22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak vidím, že cxelá včerejší delegace ještě vyspává :-D :-D všechny jsme asi unavené z toho kecání :-N Díky Lun ještě jednou za pozvání ;-) Bylo to u tebe mooooc fajn, malý je fajňoučky, takový maličký drobeček.Málokdy vidím takové malinké mimčo, tak to (zatím) :-) je pro mě zážitek... Jo jinak jsi měla výbornou bábovku, ale tu jsem už chválila včera celé odpoledne ;-) tak kdyby ti někdy vyšel čas,tak mi písni pls do IP recept. :-)
Profilova fotka
vasha: já to chápu.. to je logické.. ale člověk to aspon trochu nahonil o tech víkendech :-| jen nechapu proč nezrušili ty 3 dny ]-( lun: ahojky :-) jéé já jsem děsně nedočkavá... tak Lin šup šup :-D
Profilova fotka
Na mě už se naštěstí nevztahují ty nové pravidla,mám ještě nemocenskou uzavřenou po staru, tak to nemusím řešit :-) Linda ještě s malou asi vyspává :-)
Profilova fotka
saly: no to se někdo má... ono kdyz to máš furt po staru tak to jede furt s těma starýma pravidlama? Takze i vikendy mas započtené jo?
Profilova fotka
jo,mi se počítá celkový počet dní v měsíci..28-31..takže dobrý... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,ja byla rano od osmi s malou u dr. na Uz kycli , mame to v poradku , takze zadne vyspavani . Uz od sesti jsem na nohach . Mala od sedmi . Ale byla s tohonaseho sraziku dost unavena :-) Usla v devet a spala az do sedmi do rana . Takze jsem se pekne vyspinkala . Fotky uz jsou vsechny vlozeny , takze muzete koukat . Lun. Ta Babovka byla vynikající , takže kdyby jsi měla čaj ja taky poprosímo receptik do IP . Pro tak dobrou babovku si klidne koupim i formu . Bylo super, musime zase brzo usparadt dalsi drbarnu :-) Holky , nevite kde se ramuje a zaskliva . nekde kde to maji levne ??
Profilova fotka
To já jsem byla unavená taky ;-) vstávala jsem kolem devíti. Formu na bábovku už mám, jsem připravena na recept ;-) Zasklívají u nás v Hrabůvce vím o dvou,ale někde u tebe nevím.. Co třeba tohle? Marek Poledník Nabídka sklenářských prací. -------------------------------------------------------------------------------- Kontaktní údaje:Adresa: Nivnická 181/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory Telefon: +420 596 635 944 Fax: +420 596 635 944 E-mail: polednikmarek@seznam.cz --------------------------------------------------------------------------------
Profilova fotka
kde najdu ty fotky? jsem asi slepá :-(
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
saly: díky ;-) už jsem mrkla... všem vám to tam slušelo... nejvíce teda malému 8-)
Profilova fotka
Teda Pan , tedse ale Gabinka ohrazuje :-) Pry ji to taky sluselo :-D
Profilova fotka
Gábina byla nejšikovnější ze všech holčiček a Štěpánek ze všech chlapečků ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem měla dneska preventivku a pak jsem lítala po městě a nic co jsem chtěla se mi stejně nepodařilo, tak jsem potom alespoň byla pozvána na oběd (od bratrů) včera to bylo fajn, dětičky byly hodné aby nás co ještě děti nemáme moc nevyděsily dopředu nebo jsou tak hodňoučké pořád, to musí vědět maminky :-)
Profilova fotka
lin: jéééjej .. no jooo já zapoměla na Gábinku.. se omlouvám ;-) jsem toho v práci měla nějako moc dneska :-( saly: jj presne jak pises. jija: no já si říkala, že asi nejsi v práci ;) tamto jsem poslala :-)
Profilova fotka
Pan : Nic se nedeje , Gabinka se pripomnela :-) Jinak dobre ranko holky. Presli jsme na jiny internet a opet mi nefunguje , takze jednu tuhle vetu pisu hodinu . Nemam na to nervy .
Profilova fotka
dobré ranko při sobotě :-) lin: tak to je šikovná dcérka :-) tak by to mělo být, aspon se v životě neztratí ;-) jejda... a co to máte za net prosím tě? :-|
Profilova fotka
Meli jsme normalne od firmy, ten vecne nefungoval . A ted mame bezdratove pripojeni pres souseda. Ale mame tp asi nejak divne nastavene , protoze nez zacne fungovat internet trva to hodinu a pak az se rozjede .
Profilova fotka
Ahoj při sobotě :-) my máme přes ERKOR, vysokorychlostní,rychlost 6-10 MgB,za 322 měsíčně a celkem to jede.Dnes ale bylo BNS seklé dost dlouho...
Profilova fotka
Teda dnes tu je ale mrtvo :-( co všechny děláte v takovém nečase?
Profilova fotka
Saly : my meli taky Erkor za stejnou cenu a porad nefunguje , rychlost taky o nicem . jen 2 . a mel byt taky vysokorychlostni . Takze jsme to zrusili .
Profilova fotka
Oni nám teď před pár týdny předělali právě ze dvou na šest.Vypadne mi to tak 1x měsíčně a to tu sedím furt :-D a nemáte tam špatný příjem na Fifkách? Kámoš bydlí kousek od tebe ve věžáku a má problém i s digitálem..
Profilova fotka
No to my taky , nechytneme nic . ale uz je to dobre nefungovalo to ted protoze soused co to mame prave s nim na pul predelaval sit . on je spravce te nasi site , tak neco upravovla. Tak uz to jde a je to rychost Konecne .
Profilova fotka
Jdu koukat na telku na Medvidka a ceskeho Lva . Tak papa a preju dobrou noc tobe i prckovi .
Profilova fotka
Mi přijde kámoška na návštěvu :-) jsem ještě pořád slaměná vdova :-) Ahoj
Profilova fotka
saly: my byli na veletrhu v Letnanech... musím říct že tam bylo hafo lidí.. no děs :-| a celkově veletrh zklamal... nicméně máme spoustu letáků s kontakty, tak až bude chvilka, tak sednem a projedem to. taky koukám na Medvídka... my máme od UPC no nám taky přijde kazdou chvili navsteva ;-)
Profilova fotka
a to byl veletrh čeho? Bydlení? :-)
Profilova fotka
ahojky při neděli :-) saly: no ty jsi teda raní ptáče ti povím :-N no bylo tam asi 5 sekcí, bydlení, for kids, cestování, pro seniory a to dalsi ted nevim. joo.. garden.
Profilova fotka
Ranní jak ranní..spíš jsem šla včera spát ve tři.Kámoška o půl jedné odešla a pže jsem měla kafe,nějak s mi nechtělo spát, tak jsem zas pátrala po kočárcích, ale nic jsem nenašla.A na tom for kids bylo něco zajímavého?
Profilova fotka
no mě nejvíce zaujalo zahradničení... bazenky, grilování, pohodička, jaro, léto... no už aby to tu bylo... prošli jsme vse teda krom senioru :-D celkově nic moc zajímavého.
Profilova fotka
No tak grilování to bych si už taky dala říct :-) já myslím, že nejpozději za měsíc to už přijde.. :-) i párek na ohni bych si dala.MŃam :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?