22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Já jsem taky skoro po roce dodala, stihla jsem to jen o prsa :-D
Profilova fotka
no vidíš to ;) tak já uvidím.. a asi taky dodám.. když tak žadoníš hi hi
Profilova fotka
Jo dodeja bud lepší než já a stihni to dříve než do roka :-)
Profilova fotka
Teď jsem byla na tom cvičení ve Vítkovické nemocnici a musím teda uznat, že dneska poprvé to stálo za to..a hádej Katty kdo nás cvičil? Ta tvoje Lucka, myslím že je šikovná, vůbec to jako jediná tam neodbývá ..škoda, že jsem tam byla naposled :-)
Profilova fotka
saly: naposled a to nejlepší ;-)
Profilova fotka
to nevadí,nebylo to drahé :-D teď začínám ve středu plavání v tom Imperialu,tak už se taky těším, aspoň bude změna...
Profilova fotka
tak to jo.. a kdyz vzpomínáš ten Imperial... jaké bylo to ostříhání? Asi jsi to tu už psala.. ale hledat se mi to nechce.. bylas spokojená? Stálo to za to?
Profilova fotka
ahoj holky, Katy: koukala jsem na net a tam je že by snad měla stačit občanka, někdy od konce roku 2008, ale doufám že H. dneska pro jistotu na to pasové šel Saly: to je fajn, že sis dneska konečně pořádně zacvičila Pan: a jak vypadá postel? povedla se složit hned napoprvé ;-) normálně mám dítě v útulku, potvora pejsek utekl a protože se rád promenáduje po cestě tak asi někdo zavolal na odchyt a máme ho v Třebovicích, máme si pro něho přijet zítra do 5, což nestíhám, tak jsem zaúkolovala taťku, paní říkala, že je pejsek zlatíčko, já mu to zlatíčko asi doma vytmavím x-) ale alespoň dostane čip, tak nám ho pak budou házet rovnou za plot :-D
Profilova fotka
jija: jj povedla... protože jsme ji neskládali my ale přímo odborníci :-D a bylo to hned... to ti byla balada je pozorovat. jejda to je ale pěkné zlatíčko hi hi .. jak se mu to povedlo utéct? To přeskočil plot??? Kolik vás to bude stát ta promenáda?
Profilova fotka
pan: prý odtlačil 5 kachlí co dal tatík k vratům ke vchodu pro slepice na zahradu a pak nevím a to už máme všude zábrany, dvojité pletivo a tak, protože utíkal už na podzim ale v zimě nic, to se držel v boudě, prý necelé 300 za čip
Profilova fotka
tak to není tak hrozná cena ;-) mohlo to být i dražší za odvoz :-N tak to máte docela akční dítě ;-)
Profilova fotka
jo my máme všechny děti akční asi jsou po mě :-D. kocourek byl task akční že si v zimě roztrhnul nožku a pak byl přes měsíc u nás v bytě, jenom doufám že ty dvounohé děti budou akční o něco míň ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pan:spokojená jsem byla, nechala jsem si udělat dvojbarevný melír a jen trochu přistřihnout..takže vše OK. ale příště jdu zas ke své holičce.. :-D Jijo: to s tím psem je dobré :-D jsem zvědavá kolik vás ta sranda bude stát =-) ten nocleh v útulku asi nebude zadarmo..
Profilova fotka
no doufej :-D :-D :-D tak zítra už pátek co? Co máte v plánu na víkend?
Profilova fotka
saly: otázka je kdy to ovšem příště k holičce stihneš ;-) :-D. no paní říkala že si máme nějaké peníze stát a že čip do 300, tak jsem dala tatíkovi 300 tak uvidíme, já si pro něho chtěla přijet hned, ale měli už hodinu zavřeno a ještě ho neočipovali
Profilova fotka
mám v plánu ještě v červnu, těsně před..to bych stejně i tak šla s odrostlým melírem.. O víkendu mám v plánu velikonoční výstavu v Kravařích a pokud by se nám chtělo, bylo by dobré vymalovat :-| ale to se nám asi chtít nebude :-(
Profilova fotka
saly: tak to bude akorát pak budeš nejhezčí maminka v porodnici ;-) my jsme chtěli o víkendu vyklidit půdu, nějak se nám tam nastěhovaly potvory myši a to máme 2 kocoury a pak možná nějaký úklid, i když brácha říkal něco o tom, že bratranec potřebuje něco vybetonovat :-|
Profilova fotka
já se pro dnešek loučím..jdeme na procházku,ahoj :-)
Profilova fotka
ahoj užijte si procházku :-)
Profilova fotka
saly: tak to jo... tak výhra aspon nebyl danajský dar ;-) ale tvoje holička je tvoje holička :-) co autíčko? na procházku takto večer jo? hmm no to musela být romantika :-) jinak zdravím kočandy při pátku :-) já jdu dnes k dr. Nějak mě furt zlobí kašlik, jsem jak tuberák, tak se pak ozvu, zatím pa.
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste se včera rozpovídaly :-) Saly: vím, že tě cvičila Lucka, včera jsem s ní šla na kafíčko a hned mi to práskla. Bude mít radost, když ji řeknu, že jako jediná to neflinká tak až budeš mít nějakou těhu kámošku hned ji pošly k L. Jija: a jak je velký pesan? Zlatíčko? :-D tak příště mu musíte ty kachle uvázat k ťapkám, aby se mu hůř promenádovalo :-D ale zase, když bylo trak krásně venku, byl hřích sedět doma ne? To snad chápeš :-D :-D :-D Pand: zkoušela jsi ten zázvor?
Profilova fotka
Ahoj :-) A co ti práskla? Ják mohla vědět, že mě cvičí? jo..jinak jsem se snažila, abys věděla ;-) Dnesaka jel M.do Brna,chtěla jsem s ním, ale nemohl mě vytáhnout z postele, tak mi ujeli :-D tak půjdu s kámoškou na kafe a bude.. :-)
Profilova fotka
Saly: co říkala, že tam měla jednu maminku co vůůůůůůůůůůůůůůbec nechtěla cvičit :-D :-D :-D ne v pohodě jen jsem ji o tobě říkala, že tam chodíš cvičit a že půjdeš k ní a říkala jsem ji tvé jméno tak tě zaregistrovala :-) a taky že už jsi hezky kulaťoučká a já na to nevím, teď jsem ji neviděla, naposledy, měla jen spodní bříško, jako by ji více chutnalo :-) že bys hodila aktuální fotos na MK? ;-) Jinak se mi teď stal trapas jak blázen!!!!!!!!! Posílám P. odkazy s fotky ohledně dovči a omylem to pošlu na SUB a ještě vedení! Kdyby obchoďák tak budiž, no jsem se omluvila, on to bral sportovně a dokonce mi i tykal i mailu :-D
Profilova fotka
Ahoj!!!! Počítač opraven, tož jsem tu:-) Koukám, koukám, že ty strany ani číst nebudu, jinak bych se asi učetla :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: no ahojky, že se taky ukážeš! Jak se daří? No krápeček jsme se rozpovídaly a posunuly :-N
Profilova fotka
Jde to, ale dře to. Záda pořád bolí, tak fakt nevím. Asi si ty rehabilitace nechám prodloužit. R. včera konečně doinstalovat ty Visty, tak mi už konečně jede počítač. Už jsem byla pěkně protivná :-D Včera jsem skoro ani nedojela na rehab., protože u Kotvy byla veliká havárka. Tramvaj smetla auto a to dost brutálně, takže vůbec nejezdily tramvaje. Nakonec mě R. musel hodit do nemocnice autem.
Profilova fotka
Vasha: smrťák? Vždyť je to tam přehledné! Fakt ty lidi nechápu. co plánuješ na víkend?
Profilova fotka
Nevím, jestli smrťák. Ale auto bylo pěkně roztřískané, tramvaj vyhozená z kolejí ... http://www.novinky.cz/krimi/165491-ob...
Profilova fotka
mě povídej jak se ji to povedlo, já myslela, že to bylo někde v křižovatce.
Profilova fotka
To taky netuším, jak se jí to povedlo. Myslím si, že musela jet na červenou a hodně rychle, protože když dokázala vykolejit tramvaj :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?