22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jo a se mi líbil ten malý botník :-D stoleček jak stoleček.. ale židličku k němu?
Profilova fotka
jo a taky se mi líbí velikonoční ozdoby... no holt Čermák se nezapře co?
Profilova fotka
No chtěla jsem říci židličku :-D jo v Černmáku jsou šikuly a jsem nasmolená, zase mi adminka vymazala z alba MS 4 fotky a to Mateska a 3x výhled z okna!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) no Katy super, to jste teda odvedli dost práce, dovedu posoudit ;-) máte moc hezké ty interiérové dveře, kde jste je nechávali dělat? Hledám totiž teď firmu pro naše, taky chtějí vyměnit.. A píšeš, že máte 4,5 plus jedna? to je mazec..takový velký byt jsem snad ještě neviděla..to se tam musíte hledat :-)my nevyužijem ani 3 plus jedna, jsme furt vložnici, kde máme postel, telku i noťas a pak už občas jdem jen na wecko a do ledničky :-D Jija: ty značky trvaly tak dlouho, pže to autko je dovoz a nejprve žádáš ještě o schválení provozu v ČR, to trvá a pak jdeš teprve pro značky, to je za 10 minut.Já jsem neměla český techničák, jen německý, tak to proto.. Jinak na velikonoce plánujeme taky rožnov..a teď o víkendu je ta velikonoční výstava na zámku Kravaře, tak jedeme tam...
Profilova fotka
Ahoj Saly, no ve starém bytě jsme taky byli nejvíce v ložnici, kde byla i TV, teď do ložnice jen na noc, jinak jsme v obýváku, jíme jedině v jídelně, žádný OP a sledování TV :-D Dveře jsou z Poruby kousek od zámečku teď nevím jak se jmunují ale zjistím
Profilova fotka
no my máme velký jídelní stůl v OP a natáčecí telku, tak my v OP jíst můžem :-) ale v praxi jíme všude a pořád :-D jestli mi ty dveře zjistíš, budeš hodná, stačí třeba webovky a měla jsi nějaké typové nebo sis je sama vymyslela jaké chceš?
Profilova fotka
Saly: zjistím a máš tam x ruhů a skládáš si je sama ten návrh oni nemají problém je třeba zajít do vzorkovny několik tam mají i vystavených, pak vybíráš, hrany, lišty, sklo, apod. a jsou velice ochotní :-)
Profilova fotka
tak to je fajn, my máme dveře až z velké polomi, ale byly s nimi samé trable, i když byli hodně levní, tak za ty nervy to nestálo, proto k nim už nikdy :-( Co ty naše maminy v takovém škaredém počasí furt dělají :-) ani jedna se neozve..moje představa mateřské je, že sedím doma a drbu se v nose... :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy: a víš důvod? No není blbá??? saly: musíte autíčkem udělat výletík že? Už jste ho byli někde projet? škaredé počasí??? Tak tu je náááádherně a svítí sluníčko... sice je tam jeste chladno, ale to už mi tolik nevadí..
Profilova fotka
pojezdila jsem včera, konečně jsem si ho pořídila sama..81kW, táhne krásně..myslím že všecko prckovo harampádí uveze,včera jsme tam hned nechali namontovat Medvěd block, a´t ho nemáme třeba jen na týden.. ;-) Tady taky dneska poprvé vysvitlo a je krásně :-)
Profilova fotka
Saly: povíme si červen/červenec :-D Lun beztak zase drbe o 106 s kámošky :-D Pand: není blbá to myslíš jak? saly: autíčko sis koupila tedy ty? Je "jenom" tvoje?
Profilova fotka
je jenom moje :-) M. není rozvedený, tak přece si ho nebudu dělit s jeho ženou ;-) mám ho napsané na sebe a budu s ním i většinou jezdit já, však martin má svoji oktávku, tak nezávidí, já mám jen novější,lépe vybavenou a kombi :-D je mi jedno s čím budu jezdit, stejně to bylo na jeho popud koupit auto..
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: máš recht :-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: tak to jo, my jsme měli auto normálně z ČR tak to bylo rychle. jasně napsat na Tebe, přece teď nebudete M. rozšiřovat společné jmění manželů katy: máte to moc krásné a super velké, budem dělat akce u Tebe ;-) a botník je fakt super, myslím že Pan asi myslela adm co Ti vymazala fotky ;-) (teda jestli si to nemyslím špatně) já jsem chtěla zajet do Polska na trh na nějaké ty dekorace (jenom něco malého) a něco na hřbitov, ale nevím jestli to má cenu, stejně letos nechcem velikonoce moc slavit a když jsme doma minimálně tak nevím jestli má cenu něco zdobit, budu ráda když se mi podaří uklidit ;-) dneska jsme jeli do čedoku že doplatíme dovolenou a oni předělávají pobočku takže měli zavřeno tak tam budem muset ještě v pátek :-(
Profilova fotka
katy: no že ti to jen tak vymaže .. saly: tak to jsi vyhmátla s tím autíčkem... jdeš na to dobře ;-) jijo: myslíš to vyborně... myslela jsem admina co maže foto..
Profilova fotka
Holky toto a o adm? to se nedělá, nebo nás zruší! ;-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy... :-) tak je tu středa... pak se zlomí týden... jen to vydržet :-D já mám dnes dlouho, jsem tu do 17h .. no co se dá dělat. katy: no jen at si to přečte... když dokáže dělat takové věci, tak snad umí přijmout i pravdu ne?
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska mám doma uklízecí den, zítra mi příjde kamarádka a v pá P. tak ať je čisto a útulno doma, dnes taky vytáhnu zajíčky, kraslice, apod. vy už máte vyzdobeno?
Profilova fotka
Jinak se s Luckou chystáme na koncert Fontána pre Zuzanu už se těším jak malý Jarda :-)
Profilova fotka
katy: no já zatím ukliízeno nemám... teda na novém.. a na starém nestíhám a taky to neřeším. Ale už jsem koukala po nějaké výzdobě v květinářství.. jsi mě inspirovala.. no to já bych šla taky... bude tam i ten černoch?
Profilova fotka
Dobré ranko, já mám i uklizeno i nazdobeno :-) tak můžu dnes na výlet, celý den tu nebudu.jedu za kámoškou na klebety do Karviné..ahoj
Profilova fotka
Pand: jasně že bude :-) a navíc dostaneš k lístku i ty 3 DVD filmu zdarna :-) taky tam bude Ewa Farna, ale nevím co tam tedy bude dělat zda je host či co, ona přece ani ve 3 nic nenazpívala? Saly: ty nejdeš klebetit ty jdeš přeci projet auto ne? :-D
Profilova fotka
saly: no to je život :-N katy: no a to se vyplatí :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Dobre ranko . konecne to venku vypada e to nejak vypada jako jaro :-) Uz se tesim jak vyrazim do ulic :-) Saly: uzij si drbani :-) a hlavne jizdu autickem :-) Se chystam tento tyden na okna .
Profilova fotka
Pand: přesně tak :-D Ahoj Lin: venku je nádherně, na okna se taky budu muset někdy vydat, ale nechce se mi. Jinak jsem udělala album na MS tam když tak mrkni, pak ho asi vymažu.
Profilova fotka
Jo jinak vás zdraví Vasha včera mi psala sms, má PC KO (holky jak vy to děláte?) :-D je stále na nemocenské a mám vás pozdravit :-)
Profilova fotka
dobré po poledni:-) tak konečně krááásně, to se hned jinak s kočárkem jezdí po venku:-). odpoledne jdu zase, je třeba shazovat ty kila po porodu. ještě mi nadbývá 5kg. na úklid se taky chystám, s malým to ale moc dokonale nejde, takže L. vyrazí někam o víkendu a já budu mít na úklid klídek, okna zmáknu postupně teďka ještě v týdnu. děkujééém za pozdrav od Vashi, že ji taky mooooc zdravíme ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lun: pozdrav vyřídím :) jinak jsem udělala album na MS (konečně) tak mrkni než ho vymažu
Profilova fotka
katy: no nevím... asi se tu šíří nějaký virus :-D :-D :-D že děkuji, taky pak pozdravuj a přeji brzké uzdravení.. lun: neboj... to se tak shazuje do roka ne?
Profilova fotka
Ahoj , taky zdravim Vashu . No my jsme tak zavisle na internetu ze ho proste vzdycky odvarime. Katy okna uz se.... Jsem se prave rozhodla . Katy na MS to mas pod svym jmenem normalne ??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?