22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
já neříkám, že mi to neutíká..jen, že je to dlouho..to máš skoro rok.. ;-) utíká to, tovíš že jo..nedávno mi doktor říkal, že jsem v 5tt a teď jsem v 30tt,ale pořád ještě 2,5 měsíce před sebou..jsem ráda, že jsem doma,asi i kdyby to dopadlo jinak v práci bych nezůstala..max do konce čtvrtého, nemocenská je teď obrovská, tak co v práci..tolik klidu jako mám teď už si v životě neužiju, tak jsem si to chtěla vychutnat a to se mi daří..všem doporučuji.. ;-) pokud domácnost finančně nestrádá..tak proč si nepoválet šunky doma..pak už to ikdy nebude 8-(
Profilova fotka
Saly: to máš pravdu. I když ty jsi celý den byla na cestách za volantem to by se ti asi moc pohodlně nejezdilo ne? Nebo bys byla v kanclíku? Jinak buď ráda že nejsi slonice :-D chudák 2 rioky nosí a pak jak se morduje u porodu a nikdy ji nepomůže ;-)
Profilova fotka
v autě bych byla :-( to zas není úplně taková sranda..ale i kdybych měla jinou práci třeba v kanclu, tak bych si tu nemocenku dopřála..těch 6 týdnů co dávají je už naprd..je to v době, kdy se ti stejně už nic nechce.. ;-) Slon 2 roky? =-) to jsem nevěděla..no dej pokoj..
Profilova fotka
Katy: no ono se to říká,ale mi na tom nepřijde krásného skoro nic. nosíš několik kilo navíc, ke konci funíš jak lokomotiva a v noci se nevyspíš:-D Saly: letí to šíleně, tyjo 30tt,nedávno jsi nám to taky oznámila a už tu bude za chvíli porod:-). no u nás to taky letííííí, v pondělí bude mít Štěpánek 3 měsíce!! :-N
Profilova fotka
No fakt, že jo :-) teď už to u mě může být vlastně kdykoliv.. :-( pamatuješ si ve kterém týdnu se ti malý otočil už tou halvou dolů? Já teda v noci spím jak zabitá, ale funím taky.. :-D
Profilova fotka
Saly: jakto? měla bys některý víkend místo grolovačky na chatě mrknout na zvířenu v ZOO, budou mít radost že je vstupným podpoříš! Lun: ty umíš inspirovat ostatní :-D
Profilova fotka
Do ZOO nejdu, ještě tam něco chytím.. ]-( zvířatům se raději vyhýbám..teď o víkendu se narodily na chajdě u M. 2 malé kozy, mohla jsem je vidět hoďku po porodu, ale raději jsem tam taky nešla,na těhotné se tyhle zvířecí nemoci strašně lepí..ale to mě celkem mrzelo, bylo to krásné, tak mám aspoň fotky.. :-)
Profilova fotka
Proč bys měla od zvířat něco chytit? to slyším poprvé?
Profilova fotka
mě to už neba chci jít domů a dát si rybku co tu mám sebou ale neměla jsem chuť na oběd, teď už mám, ael si říkám vydržím až domů :-)
Profilova fotka
Toxoplazmóza a tak..kolegyně z práce kvůli ní musela na potrat..třeba od koček teda mizím na kilometr daleko.. :-) Katty však už končíš,ne?
Profilova fotka
tak já se před zvířaty moc neomezovala,ale je fakt,že jsem je zas nevyhledávala:-) Sal: když jsem byla na KO v myslím 32tt,tak už byl malý otočený,takže ani nevím kdy se otočil. Kat: jo inspirovat,ale je to prostě tak,se zeptej každé holky,která už to má za sebou,co ti řekne:-D Jo a Saly: až se někdy domluvím s \katy na ten oběd,připojíš se taky?, teda pokud to bude do té doby než porodíš:-D :-D
Profilova fotka
No mi Dr.říkal, že do 32.týdne tomu mám nechat volný průběh..takže uvidíme, v tom 32tt jdu na UTZ, tak se budu modlit, aby byl už taky hlavou dole.. Určitě s vámi půjdu..není problém..jen ve středu dopoledne mám to plavání....
Článek se načítá
Profilova fotka
saly, katy: no měla jsem domluvené chlapy na byt na opravy.. nebylo zbytí... přeci oni dělají v pátek do 14hod! ]-( a to je prý krize.. no comment. lun: no tak to máš super zařízené.. a po 20hod už klídek.. no kdo umí, ten umí. A chrní teda celou noc v kuse jo? No to se někdo má :-D no vy jste se rozkecaly... saly: no nemocenskou máš obrovskou, protože ji máš ještě za podmínek loňského roku ne? Ted to je fakt mizérie :-| a fakt se nestresuj, kamarádka měla to samé, furt se bála, že se neotočí a taky se otočil ;-) ale až tak cce 3týdny před porodem si myslím. tak já jdu po obchodech, papa
Profilova fotka
nemocenskou mám sice za starých podmínek, ale podle mě když máš podle nových dlouhodobou,aspoň 2 měsíce,tak si myslím, že v tom takový rozdíl nebude,já měla taky ze začátku nic moc, ale pak v pohodě.. hmm,tak tři týdny před porodem, to už asi muselo i bolet,prý už tam pak není místo a už se neotočí.. :-(
Profilova fotka
saly: jenže ted se nepočítají ty víkendy a to ti udělá docela rozdíl... teda ted nevím jak je to u dlouhodobých nemocenských... ale otočí.. hlavně klid ;) možná to byl měsíc co já vím... ono to nějak rychle utíká. Hlavně se ted nenervuj a jak se říká, nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko ;-) stejně kdyby se neotočil, tak co by ti zbylo ;) oni už s tím zkušenosti mají.. tak by šel třeba císařem nebo by ho zkusili otočit co já vím.. ale ty to stejně ted neovlivníš.. tak se nenervuj, škodíš tím malému. A já na tebe myslím a neboj, určo se otočí, uvidíš :-)
Profilova fotka
Já se nenervuju vůbec :-) mi by císař nevadil..si lehnu a je to... ;-) ;-) já proti němu nic nemám..co má být to má být..já jen komentuju v jaké jsmer teď poloze ;-) stejně ho nějak vytáhnout musí a je mi fuk jak...
Profilova fotka
teď jsem se dívala na výpočet za tu nemocenskou ..tak se liší akorát ten první měsíc, při delší jako třeba rizikové těhu to je šul nul..je tam vyšší částka za den za méně dnů..já mám nižší částku ale zas za více dnů..takže je to pořád dost.. :-)
Profilova fotka
saly: tak to jo :-) jsem měla strach, že se nervuješ :-D takže při delší nemocnosti je to jedno jo? A musíš sedět furt doma, nebo máš vycházky nebo jak to je?
Profilova fotka
mám vycházky od 14 do 18, ale jsem v háji furt..zatím mi nikdo nepřišel, tak na to asi hřeším... :-) musím klepat...ale já stejně za chvíli už jdu na mateřskou..nejpozději za měsíc...ale asi za 14 dní..ale jako těhotné ti může být blbě kdykoliv, tak kdyby mi někdo dorazil, tak skočím na pohotovost... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě už oprobudilo sluníčko tak už jsme i po snídáni a teď si vychutnávám meltu, navařila jsem plnou konvici. Za chvilkku se rhnu na přesazování květin, musím odmazit mražák a překontrolovat co vše tam mám. =-) taky mě čeká úklid, praní, žehlení, ale něco nechám i na zítřek, protože když je zatím venku krásně asi popadnu bruslíky a projedu se :-) ale sama, P. je v práci a Míša bude mít ještě půlnoc jak ji znám :-D a po cestě zpět zajdu kuknout do semenářství pokud bude otevřeno a zkusím koupit podlouhý květináč možná by bylo za oknem hezčí mít třeba v něm 5 fialek než 5 kulatých květináčů. Co myslíte? Lun: nestraš mě - holky vy mě chcete normálně odradit!!!!!!!!!!!!!!!! Saly: já bych na nemocenskou asi nešla možná tak od 5-6 měs. ale nevím. A na císaře bych taky šla :-) Pand: tak co elektrikáři dorazili? A co jsi nakupovala? Jo a včera jsem se viděla s Lin mávaly jsme si z autobusu :-) nejprve jsme obě koukaly je to ona není a pak jsme obě řekkly je to ona :-D no co po mě chcete víte že jsem slepýšek ;-)
Profilova fotka
Tady se pořád spí ach jo a já tu sama samotinká ;-( ale už mám odmražený mražák, dnes bude kulajdu, samý kopr :-D Tak hup, hup z pelíšku! :-)
Profilova fotka
katy: ty jsi mi ale ranní ptáče :-) no já nemít žaluzky, tak jsem vzhůru už ve 4hod :-D jo to by mohlo vypadat líp v tom jednom podlouhlém květináči. A kdy budeš zkoušet ty květináče natírat 8-) no elektrikář dnes ráno v 9hod, tak už tam M. šel, já tam donesu pak chlebíčky :-) saly: no hlavně to tu moc nepiš ;-)
Profilova fotka
Pand: já nejsem moc zvyklá vyspávat mě stačí max. do 7 hod. no natírat budu asi př. týden. nekoupila jsem si ještě barvičky, apod. a př. týden je v so ta svatba a v ne nevím jak se mi bude chtít. Pošli sem taky chlebíček :-)
Profilova fotka
A zase nikde nikdo ;-( že už by se chystali chlebíčky? Já už kámošce na flaschu natáhla fotky z Itálie jede na to samé místo a zkusím znovu zda funguje už e.banking.
Profilova fotka
katy: no je fakt , že já jsem byla dnes vzhůru tak v 6hod, ale jak vidíš vedle sebe spát svou drahou polovičku, tak jsem se ještě zahrabala :-) no tak to nech na obdbobí většího klidu .. protože to budeš mít roztahané někde min. 2-3dny. Než to uschne. Tak na, máš? jj chlebíčky už nachystané, nádobí umyto, ted nahodím obličej na xicht a obleču se a můžu vyrazit.
Profilova fotka
No já taky vyrazím do obchodu, pak začnu vařit a sadit ty květiny. A vypila jsem P. puistaciové mléko od Miklera bylo extra dobré, ale pšt :-D
Profilova fotka
Tak jo hokly jak myslíte já i tu klidně mohhu klábosit sama! Už jsem po obědě, králík se perfektně povedl úplně luxusní tak Lun kdybys chtěla recept pošlu, jo a kdybys měla volné ušáka a něvěděla co s ním ujmu se chudáka malého a připravím mu soukromý pekáček :-D Nějkaké kvítka už přesazené dám si presíčko a rakvičku a jdu to dodělat :-) PS: není to špatné si sama se sebou pokecat ;-) :-D
Profilova fotka
katy: tak cos pořídila? teda děláš chutě :-N no aspon víš, jak se někdy cítím já :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny, opět mě sluníčko probudilo :-) opět jsem po snídani, teď už jen popíjím čaj s mlékem a vy opět ještě spíte! Včšerejší divadlo bylo supoer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem se furt řechtala, nemělo to chybu! Pand: co jsem měla pořídit?
Profilova fotka
dobré ránko, Kat: ty jsi teda ranní ptáče:-). u nás se vstávalo ve 4,Štěpi dostal najíst,zalomil to v 5 a spal do 6. tak jsem si ho vzala k sobě do postele a ještě to na hodinu zalomil. teďka si trochu hraje, je po jídle,takže za chvíli se mu bude chtít zase spát. já už jsem taky po snídani. JInak jsem teda sobotu trávila u našich, v pátek tam i spala, ale včera už jsme spali dole ve svém. L. přijede kolem poledne,tak se těšíme.:-) A na čem jste byli v divadle?????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?