22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Saly a dej si do nosu, pak písni jakou sis dala. Ahoj Lin: no že se taky ukážeš ;-)
Profilova fotka
Katy . Ja tady ted skoro vubec nejsem . Ani nejsem poradne doma. Takze na PC vubec nechodim. :-(
Profilova fotka
Ted jsem tady na chvilicku , pozdravit vas a za chvilku prijede segra tak zase jedu pryc .
Profilova fotka
Ja musim zase jit prisal segra . Papa
Profilova fotka
dobrý den :-) katy: aha .. no já si ho nedávno změnila a jak to tak vidím, tak asi budu měnit znovu... když měním trv.bydliště, nebo jak to je s ŘP? saly: a kolik že jsi přibrala celkově, že se cítíš jak velryba? to mě pobavilo to přirovnání :-N lin: měj se papa
Profilova fotka
Pand: copak máš v ŘP adresu? :-D že je tam nějaký hezký úředník že tam chceš furt lítat? :-D Lin: a kde pořád běháš?
Profilova fotka
Tak jsem právě ukončila svůj pětihodinový oběd v palačinkárně ;-) a měla jsem cibulačku, palačinku s horkými malinami a vanilkovou zmrzlinou, kafe a pak ještě horké maliny jako dezert..a několik vod..tak jsem úspěšně prožrala dnešní nemocenskou :-D Jinak plavko v Imperialu je fajn, dala nám dost do těla, je to tam hezké, čisté..tak mě to asi bude bavit :-) Pan: zatím mám 10 kg nahoru a ještě celou čtvrtinu těhu před sebou..tak uvidíme kolik bude celkové skóre, vzhledem k tomu, že malý má kilo třicet, tak zbytek je můj :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak v poslední době mám zase problém ráno vstát a taky mě dost bolí hlava a nevím z čeho? Pitný režim mám slušný jako obvykle :-) Saly: ty máš buď tasemnici nebo kačeří žaludek tolik toho zpapat :-D
Profilova fotka
ahoj holky,... konečně je čt co? :-) to už uteče a je tu vííííkendíííík 8-) katy: no tam je napsaná Ostrava... proč bych si to musela jít vyměnit až do OV a nemohli by mi to vymenit v Pze? no taky záleží co piješ? :-D saly: tak to jo :-) neboj ty jsi taková akční to pak shodíš.. a hlavně to neřeš a užívej si to ;-) no jak říká Lun. Teda ale tolik bych toho nespořádala ani já a to se o mě mluví, že jsem žrout :-D
Profilova fotka
dobré ránko, to máme zase krásně, no sice ještě trošku kosa,ale i tak to vidím,že dneší¨ní den strávím venku:-) Saly: 10kg máš jako já v tomhle tt. takže přes 15 se moc nedostaneš,ono ke konci už se moc ani nepřibírá ;-).tak neboj a fakt víc jak půku necháš v porodce,takže to neřeš,jez na co máš chuť a užívej si bříška:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no konečně někdo se objevil :-) Pand: mám 0,5 zeleného čaje a pak už vodu + 2x ovocný nebo bylinný čajík a 1x kafíčko to být musí :-) Lun: kam vyrážíš na prochajdu:? až bude teploučko tak můžeš dorazit a dáme oběd někde na terásce co?
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko . Lun : ja taky budu dnesni den travit venku . Jako vzdycky a kazdy den :.) Saly : Deset je v pohode. Deset nechas v porodnici jak pujdes domu budes mit o deset mene Maly jeste nejake kilecko dobre, placenta neco vazi , plodovka . Takze v klidecku . A zbytek shodis hned doma behem prvniho mesice.
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky a nemůžu taky do porodnice? že bych tam nechala 5 kg - ze zadku a stehen? :-D :-D :-D Vemte mě taky ven :-)
Profilova fotka
Katy pokud vnedeli bude jaks taks pocasi tak se ozvu .V sobotu nebudu moct . A vemu te ven :-)
Profilova fotka
Lin: Ok v ne by měl být P. v práci tak se alespoň provětráme, časově to vidíš jak? po obědě? Ať vím jak naložit s časem. A kam vyrazíme?
Profilova fotka
Ja bych to videla asi po obede. Tak kolem dvou ?? To tak vestinou chodim ven . A kam pujdeme to je jedno . Stacisi vybrat :-)
Profilova fotka
Lin: Ok tak budu na tel. a snad to výjde a bude hezky se domluvíme po tel. kam vyrazíme. A půjčiš mi malou? :-)
Profilova fotka
No jasne ze pujcim ze vahas .
Profilova fotka
Tak to už se těším snad nám vyjde to počasí :-) ani nevím jaká má být předpověď.
Profilova fotka
Ja TAKY NE , ALE SNAD BUDE ASPON TROCHU DOBRE, HLAVNE AT NELIJE :-) tAK JA SE ZASE LOUCIM, JDUS MALOU VEN . PAPA
Profilova fotka
Lin: tak papa a užij si to venku, tiše závidím :-(
Profilova fotka
katy: tak to pak jo ;-) no holky, na víkend nehlásí moc ideální počasí :-| ale třeba jen párkrát sprchne a bude dobře.
Profilova fotka
Kat: určo jak budu mít trochu času a bude hezky,tk dorazím a na obdek někam zajdem,zjistíme dobré menu a půjdem:-). dneska jsem jen na dvoře, musím vyplevelit zahrádku,tak je to s malým na dlouho, když se prospí půl hodinky
Profilova fotka
lun: tak to budeš brzo pěkně opálená ;-)
Profilova fotka
Pand: ani ne, je to ve stínu ;-) :-(
Profilova fotka
HMM tak to je škoda ne? :-|
Profilova fotka
Lun. tak to bych raději šla na pořádný špacír zahrádka plét to by mě nebavilo, ale připoměla jsi mi musím přesadit květiny o víkendu zak taky budu zahradničit :-D jo a vykvetl mi kaktus! Pand: no už jsme slyšela, že nemá být moc hezky ach jo :-(
Profilova fotka
katy: nekecej... jak je to možnééé :-D ???? no jo no.. snad už nebude po létě :-N
Profilova fotka
Pand: nestraš!!!!!!!!! Tak já se pro dnešek loučím papa a hezký zbytek dne :-)
Profilova fotka
ahojky :-) tak vy si domlouváte pivka a obídky samy jooo???? =-) já sice v neděli nemůžu, to budeme na chatě, ale příště bych taky mohla na jedno na zahrádku nebo na meničko ať nemusím vařit... ;-) Byla jsem dnes v Polsku, koupila jsem si plnokvěté muškáty moc krásné výrazné barvy, takové růžovo -červené.. Jela jsem na záclonu a na kočár :-D :-D nic jsem nepřivezla, jeden se mi líbil, stál šest něco což je zadara, tak ho asi vezmu a prdím na to, už jsem z toho vybírání unavená...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?