22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
dobré ránko, no tééééda,parádní fotky. všem to moc slušelo. malá Gábinka je skvělá :-). Katy: já vím,že na tebe je spoleh s pozdravama:-). a tak se do Vashi neobouvej,že ještě nedodala fotky z prosince. stejně jsou jen dvě nebo tři :-D :-D :-D :-D Na tvoje fotky na MS taky netrpělivě čekáme ;-)
Profilova fotka
Lunula: ahoj mamčo, tak jak je? Už to máš za chvíli, co? Jak se cítíš?
Profilova fotka
Vasha: ahojky. no je mi dobřee. pořád se nic neděje, do termínu ještě 5 dní. ale jsem nervozní každý den,kdy už to přijde ;-) a co u vás nového? s tou tvou prací mě to mrzí,že máš takové nervy.
Profilova fotka
U mě celkem nic nového. Jsem z té práce tak na nervy, že mě ani nic nebaví :-( . Tohle není život. Musím to nějakým způsobem vyřešit. Lun: jedeš teda rodit do těch Vítkovic nebo sis to rozmyslela?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ufff..tak jsem po třech hodinách vyšetření a konzultací doma.... Pro nezúčastněné..včera mi volali z genetiky, že mi vyšly špatně testy a že hned ráno musím na vyšetření do fakultky a na odběr plodové vody... :-( Tak jsme tam byli a naštěstí se zatím nic nepotvrdilo :-) měli jsme podezření na rozštěp páteře, ale ten by hned viděli na genetickém ultrazvuku,ale tam nic nebylo..a odběr plodovky není nutný, pže tuhle diagnózu neumí vyvrátit..Ještě půjdu na ten velký UTZ 2x jak plod poroste, takže zatím v pořádku.Mám zvýšenou hladinu jednoho hormonu, který tuto vadu indikuje, ale můžu ji mít klidně zvýšenou pořád a nic to neznamená..tak uvidíme co bude dál.. Ale je ta věda a technika dneska už fakt daleko.. Dneska jsme viděli prcka úplně detailně ze všech stran, pohlaví řekl, že je ještě brzy,že si to netroufá tvrdit, ale jeho tip byl kluk.. :-) tak uvidíme... :-)
Profilova fotka
jo a lun: jinak teda fakultka mě přístupem a prostředím nadchla :-) byla jsem poprvé na tom novém porodnickém oddělení...
Profilova fotka
Saly: to jsem ráda, že ti to dopadlo dobře. Zrovna minulý týden byla moje známá na potratu, protože ji z plodovky zjistili, že bude mít mongoloidní dítě :-( . Chudák.
Profilova fotka
katy: tak to jo, no malé ses jistě libila :-) a pěkně jsi zhubla. vasha: no tu moc nefouká, kdyz tak se schováš mezi baráky ;-) kam tu jedete? jejda tak to je teda chudák :-( to neměla jistě jednoduché rozhodování, ale ja bych se asi rozhodla taky tak :-| saly: tak to budu držet pěstičky ;-) kamarádka taky měla nějaké špatné testy - ted přesně nevím jaké ,protože do toho nevidím... tak se rozhodovala zda teda pokračovat v těhotenství nebo přerušit... protože ji dost strašili... a nakonec má krásného, zdravého a čiperného kluka. raději více vyšetření než razantní nějaký závěr. to si můžeš jako tak trajdat po porodnicích aby sis vybrala??? lun: tak to nějako jeste vydrz, kdyz ti je dobře :-)
Profilova fotka
lun: a už máš sbaleno?
Profilova fotka
Hmmm, no ještě, že to jde zjistit, ale i tak neodhalí bohužel všechno..mi dneska nebyli ani 3 doktoři schopni spočítat délku těhotenství :-( tak to doteď nevím..ráno jsem tam odešla v 15.týdnu a domů už jsem dorazila v 17.tém :-D
Profilova fotka
Vasha-já si to nerozmyslela, půjdu do Vítkovic ;-) Saly: no téda, takové nervy. tak hlavněš,že je to o.k. byla jsi u takového příjemného pana doktora? myslím Chovančík se jmenuje. mi se tam taky líbilo, ale já jsme rozhodnutá pro Vítkovice. už jen proto,že mám v areálu mamku a švagrovou. A jaké bylo cvičení?
Profilova fotka
pandama: jedeme na Braník do naší centrály. Vůbec se mi tam v takovém počasí nechce :-( .
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: však já skoro nikam nespěchám,jen už bych to chtěla mít za sebou,no. Sbaleno mám už 14 dní ;-) Saly: tak abys mě za chvíli nepředběhla s porodem,když neví kdy máš mít termín :-D :-D :-D
Profilova fotka
Lun: Taky mám z toho takový pocit :-D :-D Já jedu na obídek do IKEY, pak se zas ohlásím...
Profilova fotka
Saly: tak dobrou chuťku ;-)
Profilova fotka
No holky jste se nějak tedy rozepsaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vasha: dnes se mám parádně a úsměv na tváři :-) tak doufám, že mi nikdo nepokazí náladu a úsměv se nevytratí :-) Saly: tak vidíš že vše dopadlo dobře jsme ti říkali, že bude vše OK že se nemáš strachovat,ale chápu tě bych taky byla připosmolená strachy! Lun: tak to byla podsásovka s tou MS!!!!!!!!!!!!! že tě hanba neliská to tu vytahovat. Já vás raději než fotky pozvu na kolaudačku jo? Taky už mám hlad jako vlk ;-)
Profilova fotka
Katy: :-D :-D :-D , jsem si tak náhodně vzpomněla,že jsi slibovala do konce roku a furt nic :-D :-D :-D . tak jo,když ne fotky, tak bude kolaudačka s tím svařákem,jo? :-D
Profilova fotka
Jo bude i se svařákem, neboj já to schválně natahuji, aby jsi porodila a mohla se přidat i s tíám svařákem, ale dostaneš hned před kojením a 1/2 porci - to víš vše jsem se včera dozvěděla a teď sjem jako rádio :-D
Profilova fotka
mi trochu kazí náladu to počasí. už mě to věčné odhrabávání auta nebaví - já chci jaro!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Já chci tajky jaro jsem se venku málem zabila, klouže to tam jak blázen a já na vysokých podpatcích :-( kdo ráno mohl tušit, že začne chumelit? Ale měla jsem suprový obídek :-)
Profilova fotka
Katy: já jsem se málem taky netáhla. A jak vidím ty cenťáky sněhu na té cestě ]-(
Profilova fotka
No už mě ten sníh smolí, jako na trávníku OK, ale chodníky, cesty by bohly být suché a furt sype ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Jo. Já už jsem tady pěkně naštvaná a to prý zima teprve začíná ]-(
Profilova fotka
saly: no tak to je dobré... a tys měla pravidelnou MS? vasha: tak to se ti nedivím... a to jedete jen takto na otočku? lun: a uz se tesis na malou? A co manzilek? Pokojicek uz mate taky pripravený? Nebo vlastně bude spát asi s vama chvilu ne? tady to neklouže, sníh je jen na okrajích Phy. Ale ráno chumelilo, myslím si, že to brzo roztaje.. jinak preji pěkné ranko
Profilova fotka
Jo a co říkáte na smrt Kaplického?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při čt (jsem chtěla napsat při pá) :-D jsem nějak hodně dopředu co? :-D si teď popíjím čajík s medem co jsem dostala a je taky moc dobrý a tekutý tak jsem musela dát pozor abych si to tu vše neulepila :-D Vasha: ty strašíš nebo jsi jedla vtipnou kaši s zimou, že začíná? ]-( Pan: no nic na top neříkám, nikdo tu není věčně. To jak Pavel Bobek psal, že za to mohou lidi co smetli ze stolu Knihovnu - chobotnici je kravina na n-tou!!!!!!!!!!!Akorát je smutné, že v ten den jeho mlaďoučká partnerka porodila jejich dítě.
Profilova fotka
ahojky holky, Pand: no jasně,že se na malou těším. ne jen já, ale i manžel a celá rodina. Pokojíček pro ni zatím nemáme, bude s námi v ložnici. už aby tu byla,to čekání je fakt hrozné. S Kaplickým je hodně smutné to,že umřel zrovna v den narození dcery,to musí být pro ni šílené. No co se dá dělat, osud si nevybírá.Co jiného na to říct :-N
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Taky si skočím uvařit nějaký dobrý čajínek.. :-) dnes jsem se aspoň trochu lépe vyspala než včera :-( Mám před sebou úkol alespoň ty 2 hodiny žehlit, tak snad to půjde, nechce se mi do toho ale vůbec.. |-| Lun: už se ti krátí, hlavně vydrž..malá je v teplíčku a ještě chce asi trošku vyrůst! Otočenou ji máš dobře? Půjde hlavičkou?Můj prcek má zatím hlavičku nahoře a nožky dole, včera bylo všechno krásně detailně vidět..
Profilova fotka
Ahoj Saly, jojo krátí se to. dneska jsem jela na kontrolu, ale u dr. nejde prooud,tak neordinuje,takže se projedu zítra znova. Otočená hlavičkou dolů už je od dlouho. jak mi dělala ultrazvuk v 32tt,tak už byla dole. Ty ji máš ještě nahoře, miminka se otáčejí právě až později, kolem toho 30tt. Taky uvažuju zas nad žehlením, no ale taky se mi nějak extra nechce. hlavně se mi chce spátt. dneska jsem toho moc nenaspala:-(
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Zdravim vas :-) Lun : Muzu te podporit , ja toho taky moc dneska nenaspala :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?