22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: no řidičák by se měnit měl, pokud měníš trvalé bydliště teď nevím jestli v rámci krajů nebo i měst, protože se mě paní na dopravním inspektorátu ptala, kam jsem měnila bydliště, jestli mi ho vydat může, ale v klidu i H. má pořád ještě starý :-) saly: no tak to zní jako docela dobrá cena, ale aby ses hned po koupit nerozhodla, že chceš vlastně nějaký úplně jiný :-D Lun: tak to pletí Ti nezávidím, já ho nesnáším, proto máme všude trávu :-D pan: taky jsem slyšela, že má být o víkednu škaredě což se mi nelíbí :-| tak H. už je po operaci dobře, dneska vymaloval jednu zeď v kuchyni a pověsil mi konečně puzzle a dokonce i všechny pivní plechovky co si sbíral :-)
Profilova fotka
Ahoj Jijo: ještě jsem ho nekoupila, pořád mám čas na rozmyšlenou, mají ho skladem, takže ho můžu koupilt kdykoliv, to víš že to je úplně jiný než jsem původně chtěla :-D ani typ,ani barva..prostě nic :-D :-D sarlot a odkud z Polska? ze kterého města?a u rodea jde přehodit sporťák směrem na sebe? asi ne co?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím z domova, tak z posilky zase prd byla tu tchýně a teď odešla, tak buď rychle ještě brusle, ale spíše to vidím na orbíka ;-) Saly: no klidně se na oběd přidj není problém nebo to můžeme domluvit oběd pak budeš cca 2 hod. štěbetat s yLun a pak se zase přidám :-) Jijo: ty H. vůbec nešetříš! po operaci a už maluje byt? =-)
Profilova fotka
Katty..není problém,když se domluvíme předem, tak klidně.. ;-) My bysme kruci měli už taky malovat.. :-( dnes jsem koupila v polsku barvu, ale nevím,kdy se do toho dáme... :-| o víkendu jsme zase v háji..
Profilova fotka
Saly: kam jedete? na chatu?
Profilova fotka
Tak mě P. ukecal vyrážím na brusle tak drž palce abych si nenatloukla kokos
Profilova fotka
katty jo, ráno v sobotu jedeme s holkama ještě na burzu na Hranečník a pak mizím na chatu a budu tam asi až do pondělka..uvidím podle počasí. Tak papa, já čekám na M. až dokočárkuje :-( a jdem zkusit toho nového Bazala 8-)
Profilova fotka
katy: já ho šetřím, pro mě to bylo překvapení, jsem myslela že sedí u stolu a něco kreslí a on mezitím tohle, jinak já dneska cvičení vynechala abych se mohla starat o H. a on už je samostatný :-D saly: tak bazal se prý fakt povedl, H. už ho hodnotil a prý by věděl jak ho udělat ještě lepší ;-)
Profilova fotka
jija: no ale od st příštího týdne by se to mělo zlepšovat ;-) katy: a ona byla zvaná nebo přepadovka? :-| tak jak sis zabruslila? Zítra se nahlaš.. at víme, že jsi v pořádku :-N saly: tak si užij chatu :-)
Profilova fotka
pan: no snad jim předpověď vyjde, chcem příští sobotu grilovat s kamarády, tak abysme nebyli jako zmoklé slepice
Profilova fotka
no pristi vikend mam počasí objednané, tak neboj, bude pěkně ;-) tak dobrou jdu do hajan :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se tedy hlásím, údy všechny a v celku, kokos zatím nenatlučen. Zabruslila jsem si super, i v 19,15 bylo v parku procesí bruslila jsme do 20,25 pak se začalo stmívat a není ten úsek kde jezdím osvětlen tak jsme šli domů. P. zlobilo 1 kolečko tak pak seděl na lavičce a čekal na mě až mě to přestane bavit :-D Pand: přišla nečekaně, stala se ji doma v koupelně havárka tak pomáhala instalatérovi, i P. tam asistoval a všichni byli jak čuníci zaprášeni a jelikož bude mít tak koupelnu ještě pár dní tak se přišla okoupat a pak jsme dali kafčo a pkecali a na netu hledali rychle sprchovací kout a obklady. P. by stejně do posilky nešel byl sedřený jako kůň.
Profilova fotka
dobré ranko kočandy při páťulínku :-) katy: no tak když tě vytáhl, tak přeci hned nepůjdeš domů ne? h hi ... a dá se to spravit to kolečko? no vy jste tak hodní na P. mamku ;-) jaký máš plán na víkendík?
Profilova fotka
ahoooj :-) Tak Bazal byl fakt úžasný ;-) ;-) dala jsem tedno velké a cítila jsem se jak po pěti 8-) vytuhla jsem pak jako dřevo..ale je fakt výborný, fajn hořký a to já mám moooc ráda..už se těším,až budu moct více.. ;-) My bychom chtěli opékat i tento víkend, tak snad se to bude dát..chladněji být může, ale hlavně ať neprší..
Profilova fotka
Pand: no musí si je pořádně utáhnout, dost blbě to i rachotilo, taky bych je zula. No je mji ji líto tak rozbombardovaný byt z ničeho nic, jen doufám, že se jim dnes s P. podaří sehnat skladem nějaké obklady a sprch kout. Nám když neteče teplá voda tak se tam taky jdeme čvachtat nebo k našim - resp. já, P. se očvachtá v práci. saly: tak to já na pivo nejsem jen na černého kozlíka ten není tak hořký, jinak nepiji. No my o víkendu 100% nejdeme grilovat P. je oba dny na 12 :-(
Profilova fotka
já jsem slaměná vdova dnes do zítra dopoledne,M.je na služebce, ale pak se už vrátí, tak i chajdu stihneme.. ;-) čekám na kámošku a pořád nikde, už 3hoďky čeká na fakultce na vyšetření..má 3 dny před porodem, tak snad ještě dorazí.. :-D
Profilova fotka
saly: no právě oni hlásí přeháňky :-| katy: kam pojedete pro obklady? do J+S? tak holky, pro dnešek mizím, třeba se objevím k večeru, jinak přeji pěkný víkend pro ty co tu už pak nebudou ;-)
Profilova fotka
To Pan nějak brzy, co? J+S mají velký výběr, taky jsem tam brala obklady do kuchyně..
Profilova fotka
Pand: nevím možná i do JS vyrazí, ale asi začnou Janíkem co má tchýně za domem. Chtěla by pokud možno něco zelenkavého, ael jak říkám musí brát to co je skladem, není zbytí jinak. Jo nějak rychle zdrháš! Saly: tak to P. je oba dny v práci tak se zítra asi vrhnu na přesazování květin a budu lelkovat :-D
Profilova fotka
já budu kytičkovat na chajdě a hlavně sadit hrách, fazole a tak..nejvyšší čas... ;-) petržel přežila z loňska, tak tu nemusím..a nasadím ty polské muškáty..to tam zas bude hezké ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem na víkend slaměná vdova. L.má zas tu svoji pčítačovou hrací akci,co má na podzim a na jaře. tak už odjeli(i s bráchou). ještě,že mi tu brácha připojil aspoň svůj noťas,abych mohla za vámi:-) Z JS máme aky obklady do koupelny,je tam šílený výběr,fakt je umění si vybrat z tolika kombinací a barev:-) Jinak mi pletí teda nevadí, jsem na vzduchu,to víte 8 let v zahradnictví,tak si člověk zvykne:-). chtěla jsem to o víkendu dodělat,no ale jak sleduji počasí,tak prdlačky:-(. tak si se Štěpánkem vymyslíme jiný program:-)
Profilova fotka
Ahoj Lun:ani nevím, že jsi dělala v zahradnictví..myslela jsem, že s cukrovinkama? ;-) takže fakt na víkend hlásí hnusně jo? to je zlé..budu muset sedět v hospodě :-D
Profilova fotka
Ahoj Lun: no já taky budu skoro slaměná vdova tak pokud bude Štěpánek spát a ty se nudit můžeme s e tu potkat :-) No já jsem úplně zapoměla že jsi zahradnice. Hlele nechceš dorat na přesazování? A já bych se Štěpíkem vyrazila na vandr? :-D Saly: a nedáš nějaké fotky na MS z chaty? Ať víme jak to tam máš krásné?
Profilova fotka
Katy ty se teda do toho vožení hrneš :-D :-D nechceš si už tak začít pořizovat taky svoje? je to pořád ještě běh na dlouhou trať, i když se už formuje prcek v bříšku, tak je těch 9 měsíců dost dlouhých.. :-( Katty nedám..krásné to tam mám :-D :-D to jo, ale není bohužel moje, tím, že ještě nejsou rozvedeni je spíš jeho ženy a nerada bych ai tady toho někdo všimnul, že se chlubím cizím peřím..dala jsem tam minule jen na chvíli tu postel a už mi psaly 2 kámošky..těch fotek si bohužel každý všimne, pokud trochu MS sledije..tak nechci riskovat :-|
Profilova fotka
Kat: jojo, v bedně večer stejně nic není,tak se tu můžem potkat, Štěpi chodí spát do 20.00.má režim chlapec:-D Jooo, přesazování bych klíďo brala, jen se mi nechce s kočárem cestovat MHD,a vůz není doma, ten si vzali pařmeni.:-( Saly: tak ty fotky pošli aspoň meilem :-). a kdy už konečně budou rozvedeni???? jo je fakt ,že 9 měsíců těhu je fakt dost,hrozně mi to lezlo na nervy ten poslední měsíc,to už jsem se fakt těšila na porod ;-) :-)
Profilova fotka
Jo a Saly: s cukrovinkama jsem dělala,ale zahradnictví jsem měla jako brigádu ;-) ,bylo to fajn, pak jsme si vjeli do vlasů s jedním kamarádem co je tam zaměstnaný a zůstala jsem doma. za ty nervy s ním mi to nestálo,ale mrzelo mě to a kamarádství už není takové jako bylo.
Profilova fotka
Saly: a co s tím má společného postel? tu jsi snad koupila do svého ne? Ale jinak to chápu tak alespoň pár můžeš poslat na mail ne? Třeba jak jsi tam měla loni rozkvetlé ne? A nikdy neříkej nikdy ;-)
Profilova fotka
postel s tím nemá společného nic,jen že jsem ji tam na chvíli vložila a už 2 kámošky to poznaly, tak mi psaly jestli jsem SALY...chápeš?
Profilova fotka
Saly: Jo tak ;-) si zase sedím na vedení, ale je pátek že? :-D :-D :-D Holky se říká, že těch 9 měsíců je nejkrásnější období ženy? Saly tobě to možná neutíká, že jsi doma, kdybys chodila do práce zase by ten čas jinak utíkal ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?