22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Lun, byli jsme na Sugar - Někdo to rád horké a fakt doporučuji! nemělo to chybu. 2x se stal herci trapas poprvé my nechtěně vypadlo prso a tak to šikovně zahráli a podruhé místo že si půjdou užívat na jachtu a on aby dělal křoví řekl na chatu .- alespoň jde vidět na co myslí! :-D
Profilova fotka
jo,tak to muselo být super. to mám ráda i jako film:-) co máš dneska v plánu? co kytičky, přesazené?:-)
Profilova fotka
Jo kytičky přesazené snad dobře a neuhynout to víš nejsem zahradník a některé už byly fakt chudáčci a ž mi jich bylo lkíto když jsem je vytahovala ze starého květináče. Dnes jaký mám plán? no zlikviduji květák nevím zda udělat řízečky, nebo sekanou neboi něco úplně jiného. Nemáš tip a pokud odpoledne bude pořád krásně tak jsm edomluvené s Lin že se zejdeme společně provětrat na vzduch tak doufám, že z její sztrany to platí a večer až příjde P,. zajdeme buď na brusle nebo se proběhnout. Teď se možná hecnu a zacvičím si. Co ty máš v plánu? Co vaříš? nějak se mi dnes nechce. Jo a co ušák nebudeš mít 1 volného? Včera mě zase nadchnul :-)
Profilova fotka
já mám květák nejradši smažený:-). ale udělej třeba placičky,to ej taky dobré. jo ty más dneska rande s Lin,tak sand vám vyjde i počasí,zatím to vypadá dobře:-) Ušáka mám ještě jednoho v mražáku,měla jsme ho pro tebe připraveného jak jsi tu byla a pak zapomněla ;-) :-( ;-( jak jsi ho včera kuchtila????
Profilova fotka
No já taky miluji smažený, ale zbytečně spousta kcal a léto se blíží! A navíc nemám doma ani olej ve friťáku trak udělám ty placičky, snad taky budou dobré :) Dělala jsem tokáň - rozškvaříš 100 anglické (já měla domácí :-p ) na na ní klínky 1 velkou cibuli, na kousky nakrájené masíčko, zasypeš lžíci majoránky, podliješ 250 ml vína a dusíš, pak zjemníš smetanou (neměla jsem tak jsem udělala light verzi s mlékem) a bylo to mooooooc dobré :-) Jé tak to je škoda, že jsm e zapoměly ;-( no doufám, že počasí vydrží a Lin bude mít na mě náladu ;-)
Profilova fotka
určitě placičky jsou taky dobré a povedou se:-).asoň to nebude tak napité olejem:-) hmmm,tak ten recept si někde zapíšu a vyzkouším.já dělám většinou pečený s bůčinkem nebo na smetaně. ale někdy je potřeba to změnit. L. to moc nemusí,tak většinou si pochutnávám jen já s taťkou :-) Určitě Lin mít náladu bude,ta má náladu vždycky:-). tak ji pozdravuj:-)
Profilova fotka
Tak pokud se dnes uvidíme určo pozdravím od hl. nádraží se začíná mračit ]-( si teď dávám zrzku nějak mě honí mlsná, ale ráno ještě nemám takové výčitky :-)
Profilova fotka
no u nás už je taky celkem zataženo,takže asi u nás sprchne:-(. ach jo, no tak budu aspoň žehlit jinak dneska nevařím, půjdem zase k našim. a mamka něco vymyslí:-D
Profilova fotka
No ty se máš!!!!!!!!!!!!!!!!! taky bych to brala. no já něco vymyslím i na zítřek do práce se mi pak od nechce vařit navíc P. jde zítra na noční tak taky bude doma obědvat.
Profilova fotka
katy: nespime :-) zařizujeme no jsi psala, že půjdeš po obchodech, tak co jsi pořídila?? já peru, protože tu je taky krááásně a hodím to ven :-)
Profilova fotka
Pand: ahojky no já šla nakoupit na oběd a ten truhlík a sehnala jsem semenářstrví mělo otevřeno a vypadá to v něm moc dobře :-)
Profilova fotka
aha tak to jo :-) a co chceš za semena? Že by se z tebe stala zahradnice? Jedno kočárkování s Lun a děláš zázraky :-D :-D :-D :-D tak já jdu pověsit prádlo, už to dopralo... dokud na této str. svítí sluníčko
Článek se načítá
Profilova fotka
No v tom semenářství jsme koupila ten truhlík co jsem sháněla a nasadila jsem 3 druhy - barvy fialek a vypadá to v tom moc dobře, ne že bych něco ze semínka pěstovala to by mi asi chcíplo :-D
Profilova fotka
aha tak to jo :-) já jsem si říkala, že bys byla taková odbornice.. tak to bych dala klobouk dolů ;-) tak manža dorazil, jdu dávat na stůl
Profilova fotka
Je u vas se tak brzy jí? Nebo jste tak hladoví? :-D Já už vařžím brambory a květákové karboše připravené, asi udělám ještě i okurkový salát :-)
Profilova fotka
Tak holky něco jsem pro vás připravila: http://katy0007.rajce.idnes.cz/ budete li mít náladu koukněte ;-)
Profilova fotka
katy: no my jsme zvyklí jíst 11,30 :-) jako plus minus, když mam složitější oběd tak než ho stihnu udělat, tak klidně na 12hod, ale jsem tak zvyklá od děcka a když jím později, tak jsem pak nějaká utahaná a celý den na nic :-| to jsou ty problémy se štítnou žlázou... takže to zkrátka takto dodržujem. týýý jo to je ale fotek... to sis mákla :-) ještě, že se to tam nemusí zmenšovat co? Neměla jsi dneska náááhodou kočárkovat s Lin? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy:fotky jsou moc krásné :-) hned bych jela, třeba k těm vodopádům nebo k moři :-) my jsme dneska umyli auto a konečně odvezli babičce ledničku na chatu, vzali jsme i psa, že si uděláme procházku a když jsme se vraceli tak tam byli příbuzní se 2 vlčáky a ty po chudáčku našem docela vyjeli, naštěstí je rychle odtáhli, H. říkal, že ten náš by měl dostat za vyučenou, protože alespoň bude vědět, že k takovým psům nesmí ;-)
Profilova fotka
jejda bobek... jako by těch šrámů měl málo co?
Profilova fotka
Dobré ranko kočandy :-) zdravím opět při pondělku... vypadá to, že bude opět krááásně :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky taky krásně. Pand: s Lián to včera nevyšlo, snad příště :-) Jinak fotky ještě časem dodám z dalších dovolených, včera mě to už přestalo bavit :-)
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Katy neboj urcite se sejdeme az bude klidneji :-(
Profilova fotka
Zy chvili jdu krmit malou a potom vyrazim na kontrolu nebo spise domluvu k zubari :-) Aspon si udelame vychazku s malou .
Profilova fotka
Ahoj holky, před chvíli jsem dorazila z chajdy..počasí o víkendu bylo úplně ukázkové..nechápu proč hlásili, že bude hnusně, celý víkend pražilo sluníčko, tak jsme mohli odzkoušet naši novou zrcadlovku.. ;-) tak jsme fotili a fotili..kytičky, stromečky a tak.. :-) K přesazování jsem se nedostala, ale vygruntovala jsem celou chatu po zimě, tak jsem teď celkem K.O. Za chvíli mizím na družstvo, musím pořešit ještě nějaké věci ohledně toho pronájn´mu.. Katty až budu mít čas, určitě kouknu na fotky..
Profilova fotka
Ahojh Saly. Porad jenom litani a zarizovani :-) Ale treba to stihnout jeste pred porodem , pak uz nebude cas . no to s tim pocasim taky nechapu . Jsem mela kocarek na sportak , hlaii hnusne , tak jsem ho poskladala pracne zase zpatky na hluboky a ono nic . jsem byla nastvana . Saly, a jak to pokracuje se svatbou ?? Chystate se vzit ??
Profilova fotka
Ahoj holky. Lin: já z tebe udělala Liánu tak promiň jsme se překlepla, neboj zajdeme na prochajdu příště už bude jenom hezky :) a v tétě můžeme i na Čapkárnu s malou :-) Saly: a povedly se fotečky? Já ti mám x programů na foťáku a stejně používám jen 2-3 :-( klidně by mji stačil obyč za 3 tis.
Profilova fotka
Ahoj Lin: a jak jsi prosímtě ještě dopadla s tou reklamací v Polsku? Jak dlouho to trvalo? a kde jsi tam přesně koupila ten kočárek? Já asi koupím na té celnici, mají tam nejlevnější, jeden jsem si tam vybrala a stojí něco přes 6tis, což je zadara.. A vy už jezdíte ve spotáku? ještě malá ale nesedí co? Se svatbou bohužel nepokračujeme, pže se zatím nehýbe M.rozvod,takže do porodu to nestihneme(ale strašně moc jsme chtěli :-( ) takže pak někdy...třeba za rok..to už je pak jedno...a myslím, že po porodu bude svatba bohužel to poslední na co budu mít chuť :-D a vzhledem k tomu, že jako druhé svatební šaty bych chtěla nějaké úzké, musím počkat až tak 20 kilo shodím :-D Katty: M.fotí hodně,tak je to spíš jeho hobby .já se zatím učím, tak tady ten je asi za 30, ale on ho využije..já jen ty kytičky..ale právě z té zrcadlovky jsou hezké takové ty fotky s mázlým pozadím, co fotí profíci na svatbách..a ty já miluju..
Profilova fotka
lin: a co se děje? saly: no tu v so bylo teda pěkně hnusně, musela jsem mít svetr a podzimní bundu ]-( ale v neděli jsem se už opalovala :-) no já bych vám tu svatbu strašně moc přála... a kde to vázne ten rozvod? Nemůžou se shodnout nebo ona dělá problémy? katy: myslíš v létě nebo v tétě :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pan: vázne pouze na našem soudnictví a na jejich akčním přístupu... :-S
Profilova fotka
ahoj, ahoj!!! Zdravím vás do dalšího krásného dne!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?