22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Já pak písnu. Katty kde jste si tak užívaly na tom wellnessu? nějak mi to uniklo..v nějakém hotelu?
Profilova fotka
No bylo super jsem popisovala už dneska tak mrkni na ráno. Byly jsme v hotelu v Palkovicích a měla jsem i koníky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, dneska musím s H. na vytahování stehů, původně jsme mysleli, že to zvládne sám, ale včera ho to začalo zase děsně bolet a MHD by to nezvládl a v autě bych tomu zase nevěřila já jinak nakonec jsem se rozhodla k zubařce nejít, už to nebolí tak by tam stejně nic neviděla katy: to byl ale super víkend, a to je na Olešné vevnitř tolik atrakcí? já jsem byla akorát v tom venkovním aquaparku a s plavkama se to myslím děje spoustě holek, řekla bych, že puboši na to čekali schválně ;-) saly: to bylo tolik sluníčka? mi přišlo že tady byla docela kosa venku, tak snad nemá prcek větší váhu než Ty ;-)
Profilova fotka
Jo jen ty Palkovice mi unikly :-| jinak jsem to četla :-) Na olešné jsem taky několikrát byla, je to tam hezké, ale mi tam je zima..jsem strašně zimomřivá, chtěla bycch zkusit Kravaře Aquapark..nebyly jste něktreá? Jijo:tam bylo 22-23 stupňů celý víkend a azuro..za Olomoucí je vždycky hezké počasí..
Profilova fotka
Jija: a co vytahuje za stehy? Copak se H. stalo? Já zase nebyla nikdy venku, ale taky vyrazíme. Vevnitř je celkem dost atrakcí, dětského nosorožce jsme nezkoušeli :-D Saly: nebyla, ale je tam, prý taky chladnější voda - teď je otázka co je chladnější co?
Profilova fotka
katy: ale byl minulý týden na operaci, proto ta nemocenská, ale byl to jenom preventivní zákrok akorát že ho to pořád bolí
Profilova fotka
Jija: Na operaci? Tak snad nic vážného a vše je OK. tak doufám, že jsi na něj hodná a podstrojuješ mu :-)
Profilova fotka
ahoj holky, já taky šmigrust přežila. byly u nás dvě návštěvy,švagrová a L. rodiče,ale jen odpoledne na skok,tak se to dalo:-D. Katy: kámošce chceme koupit k narozkám nějaký poukaz na něajké masaáže nebo něco takového k narozeninám,kde bys mi to prosím doporučila,ty jsi světoběžník a vyznáš se:-). Saly: do Kravař jezdí kámoška s 2,5letým klučinou a jsou spokojení Jija: tak ať je brzy v pořádku já byla dneska na kontrole na gyndě po tom zákroku,tak taky o.k., jizva je zahojená, můžem i sexovat :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Lun: tak to je dobře že už jsi OK a co Štěpánek je pořád hodné zlatíčko? Katy: venku na olešné mi to nepříjde moc dobré, není tam nikde stín a ani nikde tam není bazén kde by se dalo plavat, lepší je to v Zábřehu v aquaparku, tam se mi líbilo víc a pak jsem slyšela že je to fajn v polsku v té wisle, ale ještě jsem tam nebyla jojo o H. se snažím starat, zrovna dělám k obědu květák s bramborem a ještě něco vymyslím na zítra
Profilova fotka
Jijo: jééééééééé tak tio jdu kolem - květák miluji :-) do Wisly jezdí kámoška, ale je tam drahý vstup, ale já tam nikdy nebyla tak nevím. Jinak mě nevadí, že by tam nebyl stín, alespoň se opálím :-) Lun: tak ty lávové jsou moc dobré, jinak v Mariánských dělají čokoládové za 600 Kč na nich jsem nebyla, v centru Balijské - nakonec natřou bambuckým máslem za 500 Kč, v Hrabůvce je turecká masáž - zatím jsem tam nebyla, ale je to moc zajímavé, nebo kousek od nás lávové kameny, ledovými křišťály, čakrovou nebo soma aura. Ty lávové kameny jasou super doporočuji. Jinak v POrubě mají dělat i seanci ze zeleného čaje, četla jsem o tom v časáku, nejbližší našla v Brně určo to bude super, ale stálo to 2 tis. tak uvidím za kolik to bude v OV. Jinak super že jsi OK po zákroku :-) a se sexem opatrně - víš jak se říká - všeho s mírou! ;-)
Profilova fotka
Jijo:mňááám květák taky můžu. já dneska dělám kuřecí řízečky s bramborem a rajčatový salátek,hmm, to bude taky bašta:-). Štěpánek je stále hodné zlatíčko, no někdy si samozrřejmě pořve,ale dá se to, je protiva jen když se mu chce spát a nebo má hlad,jinakv pohodě. Kat: tak moc díky za tipy,něco snad vybere. jasně jasně, sex s mírou,ono to ještě malinko bude bolet, ale časem to bude dobré:-) ve Wisle jsme jednou taky byli,je to tam fakt super, ale jen vlastně vevnitř, jestli je i něco venku to nevím, my tam byli v zimě. ale bylo to fajn.
Profilova fotka
Lun: no ty si taky vyvařuješ! já si dala boloňské špagety resp. celozrné kolínka - raději :-D a taky byly dobré - jsem si to taky sama vařila :-D Odpo jdu do knihovny mám zam zamluvenou knihu a taky musím už něco půjčit o Rusku :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já taky byla ve \Wisle, je to super, ale moooc lidí..ale hezké a je tam toho hodně, myslím, že je to jen vnitřní.. já dnes prcka pozvala na oběd do Intersparu, za to že byl hodný u doktora ;-) Vše je OK, končíme 29tt ale jsme pořád hlavičkou nahoře, takže přesně naopak :-) takže pomalu začnu vytírat, aby se už otočil..
Profilova fotka
katy: tak to jste si pěkně užily ;) nooo lávové kameny jsou super.. ale to jsi ještě nezažila tu čokoládovou ;-) pak teprv řekneš :-) jinak fakt super zážitky :-D na kolik to tak vyšlo ten víkend jestli to není tajné? teda holky, vy tu děláte chutě... květák miluji a řízkem s rajčatovým salátem bych taky nepohrdla saly: neboj, moje kamarádka ted rodila a pred mesicem byl malý taky jeste nahoře.. tak hlavně klid ;-) zase opatrně aby se neomotal kolem pupeč.šňůry. a kolik jsi zatím přibrala?
Profilova fotka
Katy tak to je super, ze je to vsechno v poradku . No nakonec budes jedina z nas usetrena porodnich bolesti a porodis prirozene :-) Treba to bude i vyhoda a nemusis se trapit . Ja jdu v patek s holkama z prace na velikonocni vecirek naseho oddeleni . Dneska me pozvaly . Tak jsem rada . Konecne se odreaguju a prijdu na jine myslenky .
Profilova fotka
lun: to jsem ráda, žezakrok probehl OK a jak pise Katy, radeji se sexikem opatrne ;-) lin: no to víš, že jo.. taky potřebuješ chvilu oddychu a přijít na jiné myšlenky, pořádně si to užijte ;-)
Profilova fotka
Diky Pan .Snad bude dobre a bude to stat za to .
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím z domova :-)
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, jaké jste měly velikonoce? Já v poklidu. Včera jsem uklidila celý balkon, takže už si můžu dát kafíčko venku ;-)
Profilova fotka
lin: to víš že jo ;-) katy: taktéž zdravím :-) co takhle pozdě? :-D vasha: tak to máš ted pohodičku :-)
Profilova fotka
Je ahoj Dáši :-) no já super, od pá do ne jsme byly s Luckiu na welness víkendu a chrochtaly jsm eblahem, v ne odpo pro nás přijely chlapi jeli jsm ena Olešnoiu a včera jsm ebyli u našich a bylo super. Co ty?
Profilova fotka
Pan: ukazovala jsme P. nějaké auta co jsem obje¨vila :-)
Profilova fotka
Katy: my jsme byli s partou v sobotu po dlouhé době v ZOO, v neděli u našich a včera jsem měla klid, protože nikdo neotravoval a R. byl v práci JInak jsem dneska byla na kontrole, mám prodloužené rehabilitace a přidali mi posilovnu :-| , takže budu ještě 14 dní doma
Profilova fotka
Vasha: A to je špatné? Užij si klidu a dej se do pořádku. A v ZOO nějaké nové zvířatka?
Profilova fotka
Katy: není, ale po měsíci doma se už trochu nudím. V ZOO na všechny zvířátka přišlo jaro, takže byla docela sranda :-D Hlavně teda na jednoho opičáka, silně mi připomínal manžu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dneska jsem byla v Shopingu a mají tam v Envy obrovské slevy. Koupila jsem si jarní bundičku z 1700 za 500. Mají tam nádherné lyžařské kalhoty za 600 Kč!!!!!!!!!!
Profilova fotka
katy: tak už jste vybrali? Kdy pro něj jedete? 8-) vasha: no tak to je skvělé ne? Aspon si odpočineš.. v práci to bylo hrozné ne? Třeba mezitím můžeš ještě hledat jinou práci ... než se to povede ;-) A hlavně posilovna je na záda základ :-)
Profilova fotka
Vasha: no kdyby tě R. slyšel!!!!!!! :-D to věřím že se nudíš, ale na brms za námi nepříjdeš! ;-( taky musíme vyrazit do ZOO, moc ráda tam chodím a u opičáků si dáváme bramboráčky s hermelínem :-D
Profilova fotka
Pand: zatím pořád vybíráme ale dnes padlo dost tipů, P. tio zítra obvolá a poptá se co a jak :-)
Profilova fotka
Vasha: a kam chodíš do posilky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?