22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Lin: tak to bych stihla..mám to až na konci června..a co tam teda rekonstrují? Lin s problémama nestraš, snad se nejedná o nic zlého... =-)
Profilova fotka
Myslim ze se budou rekonstruovat odeleni gynekologie a sestinedeli . Protoze porodni saly jsou hotove .
Profilova fotka
oni říkali, že snad jen okna..víš že mi jde hlavně o ty sociálky :-D :-D neboj to do té doby ještě pozjišťuju, aspoň pak nebude v Porubě nával...
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak to jsme měly včera podobné cvičení, mi se to moje taky nelíbilo :-(, v sale asi pro 10 (ideál) nás bylo 20, takže sestravy nic moc a navíc se některé ženské hrozně motaly :-(, už aby přešly novoroční předsevzetí Lin: já chodím taky jenom na skok tak nejsi jediná ;-) saly: o porodnici v Havířově jsem nic neslyšela ale o nemocnici hrozné zvěsti, ale kdybys chtěla zkusím se zeptat kolegy, ale jeho nejmladší má myslím 5, tak se možná už něco změnilo Lun: fajn že už Ti je dobře mizíme na nákup tak zatím čau
Profilova fotka
LIN: ahojky... jejda.. doufám, že ty problémy nejsou moc závažné :-| klidně se vypovídej jestli chceš.. jestli nechceš tak ti budu aspon tichou podporou ;-) a držím palečky at je vse OK. saly: já bych asi nerodila ve Vítkovicích... tam jsem slyšela hrozné zvěsti... Poruba se mi zdá OK. jija: co furt nakupujete? :-D a jak se měl Honza v Čechách? Co nového?
Profilova fotka
ahoj Pan, no nakupovali jsme všechno, jídlo, do koupelny, žrádlo pro děti ;-) v čechách to dopadlo tak, že tam nebudu asi nikdy muset nebo alespoň ne v nejbližších letech, byl doma o 2 dny dřív a říkal že je rád že je tam kde je mu dobře :-|
Profilova fotka
Ahoj Pan , a co jsi slysela tak strasneho na Vitkovice jesteli se muzu zeptat ??
Profilova fotka
ahoj holky, tak H. šel dneska hrát fotbal a aby mu nebylo líto že vstává sám, tak mě vzbudil, takže už mám vyžehleno půl koše prádla pro bratry a peru :-) asi budu mít dneska den pro domácnost :-D
Profilova fotka
dobré ránko, Saly: má se to rekonstruovat komplet vše,takže i sociálky i okna. Tak jestli se rozhodneš tam, tak to můžeš jít vyzkoušet. Mi taky L. říkal,že za rok za dva si to můžu jít prubnout ať to porovnám, kdy to bylo hezčí :-D . haha, mám tak pomyšlení na Sašenku :-D :-D Lin: tak ať jsou problémy brzy za tebou. buď v klidu, já tu taky bývám jak vidíš na skok ;-) a neboj, vše se vyřeší ;-) Pand: taky by mě teda zajímalo, co za zvěsti jsi slyšela o Vítkovicích. já teda kdybych teďka neměla ten problém s tím hematomem,tak jsem v pohodě a Vítky doporučuju,teďka jsem trochu na ně naštvaná,že to po porodu zanedbali. ale jinak v pohodě, halvně že se na to přišlo a šlo to lehce ven. no jinak dneska vařím květák a odpoledne půjdem na procházku a snad i pivečko bychom mohli zvládnout, ale jak tak koukám ven,tak počasí nám asi nedopřeje:-(. ach jo, už mě to fakt štve ]-(
Profilova fotka
jija: takze nic pozitivního :-( to mě mrzí... ale na druhou str. co si uděláte to mít budete a nějak už to zvládnete i bez nich.. no tak to je fakt hodný :-) já dneska mám domácnost tady.. uvařím, asi neco jeste vyperu a vyzehlím, a muž šel uklízet do nového bud.bytu :-) Odpolko pak vyrazíme po obchodech na inspiraci a zítra už bude navařeno z dneška.. udělám toho víc, tak se k uklidu přidám. lin: no že tam nemají takovou tu techniku kdyby se s dětma něco stalo... no nevím... já bych tam nikdy nerodila. Tys rodila kde? Uz si to nepamatuju :-N lun: ahojky :-) dcérko vlasti znám spoustu maminek co dopadly hodně špatně ve Vítkov. a taky jejich děti... některé ovšem měli štěstí.. no co já vím.... třeba to není jako vina Vítkov.nemoc. abych tady nešířila nějaké pomluvy... jen říkám, že já osobně bych tam teda nerodila. jéé květák bych si taky dala.. dělám franc.brambory.. tak snad příště ..
Profilova fotka
pan: no vítkovice myslím nemají novorozeneckou jipku, takže kdyby něco tak budeš v jiné nemocnici než dítě tak já si říkám že taky dobře 600 km je 600 km a alespoň nemusím řešit kdy si vzít dovolenou abysme tam mohli zajet ;-) já už mám vyžehleno, umyté nádobí a vypranou jednu pračku, druhou asi dávat nebudu, protože pojedu asi za hodinu H. fandit na fotbal :-), takže vaření dneska nebude Lun: můžem k Tobě na květák ;-), máš pěkný plán na dnešní den, třeba bude nakonec pěkně a ven se dostanete :-)
Profilova fotka
no ty jsi ideální manželka :-) já jsem akorát ted vylezla z vany... a jdu na to cos tu vypisovala :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
s tím, že já jdu vařit :-N
Profilova fotka
já bych radši nebyla ideální a spala bych ale když mě už H. vzbudil a v telce je velké kulové tak se musím nějak zabavit ;-) jinak domácí práce teda nejsou zrovna moje parketa
Profilova fotka
tak pivečko se nakonec konalo:-) Pand: Linda rodila ve Vítkovicích ;-) Tak jak mluvíš ty o Vítkovicích,tak já zas mám takový názor na Fakultku, tak je to asi o názoru a jak kdo měl hold štěstí. je fakt,že tam nemají t JIpku,jak píše Jija,ale pokud je vše bez problémů,tak je všude si myslím každá porodnice stejná. takže asi tak. V těch porodnicích je to hlavně o personálu,já jsme neměla problém. Jijo: ty jsi zase žehlila, sakra,že si nedojela na ten květák,mám tady taky kupu prádla. a to fakt obrovskou :-(
Profilova fotka
Ja i Lun jsem rodila ve Vitkovicich . Vis Pan , prave proto ze tam nejsou prizpusoobeni pro nedonosene deti . Kazda zena ktera je mene nez 36 tt tam ani nesmi jit rodit . A kdyby se neco stalo tem starsim na to tam prizpusobeni jsou a kdyby ne stejne s edeti prevazeji .-
Profilova fotka
lun: no to máš asi pravdu... :-) protože tu někdo nadává na Apolynáře a zase někdo na něj nedá dopustit.. takže to je asi fakt jedno. lin: tak to jo... no asi záleží i na přístupu a jak která rodička je citlivá a co ji vadí a nevadí... to je stejné asi všude... jak tak přemýšlím... jen doufám, že jsem se tím některé nedotkla.. to bych nechtěla.
Profilova fotka
Ahoj holky zdavím p¨ři zatažené ne :-( a včera tak krásně i teploučko bylo co? Squasch bvyl včera super zase bych šlůa, ale moc nám to ještě nešlo ani podle pravidel jsme nehráli, ale my to vypilujeme :-) Holky to máte jedno kde rodíte hlavně, že až to na vás příjde tak vám i miminu pomohou ne? A pokud je tam horší zázemí tak myslím že ty 3-4 dny se dají přežít ne? Jinak o HA nemocnici taky negativa, strýc tam byl bohužel mu nechtěli nijak pomoci, když se dostal do OV na FNSP bylo již pro něj pozdě. Co dnes děláte? MY chtěli jít plavat, ale P. nemá plavky doma, má je v Praze tak asi nic. ZA chvilku mu jdu péct muffiny :-)
Profilova fotka
dobré ranko při neděli :-) včera bylo tak krásně a ted zataženo, chladno :-| katy: neboj to vypiluješ... to chce pravidelný trenink :-D tak si aspon uděláte pěkný den ne ;-) ???
Profilova fotka
Ahoj holky :-) vidím, že se tu řeší porodnice ;-) Havířov tím pádem už nepotřebuju vědět, když budou vítkovice v té době už otevřené..čím víc se to blíží, tím víc je mi to fuk, kde budu :-D Já jdu dnes uklízet a vařit, budu dělat nějaké těstoviny se špenátem, mám na to chuťku a odpo budem zas něco málo stěhovat kvůli prckovi v bytě.. Včera dopo jsme byli po kočárcích a na výletě, pže bylo mooooc hezky...
Profilova fotka
ahoj holky, my dneska vyspáváme, včera jsem byla za H. na tom fotbale a pak v hospodě a večer jsem si ho odvezla domů :-) zrovna jsme si objednala k obědu pizzu od ježka ať nikam nemusíme, škoda že je tak hnusně, včera jsme si říkali že bysme mohli na procházku s pejskem ale v tomhle počasí se nám nechce :-( Lun: škoda že to k Tobě mám z ruky, Ty bys mi vařila a já Tobě žehlila ;-)
Profilova fotka
saly: a jaký kočárek už máš vybraný? vybrali jste neco? jija: no to se nedivím... v takovém počasí by ani psa nevyhnali :-D já ti taky klidně navařím :-N včera jsme pořídili stul a zidle, tak to sel muž ted montovat... tak jdu poklizet tu. Uz jsme po obídku, měli jsme zbytek ze vcera - franc.brambory a polivka taky zbyla, tak to bylo dnes bez práce. Změnily jste si čas?
Profilova fotka
pan: a kdy se stěhujete nebo to bude postupný přesun? čas jsme ještě nezměnili, ale asi bych měla ať nepříjdu zítra do práce později :-D
Profilova fotka
no nakonec prý do konce dubna tu musíme být ... protože tu se najemnici nastehuji az 1.5. .. no raději jsem to nekomentovala... takže tu budem do konce když už za to platíme. Kdybych to věděla že to nakonec takto dopadne... tak byt převezmu až 1.4. a bylo by... zatím to zařizujeme .. a pak se uvidí.
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při večeru brouzdám na netu a hledám inspiraci na dovču :-) a mámmmasku na ksichtíku abych byla hezká :-D
Profilova fotka
no ahoooj... tak jsme se zase jednou sešly :-) no ty budeš nebezpečně krásná :-D a máš nějakou představu, kam na dovču?
Profilova fotka
no já bych těch představ měla kam vyrazit, ale letos bych si asi chtěla splnit svůj cestovatelský sen resp. jeden z nich velká cesta PObaltím a Rusko
Profilova fotka
nekecej... já myslela, že spíš Mexiko
Profilova fotka
No můj největší sen je Jižnáí Amerika - Chhile, Bolívie, Peru, pak asi Čína, nebo Zlatý trojuhelník - Thajsko, Kambodž, LAos, pak asi MAroko a taky Pobaltí, Rusko, super jsem teď objevila Grand tour Skandinávií taky hodně dobré
Profilova fotka
Ale na Latinu zatím nemám penízky ;-( chci rychle zplatit úvěr na byt a pak jupííííí a cestuji :-) i za velkou louži ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?