit do posilky?
Profilova fotka
Katy: zatím chodím každý den jenom v nemocnici, pak začneme chodit s R. a dohodli jsme se, že si na začátek vezmeme trenéra
Profilova fotka
A kam budete chodit? já taky nakonec budu chodit s P. a na Fifejdy kousek od Lin, mají tam jak stroje pro mě, tak na AE zonu tak na bušení svalů pro P. a cena celkem slušná. Pak si asi na podzim koupím permošku na AE apod. teď budu chodit běhat ven, na brusle, začnu venku s tenisem :-)
Profilova fotka
saly: no tak to mě mrzí :-( oni tam nemají nějaké lhůty??? vasha: ahojky :-) jak se máš? Co posilovna, chodíš? Katy mi ten dotaz vyfoukla, jak tak sleduju :-D jj to je dobrý nápad s tím trenérem, at si to nějako ještě nezhoršíš.. on ti přesně řekne co a jak ;)
Profilova fotka
My budeme chodit asi do Luny, máme to kousek od baráku a prý je to tam slušné Pan: toho se bojím nejvíce, že bych si při svých problémech mohla lehce ublížit a ani o tom nebudu vědět
Profilova fotka
vasha: no přesně tak... taky to znám :-|
Profilova fotka
Vasha: tak pokud bude s tebou profi trenér tak snad by sis neměla ublížit ne? Pand: to jsem celá já co? :-D :-p No nic jdu na solárko :-)
Profilova fotka
Já zase utíkám na rehabky, na solárko půjdu zítra - musím vychodit permanentku. Včera jsem se na zahradě opálila dost ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem si byla u RBP proplatit 500 na to těhu cvičení..no dělají s tím teda cavyky..chtějí si ofotit výpis z účtu, jako že je tvůj a když účet nemáš, tak máš asi smůlu,tak málo dávají a ještě tak s tím prudí.. ]-(
Profilova fotka
Saly: u HZP je to stejné prý se s tím dost podvádělo což nechápu jak spíše než že lidi jsou podvodníci tak na pojišťovně mají bordel! přeci když zavedu do PC fakturu na RČ tak jak to mohju udělat x krát?
Profilova fotka
no ti to mají ze stejného důvodu..taky tomu nerozumím... ;-) a nechápu proč to nedávají cash, když už na tu pobočku dolezu..no kdybych nebyla na nemocenské tak jim na to prdím..jo a už proplácejí jen doklady staré max 2 měsíce...no hajzli to jsou, zas pouvažuji o změně..kolik dává HZP?
Profilova fotka
HZP dává 500 na sport a 1000 na očkování nebo hubnutí pod lékařským dohledem já si zaplatila masáže a napsali mi sestra že hubnu jsou zapsani a akceprotování u HZP že s nimi mohou tlouštíci hubnout, nijak mě nestudovali a neptali se proč hubnu že nepotřebuji apod. bych je poslala někde ale zase proč jim tam nechat 1000 Kč? a na těhu cvíčo platí ještě dalších 500 kč + dostaneš nějaké vitamíny. pro děti je taky 1500 kč ale co můžeš brát nevím mrkni na jejich web. A tayk posílají na účet
Profilova fotka
Jo ja jsem taky u HZO . A maji se slucovat ted s Agel pojistovnou . A jeste mi rikala segra , ze si mam vybrat vsechno co nejdrive do cervence, ze snad diky te krizi premysleji ze vsechno zrusi veskere prispevky. Tak to by me fakt nepotesilo .
Profilova fotka
Chtela jsem napsat HZP :-) Saly : neres kila. Ty opravdu pujdou rychle dolu . Ale holky , hubne se opravdu jen kojenim. Jakmile jsem prestala kojit , tak i presto ze byvam s malou cely den venku a cely den kolem ni litam uz se rucicka na vaze ani nehne dolu . Takze kojit kojit kojit a hubnes sama ani nevis jak .
Profilova fotka
Katty:no tak tos udělala chytře :-) on si ještě dneska prověřoval,jestli ta moje porodní asistentka určo ty kurzy vede a třeba to plavání v Imperialu mi nevzal i když tam je vyloženě napsané plavání těhotné.. Lin: no tak to zas asi tak moc to kojení nezáleží na mě :-( budu se snažit..na chatě by to bylo nejpohodlnější.. ;-) a jak jsi dopadla s tou reklamací jak jsem psala?
Profilova fotka
Je ja si rikala ze jsem neco nenapslaa . Jo reklamace v pohode. Za tyden jsem mela kocarek opraveny . Uznali to v pohode. A udelali mi celou garancku spodku :-) Takze v pohode. A zase jezdi jako novy. Ja mam kocarek taky z obchodu na te celnici . Oni sidlili jinde ale ted jsou prestehovani na tu celnici .
Profilova fotka
lin: to holky rozebíraly v jiné diskusi že tomu tak s tím kojením není.. tak si vyber hi hi .. asi jak na koho to působí.
Profilova fotka
Pan , je to kojenim. Plus litanim kolem ditete . ale jakmile prestanes kojit kila se zastavi .
Profilova fotka
Ba naopak treba u me zase pekne pribyvaji .
Profilova fotka
No já jsme taky slyšela že jak kojíš tak tě děcko vycucává a jedeš s kg dolů, ale kámoška co kojila a cpala 5 přes 9 a později dojídala pribiňáky apod. tak nadrala další kg a te´d váží 95 kg a na začátku těhu měla 59. Saly: by zkusila něco ceknout že mi "hubnutí" neproplatí!!!!!!!!!!!! :-D Lin: já to taky slyšela ale do konce června!
Profilova fotka
Pan: nám říkali v kurzu, že je to prý kojením, že tělo spotřebuje hodně energie na výrobu mléka a tím hubneš, navíc hodně věcí nesmíš kvůli nadýmání, tak z těch suchých rohlíků už asi moc nepřibereš :-D Lin: taky asi koupím na té cvelnici, mají to tam nejlevnější..už je mi úplně jedno co to bude,ale M.plaší ať už ho teď někdy koupíme, že pak nebude lítat sám, kdyby mě to najednou chytlo.. =-)
Profilova fotka
jo a lin nevíš čistě náhodou jejich otevírací dobu?
Profilova fotka
Kde na celnici? V těšíně nebo v Bohumíně to víte musím mít přehled :-)
Profilova fotka
Je tak to nevim, ale myslim ze tam jsou urcite ve stredu a v sobotu . To stopro . a myslim ze do tri A jine dny urcite taky ale to asi kratsi dobu . Ja si taky jela koupit kocarek drive kdyby nahodou :-) Presne jak rikali v kurzu . je to tim ze telo je jinak nastavene podle me . Spotrebovava vice energie a taky ji hodne dava pryc prave peci o dite. Jakmile si zvykne na rezim a dite uz spinka a nevstava se k nemu petkrat za noc a nekoji se . Tak je jasne ze jde vsechno potom shazovat hure.
Profilova fotka
Katy : V Tesine .
Profilova fotka
Lin: v pá jak jsme tě viděla z busi tak jsme si nevšimla, že bys vypadala špatně naopak vypadáš hodně dobře :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?