22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: tak zkus kouknout Ck Kudrna, dívala jsem se že mají dokonce jižní ameriku za kolem 25--30 tisíc ale mají i rusko, docela mě to zaujalo, ale my už dovolenou máme, ale líbilo by se mi u nich vídeň na kole nebo na in-linech :-) pan: tak to bych čekala, že se s vystěhování nebudete mít takové problémy a už vůbec ne s tím, že musíte zaplatit než se nastěhuje někdo nový :-S
Profilova fotka
Jijo: diky za tip kouknu na ne. Ty latinu ale maji bez ceny letenky ne? A jake tam maji ubytovani? Na in linech Vidni? ty jo to bych jela,. ale nabila bych si kokos :-D My chceme v květnu jet do A na Medvedi soutezsku je nadherna uz se tesim
Profilova fotka
katy: to jsem nezkoumala co všechno je v ceně, jen jsem na to zhruba koukala, protože teď už dovolenou máme v úterý ji jdem doplatit a pak chci po výplatě koupit ještě jednodenní zájezd do vídně, dám to H. k prvnímu výročí ale budu muset dřív, protože to je týden před našim výročím, tak to dostane už k narozeninám s tím že je to k výročí :-)
Profilova fotka
týýý jo.. no dobře se to čte.. no budu ti fandit 8-)
Profilova fotka
Pand: pak poslu pohled :-D Jija: zkus mrknout na CK Maxner ma tam taky Viden
Profilova fotka
katy: kouknu, já jsem zatím našla jednu cestovku v centru nepamatuju si jméno ale je to u křižovatky českobratrské s nádraží :-)
Profilova fotka
katy: tak to jsem zvědavá teda :-D no jen aby ses vůbec vrátila :-D jdu koukat na manželky.. sem tam sem kouknu.. pc mam u tv.
Profilova fotka
katy: koukala jsem a vypadá to super a mají i osvětim a krakow to bysme mohli taky někdy jet :-), ty jednodenní zájezdy se mi hodně líbily
Profilova fotka
Jija: tak to je REkrea, my s CK Maxner pojedeme na Medveda, i znamy se pridaji je to parada jen doufam, ze nam vyjde nadherne pocasi jede se 8.5. Pand: taky sleduji Manzelky. Proc bych se nevratila?
Profilova fotka
jéé tak ted mi nejako uteklo spousta rozhovorů...
Profilova fotka
jija: ahoooj :-) no to se jedná o pronajatý byt kde jsme ted... to je na dlouhé vyprávění .. taky jsem si nemyslela, že to ve finále bude takto.. no co nadelame..
Profilova fotka
jste tam?
Článek se načítá
Profilova fotka
jijo a ty se teda chystas kam?
Profilova fotka
Pand: no já jsem :-) Jijo: Krakox¨w + Osvetim jsme bli ted v rijnu stoji to za navstevum, ale po Oswetimy bylo hodne divne - silene co ti lide museli vytrpet, ale videt by to asi mel kazdy, i kdyz je to hodne smutne Krakow je nadherny.
Profilova fotka
katy: tak to jsme zrovna na dovče, ale nějaký jednodenní zájezd bysme si mohli dát taky i s kamarády, jeden kámoš říkal, že bysme mohli někam vyrazit pan: právě že mě napadlo o jaký byt jde, právě proto mě to tak překvapuje ještě tady jsem ale budu končit, musím se nachystat do práce a na němčinu :-)
Profilova fotka
no do krakowa bych taky jela.. ale jestli by to bylo i s překladem.. sice něco rozumím... ale nevím nevím. jija: pisnu ti do ip
Profilova fotka
Pan: je to v ČJ nebo Sk my měli poláka co uměl dobře česky Jijo: tak to j škoda, tak pak se sejdeme a ukažu ti fotky a když tak příště
Profilova fotka
katy: aha tak to je dobré... to se musí asi dopředu nějako objednávat ne? a kdy jdeš vozit s Lun? Tento týden už má být jaro..
Profilova fotka
Pan: no vetsinou kdyz jedes s CK tak uz to mas objednano i s CJ, kdyz jedes indivindy tak si tam pockas na CVs nebo Sk,. skupinu navic ty nerozumis polsky? A jiste tam maji i nahravk v cestine A kdy jdu s Lun kocarkovat? Nevim ji musim cinknout a domluvit se
Profilova fotka
katy: jj rozumím... ale víš jak.. už jsem ji dlouho neslyšela :-D já se tak těším už na teplíčko
Profilova fotka
no ja taky vcera bylo suprove a dnes zase dusickove pocasi. Je treba naladit kino nocne!
Profilova fotka
Jsem vypla manzelky dnes jsou o nicem
Profilova fotka
a zitra zase do práce co? ]-(
Profilova fotka
No co nadelame? Prace preci slechti ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo to je fakt :-D kdy jdeš na cvíčo a na jaké?
Profilova fotka
Az v ut na Katku je to dance AE s body stylingem a ve st chceme s Misou poprve prubnout ten fit box
Profilova fotka
dva dny po sobě jo??? a v ut jdes s mamkou?
Profilova fotka
No rikala jsem ji ze s ni s M. pocitame. Jo 2 dny po sobe a na vikend zase objedname bud squash nebo tenis, ted me trocha boli ruka, jeste nemam zpevnene zapesi a mozna i bowling
Profilova fotka
neboj... on se ti časem zpevní.. jeste parkrat a nebudeš nic cítit ;-)
Profilova fotka
jo zpevni, toho se nebojim, P. dnes knucel ze ho boli nohy a zadek a vcera byl durch a nestihal, mam lepsi kondicku to kazdopadne :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?