22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: no kdyby tě slyšela! ta se chudák nezastaví program nabušený lidmi a do toho nějaké kopce nesmyslné administrativy! Počkej ji to povím, příště vám dá záhul za blbý kecy! :-D
Profilova fotka
saly: vsak dýchání je důležité ne? Teda i pro netěhule :-D katy: no ten jsem si dnes odpustila... nemusím mít vsechno :-D
Profilova fotka
katy: to se přece neříká ;-) nebo saly příště nebude upřímná :-D tobě by se to taky nelíbilo hi hi
Profilova fotka
Klidně jí to vyřiď ;-) já už tam nejdu..ale je fakt, že když si zaplatíš 60 minut cvičení(cvičí se 40) a pak 30 minut v bazénu(cvičí deset), tak by se ti to asi taky moc nelíbilo...to v ty pondělky cvičí opravdu 60 zaplacených minut, i déle... :-) Pan: dýchání jo, ale to bych chodila na přípravu k porodu ne na rehabilitační cvičení...
Profilova fotka
Neboj neřeknu co si o mě myslíte. Ona to určitě nekrátí, že se jí nechce jestli za někoho nezaskakovala, ona cvičí těhule ve čt a jestli zaskakovala tak jistě měla i své pacoše u kterých musela být a rozkrájet se nemůže.
Profilova fotka
ahoj holky, saly: kluk učící dýchat k porodu to zní fakt trochu divně ;-)
Profilova fotka
saly: ahááá tak to jo :-D takže místo abyste nějak rehabilitovaly a cvičily tak dýcháte? Rozumím tomu dobře? No tak to nevím jestli bych tam chodila :-N ... byť by tam byl krásný a mladý cvičitel :-D katy: tomu bych více věřila té tvé variantě... vypadá hodně poctivě... ale ten kdo neví jak to třeba event může být... pak může být taková reakce jako u saly ;-)
Profilova fotka
jooo jinak dobré ranko ;-) a máme tu středu tak uvidíme jak často se tu ukážu :-|
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem ještě doma, jdu trhat poslední osmičku co mi ještě zbývá tak se na to musím trochu psychicky připravit :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, Jijo: ty užn nevíš co by! Tak moc držím palce abys přežila a dlouho tě netrápili. chodíš k ženské nebo chlapovi? A ty s nima máš problémy? Pand: nechci se zastávat ale vím jaký Lucka má frmol jak je vyšťavená apod. nevím jak ostatní, ale ona má toho hodně.
Profilova fotka
Jo a včera mi došla ta podprda a přesně jak jsem předpokládala maličká, musím vrátit a 100 Kč za poštovné a balné v čudu, už si fakt nic takto nekoupím, max. pokud těch věcí budu mít více např. z OTTA. Ale jinak je hezká.
Profilova fotka
katy: no akutní problémy nemám, ale nevejdou se mi do pusy a křiví mi ostatní zuby :-( chodím k ženské, první 2 osmičky mi trhal chlap a jednu ženská, doufám že jí to půjde dobře s tou podprsenkou je to blbé, já jsem včera objednala na mimibazaru H. keramický korbel, protože po něm touží, takže ho dostane buď k výročí (jestli budem slavit i jiné než svatby) nebo k narozeninám, už mám takhle doma schovanou knihu a trenky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No ta podprda mě štve asi budu muset vzít šaty do tašky a někdy oběhat prádlo v centru a hned zkusit jak bude vypadat v šatech ne? Tak snad tě nebude mordovat a půjde ji to od ruky. od kámošky mamka je zubařka jednou jsem tam byla a klobouk dolů hodně dobrá, ael je až v KI což je dost z ruky, jinka bych k ní chodila. ten co k němu teď chodím je taky dobrý,a el ten minulý - no comment. Kvůli němu jsem měla málem zub v čudu.
Profilova fotka
taky doufám, ale je to spodní a ty jdou hůř tak se trochu bojím. já právě chodím ke kamarádce od mamky, takže ani občas nemusím platit nějaké ty poplatky ;-) asi to bude lepší když to zkusíš v šatech, já si koupila jednu poprsenku pod svatební šaty a v pohodě, ale pak jsem si ji chtěla vzít pod plesové a vylízala tak jsem si musela jít půjčit k mamce její podprsenku :-)
Profilova fotka
Jijo: tak ještě že jsi měla kde si jít půjčit, já bych neměla, mamka nosí úplně jiný druh a má jak větší objem tak košíček. Saly: tak včera tě L. necvičila, má jen těhule ve čt byla to kolegyně zástup za jinou co tě vedla a je na nemocenské dlouhodobě, dokonce šla za L. ať si s ní to vymění a L. že není problém, že má skupinu s pátěří a ona že to ne že raději jdes těhulemi. Ale ona to fláká a L. je naštvaná út těhule chodí k ní na čt a má jich tam více než je zdrávo. MJáš přijít ve čt, že dává pořádně do těla a protahuje.
Profilova fotka
jija: ahojky... tak to ti nezávidím a budu držet pěstičky ;-) pak napiš jak jsi to přežila :-) katy: já jsem jednou taky tak dopadla s podprdou... takže priste jedině kupuju po vyzkoušení.. joo a to byla ta, jak jsi ukazovala že si koupíš? Ta fantastická do hlubokého výstřihu? Jéé tak to mě fakt mrzí :-(
Profilova fotka
katy: tak my máme s mamkou stejné číslo, akorát že já přešla z B na C, ale do B se pořád ještě vlezu (tak tak) pan: určitě napíšu jak jsem dopadla, jestli mě příliš nezmorduje ;-) tak jsem umyla nádobí a uklidila celý byt a ještě mám čas, tak nevím co vymyslím abych se zabavila než půjdu
Profilova fotka
Dobré ranko: :-) Katty to fakt asi není ona, koukala jsem na tvé fotky ze svatby znovu, ale typově je podobná.Stejný účes i podobnou figuru..tak já si ji zajdu prubnout někdy ve čtvrtek...ještě mám jeden vstup :-D to čtvrteční cvičení osttatní holky chválí...tak tě pak poinformuju já jdu taky někdy po šestinedělí trhat obě spodní osmičky, z čehož mám nesmírnou radost, tak se jijo drž!! A s tou podprdou je to fakt pech,ale já mám stejné zkušenosti, musím všechno zkoušet...
Profilova fotka
Pand: jo to byla ona, ale zase tak dokonalá nebyla protože kostice byla nějak divně zvednutá a stejně čouhala z výstřihu! Už taky jedině zkuším. A košíček jsem objednávala C a byl větší A vše mě z toho vypadlo :-D Jija: co bys vymýšlela s námi si budeš povídat ne? ;-) Saly: jo zajdi vyzkoušet Lucku půjdeš tento čt nebo až ten další? To bude mít radoust L. že ji holky chválí ;-) opět vyřídím :-)
Profilova fotka
Nevím kdy,tento asi ne, mám návštěvu a pak zas asi jedu do toho Brna, uvidím kdy to klapne, musím to vybrat do konce května..tak ti pak poreferuju.. :-)
Profilova fotka
OKI v dubnu pak má L. dovcu
Profilova fotka
tak jsem zpátky, paní zubařka se nakonec rozhodla, že mi ještě osmičku chvilku nechá a prý kdybych potřebovala nemocenskou tak ať se stavím a oni mi ji nechá vytrhnout, ale že by to viděla na nemocenskou, že to nebude sranda venku je ale hnusně, jsem myslela že zajdu ještě někam do obchodů a koupím něco bráchovi k narozeninám ale kašlu na to a radši budu doma, kde neprší a nefouká :-)
Profilova fotka
týýý jo vy jste se zase rozjely.... saly: co v Brně? jija: tak to tě dneska ušetřila... a to máš dneska dovču nebo dr.? Tu je taky hnusně, od rána pršelo jak blázen... ted zamračeno ]-( kurňa kdy přijde to jaro???????
Profilova fotka
v Hrabůvce neprší ani nesněží :-) jedu teď do centra, tak uvidíme co bude tam. Pan: jedu s M.na výlet za bývalým kolegou z práce na oběd a pokec ;-) Já se pro dnešek loučím, jdu na ten vyhraný melír, tak mám trochu obavy.ahoj
Profilova fotka
Jija: tak na nemocenskou? Ty bláho! Tak to si asi užiješ. Jasně doma je nejlépe. Já jdu dnes s mamkou do divadla tak snad nebudu KO a nebudu usínat sedím ve 2 řadě to by byl trapas. Pand: tak u nás i sněží. já už chci taky jaro :-)
Profilova fotka
Saly: tak ať ti to dobře dopadne a nejsi zebra, pak se pochlub event. vyfoť.
Profilova fotka
pan: doktora, naštěstí mám volno celý den, protože bych to stejně do Třince nezvládla, jedině bych si to musela naddělat :-) Katy: říkala, že zatím to půl roku počká a pak se uvidí jak to dopadne saly: tak to budeš teda moc krásná jak jsem doma tak dělám jogurtovou buchtu :-)
Profilova fotka
saly: no to se někdo má :-) taky bych tak jezdila... a co kontrola.. ta ti nemůže přijít? jéé tak to pak vyfot a hoď do alba... nebo aspon popiš a napiš jak jsi byla spokojená ;-) jééžiš já jsem tak zvědavá, to je strašné :-D katy:no tak tu je primo aprílové počasí... chvilu lije jak z konve , chvíli svítí krásně sluníčko... no jak u blbých. jija: tak já skáču na vlak a dorazím na buchtu ;-)
Profilova fotka
holky, nevíte náhodou jak je to s tím kdybych chtěla dát nějaké věci na charitu? uklízela jsem si skříň a vyčlenila jsem 2 velké tašky, jsou to hlavně jednoduché trička a kalhoty tak to by mohli chtít ne? pan: klidně dojeď :-)
Profilova fotka
Ahojky a dobré ránko, včera jsem byla v divadle a super!!!!!!!!!!!!!! mám teď spánkový deficit, bylo to hodně Dlouhé a dorazila jsme domů před 23 hod. ob 2 sedadla seděl Jarek Nohavica. A co se dělo na konci představení jsem nezažila, lidé tlaskali, řvali bravo a vstávali ze sedadel! Jijo: nevím jak je to dnes s věcmi na charitu, ale kdysy tam chtěla mamčina známá donést straší oblečení jako nové, z kterých "vyrostla" a řekli ji že ji to nevezmou dokud nebude mít od toho lístek z čistírny, tak jim zaklepala na hlavu, že oblečení je čisté vyprané, vyžehlené a do čistírny na své náklady s tím nejde, ale možná se to už změnilo ;-) zkus zavolat do nějakého azyláku/charity

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?