22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No do toho květinářství pro dekorace a kytičky no snad tam dojdu a zítra musím i pro pas
Profilova fotka
teprv pro pas jo? no ty jsi ostuda tak mě uz začíná růžovka.. tak já se loučím... pěkný večer.. zítra mám dovču.
Profilova fotka
tak na pas čekáš měsí a to bylo min. čt tak jaká ostuda? tak papa a zíztra ať ti to dopadne dobře. ps: a pořádně sleduj růžovku, aby ti něco neuteklo :-D
Profilova fotka
je reklama :-D tak jsem na chvilu jeste here...
Profilova fotka
něco extra důležitého se stalo :-D já čekám na Šípa
Profilova fotka
Ahojky, tak víkend se nám láme :-) já jsem včera zase ponocovala nechtělo se mi spát tak jsem po Šípovi ještě četla a luštila křížovky (má nová úchylka) a ráno jsem se nemohla vyhrabat z pelechu 8-( dneska si jdu konečně pro pas :-) a můžu cestovat mimo EU :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko ?? Jak se dneska mate ?? Jsem koukala na pocasi a pry ma byt o vikendu 15 C ??
Profilova fotka
Ahoj Lin, taky jsem to slyšela a už se na to moc těším :-) a jak se mám? No přeci pracovně. Dnes budu hodně na netu musím najít speciální nášlapné stupně na točité schodiště k toboganům. A jak se máte vy?
Profilova fotka
My se mame fajn, mala je zlaticko porad se jen smeje skoro vubec neplace jen kdyz je unaven tak pred usnutim, jinak je zlata . Super , no uz se na ten vikend strasne tesim !!
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem vynechala měla jsem náročný den :-) ráno doktor, pak jsem sháněla auto a pak sraz těhulí z koníka :-D ale byl to super plodný a využitý den... :-) Tak autíko jsem nakonec sehnala.Jijo dík za tip na eso,ale tam jsme ve Frýdku taky byli, ale neměli deasly jen benziny..Koupili jsme nakonec až v Opavě.V pátek bych ho měla mít fyzicky a v sobotu hurá na výlet.. :-) když má teda být těch 15 stzupňů :-D :-D včera v noci to teda nevypadalo, náledí až hrůza a škrábala jsem zmrzlé auto.. Lin: ještě mi pls vysvětli jak to kolo upadlo? celé? pže kámoška říkala, že ten V cross to taky dělá a že ti dají v obchodě(tady ve špalíčku)hned nové, že nemusíš čekat...
Profilova fotka
No me upadlo cele , konstrukce zustala . A kamaradce taky cele a konstrukce upadla. Joale kamoska hokupovala ve Zline a protoze to mela jako reklamaci tak ji nabidli nahradni kocarek a kolo vymenili asi do dvou dnu . ten muj taky meni hned na pockani ale protoze jsem to chtela na zaruku tak jsem musela do Polska kdybych chtela za to zaplatit jedno kolecko 250,- tak mi to tady pan udela v Porube hned na miste . Ale to jsem nechtela vis jak , pak se neco jeste stane s tim jeho opravenym a prestane mi platit zaruka .
Profilova fotka
Ježišmarja, jak to tak čtu, tak si ho asi koupím teda tady u nás, ať to mám s těmi reklamacemi aspoň kousek :-D včera na srazu měla kočka prcka v golfkách..a říkala, že ho tam má od 6ti měsíců..tak snad mi ten obyč hluboký vydrží aspoň půl roku .. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo Saly vydrzi ti az do osmi mesicu kdyz nebude obrik i do deviti . teda ale Golfky nebo sportak ?? protze golfky pro 6 ti mesicni dite teda fakt nejsou a ne v zie jeste k tomu .
Profilova fotka
Jsou,včera je tam měla, jdou napolohovat až do lehu,mají stříšku a teplý nánožník...já ho tam dám ale stejně asi až na jaro.. Lin:nevíš něco o rekonstrukci vaší porodnice? údajně dostali dotaci a od 12.dubna má být min na 2,5 měsíce zavřená...nevíš co je na tom pravdy?
Profilova fotka
Ja jdu zitra k nam do prace, tak to prave chci zjistit . protze jsem o tom uz taky slysela. ze by se mela rekonstruovat . Zjistim to .
Profilova fotka
to budeš hodná, dej mi pls pak vědět,pže mám ji jako druhou náhradní..tak bych pak musela na Fifky, pže poruba bude třeba plná..to by bylo zrovna v mém termínu..
Profilova fotka
Tak ses rozhodla pro Porubu ?? Urcite budes spokojena vsude kde porodis sveho maleho drobecka ai kdyby jsi ho porodila na Fifejdach :-)
Profilova fotka
Saly: tak nakonec jaké to auťo vyhrálo? jaká je barva? Měli tam nějaké hezké SUV nebo limuzínky za good price? Lin: nevíš kde je Twister fitness? Má to být někde u tebe.
Profilova fotka
Jojoje to u me . Je to jak je zastavka autobusopva tak jak stojis celem k zastavce tak jako by jsi sla rovne a hned pred tebou . a kdyz jedes autem tak je to odpocka smerem k bauhasu kdyz jedes od Carefouru tak odbocka jako by za tim ATU co tam je u nas. No ja jsem taky vysvetlovatel co ??
Profilova fotka
Holky, valim varit a chystat jidlo male . Tak papa .
Profilova fotka
Jo, já jsem rozhodnutá pro Porubu, proti Fifejdám nic nemám..nevíš něco lin ještě o Havířovské porodnici? :-N když už tak uvažuju :-D Katy: nakonec mám to co jsem chtěla Oktávku kombi( stříbrnou..ale jak jsem se dozvěděla barvu řeší prý jen "baby" :-D :-D )..podle mě je to základ auta 8-) 1.9 diesel,81kW..ten nejsilnější motor v plné výbavě..i vyhřívané sadačky =-) =-) je to dovezené z Německa, v pátek to jdem přepisovat.. Já jdu hledat velikonoční ozdoby a trochu to tu pozdobit :-)
Profilova fotka
Saly: až do HAvířova bys jela rodit? No jasněš že barva je základ! Ne všem autům sluší určité barvy :-D a bylo tam nějaká zajímavá limuzínka nebo SUV? nebo co to byl za bazer mají web? Hledat vel. ozdoby myslíš ty co máš doma nebo na netu pro inspiraci? Taky potřebuji inspiraci abych vyzdobila byt :-) Lin: no myslím, že vím kde to je, chceme tam jít s kámoškou prubnout fitbox. Co vaříš dobrého?
Profilova fotka
Katy: já to mám stejně daleko do Havířova jako do Poruby :-) a M. z práce ještě blíž... Nedívala jsem se,jeli jsme na jisto na to naše auto, ale řešil to Martin, tak nevím ani jak se to jmenovalo.. Hledám jen doma krabici s ozdobami...ne na netu :-)
Profilova fotka
Saly: můžeš se ho pak zeptat jak se to jmenovalo? M. dělá v Havířově? Jinak já mám na pá objednánou ikebanu velikonoční do obýváku a aranžmá z hyacintů a primulek v košíku do jídelny z Čermáka, taky dnes/zítra vytáhnu z krabic kraslice apod.
Profilova fotka
Muže mám teď v Rakousku,ale neměli jsme to z jejich straánek, ale přes tipcars.cz.. ne dělá u Slezkoostravské radnice, ale po Rudné to má 10min. Hyacint jsem si už koupila a dokonce mi stihl i zdechnout, to už nechci... :-( Já si to vždycky dělám sama, ale letos mám nějakou lenoru :-)
Profilova fotka
Dneska tady teda chcípnul pes :-(
Profilova fotka
ahojte holky :-) katy: a luštíš o ceny? saly: no jestli nejsi pyšná :-D :-D :-D celý den tu bylo pěkně, sluníčko.. tak jsme lítali a zařizovali... odpolko se pak zatáhlo a posněžovalo ]-( taky se těším na teplý víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj holk,y co to tase venku má znamenat? Já jsem zvědava na ten víkend a krásné teplé, slunečné jarní dny ;-) ale upřímně moc tomu nevěřím. Pand: neluštím o ceny jen tak sobě pro radost, včera jsem neluštila koupila jsme si časák začetla se a kolem 20,15 usnula ;-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) no já jsem na to počásko taky zvědavá.. u nás prší a tak 3C :-( tak to jsi usla docela brzo... náročný byl den?
Profilova fotka
Pand: ani ne tak náročný jako že 2 dny předem jsem šla spát pozdě se mi nechtělo spát a brzy vstávala já jsem jak malé děcko, pokud nemám naspáno x hodin tak jsem KO :-D v TV tradičně prd, tak jsem si vzala po zprávách časák do pelíšku a po 1/2 hod. jsem zalomila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?