22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no já vzdy u opičáků a medvědů vidím.. no víte co :-N
Profilova fotka
Katy: však jsem mu říkala, že tam vidím jistou podobu :-D :-D :-D pandama: abych řekla pravdu, tak se do práce i těším. Ale určitě mě to zase brzy přejde ]-(
Profilova fotka
Pand: no nevíme co? :-D
Profilova fotka
Sakra nějak mi blbne internet. Do posilovny teprve budu muset zajít. Asi půjdeme do Luny, R. říkal, že je to tam docela dobré. A ta posilovna v Shopingu je prý skvělá, ale drahá.
Profilova fotka
katy: no tak to jsou dobré vyhlídky :-) ) no co .. přímo v akci vasha: no nekup to :-D no měla bys mít větší radost, že se o tvé záda někdo stará ;-) holky, já vás nestíhám, mam pomalý net... a vy jste tak ukecané :-D
Profilova fotka
Vasha: hlkedám parťačku do posilky tady je v centru super a jen za 50 kc a jen pro ženské nepřidáš se? Mě taky blbne net a šlape mi pomalu tak že by celkově problém ne jen u mě? =-)
Profilova fotka
katy: no já bych šla hned :-) no jsem si řekla, kde ses ztratila...
Profilova fotka
Já jsem musela restartovat už mě to smolí. A dnes v knihovně jsme měla šťastnou ruku - mega úžasné průvodce Pobaltí a Petrohrad ty se fakt povedly! :-)
Profilova fotka
Katy: do centra je to docela daleko, ale někdy bychom zajít mohly. Napřed se musím naučit cvičit :-p Jinak dneska jsem si konečně byla zažádat o nový řidičák, tak už budu mít konečně všechny doklady.
Profilova fotka
katy: tak budeš dneska studovat jo? no mě to začíná už taky blbnout... nešíří se tu nějaký vir :-D vasha: no to by chtělo na začátek určo nějakého trenera, který ti to vsechno ukáže... aby sis ty záda uplne neodrovnala..
Profilova fotka
Ten net je fakt hrozný. Beztak všichni stahujou a my nemůžeme kecat ]-(
Profilova fotka
no to je fakt
Článek se načítá
Profilova fotka
pandama: na tím trenérem uvažuju. Určitě to bude lepší ;-)
Profilova fotka
to bychom si mohly na dálku udělat takový večírek... nalejme vinko a dejme chipsy.. nebo zeleninu :-N
Profilova fotka
Vasha: já taky ještě nemám řidičák :-D jinak tam co o tom mluvím je v út/čt trenérka Pand: no už jsem před cvíčem v tram studovala :-D Já mám net jen sama pro sebe nikdo mi "nekrade" rychlost a mám taky problém, ale já mám dost problém pořád s PC a to mui to brzdí, zajímavé že skype slyším jako by ten druhý seděl vedle mě.
Profilova fotka
Holky, já na to nemám nervy ]-( ]-( ]-( Mrknu tu zítra ráno, jdu se koukat na Milionáře z chatrče - jestli ty Oskary nedostal zbytečně :-D Mějte se krásně a zítra papa
Profilova fotka
Vasha: ty to máš na Divixu nebo na dvd? Já bych to chtěla vidět můžeš mi to pak půjčit? No mě to taky zlobí, ale mysláím, že problém má jen brms, seznam mě jede v pohodě a tak fajn jsme mohly pokecat! ;-(
Profilova fotka
Tak já se taky asi pro dnešek loučím tak papa a zítra po 7 ráno se na vás těším. Ahojky a dobrou noc :-)
Profilova fotka
Máš pravdu - idnes jede taky bez problémů. Mám do na Divixu. Určitě někdy půjčím. tak čau!!!
Profilova fotka
katy: jak nemám řidičák.. já myslela, že jsi ho měla ne? no já vůbec nevím jak se ovládá hlasitost na notebooku.... ucho tu pri skypování musím mit prilepené vasha: pa tak se mějte obě moc pěkně papapa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hned po ránu zdravím a čekám na vás! kde jste kdo? ;-( Pand: já mám řidičák stále na jméno za svobodna :-N
Profilova fotka
Saly: můžeš mi pls písnout nějaké to info o těch levnějších noťasích?
Profilova fotka
Dobré ranko :-) :-) já už mám řidičák nový poté co mi loni v červnu ukradli všechny doklady ;-) jinak bych ho nevyměnila snad nikdy.. Katty: já nejsem odborník a M. je dnes v Praze..ale pincip ti písnu do IP..
Profilova fotka
Saly: to bys byla moc hodná, můžeš tam písnout i ceny a kdy by to event. bylo? díky moc.
Profilova fotka
katty máš to v IP :-)
Profilova fotka
Jdu mrknout ;-)
Profilova fotka
já zas mizím, budu se dnes snažit stihnout to plavání v Imperialu a pak jdem na pokec a na oběd s kámoškou do palačinkárny..tak doufám, že se mých velrybích tvarů nezděsí, už jsme se dlouho neviděly :-D tak ahoj
Profilova fotka
No to se někdo má! Dnes si ale nebudeš moi dát v karáfce to úžasné vínečko ;-)
Profilova fotka
no to ne, pže jedu autem ;-) jinak můžu,sice ne celou karáfku,a le 2dcl jo :-p tak ahoooj
Profilova fotka
Dobre ranko !!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?