22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: jo víme komu to patří neboj ;-) Pand: vykašli se na ní, nestojí ti za to se rozčertit ne? PS: schválně píšu prvně Saly: Pand: Aby v tom Saly neměla guláš :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pan : Ondra ma PSP , to je play station rucni a ma tam wifi a jde se napojit na souseda pod nama, vis. ale nez napisu neco tak mi to na tom trva dobrou pul hodinku ne-li dele. Saly, dopadli jsme dobre. Kocarek vzali , ochotni ,pry se to po zime stava skoro u vsech kocarku . Chce to po cel odjezdene zime garancku podvozku . No a snazi se co nejrychleji to opravit . Zitra si uz mame zavolat jak to vypada. Tak budu informovat. Tak papa
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem dorazila domů, dnešek byl nějaký náročný, jela jsem z nj busem tak to trvalo a ještě jsem se stavovala k bráchům Saly: já bych taky brala jenom kombíka, v tom prostě odvezeš všechno, jsem na ně zvyklá a alespoň nemusíme plat odvoz když něco kupujem ;-) sice teď kombíka nemáme, ale má to obrovský kufr a ještě vak na lyže, kterým se dají dát lyže dovnitř :-) Lin: tak super, že Ti to vyreklamujou holky začínám mít z Vás uchýlku :-N už si hledám kočárek, který by se mi líbil :-D a už jsem našla, ale moc drahý :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím z domova :-) Jijo: už i ty blbneš s kočárkem? :-. Já dnes koukala na auta jak Saly říkala že není výběr a hned se mi 3 krasavci zalíbili :-N
Profilova fotka
Dobré ránko, ten sníh mě ráno nemile překvapil :-( ach jo se té zimy asi nikdy nezbavíme ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy: jaký sníh? Já už se strašně těším na jaro - už aby bylo!!!!
Profilova fotka
AHooooooooj uz jsem funkcni !!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky moje :-) Vasha: kdybys nevyspávala tak bys ho ráno taky viděla,a le už naštěstí asi stál je pravda tady v Porubě krápek začíná koukat sluníčko. POřád na PN? Lin: no jupííííííííííííííííííííííííí :-) tak to dnes budeme mít na jazyku puchýř co? :-N
Profilova fotka
Teď jsem se pobavila v rádiu říkali, že nějaký romák se chce se státem soudit o 500.000,- Kč že ho v dětském Domově zařadili do Zvláštní školy, prý se cítí, že měl na více :-D :-D :-D
Profilova fotka
Katy no to jsme pokecaly :-) Jsem v devet slakrmit malou a pak jsem s ni sla ven :-) No tak to ma dobre, to ja se taky citim na VS a zatim ji nemam , to ja ze statem budu soudit , ze se citim na vic nez na SŠ a ze chchi at me nekam zaradi :-) Jinak kocarek jeste neni opraveny . Saly : To neres, ono je to jedno jaky kocarek to je , muze se to stat se vsema. Budu dale informovat jaky je stav s opravou :-)
Profilova fotka
Lin: No mám puchýř na jazyku :-D
Profilova fotka
ahoj holky, Katy: tak zatím se alespoň rok k hokám nepřipojím, ale asi budu mít už všechno vyhlídnuto dopředu :-D Saly: zkus na auta kouknout auto eso, je to v Praze, ale když jsem se v létě dívali na auto my, tak v Praze a západních čechách byly auta o hodně levnější a větší výběr (asi z německa) ale my jsme ho potřebovali honem, tak jsem moc nevybírali a brali co bylo a nebo auto esa, to je u Frýdku a mají asi největší výběr co jsem viděla sníh mě taky ráno dostal, vystoupila jsem v Třinci a tam asi 3 cm sněhu, ale už je to pryč a teď když jsem šla domů tak něco mezi sněhem a kroupama :-), asi už je aprílové počasí :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po cvíču, dnes nám dala do těla, byl to dance AE a bossukonečně jsem to zkusila, zase tak jednoduché to není celkem jsem se zpotila až jsem domů šla naostro :-x prádlo jsem měla durch. Jsem zvědavá jak budu vypadat po čt kdy jdu jen na bossu, musím si vzít náhradní prádlo :-D
Profilova fotka
katy: tak to muselo být fakt zabíračka, když jsi propotila všechno ;-) já se teď nějak flákám, o víkendu se mi nic nechtělo dělat a teď v týdnu nestíhám :-) budu si z Tebe muset vzít příklad
Profilova fotka
Jijo: já zase začala min. týden, před tím jsem lenošila. Teď o vvíkendu chceme jít na squasch a na plavání na Ještěrku,prý je tam teplá voda a ještě jsme tam nebyli
Profilova fotka
dobrý večer
Profilova fotka
lin: no tak to by mě taky nebavilo, kdyby to tak dlouho trvalo.. :-| budete něco platit nebo to bylo v záruce? A jak jste to měli s náhradním kočárkem? katy: tak tu padal sníh i odpoledne.. to byl děs hrozná fujavice ]-( tak mělo být v prosinci a ne na jaře :-(
Profilova fotka
Pand: Ahojky tak tady nesněžilo jen trošku ráno, kolem poledne prchlo, jinak svítilo sluiníčko
Profilova fotka
no tu taky tak nějak plus minus... no aprilové počásko... no to zas bude nemocných.. já jsem z toho unavená a otrávená... už bych chtěla sluníčko abych se dobila... jinak máš pravdu - prdím na ni .. nestoji mi za to... třeba ji to jednou dojde 8-)
Profilova fotka
a kde jsou holky?
Profilova fotka
no já chci taky už konečně sluníčko, teplíčko a jarní náladu, zítra asi hopsnu do květiny a koupoím nějkaké primulky, hyacinty, apod. a udělám si doma jaro 8-)
Profilova fotka
já tu asi nebudu dlouho sedet aby mě zas nechytly záda...
Profilova fotka
primulky? to je co? jj doma jaro.. aspon nekde ;-)
Profilova fotka
pujdu si udelat okurkový salát... uz je treba tu okurku zpracovat.. nejak jsme na ni zapomeli :-D
Profilova fotka
ty neznáš primulky kvítečko něco jako petrklíče, nebo fialka v různých barvách. Já měla šopáček i s okurkou :-D
Profilova fotka
aháá tak to uz vím... ale to dlouho nevydrží
Profilova fotka
no 14-3 týdny určitě ano a pak to zasadíš venku za okno a znova vykvete někdy i 2x
Profilova fotka
tak to jo...
Profilova fotka
však jestrli zítra něco nakoupím tak zase vyfotím a pak udělám konečně to album jsem chtěla stahovat zapnu foťák a prd vybitá baterrka tak te´d nabíjím
Profilova fotka
a kam do obchodu máš namířeno? dcérko vlasti

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?