22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no vidíš to ;-) to koukal co? My tě za chvilu nepoznáme..
Profilova fotka
koukal, koukal. Proc byste nepoznaly? Mam dve kg navic ]-( :-p
Profilova fotka
no tak tomu teda nevěřím... od lonska si zhubla min 10kg ne?
Profilova fotka
tak já jdu do hajan... měj se :-)
Profilova fotka
dobré ranko, zdravím při pondělku :-) u nás stále hnusně 5C ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, ten déšt mě pěkně štve, já už chci jaro!!!!!!!!!!!!!! Pand: ale teď jsem 2 kg po min. víkendu přibrala ;-( ]-( Mě se včera seklo PC tak jsem pak už nezapínala, aby sis nemyslela, že se ani nerozloučím ;-)
Profilova fotka
Teda to jsou mi ale večerní debaty :-D :-D já jsem byla večer v hospodě..sice jen na birela, ale byla.. :-D Holky úplně se mi chce brečet jak vidím, že řešíte dovolené...já letos na chajdu a než se vzpamatuju ze šestinedělí, bude podzim... Pan: kočár jsme žádný nevybrali...
Profilova fotka
Saly: netruchli Pand taky pojede do dupky a zpět to jen my s Jijou cestujeme, pak se zase vyměníte mys Jijou budeme řešit kočáry a vy cestovat, nevím jak Jija,a le já mohu podat cestopis a fotky :-)
Profilova fotka
Jo a kdybys nebyla v hospodě jsi mohla drbat s námi ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Saly : Nemusi se ti chtit plakat . Budes mit jne krasne starosti a ani ti neprijde ze by jsi mela jet nekam na dovolenou fakt . My pojedeme asi pristi rok . Ale nevim jestli s O. On na to more vubec neni . Takze bud zbantuju segru s malym nebo nejakou kamaradku a nekam vyrazime . Sice letadlo to zase bude moje smrt ale s malou autobusem to by vubec neslo .
Profilova fotka
Jinak Saly spise nez dovolena ti bude chybet prave ta hospudka :-) To me stve vice ze nikam moc nemuzu . i kdyz Ondra by pohlidal ale to neni ono to se mi moc nechce :-) Ale az bude jaro a krasne pocasi tak uz vyrazim i s malou nekam na zahradku :-)
Profilova fotka
Ahoj Lin: a co tak vzít auto a jet i s O. někde po ČR, SK nebo do MAďarska třeba do termálu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky vy byste furt jen v hospodách byly :-D :-D :-D
Profilova fotka
Katy no to neni spatny napad, ale O. nema ridicak ja sice jo , ale nemame auto . Do leta bych si rizeni zopakla, ale ja mam uz nejaky strach ridit a jeste s malou .
Profilova fotka
Já jsem byla ráda v hospodě..mě to v hospodě moooc baví..a hlavně tam vaří 8-) :-D Ahoj Lin:o hospůdku právě strach nemám..máme chajdu 5min od perfektní zahrádky, task myslím, že léto prosedíme s kočárkem tam..nejspíš u nealka, ale aspoň... :-)
Profilova fotka
Fičím na dopravku,už volalali že mám značky,jupííí..zatím papa
Profilova fotka
Saly : nebo u birela :-)
Profilova fotka
Saly : papa
Profilova fotka
Lin: tak to jo já nevěděla, že O. nemá řidičák a ty máš krápek obavu což chápu taky bych měla, kdybych nejezdila dlouho zvláště s děckem v zadu. Sály: tak konečně co?
Profilova fotka
Už jsem doma, vše vyřízeno, mám i celkem dobrou SPZku kterou si snad zapamatuju :-) 6T3 0530 teď tam zrovna necháváme namontovat medvěd bloka a odpo už bude stát u baráčku :-) tak snad bude zítra odpo hezky, ať můžeme někam vyrazit...
Profilova fotka
Saly: tu se někdo už nemůže dočkat co? :-D
Profilova fotka
Saly: no přesně jak říká Katy.. pojedu taky do dupky... co ted zarizujem byt tak nezbydou uz penizky na dovcu :-| ;-) no ty jsi šikulka :-) katy: tak u nas teda nepršelo... ale šedo je furt... tak dneska se zrušilo cvičení :-( tak asi zajdu ve čt možná jak to vyjde. lin: no na zahrádku se těším taky... a taky na nějaké grilčo... jéé už aby to bylo... miluju jaro.. uplně mě to dobije :-)
Profilova fotka
čau holky, já jsem dneska z němčiny brzo doma, protože H. pro mě přijel :-) saly: to jim ty značky docela trvaly, H. je dostal hned když přišel se starýma a jezdili jsme prakticky pořád a už mám naplánováno kam vyrazit? my uvažujem, že bysme na velikoce jeli do Rožnova do Valašského městečka, co doma, na šmigrust stejně nikdo nechodí katy: já mám taky kila nahoře ]-( ale vím z čeho, o víkendu jsem necvičili a včera jsem snědli 3 balení telky (ale malé) a pizzu to bude určitě z toho, ale já prostě zdravou výživu nezvládám Lin: tak když jsi dlouho nejezdila tak je jasné že se bojíš, hlavně já jsem řidič jedné trasy ostrava-třinec a třeba na D1 bych si zatím určitě netroufla :-( jedině že byste na výlety jezdili vlakem po okolí pan: ono asi ani nikdy líp nebude, v sobotu tak krásně a v neděli takový slejvák :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u mě velikonoce jasné pá - ne welness s Luckou a v po jdeme k našim. Te'd o víkendu asi zajdeme juknout na hrad na velikonoční jarmark.
Profilova fotka
Skoda ze O. o vikendu pracuje. nemuzeme nikam vyrazit a to ma byt od zitrka tak krasne . Ach jo !! Snad to vydrzi i dalsi tyden :-) jdu kukat na Osklivku . Tak papa a dobrou noc holky zase zitra tady pa .
Profilova fotka
jija: no uz od zitřka se má oteplovat... tak se těším... zitra uz asi vytáhnu podzimní bundu 8-) katy: na pražský hrad ;-) ??? :-D :-D :-D :-D lin: no v TV říkali, že je snad zimě odzvoněno.. tak já v to doufám. tak pěkný zbytek večera a zítra pa
Profilova fotka
Pand: jasně že na Pražský :-D Já se taky už těším na jaro. :-D JINAK MÁM PRO VÁS HOLKY PŘEKVÁPKO, MAKALA JSEM NA TOM CELÝ VEČER AŽ MĚ Z TOHO VYHLÁDLO :-D tak raději jdu spát a zaspím to ;-)
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... tak jste se dočkaly pozdě ale přeci :-)
Profilova fotka
dobré ranko.. no Katy, ty fakt překvapuješ... už jsem si myslela, že se toho nedočkáme :-D :-D :-D Musím říct, že to tam máte fakt super ;-) na jedničku, líbí se mi hodiny i ty lustry, ložnice a šatna nemá chybu, tak jako vzdušný obyvak. V ložnici mášu toho stolečku židličku?
Profilova fotka
Ahojky, to víš, já když se jednou hecnu a dokopu tak splním všechny resty. Ještě musím vyšperkovat chidbu a tatík slíbil, že až bude na chatě udělá mi židle do jídelny teď tam mám takové provizorní hrůzy. Jo stoleček mám, ale v době focení se nacházel jinde, asi se styděl před záblesky foťáku :-D Jinak díky za ódy :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?