22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Vasha: tak víš co já ti ho na balkon nastěhuji i s hnízdem jo? :-D a ne že pak z nich uděláš nadívané holoubata! :-o :-D A ke všemu jsou kámoši od R. ne? tak pojeďte s námi na poznávačku, ale chceme někam i na lenošení :-)
Profilova fotka
Katy: jasně, máloco mám semtam na balkóne veverku, tak budu mít i holuby, ne? :-D :-D :-D Jsou to naší společní kamarádi, moji spolužáci z jazykovky. A kam chcete na lenošení?
Profilova fotka
Utíkám na rehabky, tak se zatím mějte!!!
Profilova fotka
Vasha: já si letos plním jeden ze svých cestovatelských snů - Rusko a PObaltí :-)
Profilova fotka
vasha: my to taky máme asi 10minut od kostelíka nahoru směrem k hospůdce na Maraláku..ale to je dobré Kunčíci a mají chatu v Kunčicích..ale to jméno neznám :-) Ta chata je Martinova,naši tam mají taky, ale asi 20minut cesty od nás.. :-) Zatím se o ní bude rozvádět, tak snad nám zůstane.. :-( Katy: s jakou cestovkou?
Profilova fotka
katy: to zní zajímavě, by mě zajímalo jak to chutná... no dostaneš se tam lodí. A prý to tam není zase tak drahé.. to zjistím. saly: no vidíš to... tak nás pak můžeš informovat ;) a myslím, že ten název odpovídá.. vasha: no já myslela, že tam chceš jet jako s mužem - romantika a tááák, jestli chceš někam s bandou, tak můžeš kamkoli a nemusíš do dražšího Řecka ;-) ty se máš... taky bych rehabky využila.. zase mě trápí záda.. ale jak jsem byla v pátek u dr. tak mi vypsala žádanku a ted nevím kam s tím... jako na ortopedii nebo kam?
Profilova fotka
Pand: co jak chutná?
Profilova fotka
Tož jsem zpět, venku je nádherně. Zpátky jsem šla jen v tričku s krátkým rukávem. Akorát bych si odpustila ten parafín, když je tak teplo. :-p Katy: to musí být nádherné!!! Hlavně tam hodně foť, ať se pak můžeme pokochat i my. pandama: pokud máš doporučení na rehabilitace, tak si musíš najít nějaké rehabilitační centrum a objednat se tam na vstupní prohlídku - k tomu potřebuješ právě ten papír. Bez něho by tě tam nevzali. Saly: tomu se právě smějeme - Kunčíci v Kunčicích
Profilova fotka
Vasha: neboj vše zadokumentuji a svolám pak tiskovku, propojíme moderní technologie a dám komentář. Ani nevíš jak se těším fakt už nemohu dospat a fuet prohlířžím fotky a sním :-)
Profilova fotka
Katy: tak to se ti nedivím, já už bych asi taky měla cestovní horečku. Kdy tam jedete?
Profilova fotka
v červnu a v květnu do Rakosuska na Medvědí soutězsku. Nechcete se přidat?
Profilova fotka
Holky já se dnes loučím ..jdu se učit kojit :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se taky loučím jdu pozdravit naši maminu :-)
Profilova fotka
Katy: a kde ta Medvědí soutěska je?
Profilova fotka
katy: no ta polivka.. myslíš Lun nebo Lin? Nebo kterou hi hi .. no nicméně pozdravuj, pa vasha: aha ale jak najdu to rehabilitační centrum? :-| ach jo.. v Motole kam chodí, tam už neberou.. tak uvidíme.. podívam se do Butovic. saly: tak co, už umíš kojit? To se přece nedá naučit když to není na ostro ne?
Profilova fotka
Katy: pozdravuj ji!!!! pandama: tak zkus pohledat na internetu. Určitě něco dobrého seženeš. A nebo chvíli počkej a pak běž na Motol.
Profilova fotka
ahoj holky saly: neboj chata Vám určitě zůstane, bývalce asi zůstane byt ne? hezky se nauč kojit ať Ti to pak dobře jde :-) Vasha: dovolená bude určitě krásná, v Řecku jsem zatím ještě nebyla, chtěla bych spíš poznávačku tak možná příští rok, že bych ukecala H. ale jak jsme se bavili je tolik míst kam bysme se chtěli kouknout že to asi za celý život nestihnem :-N tak budem vybírat Katy: Ty budeš z nás nejvíc zcestovalá, budem se Tě ptát kam na dovolenou a s kým a Ty nám budeš radit co je nejlepší :-)
Profilova fotka
vasha: no po něčem mrknu ;-) jinak pekny vecer.. kde je Katy, jsem myslela, ze nas tu jeste dnes pozdraví a povykládá co a jak a ono nic..
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno, dneska jdu nechat si vzít krev a zkontrolovat jestli už nejsem chudokrevná :-) takže jsem se dneska pořádně vyspala :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem byla u Lun počasí bylo super udělaly jsme velký okruh, já vozila, Lun jsem kočárek nepůjčila :-D Štěpánek je nádherný a hodný i když včera trochu byl mrzutý tak nevím zda ze mě že u nich prudím a otravuji, jelikož když jsem odcházela smál se o 106 trak nevím co si o tom mám myslet :-D :-D :-D a taky jsem včera měla od Lun výbornou bábovku :-p a vy prd, nikdo se ke mě nepřidal tak mohla být klidně celá má, ale byla jsem k sobě tvrdá dala si jen 2 kousky, ale fakt na jazyku se jen rozplývala. Tento víkend peču beránka, aale ten další budu dělat bábovku :-) zase zajdu brzy za Štěpánkem a Lun :-) Pand: no polévka nám moc chutná je takovýá lehká v poslední době moc nemusíme ty zahuštěné. Jija: jo cestujeme hodně co to dá, peníze budou my nebudeme ;-) do Řecka na poznávačku resp. kombinaci na 14 dní mám super tip na CK :-) já tam byla několikrát i na ostrovech ale poznávačku ještě ne. Řecko je má srdcová záležitost. Kdybych vyhrála ve Sportce hafu peněz koupila bych si tam malou "kuču" :-D
Profilova fotka
AHoj, takže jsi včera dělala chůvu? Určitě musí být moc krásný. A co Lun, jak se jinak má? Jo a kuču klidně kup, budeme tě jezdit otravovat :-D :-D :-D
Profilova fotka
taky přeji dobré ranko, tu je nááádherně :-) jija: no tak pak hlavně žádné běhání po obchodech ;-) znáš se :-D katy: a netrpěl na prdíky? A nebo už se u něj ted projevují ty mužské manýry hi hi .. tak to je fajn, že jste si to užily, doufám, že jsi Lun od nás náležitě pozdravovala ;-) malou co?
Profilova fotka
Vasha: tak nějam mi minule nepřálo štěstí ve Sportce a nevyhrála jsem teď je tam jen 70 mega to prdím :-D jo až bude kuča dám vědět budu tam mít i lodičku, snad to není na loďce šoufl :-D teď tě můžu vzít na kuču na SK taky do zahraničí :-) Kdysi jsem si dost psala do zahraničí a psala jsem jim že máme datu na SK = v zahraničí a oni mě měli za milionářku, co má chatu v zahraničí :-D :-D :-D že jsme kdysi byli 1 stát nechápali :-D Lun vypadá moc dobře a spokojeně, mateřství ji moc sluší a pozdravovala jsem a mám i vás pozdravit. Jak byl Štěpánek s taťkou tak byl spokojen, asi nás už měl dost 2 ženské co melou a melou a není chvíle klidu :-D
Profilova fotka
No, vidíš milionářko :-D :-D :-D . Máš chatu v zahraničí a to ti nestačí? No, hold to potřebuje ještě nějakou tu letní rezidenci, co? :-D Já zase za půl hodiny běžím na rehabky. Dneska mám naštěstí bazén, tak se docela těším. A odpoledne mne přijede navštívit moje bývalá kolegyně.
Profilova fotka
Vasha: přesně tak teď jsi na to kápla, se máš že můžeš ven na čerstvý vzduch! taky bych hned šla. Jo a soutěžím o lístky na Madonnu a zase jsem nevyhrála ;-( ;-( ;-( tak snad zítra se na mě usměje štěstí :-)
Profilova fotka
Katy: tak běž! :-D Určitě někde vyběhneš až budeš mít pauzu na obídek, ne?
Profilova fotka
taky bych nejraději vypadla z kanclu, venku je fakt nááááádherně...
Profilova fotka
Vasha: no zajdu se proběhnout asi mám teď dost práce tak uvidím jak budu stíhat ;-) Pand: no konečně jsme se dočkali jara 8-) dnes má být 22C tak jsem zvědavá
Profilova fotka
sluníčko svítí od rána.. je to paráda.. horší jak přijdou pak ty hice.. ale slyšela jsem, že má být hnusné léto.. tak se holky nahřejte do zásoby ;-)
Profilova fotka
Pand: kde chodíš k takovým "úžasným" zprávám?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?