22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: jj tak to taky tak znám... tak dneska usnu asi taky jako mimino :-D tak jak tak sleduji... buď jsme tu my dvě a nebo saly hi hi ..
Profilova fotka
nazdárek holky, tak se hlásím po pauze. Jsem si včera poležela v nemocnici na gyndě. se rozhodli mi ten hematom rozřříznou,takže si mě tam přes noc ještě nechali. zatím to nebolí a snad už ani nebude,jinak jsem v pořádku. Luk se o Štěpánka postaral na 1*:-)
Profilova fotka
Ahoj Lun: tak to je fajn, že tě nic nebolí a doufám, že už ani nebude :-) a jak by to eřšili kdybys kojila? Jinak je super, že se Luk uměl postarat tak s námi budeš moci brzy na peřbu ne? ;-) :-D Pand: taky sleduji a pak nám Saly písne že tu chcípnul pes co? :-D
Profilova fotka
Katy: jo,naštěstí nebolí, no to doufám že ani nebude. Kdybych kojila, tak musím mlíko odtsříkat a dostával by to flaškou. a dali by mi do infuze slabší léky,nebo něco jiného. Na pařbu? nějaká se plánuje? jasně, beru všema deseti ;-) :-D
Profilova fotka
lun: no zrovna jsem se chtela optat kde jsi mela Stepanka... tak to je muž zlatíčko :-) a je fajn, že už tě to nebolí ;-) 8-) katy: jj presne tak... ale on v posled.dobou nějak fakt chcípá :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem přišla z angličtiny tak mrtvá že už jsem ani neměla sílu zapnout počítač lun: určitě už to bude dobré a nebudou další problémy a L. je šikovný, když se staral o Štěpánka katy: já jsem včera usnula jenom o chvíli později, ale já poslední dobou spím pořád :-D nějak se mi nedaří se o víkendu pořádně dospat
Profilova fotka
jija: taky tě zdravím :-) no to je tím počasím
Profilova fotka
ahoj Pan, možná že jo, nebo tím, že H. si jde lehnout ještě dřív jak já ;-)
Profilova fotka
ahááá no tak to u nás taky působí... teda jak kdy.. protože muž chodí dřív a poslouchá tam ty své šílenosti :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na hodině bossu a tedy nic moc, minule AE spojený s bossu byl dobrý dnes nás to neoslovilo, navíc to nešlo odečíst z permošky a 90 kč v dupě a o ničem! už na to nepůjdeme.
Profilova fotka
jejda .. a to je co? je to neco jako kick box? To bude asi drsnější ne?
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu máme páťulínek.... co máte v plánu na víkendík? A co budete vařit? Dejte tipa ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, my jdeme dnes do kina, musím bloknout lístky, zítra jdeme ráno do knihovny, pak na squash a v ne vychom rádi zašli zaplavat na Ještěrku ještě jsme se tam nebyli podívat. a Co budu vařit? Nevím 1x udělám platýze a co druhý oběd taky zatím nevím. A polévku asi drožďovou. BOSSU má několik úrovní, my včera byli samí začátečníci tak podle toho i ta hodina vypadala, čekala jsem něco jiného dost mě to zklamalo. Když jsem byla v út na katku tak nám je taky dala, ale spíše jsme pak na tom posilovali a to bylo fajn. No už na to s Míšou nepůjdeme.
Profilova fotka
katy: a to je jako to čisté bojové umění bez prvky AE jo? S tím pytlem (jako pro představu)... no tak mě napadlo udělat fazole chilli con carne, nebo franc.bramb. nebo houbovou omajdu s knedlikem.. no uvidím.
Profilova fotka
a co jinak? kde jste kdo???
Profilova fotka
Zase nikde nikdo jen my dvě - klasika :-D Já uvažuji o špagetách P. je má moc rád a už jsme je dlouho neměli a i Matýsek miluje špagety :-) BOSSU není nic bojovného spíše o balancu. Fitbox (pokud ten myslíš) se kope a boxuje do pytle na to jdeme s Míšou ve středu zkusit je lekce pro začátečníky. Kick box není do pytle
Profilova fotka
čest práci:-) no holky, vy tu jste jak vidím většinou samy,co? njn, já s malým nestíhám. Luki je ještě doma, dneska za hodinu jedeme s malým na ultrazvuk hlavičky do Vítkovic. JInak mě nic pořád nebolí,tak je to fajn, i procházku jsem včera zvládla:-)
Profilova fotka
Ahoj, tak já tu dnes jsem, jen jsem ráno musela na dopravku...
Profilova fotka
katy: aha tak to je ale dobré na páteř ne? To jsem dělala tenkrát s malým míčem.. a bylo to super. lun: čest :-) proč utz hlavičky ? To se dělá standar.? saly: ahojky.. kvůli přehlašení vozidla? Už ho máte doma?
Profilova fotka
máme ho, ale nesmíme jezdit, značky budou v pondělí :-( takže víkendový výletík nebude :-(
Profilova fotka
no stejně nemá být moc pěkné počasíčko ;-) tak vydrž.. já měla na obídek dneska kachnu se zelím a knedlem mooooc dobré.. co vy?
Profilova fotka
Hlavně že hlásili krásný víkend..zlaté oči..d隍 a osm stupňů..strašné... já mám masové kuličky v rajské( dnes vaří Nowaco, mražený polotovar) :-D a k tomu těstoviny...
Profilova fotka
Tak mě připravili oběd kluci francouzští společně se Spaerem - kozí fr. sýr a křuplavá bagetka,teplé jídlo si dám až doma, dnes dorazí P. ta uvařím teplou večeři - palačinky s lososem.
Profilova fotka
Kastty nedělej chutě!! mi se nic samotné vařit nechce..o víkendu chci něco vymyslet s listovým špenátem...
Profilova fotka
ten by se mi do palačinek taky šiknul, ale nemám čas pro něj jít jdu po práci vyzvedout ty květiny to se zase pojede v tram! :-(
Profilova fotka
saly: no tak to máš fakt rychlovku ;-) katy: no fajná chutovka ;) taky bych si dala... ale asi by se mi s tím nechtělo dnes drbat :-|
Profilova fotka
Pošli bedničku já naplním a DHL pošlu zpět :-D
Profilova fotka
nekecej... fakt? No neříkej 2x znáš mě :-D :-D :-D tak já se s váma loučím... resp. s tebou Katy.. když tu nikdo není :-D já valím už domů.. pěkný víkkendík.. no třeba mi to nedá a přijdu vás o víkendu pozdravit. Uvidíme, tak papa
Profilova fotka
Pand: papa a hezký víkend mě se to taky krátí a za chvíli povalůího zu hause :-)
Profilova fotka
Saly Ahoj . Tak Havirov ?? na ten jsem slysela jen neprijemnosti . Ale jeste je dobry Frydek . Tam jezdi i lidi z Havirova . Jinak nase porodnice bude zavrena a bude se rekonstruovat od 15.4 - 11.5 . Takze to se nebudou prijimat zadne porody proste nic . Tak papa Omlouvam se holky, ted tady proste vubec nemam cas chodit . Mam docela problemy . Takze pardon . Ukazu se ale jn na skok vzdycky . Papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?