22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jasně, tak kdybysme se měli stěhovat tak to taky neřeším, hlavně by se mi to stejně určitě všechno pokrčilo tak lepší žehlit to až v novém ;-) už jsem se dostala :-). úkol mám, ale na slovíčka budu muset ještě zítra kouknout. dokonce mi musel H. pomoc, je v nj lepší než já, tak alespoň mu stouplo sebevědomí kolik si toho ještě pamatuje :-) my koukáme na hokej, hrajou Vary :-). a k večeři jsme udělali těstovinový salát s kuřecím masem, asi si půjdu ještě přidat ;-) no dneska nám to nějak nevychází
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po víkendu super, v so jsme byli vyzkoušet ty trampošky a fakt bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byla jsem max. spokojená a nadšená z toho, celkem ze mě i lelo, no škoda, že to není v OV stále, chodila bych pravidelně. v ne mě trošku boleli záda u lopatek z toho hopsání ale vyhopsala a vyblbla jsem se pořádně :-) v ne jsme se šli projít já upekla P. na cestu jablečný koláč a večer si udělala masku a relax s křížovkou u Výměny manželek. Pand: kino se nekonalo, na to co jsme chtěli se už nehrálo, ale co to bylo nevím, vybíral to P.
Profilova fotka
dobré ranko při pondělku :-) jija: no prááávě ;-) a Honza už včera přijel? Jak se tam měl ?? Co nového? katy: z trampolin z tebe může i lít jo? Vzdyt to je jen takové hopsání ne? Nebo jste tam dělali jako nějaké spešl prvky? Já vím... já to zlehčuju.. jak kdybys mě neznala.. no na výměnu jsem tentokráte taky koukala... uplně jsem slintala po Řecku... ale ten druhý chlap.. co měl rodinu v Praze... no škoda slov o něm :-( stejně bych mu nevěřila, že by se dokázal změnit a furt jen sliboval..
Profilova fotka
Ahoj holky :-) my za sebou máme celekm relaxační víkend.V sobotu jsme uklízeli ten byt co chcem pronajmout, tak jsme se konečně pohli..a včera jsme byli na té přípravě k porodu celé dopoledne a to byla sranda :-) už všechno víme, tak jsme připraveni rodit hned :-) bylo nás tam 16 a celkem prča :-D Zase jsem pekla bábovku od Lun a zase se povedla.Jen se mi trochu blbě odlepovala od formy.nevíte čím to bude? vymyzala jsem ji máslem a vysypala strouhankou,přesně podle Lun a minule vypadla v poho a teď se trochu trápila... :-| čím to je?
Profilova fotka
saly: a co vám tam prosím tě říkali? To jsi jako ležela a zkoušela tlačit a muž ti utíral čelo, nebo jak?? :-D opičku jste sebou neměli??? tak to nevím čím to bude... nedala jsi tam více cukru?
Profilova fotka
tu je dneska zataženo... možná bude pršet,... sněžit doufám, už ne. Jak je u vás??? 8-)
Profilova fotka
nejprve chlapy učili masírovat nám bříško,plus protikolikové masáže pro prcky,potom měli teorii porodu,´jak nám mohou v té které době pomoct,ať do nás furt nehučí apod :-D kde nás mají masírovat..co nám mají podávat, co mají komunikovat s lékařem a tak..a pak bylo perfektní video porodu i v 3D grafice..jak mimčo rotuje pánví a abysme pochopili proč máme před porodem kvůli gravitaci stát a chodit a tak..myslím, že to bylo velmi přínosné :-) i zábavné.. :-) dnes jdu na koupání, budeme mít živé mimčo :-) ne víc cukru jsem nedala, jela jsem přesně podle receptu..
Profilova fotka
Ahoj holky, Saly: se mohlo stát že někde se to dokonale nevymazalo, já raději vytřu olejem a pak strouhanku. Já včera pekla výborné jblečné řezy na plech, mám tu kousek ke kávičce :-) a to jste tam byli v ne? Kam chodíš do Vítkovic nebo na tu fakultku? Pand: no by ses divila! Kdybych nebyla trénovaná tak mě bolí celý člověk, některé ženské si mezitím museli dát pauzu, to nebylo jen hopsaní, ale určité sestavy jako u AE, no musela bys to vidět :-) ale bomba u vás v Praze se to už cvičí. Ve čt jdu zkusit BOSSU.
Profilova fotka
A co se týče manželek ten Pavel v Řecku neskutečný pohidář, ale myslím si že v ČR už takový nebude, že musí mít svůj supr, moře, jinak se trápí a tam ten no comment havárka, já bych s ním asi nevydržela, ale kdoví možná šel fakt do sebe a změnil se, když někdo hodně chce dá se vše
Profilova fotka
vymazavála jsem dobře, dost jsem se na to soustředila :-( v neděli to bylo vyjímečně s taťkama, aby nemuseli večer po práci..já chodím k té Janě Čurdové, do Hrabůvky.. Na manželky já nekukám.. ;-)
Profilova fotka
Saly: a jaká je ta Čurdová?
Profilova fotka
saly: jejda... a to mimčo je čí? Kdo takto riskuje? :-D :-D :-D masírovat bříško jo? hmm tak to slyším prvně.. katy: jablečné řezy jo? No holky vy tu ale děláte chutě :-D jj taky jsem o tom slyšela, že to tu v pze je.. tak až přijedeš, tak můžeš zajít ;-) je fakt, že se mohl strachovat, že by byl úplně sám a platit alimenty na 4 děti a nemít rodinu a autorita :-D tak to asi fakt musel jít do sebe... a s tím Pavlem máš asi pravdu.. pořád říkal, že tam se problémy odplaví.. ale to moříčko, to bych si fakt dala říct :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
čas obídku.. holky nechte si chutnat.
Profilova fotka
Pand: tak možná než začne Výměna manželem III. tak bude průřez osudy t II. a poví jak se jim změnil život, před II. byly přece ženské z I. série ne? Ale cigoši z OV mě mile překvapili ;-) zato dítě té paní, že se v 10 letech na maminku nětší mě přišlo hoooooooodně divné
Profilova fotka
Katy je dobrá,já jsem tam zatím nejvíc spokojená.. Pan: nevím čí to mimčo bude,asi ho někdo obětoval.. :-D Já jsem teď byla mrknout po bazárcích, uvažujem, že koupíme prckovi nějaké větší auto, asi kombíkovou oktávku, ale je to teď krize.Oni snad nic nevozí..
Profilova fotka
katy: no já se na to moc nedívám... ale to o těch cig. vykládala kolegyně v práci, tak jsem si řekla, že se na jeden díl taky podívám... je to celkem zajímavé. saly: a to se taky bude mýt 15x ??? :-o no být to moje dítě, tak do toho asi nejdu :-N
Profilova fotka
SAly: já myslela, že pro malého chceš už koupit nějaké autíčko odrážedlo, apod. ty chceš velké auto. Vždyť i přítel má auto ne? Nač hned kombíka? A jaktože nejsou auta? Nestraš! Taky chceme koupit jen pořád nevíme jaké :-N Pand: já sleduji, jelikož niclepšího stejně není a přes týden na TV nekoukám jen na TV noviny
Profilova fotka
Odrážedlo jsem koupila pro Martinovou Verunku, nějak se ti to plete Pan ;-) ta měla rok, na co nám? ;-( No ale já chci mít svoje auto, jsem zvyklá mít a jezdím furt, jedno auto v rodině by asi u nás neprošlo...chci vyměnit tu feldu, na převoz dítěte mi nepřijde nejbezpečnější a te´d se auto vyplatí koupit,ceny jsou dost dole..a na co kombíka? :-D :-D povíme si až budeš nakupovat tu hromadu věcí pro prcka..sháním kombíka i s tažným.. :-D :-D
Profilova fotka
SAly: v tom případě není lepší tranzit? :-D :-D :-D mě se kombíky nelíbí, já bych šla jedině do sedanu, limuzínky nebo SUV. Proto mám prd ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, jen pozdravim. dneska konecnr by si mel kamarad prijit pro Pc a zbavit ho viru :-) Tak zase jen pozdravim pomalu vas doctu do zitrka a od zitrka uz snad zase budu ready . Tak paaaa. Nebavi me psat pul dne jeden text :-) Mejte se a matky i nematky i matky cekatelky drzte se !!!
Profilova fotka
Ahoj Lin, no ještě že jsi nás všechny tak krásně pozdravila :-D tak zítra tě tu čekáme jako na koni :-)
Profilova fotka
katy: no já to se saly též tak pochopila s tím autí... musela jsem číst 3x :-D no máš recht, že v posled.době v TV nic není tak si nacházím jinou zábavu a v TV je sport :-N saly: to tobě se to plete ;-) to ti psala Katy :-D no taky bych šla jedině do kombika ;-) lin: a odkud pises, kdyz mas svuj zavirovaný?
Profilova fotka
Kombíka chceme, pže to druhé máme Octávku sedana a dvě stejné nechceme a kombíka využijeme..jen za poslední rok jsme se přece několikrát stěhovali.. ;-) ;-) a furt něco vozíme na chatu...počkej až budeš mít děti,to je sedan na prd..abys pomalu dala rakev na střechu :-) Ahoj Lin:jak to dopadlo s tím kočárkem?jsem zvědavá, pže si stejně taky koupím asi polský..hlavně jak byli ochotni s tou reklamací..
Profilova fotka
saly: no das tam kočarek a pul kufru budeš mít plný :-D to jsem viděla u ségry... takže já bych volila 100% kombik nebo vetsi kufr. Nebo rovnou dodávku :-N
Profilova fotka
Pand: no všímám si že Saly je kolotioč a má to popletené :-D Saly: no já vím, že se tam prd vejde, ale na chatě budu mít rezervní 4 kolku ala SUV :-D normální bych tam hned zničila ;-)
Profilova fotka
katy: no má toho asi moc :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky, tak ta moje nejmenovaná kamarádka... i když ji řeknu něco neškodného... tak všechno klábosí své mamině... to je děs jak si to nemůže nechat pro sebe ... no comment.. prostě kravka. I takové jsou mezi náma bohužel.
Profilova fotka
a nikde nikdo :-(
Profilova fotka
já vždycky čtu odpověď Katy..podtím je dvojtečka Pand... :-( no a pak mi z toho už hrabe... =-) však vy víte které to patří... :-) Já se dnes loučím..jdu koupat..mějte se kočky.Papa
Profilova fotka
saly: jo a jak dopadl tvůj učes v tom Imperialu? Psala jsi to? Máš fotku? jj víme :-D měj se

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?