22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ale podle té fotky není křožovatka v dohlednu. Co plánuješ na víkend? A dovču plánujete? Jijo: je na rajde.ides.cz nějakáé placené členství nebo je to úplně zadara? a jak je to s blogy? Jo a včra jsme si s Luckou koupili lístky na Fontánu pro Zuzanu :-) už se těším a máme objednanou 8.5. Medvědí soutězku, je to v pá a o víjkendu se z toho budu léčit :-D
Profilova fotka
Katy: Zítra pojedeme k našim do Rychvaldu a v neděli půjdeme jen na krátkou procházku. Na dovču chceme do Řecka, ale vůbec nevíme kde. Nebyla jsi tam náhodou?
Profilova fotka
katy: no sla jsem si ho koupit a po obědě jdu do něj.. snad to přežiju :-N jinak prý to mam z alergie.. tak to je radost :-| no to je teda trapas ty jsi číslo ;-) ale určo z toho nic nebude.. pokud na druhé straně je někdo rozumný.. tak to vezme s humorem, jeste ze jsi to neposlala šefovi ;-) saly: jj jsem s Katy.. chtělo by to fotku aktuální s briskem :-) vasha: no ahoooj tak pc spravený to je super, co mu bylo? Nám jeste leží ladem :-( mame pujceny notebook od M. rodičů, tak aspon něco :-) jejda to je síla v posled. době s těma nehodama :-( a nebyl tam kousek přejezd.. že by si ženská nevšimla tram a vjela tam? venku je tak kráááásně, hřích sedět doma :-D
Profilova fotka
Holky na fotku s břichem zapomeňte a já se stejně nefotím, mi na tom nepřijde nic úchvatného..Hlavně jak na koníkovi se některé fotí každý týden..no to by mě trefilo :-( Ahoj Vashi:zdravím po dlouhé době, o té havárce jsem taky slyšela..
Profilova fotka
Vasha: několikrát jak na pevnině tak na ostrivech. Chcete na ostrov nebo na pevninu? P. chtěl poznávačku do Řecka resp. kombinaci pobyt/poznávačka, ale nakonec pojedeme jinak - tedy doufám :-) Jinak jsem s P. byla na úžasném obídku - gril. losos, seděli jsme vemku na terase jen v tričku :-p byl to hřích jít zpět do práce ]-( kde ani okno neotevřu a dostala jsem 3 rybičky - plata balon jsou nádherné.
Profilova fotka
saly: no to máš recht :-) katy: no a musela ses vracet? :-p
Profilova fotka
Pandama: je to na křižovatce, která je řízená semafory. Když jede tramvaj, tak je červená. Takže si myslím, že musela udělat chybu ona. Katy: já bych chtěla na nějaký ostrov. Doporuč mi něco!!! Může být i hotel.
Profilova fotka
ahoj holky, vasha: ahoj marode, přeju ať brzo přestanou záda bolet :-) katy: na rajce.idnes je to zadarmo a můžeš si tam dát kolik MG chceš do alba, akorát prý měla být omezena kapacita alba na 40 fotek, ale to už neplatí a nově jdou alba i zamknout a dostanou se tam jenom Ti, kterým pošleš heslo, ale to jsem ještě nezkoušela tak nevím jak na to pejsek už je doma, byl pro něho tatík tak ani nevím kolik to přesně stálo, já jsem jim dala akorát 300 :-) dneska je fakt krásně ani se mi nechtělo pracovat ;-). odpoledne jsme s H. vytáhli letos poprvé in-liny a byli si zajezdit a zítra chcem zase jinak do švýcarska se už dá i na občanku, ale doporučuje se radši pas, ne kvůli hranicím, ale kdyby se náhodou něco stalo tak prý je lepší se prokazovat pasem :-)
Profilova fotka
vasha: no to rozhodně udělala chybu asi ta ženská.. buhvi jestli netelefonovala ... jija: nemá nějakou psych.ujmu? Že nocoval v jiném hotelu? :-N katy: tak jsem vyzkoušela ten zázvor a není to až takové hrozné, jsem to čekala horší... ale asi je to tím, že jsem si kupovávala zázvorové bonbony a cucala.. to je taky zážitek.. a takové věci mě asi nevadí a když je to pro dobrou věc, tak proč ne :-) Tak jeste jednou díky za tip ;-)
Profilova fotka
pan: no teď se vtírá, protože ví, že provedl něco špatného tak chce drbat a hraje hodného ;-)
Profilova fotka
aháá tak to jo... a co vy na to? Jste mu vyčinili nebo pomazlili? jinak zdravím při sobotě, vařím bramb. a řízky, okurk.salát co vy?
Profilova fotka
ahoj, no chvilku jsme ho nechali a pak hladili :-) my máme dneska velký jarní úklid :-D takže já uklizím a peru a H. dělá venku cestičku kolem baráku z dlaždic a teď ještě pojedem na nákup ale je dneska venku fakt krásně
Článek se načítá
Profilova fotka
JIJA:tak to jo... metoda cukru a biče jo? :-D jj je krááásně :-) my asi taky na chvilu vyrazíme ven, už mám obídek udělaný a čekám na rodiče a M. ááá už jsou tu.. tak mizím papa
Profilova fotka
pan: odhadla jsi to přesně, ale na něho to nějak nezabírá, můj otec blázen nechal otevřené vrata takže pes zase v pr.. naštěstí ho asi za 5 minut našel my jsme zrovna dogrilovali letos poprvé, fajn relax :-)
Profilova fotka
Ahoj při sobotě :-) my byli v Kravařích na velikonoční výstavě, moc hezké.. :-) pokoupili jsme tam fajné dekorace.. :-) pak jsme jeli ještě na výlet kolem OPavy na mlýny a bylo úžasně, M.teď únavou vytvrdnul, tak mám chvíli..taky jsme měli letos poprvé obídek venku na zahrádce :-) zítra máme v plánu jet na celý den na chajdu..vyvětrat, uklidit a atak :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak už mám dneska za sebou umytou polovinu oken a to úklid nesnáším a celý víkend úklidový :-N ale už jenom vyžehlit a vytřít a budu mít klid :-) přeju krásnou neděli
Profilova fotka
Nazdárek, je opravdu nádherné počasí. Škoda, že musím sedět doma ]-( Taky dělám pořádky a čistím okna. Mrkla jsem i na projev Obamy. Katy: nebyla jsi náhodou na Lefkádě?
Profilova fotka
jija: no to je radost :-) jééé taky bych šla někam na grilčo... ale tento víkend je pro nás nějako hektický :-| no ty jsi šikulka ;) saly: no taky pěkný plán :-) tak holky tu už je zamračeno, takový opar, ale je příjemně.. sice ne tak teplo jako včera, ale triko s kr.rukavem a bunda v pohodě. jinak přeji taktéž pěknou neděli :-)
Profilova fotka
tak tu vypadá, že bude jeste dneska pršet :-( za chvili jdu pro rodiče na byt.. tak tu už pak dneska nebudu... zítra páčko ;-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak zdravím při pondělku, jaký jste měly víkendík??? Byli u nás M. rodiče a makali na bytě... je to tam už hotové, jen dozařizovat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já vás včera chtěla pozdravit, ale zradila mě technologie, vypadl net. Pand: já v so vařila brambor a plněnou kuřecí kapsu a francouzskou cibulačku, v ne jsme výletovali tak jsem nevařila. Vasha: na Lefkádě jsem nebyla, ale můžu doporučit Krétu nebo Korfu, ségře se moc líbilo na Rhodosu, ale mě více se líbí Korfu nebo Kréta. jija: ten tvůj hafan je tedy výletník! On je i většího vzrůstu ne? Jinak u nýás víkend OK, v pá jsme zaplatili dovču, v so dopoledne vycházka a 1 točená zmrzlina :-p odpoledne jsme vytuhli tak se brusle nekonali, probudili jsme se v 17 hod. na 19 hod. jsme šli do kina. Včera jsme byli na výletě v Rožnově a pak na Čeladné.
Profilova fotka
katy: a ta franc.cibulačka se dělá jak? :-N vasha: na Lefkádě byla kolegyně a prý super.. taky prý hodně doporučovala Kefalonii.. ale záleží na tom co očekáváš.. toto jsou ostrovy, kde není tak rušno jako třeba na Korfu. Ted zjistila ještě jeden ostrov.. shodou okolností tam byl točen film Mama Mia.. ale nevzpomenu si.. az prijde do práce, tak se poptam (jestli nezapomenu :-D ) ale zájezdy na tento ostrov má jen málo cestovek ..
Profilova fotka
katy:no měli jste krááásný víkend :-) já si zmrzku jeste odpustím, jeste furt mě zlobí kašlík, ale už je to lepší. Zázvor zabral.. už došel a včera jsem zapoměla koupit :-| tak si uvařím majoránku, ta je prý taky dobrá na kašel. Ke všemu mám ted rýmičku :-D ale asi z toho jak něco kvete - tuším břízy.
Profilova fotka
Pand: na másle osmahneš 6 cilí nakrájených na proužky, zaleješ vývarem, přidáš, 1/2 svazku petrželky, 2 dcl vína a do misky nastrouháš sýr, přidáš krutony a máš mňamku :-) Jinak ostrov z Mama Mia je téměř neobydlen tudíž jestli je tam hotel tak bude dost drahý a nikde se z tama nedostaneš do toho bych tedy nešla! Vše musíš kupovat předražené v hotelu. Na Kefalonii se točila Mandolína Kpt. Corelliho, moc krásné - jak film tak příroda.
Profilova fotka
KuK, tak jsem konečně vylezla z lůžka. Ptáci řvou jak strhaní!!!! Já bych právě chtěla klídek a žádný rámus. Takže Lefkáda by byla ideální. Chtěli jsme jet s celou bandou na Krétu, ale nevím, nevím. Nakonec uvidíme, jestli vůbec někam pojedeme a nebude na mne třeba v práci čekat výpověď.
Profilova fotka
Ahojky :-) zase dovolené.. ;-) Myslím, že mama mia se točila na ostrově Skopelos nebo tak nějak, kamarádka má svatbu v červnu a pak tam fičí na romantické líbánky.. :-) My včera byli na chatě, ukidit, pohrabat krtky a tak..měla ses Katy stavit, jsme od čeladné 3KM, pokud jste teda nebyli v lázních, tam jsme asi 1,5km :-)
Profilova fotka
Saly: na horách muselo být krásně, že? My pojedeme do Kunčic za měsíc ke kamarádovi na chatu a už se moc těším. Je tam fakt hezky.
Profilova fotka
Byl trochu opar, nebylo moc jasno, ale něco jsme zrcadlovkou pofotili.. :-) a jak se kámoš jmenuje a kde má chatu? třeba se známe.. :-)
Profilova fotka
Holky že se nestydíte teď vylízat z kanafasu! :-D Saly: no to jsem nevěděla tak sand příště, ale kdoví jestli jsi mi nechtěla dát hrábě do ruky a hurá na krtky, taky máme s nimi na chatě starosti prevíti jedni. Ta chata je jen tvá nebo ji máš sa rodiči? Vasha: no nevím, já bych asi na Krétu nebo jinou dovču s celou partijou nejela, nějak na to nejsem chci si hlavně odpočinout a užít si klid, relax, pohodu, manžu. Ještě s 1 párem budiž ale jinak asi ne. Jinak se mi snaží uknízdit na balkoně prevít holub, včera jsem ho přetáhla tyčí a co myslíte za chvíli byl zpět!
Profilova fotka
Katy: tak ty mlátíš holuby, jo? Ochránce zvířat na tebe!! :-D Já bych asi taky raději jela jen s jedním párem, ale nikoho nemáme, kdo by jel s náma. A je fakt, že všichni z té bandy jsou pěkní pařmeni, takže o klidné dovolené by se vůbec nedalo mluvit. Saly: Jmenujou se Kunčíci a mají to do kopce směrem k tomu dřevěnému kostelíku a pak ještě asi dalších 10 minut autem.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?