22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tak jsem zpět, venku je fakt úžasně teploučko.
Profilova fotka
No já ještě venku nebyla nevím kam vyrazit nic tu v okolí není a to mě štve!
Profilova fotka
katy: vedle v kanclu :-D ale co je nebo bude na tom pravdy netuším.. vasha: já byla na obídku a taky už jsem zpět.. je tam náááádherně.. už i na kratasy.
Profilova fotka
Holky nepruďte! Mě se samotné ven nechce jen tak zbytečně chodit. Ach jo, že tu některá z mamin nebydlí hned bych je šla navštívit a pozdravit. Dost uvažuji,že udělám nějaké cestovatelské alba na tom rajče.net jak radila Jitka. I když bych nejraději si pohrála s fotkami a udělala úpravy, grafiku a podbarvila hudbou a udělala takový "film" ale jsem na to dost líná, možná někdy na MD :-D
Profilova fotka
škoda, že tady není MC = modré cestování :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy: tak tys venku jeste nebyla? no to jsou ty kanceláře s klimat. co? :-D to by se mi asi taky nechtělo. no tuším Lin má kousek rodiče, třeba by někdy na Porubě být mohla ;-) s rajčetem nemám žádné zkušenosti..
Profilova fotka
No já nejprve musím udělat pořádek stím netem a s PC jak se pořád seká! I když chceme koupit noťas. A velkou kravku co mě hyzdí obývák prodat nechám si asi jen bedničky a klávesnici.
Profilova fotka
jako kravku tím myslíš velký PC? No já o tom taky silně uvažuji a šla bych do notebooku který sbalíš a schováš a nemáš po bytě 150 krámů..
Profilova fotka
ahoj holky, tak výsledky byly dobré tak mě napíchli na plazmu :-) pak jsem se stavila za tetou, hlídala vnoučka tak jsme seděly venku a potom do knihovny a zašla jsem si na oběd do radniční restaurace, bylo to moc dobré, teď uvažuju že doplním tekutiny a vemu pejska na procházku - chci ho naučit ať mě tahá na in-linech :-D katy: já mít prachy tak to vrážím jenom do cestování, chtěla bych vidět pyramida májů nebo aztéků ale to bych už nikam nesměla nikdy jet, jen tam ;-) Pan: neboj předpovědi určitě nevyjdou meterologové se netrefí v předpovědi ani na zítra ne tak na léto ;-) nevíte někdo náhodou jak je to teď s nemocenskou, jestli když se neplatí víkendy tak nemůže přijít kontrola a člověk může někam vyrazit? H. bude mít nemocenskou a chcem v pondělí někam vyjet tak jestli to radši nezrušit a nezůstat doma?
Profilova fotka
Jijo: nemocenská sice přes víkend placená není, ale kontrola přesto může přijít tak na to moc nespoléhej, nebo riskni. Já mám sen ji¨žní Ameriku - Chile, Bolivie, Peru a jednou si ten sen splním :-) Pand: jo velké PC myslím
Profilova fotka
jija: jejda.. aby ti neutekl :-D jak to dopadlo.. dojeli jste v pořádku? čoveče tak to nevím jak to je ... ale nespoléhala bych na to ;-) .. ale když už bych jednou marodila, tak bych k tomu měla důvod a seděla bych na zadku.. katy: jaké bylo cvičení mučení?
Profilova fotka
tak zvládli jsme to s pejskem pěkně, vůbec mi neútočil na brusle a běžel hezky vedle mě, dostal za odměnu psí tyčinky :-) ale nevím co by dělal, kdybysme byli bruslaři dva, navíc se mi občas motal pod nohama ale stihla jsem se vyhnout ;-) H. říkal, že od nich z práce mají rozkaz na kontroly nechodit, ale spíš se dohodnout se sociálkou a poslat tam je :-| ale pěkný hnus, neplatí se Ti to ale nikam nesmíš :-( Pan: tak ona to je spíš rekonvalescence a chtěli jsme akorát na hodinku dvě na výlet a ne na 8 hodinovou šichtu jako v práci :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
jejda... no tak to jsi měla štěstí... já bych to určo zaparkovala někam na zem hi h i a nemůže si nechat předepsat vycházky? Byl by krytý ;-)
Profilova fotka
pan: no určitě to zkusí si je nechat vypsat akorát nevím jestli je bude mít už tento týden nebo až příští ne byl hodný nikam mě netáhl, ale taky jsem si říkala, že si možná radši vemu i chránice na zápěstí ;-) ještě bych ho chtěla naučit běhat u kola, ale H. říká že je už na to starý
Profilova fotka
dobré ranko kočandy... zdravím při středě :-| to bude zase frmol a dneska jsem tu sama.. :-| jija: a kolik mu je? Aby se ti nezamotal do šprušlí... jinak tu to dnes vypadá na krááásný den :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska opět nádherně akorát že ze zimy jdeme rovnou do léta, musím si koupit permici na solárko a trochu se už opálit. Pand: cvíčo včera bylo super, byla Katka, zpět jsme šly s mamkou pěšky kolem Humanicu a jak to mohlo dopadnout? Kačka si koupila nové botky a tradičně červené .- no úchyl na barvu :-D Jija: on je na nucené nemocenské? I v pivovaru je krize? Jinak jsi odvážná takto s pesanem na brusle, bych ěmla strach že se namelu, já mám problém i bez pesana :-D kam chodíš jezdit? H. chodí s tebou?
Profilova fotka
Jo a musím se pochlubit začal mi kvést kaktus!
Profilova fotka
katy: no jsem zvědavá jak dlouho takové počasí vydrží... tak sis udělala radost jo? ;-) no vidíš to to je třeba.... ještě že máš přiměřený botník :-D a já se musím pochlubit -.... vykvetl mi Amarylis ale tak, že mi ho pochválila i jedna kolegynka... ale to je její zásluha.. vzdy mi radila co s ním mám dělat :-)
Profilova fotka
Tak to mě amarylis tady v kanclu umřel ;-( teď mám doma knihu o rostlinách tak jak budu přesazovat př,. týden tak musím některé i jinam přemýstit a 2 musím sehnat jen nevím tedy kde, zkusím se zeptat v nějaké květrině a přes ně třeba objednat. Jinak dnes musím koupit bílé a žluté chryzanténky - kopretinky a vyměnit vazbu v ikebaně nějak mi už uschnuly a taky 2x primulku taky už melou z posledního. Pak valím pro pas a večer do divadla :-)
Profilova fotka
a zalíváš ty kytky? no ty se máš... na co jdeš / jdete?
Profilova fotka
Jasně že zalévám ten amarylis nepřežil z důvodu, že je tu málo světla a doma mám tu ikebanu i primule už 3 týdny tak co se divíš? Vůbec že tak dlouho vydržely! A kvete mi kaktus :-p A jdu vařit kafíčko :-)
Profilova fotka
nekecej jaký? no ono ten amarylis se má přestat zalívat tak v září až listy uplně uschnou.. pak je odstraníš a dáš někam do chladna.. ja ho tu v práci dala za okno.. a nevšímáš si ho .. a začla jsem ho zalívat asi koncem ledna nebo tak nějako.. a dala jsem ho na probuzení do kanclu do tepla.. jakmile vyrašily listy, tak jsem ho zase fikla na okno aby nevyrašily moc rychle.. no a super.. jsem si ho musela nafotit.
Profilova fotka
No vidíš a já ho vyhodila myslela jsem si že uhynul, no kdo to mohl vědět že? tak sand příště. Až kaktus vykvete tak pošlu fotku jo?
Profilova fotka
no vidíš to ;-) jj tak si pošlem fotky navzájem :-) a měla jsi amarylis nebo to druhé? Amar. je cibulovina, to druhé má kořeny, .. jo už jsem si vzpoměla.. Clivie.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) včera jsem jela s drahým na výletík do Brna, bylo hezky, tak jsem se chtěla projet..proto ta absence..dneska jsem naštvaná, měla jsem jít poprvélavat do toho Imperialu a ráno jsem jela opravit medvěd block do auta, že to jako bude trvat 20min, nakonec jsem tam vytvdrla hoďku a půl a cviko mi samozřejmě propadlo..už na to čekám 3,5 měsíce a když mám jít tak takhle dopadnu..tak si jdu aspoň za chvíli spravit náladu na nehty.. :-|
Profilova fotka
saly: no to je pech... :-| tak si mimo nehtů udělej ještě nějakou radůstku :-)
Profilova fotka
SAly: tak to naštve to máš recht já jdu na nehtíky zítra ale jen na drobnou úpravu. Pand: měla jsem amerilys - cibulku - vím co jsem dostana na nározky od kolegů - i s návodem :-)
Profilova fotka
tak i s návodem jo? To byl asi nějaký špatný návod :-D :-D tu pořád krásně svítí sluníčko, počasí jak v létě fakt.
Profilova fotka
Tak nehtíky už mám, nechala jsem si jen obyč francouzskou, vždycky mi zdobení a kresby hned slezou, tak jsem je dnes nechala hladké.. Holky mi doma všechny kytky zdechnou..hyacint,narcisky, všechno,nevím co dělám blbě :-(
Profilova fotka
Saly: mě taky končí primulky musím koupit nové a napíchám i čerstvé kytky do ikebany. Pand: tam nic nepsali, když uvadnou listy co dále tak jsem myslela, že je kvítko KO :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?