22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jijo: doufám, že není H. nic vážného! Saly: tak v mém okolí všichni do 10 kg ;-) Pand: tak kdy si založíš to album na MS? Jinak jsem se šla ven proběhnout a je tam luxusně :-)
Profilova fotka
saly: myslím, že jestli budeš chodit na procházky v létě tak budeš určitě nějaké to osvěžení potřebovat ;-) jinak moje mamka přibrala s každým dítětem 12 kg a shodila 10kg a 2kg jí zůstaly ;-) a kamarádky přibraly tak těch 12-15, ale třeba teta 30 kg a neshodila nic, spíš ještě následně nabrala a jedna kamarádka taky (ale až po porodu, v těhotenství akorát +12 :-))
Profilova fotka
Jijo: tak ono je to těžké, když si rozepereš žaludek a rozmsáš se pak se udržet na uzdě, to pak většinou ještě více kynou a pokud k sobě nejsi přísná, doma to nuikomu nevadí tak je to na pendrek a nemáš žádnou motivaci.
Profilova fotka
katy: tak ona teta shodila dost na svatby aby vypadala dobře a pak jojo efekt a kamarádka tvrdí, že skoro nejí a cvičí a stejně přibírá, čemu teda já nevěřím, nikdo nejsem ze vzduchu ;-) to bysme jinak vypadali všichni stejně ze stejného vzduchu
Profilova fotka
jija: a to si můžeš vzít na manžela paragraf? No to je dobré :-) katy: čoveče netuším... a to tam se muzu prihlasit pod svym jmenem.. nebo jako musim nebo jak to je? A to funguje stejne jak tu? no ono jíst musíš.. protože právě jak nejíš, tak tělo si ukládá samo zásoby, je to pak tak jak je.. ;-)
Profilova fotka
pan: no šéf říkal že můžu tak uvidíme co mi řekne zítra sekretářka až jí přinesu papír od doktora, doufám že to bude celý den a ne jenom 0,5 dne to bych si pak musela naddělat :-)
Profilova fotka
Pand: jj stejně jako tady a stejné jméno no mělo by bgýt ale kolik je tu s x jmény! Tak co budeš zakládat? Jijo: tak to máš super, tady by to asi nešlo bych si musela vzít dovču - pokud by tedy nebyl na to ze zákona §
Profilova fotka
katy: no já si myslím, že je to stejně jako s tím, když jdeš k doktorovi Ty sama, alespoň to máme na jednom lístku, na doktora je nárok na 0,5 dne, ale když směnuješ tak celý den, což nechápu, protože kdo směnuje se může objednat na ráno když má odpolední, já jsem sice nikdy nesměnovala, ale nastavili mi to tak do systému, takže na doktora mám celý den ;-) tak toho docela využívám :-)
Profilova fotka
jija: no tak uvidíš, ale taky jsem zvědavá... ale fakt to slyším prvně.. katy: a myslíš, že mám co? :-D
Profilova fotka
pan: no já vím, že na osobu blízkou máš mít volno, když potřebuje ošetřit a nemůže sama, mamka říkala, že ale musí být stejné trvalé bydliště (něco potřebovala kvůli jejím rodičům a ona stejné bydliště narozdíl od strejdy nemá) a když jsem loni říkala šéfovi že bych možná potřebovala volno kvůli mamce a jak je to s bydlištěm tak říkal, že volno dostanu i když s ní trvale nebydlím, protože je to moje mamka, stejně jako třeba na pohřeb dostaneš volno na tchýni ale třeba na bratrance nebo tetu už ne :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, zkouška spojení zda funguje net a vidím že ano a ITakovala jsme sama za pomocí navádění přes tel. jsem hotový IT :-D
Profilova fotka
jija: no to jsou mi věci... díky za info ;-) to se jednou může hodit. katy: no ty jsi úúúúžasná :-D saly: jak jsi nakonec udělala tu smlouvu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak za chvilku budu z trouby vytahovat beranka, jeste mi zbylo testo tak jsem udelala 6 mufinku, bolonske spagety taky uvareny a jdu s balit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že tu opět řešíte těhotenství :-) Držte mi prosím zítra palce a hodně. Jestli to vyjde, tak to bude bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zítra se ozvu.
Profilova fotka
dobré ranko kočandy při velkém pátku ;-) dneska je období velkého půstu... ale já to nedodržuju... to bych asi umřela hlady :-D katy: no ty jsi akční :-) tak kdy vyrážíte? vasha: a kdo to tu řeší? hi hi .. aááále nepovíííídej... tak to pak hned napiš jak jsi dopadla ;-) jinak MS je modrá střecha ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pátek co? Vasha: a co se děje? že by nová těhule? ;-) Pand: já už taky papám a papat budu :-)
Profilova fotka
ahooooj holky, teda než já se otočím a dojdu k PC,tak je pátek, hrůza jak ty dny letí. ale je fakt,že jsem teďka pořád s malým venklu, co doma,že? když je tak hezky. teďka byl dva dny protiva, dneska v noco moc nespal, tak jsme celkem K.O., asi tím úplňkem,nebo já nevím. Jinak holky,já přibrala 15kg,a je to mylsím tak akorát. nehlídala jsem se abych měla "jen" těch 12kg, to ani nejde, to bych musela hladpvět,takže to neřeště. V porodnici jsem nechala 10kg a pořád mám ještě nahoře ty 4-5kg. ale ono to půjde ;-) . dyť jste hubené.,takže máte jen ty břišenka. Vasha: co ti má vyjít??? že by těhulka??? v pondělí jak tu byla Katy,tak to bylo super, doufám,že zas některé přjedete na pokec,když já už tu za vámi moc nechodím:-(.
Profilova fotka
přidala jsme zas pár foteček. jen jsem jaksik Katy nevyfotila,jak ji to sluší se Štěpulou a kočárkem:-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Ahoj Lun, no úplě jsme se zapoměly vyfotit - alespoň důvod znovu přijít a napravit to :-) celkem ti závidím, že můžeš být venku taky bvych sedla někde na lavičku i třeba s noťasem a pracovala, kdyby tu šlo alespoň otevřít okno! ;-( jinak bych se mohla zase stavit ten další týáden po velikonocích? Ale zase kočárkuji a dáme zase naše kolečko? :-) a jdu mrknout na fotky ;-)
Profilova fotka
MAlý je super a konečně jsme se dočkaly fotky celé rodinky! A taky je suepr fotka jak se koupe z pěny má na hlavě svatozář :-D ten hokej bys měla zarthnout a přeladit do na Růžovku/VKV ať budoucí nevěsta nemá v budoucnu problémy a nevznikají zbytečné rodinné hádky :-D :-D :-D
Profilova fotka
lun: pěkné fotečky :-) hlavně jak se malý kouká na tu TV jako dospělý chlap :-D škoda, že jste nepořídily fotečky s Katy.. celkem jsem se těšila a i připomínala ;-) no tak snad příště :-) jste se dlouho neviděly a jistě měly puchýř na jazyku co? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahooooj :-) ježíš vy jste toho zase stihly nakecat!!! dopo nikdo a za odpoledne tolik... :-o ty kila asi fakt neovlivníš, musí to být dané i geneticky, já nežeru,jím hodně zeleniny a stejně mám skoro deset už teď :-( nejde s tím nic udělat,Dr.říkal, že je to úplně v normálu, tak jsem v klidu,slyšela jsem, že opravdu těch 10 v portodce klidně necháš, takže do plusu půjdu teprve teď.. co je s tou vashou? jak jste vydedukovaly těhu? :-N
Profilova fotka
Saly: no napadlo mě to, ale možná má nějaký super job nebo něco úplně jiného. Možností je x ;-) Pand: no právě jsme se neviděly 100 roků a pak zapomene na fotky ;-) to jsme celé my a puchýř byl :-D a jak jsem pak šla na bus na mě okolí provokovalo na každé 2 zahradě se rožnilo a vonělo to jak blázen!
Profilova fotka
zítra jedu na chalupu k tomu Bouzovu a mám slíbené taky grilování, tak už se strašně těším ;-) letos poprvé..
Profilova fotka
Saly: no my letos ještě nic, vidím to poprvé na 1.5. na chatě. Jak dopadly nehty?
Profilova fotka
saly: no ono se to u vashi uplně nabízí jak to napsala... já bych tipovala na těhu 8-) katy: no tak to by mě provokovalo taky :-| a po cestě domů jsi uvažovala, co jste ještě neprobraly ne? :-D holky neprovokujte s tím grilčem... taky bych do toho šla.. taky mít baráček s pěknou zahrádečkou, pohodičku parádička :-)
Profilova fotka
Pand: jak to víš? :-D Budeš mít balkon tak tam můžeš, sousedi tě sice zabijí, ale ibčas to vidím na sídlištích, u nás zatím naštěstí nikdo, myslím si o tom své. Jdu na jahody vypadají jako od 12 měsíčků tak jsem zvědavá zda budou i tak dobré :-)
Profilova fotka
katy: no jak bych vás neznala hi h ... a já jsem to samé :-D no já bych asi na balkonu negrilovala nevím.. zdá se mi to uhozené... a nemá to takovou tu atmosféru jak někde v přírodě.. ale to je můj názor, taky znám spoustu kolegyn, kt. grilují na balkonu.. no nevím. no ja kupovala jahody min víkend v Kaufl. a byly mooooc dobré :-) tak si dej do nosu, je to zdravé. a co budes mit na obidek? Nebo nekam vyrazíš na čumendu?
Profilova fotka
Tak jahůdky jsem měla taky moc dobré snědla jsem celou 250 g vaničku a mám nafouklé bříško :-D já čekám na L. jdeme spolu na polévku do Sparu nebo na něco malého - máme objednanou PLP a bude teplá véča a pak tady dáme kafčo a frčíme. Já bych taky na balkoně negrilovala.
Profilova fotka
Katty: nehty mám hladkou francouzskou s nějakým perleťovým lake, nechtěla jsem zdobit, mám pocit, že to vždycky rychle oleze..už jdu jen 2x a pak finito do podzimu Kam na jahody? Do Alberta? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?