22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lun: vezměš mě traky do bříška? Já se sroluji jak had neboj :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand.tak tak. ví kde je dobře:-). tady je zas krásně, to úplně láká ven:-), až na ten vítr,ten mě neláká. Katy: ta nevěsta nejde totiž ani přehlídnout:-D chceš do bříška,jo? no,tak to teda nevím jak by ses tam chtěla narvat. a navíc je rozdíl nosit 14kg a 55 :-D. to teda díííky,takže do toho nejdu :-D :-D to ti teda musí fakt seknout, jak už tě chválí i ženské. to jsme pak teda zěvdavá na ty fotky od Lin z návštěvy. tě pak budu chválit taky:)
Profilova fotka
Lun: 55 tak to díky moc to jsi mě potěšila,ale skutečnost je větší ;-) bys byla jako slonice :-D
Profilova fotka
Katy: co vidím,to tipuji. jsem tě nechtěla třeba urazit:-D
Profilova fotka
Lun: aha tak to chápu, nechceš mě nasrat tak sis raději nevzala brýle, ale jo upřímnost musí být :-DDDDDDDDD ty vždy víš jak člověka pobavit a rozesmát. ;-)
Profilova fotka
Kat: no dyť mě znáš :-D :-D :-D . ale o moc určitě nemáš. no já mám "krásných" 80kg. drsné,co?
Profilova fotka
Lun: No právě že tě znám :-D :-D :-D co je to o moc více? :-D ale jo jsem teď spokojená, ale pořád jsem krev a mlíko žádné tintítko, to nikdy nebudu. No máš 80 kg ale nosíš dítě pod srdcem a plod. vodu a jiné věci, tuk jistě nee, po porodu budeš na pův. váze uvidíš, možná budeš mít ještě méně.
Profilova fotka
o moc více, tak max. 5kg. víc nééééééé. Jo já vím,že nosím dítě, jen ta váha, to je fakt síla:-D. no snad to po porodu půjde rychle dolů. kdyby to bylo ještě méně,než před těhu,tak bych maximálně spokojená mít kolem těch 60kg. jenže to já nikdy mít nebudu. no uvidíme. =-)
Profilova fotka
Lun: jsi velice blízko :-) tak já tě vezmu na své tréninky bereš? A budeš mít 50 kg :-D a co to je nosit 80 kg vím moc dobře já kdysi měla skoro 85 kg! A nedělám si srandu, pak jsme měla dlouho váhu mezi 74-78 kg.
Profilova fotka
Ahoj ,Katty tak platí, že za hoďku u Lin..já jedu pro Jiju
Profilova fotka
Saly: no jasně že platí poletím jak drak abych tam byla co nejdříve budeme jako 3 sudičky :-D
Profilova fotka
holky vám závidím tu dnešní návštěvu. moc holky poozdravujte ;-) KAty: jo,já kdyssi mívala 74-75kg a to bylo maso,teda. pak jsem se držela kolem těch 65kg a to se dalo, ale jen když jsem cvičila,tak jsem vypadala hubeně. jak jsme přestala,váha sice zůstala, ale už tak hubeně jsem se necítila:-) no 50kg,tak to nebudu mít nikdy, hold holka krev a mlíko jako ty:-D Saly: tak jak bylo na cvíču? no napíšeš až zítra,fič pro Jitku a mějte se papa
Článek se načítá
Profilova fotka
Lun: myslím, že krev a mlíko je pořád lepší než vychrtliny, já i kdybych měla 55 kg tak jako vychrtlina nebudu vypadat nemám na to kostru naštěstí jsem slovanská děva :-D
Profilova fotka
Katy: jo,tak to jsme dvě :-D . z nás vychrtliny nikdy nebudou :-D
Profilova fotka
Lun: pozdravy vyřídím, snad budou i fotky s malou, doufám, že nás Lin vyfotí :-)
Profilova fotka
jestli vás nevyfotí,tak zítra se sraz opakuje a budete se fotit ]-( :-D
Profilova fotka
katy: tak to jo, no ty jsi musela být kočka ;-) pozdravujte Lin a malou ;-) doufám, že něco nafotíte a dáte na net at taky vás pokoukám... jooo tak ted už chápu proč se katy tak vyfikla :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak jak bylo? Máte fotečky?
Profilova fotka
ahoj holky, pan: bylo moc dobře, Lin říkala, že fotky na net hodí rychle, tak už můžeš vyhlížet ;-) saly: s Tebou se jezdí výborně, vždycky vystoupím na zastávce a hned to jede a dokonce i ke mě :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dekuji za navstevu . Doufam, ze jibrzo zase zopakujeme . Dekujeme s Gabinkou za darecky . Fotky uz jsem dodala:-)
Profilova fotka
ahoj Lin, jsi rychlík, ale stejně nejlepší je jak Ti Gábinka visí na ruce :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky už jsem v pořádku doma, hned jdu mrknout na fotky.. Lin: moc se mi u Vás líbilo, dík za pozvání :-) Jija: to je fajn, že jsi tam nemrzla :-)
Profilova fotka
jija: díky za info ;-) budu tedy vyhlížet 8-) lin: supéér jdu mrknout.
Profilova fotka
jééé to jsou krááásné fotečky... musím říct, že vám to všem moooc slušelo :-) jija má nové vlasy, katy krásnou sukínku a tak celkově ;-) saly .. moc ti to taky slušelo budoucí maminko :-) no a Lin... taktéž kočka :-) a ta malá jak ti usla v náručí.. to bylo až při odchodu?
Profilova fotka
Ahoj holky, včera to bylo super, snad to brzy zopákneme :-) Vidím, že všechny jste se připojily kromě mě jsem ostuda, ale doma jsem hned padla do pelíšku ;-) Lin: 1* za rychlé stažené fotky, snad budeš pro Vashu mústr, stále nedodala fotky ze srazu v prosinci! Saly: ještě jednou díky za odvoz :-) Jijo: Saly zná jízdní řad a jezdí na čas je to tak Saly? Lun: tvé pozdravy jsem všem vyřídila je to tak holky? Pan: to víš, kvůli chlapům to nedělám, já kvůli malé se vyfikla, ať ji nedělám ostudu! Holky a zapoměly jsme fotku se svíčkou ala 3 sudičky tak snad příště :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, no koukla jsem na fotky a všechny vypadáte úžasně!!! Co jste tam s Gabčou dělaly, že chudák usla i s hlavou dolů? :-D :-D :-D Určo jste pořádně pokecaly. Já jsem včera nakonec zůstala doma (nešla jsem s kámoškou na kafe), protože mě nějak začlo bolet v krku :-( . Zítra mám jet na celý den na školení do Prahy, tak doufám, že mě nikde neofoukne a nebude to ještě horší.
Profilova fotka
Ahoj Vasha: vidíš jak některé umí rychle vkládat fotky? Tak co rebele polepšíš se? Do alba se nekoukám, vím, že fotky tam ještě nebudou :-D A co jsme dělali s Gábi? no přeci se s ní mazlily :-)
Profilova fotka
Katy: však mě znáš, ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: no právě, ale letos bys to stihnout mohla ne? :-D
Profilova fotka
Katy: jasně!!! Jak se daří při dnešku?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?