22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: no já jsem rezervovala už ve čtvrtek a taky jsem musela vybírat. my chodíme do kina, protože má H. lístky z práce tak ať je vychodíme, jinak bysme doma koukali na dvd :-) s fotkama je to práce, my fotíme pořád na film, tak si pak asi budem dělit negativy :-D Lin: tak nám odkaz pošli do IP :-) Pan. no teplo zas tak nebylo asi 10 stupňů, mrzly mi ručičky, ale jeli jsme jenom kousek k bráchům :-)
Profilova fotka
saly: no to máš pravdu... to je let :-N lin: nevadí... uz jsem hlasovala ;-) jija: a nebo budeš scanovat jako Saly ;-) a co kocourek a jeho nožička? Už je vše OK?
Profilova fotka
ahoj holky, pan: skenovat ne, schovám negativy ;-) dneska mám volno, jdu totiž darovat krev, tak za chvilku vyrážím na bus. a pak se asi projdu po centru po obchodech, jindy to nějak nestíhám :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se snažím tento týden objednat na plasmu, ale je to zatím pasé ale uvidíme, možná to výjde. Jija: jaktože má H. v práci lístky do kina? to my prd! ;-(
Profilova fotka
jija: no to se někdo má :-) tak hlavně at ti není špatně.. opatrně. jinak přeji dobré ranko :-)
Profilova fotka
Jijo: přesně jak říká Pand - pořádně odpočinout jak píši v poučení, ne hrknout kafčo a valit (jako já) ale jednou jsem spěchala a blbě mě napíchly a pak mi valila krev všude, nešlo to zastavit, no naštěstí jsem byla u umyvadla, ale ošky chodily kolem, nevšímaly si mě,a le jeden pán šel pro sestru, já to zastavovala papírovými ubrousky a vrchol byl když jsem po sobě uklízela umyvadlo a ošky nic, taky jsem to sestrám řekla ]-( tak jsem to po sobě umyla, opět se zpustila krev díky pohybu a bylo vymalováno ;-)
Profilova fotka
katy: jejda .. ty máš teda zážitky :-|
Profilova fotka
No tenkrát mě to dost naštvalo fakt jsme spěchala a měla jsem přes hodinu díky tomu zpoždění a chudák Lucka čekala a čekala, samozřejmě mi vš ujíždělo před nosem a vybil se mi tel. ]-( :-D jak na sviňu jak se říká, ale naštěstí znám její tel. z paměti tak jsem nějakého člobrdu poprosila zda si od něj mohu poslat sms.
Profilova fotka
no jeste ze existují na světě hodní lidé.... já bych měla strach jestli by mi ho nechtel nekdo čorknout :D ale asi si to tukal sám ne?
Profilova fotka
dobré ránko, využvám chviličky, kdy Štěpánek ještě dospává noc. to je dneska poprvé,že spí tak dlouho, většinou vstáváme mezi šestou sedmou. chystám se dneska dát zas nějaké fotky na koně,tak snad mi to vyjde:-)
Profilova fotka
Pand: neťukal! Vypadám snad jako čorkař? :-D ale v tom máš pravdu bylo to v jedoucí tramvaji a já seděla u okna aon vedle, viděl jak se snažím oživit mobil a jak se zlobím tak pochopil a půjčil. Ahoj Lun musím se omluvit, ale nevidím to dobře ve čt s mnou návštěvou u tebe, budu se muset stavit asi jindy, pravděpodobně budu muset jet do Prahy služebně ohledně tobogánů a vyjednání podmínek, uzavření smlouvy. Mám jako příprava jet s nimi, ale podrobnosti ještě nevím. Tak snad se nebudeš zlobit a budu když tak moci jiný den vás navštívit.
Profilova fotka
Katy: tak to je škoda, že nedorazíš. ale tak snad ti to vyjde brzy někdy jindy ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
lun: tak pak dej odkaz at to nehledám ;-) uz se moooc těším. katy: no ty nevypadáš ... ale vis jak... v dnešní době neradno někomu věřit.. víš jak ;-) a hlavně si neměla jak utéct :-D no tak se pak domluvím s Katy a prijedeme solo ;-)
Profilova fotka
Lun: jasně že výjde neboj se hned se domluvíme na př. nebo popříští týden a ty mě někde počkáš nebo trefím k tobě? Pand: no ty si o mě myslíš! díky :-D :-D :-D ale jo někdy je to horší, tvář skoro jako anděl měla, vlídně ke mě promluvila a prach z mého roucha očistila - v daném případě a mobil mi odcizila :-D :-D :-D Jasně dojedu s Pandamou kdy jsi v OV? A holky znásilníme a přivedeme taky i Dášu :-)
Profilova fotka
katy: jj presne tak... jak si představuješ to znásilňování ? :-D no asi v půlce března
Profilova fotka
Ahoj holky :-) byla jsem na cvičení a myslím, že dnešní plavání nás vedla ta tvá Lucka Katty ;-) trochu si ji pamatuji z těch fotek ze svatby,ale nemá už takové červené vlasy... :-) Tak vidím, že návštěva se rozdvojuje..tak aspoň nebude mít Štěpánek takový šok z tolika bab naráz :-) co vy ostatní LIn, jijo? vše platí¨?
Profilova fotka
Saly: no je mi to líto, ale ještě to nevím na 100% vy už s námi nepůjdete v 1/2 března? No je možné že cvičila Lucka se ji zeptám až s níbudu pokud si vzpomenu. Pand: nech se překvapit :-D
Profilova fotka
saly: a co s vama cvičí? už jsem si myslela, že píšeš o mém muži :-D katy: no tak to už se bojím teda :-D
Profilova fotka
ahoj holky, saly: jo jo platí tak mi dneska řekli, že jsem chudokrevná a vůbec bych s mým krevním obrazem neměla dávat krev, maximálně plazmu :-(, vyfasovala jsem nějaké prášky a za měsíc mám přijít na kontrolu. takže jsem lítala po obchodech, utratila jsem skoro 1000, koupila jsem H. rifle a pak něco v antiku a kamarádkám na děti Saly, Lun, Lin: kdybyste chtěly něco pěkného na děti za dobrou cenu tak v centru, když se jde z masarykáče na sýkorák je po levé straně obchod, myslím, že se jmenoval na rohu, teda nevím jak teď a mají tam dobré výprodeje ;-)
Profilova fotka
holky, tak pár fotek zas přidáno:-) s maminkou a tatínkem jaksik Štěpánek ještě moc fotek (co se dají použít) nemá :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Lun: ten je ale roztomilý :-)
Profilova fotka
jijja:dfík za tip :-) do centra se sice dostanu málo, ale mám to v pláu, až bude hezky Katty: já už asi znovu s vámi pak nepojedu, pže jestli půjdete s Pan, tak to bude víkend a to se obvykle věnuji svému muži :-D :-D Lun: už jdu koukat :-) Pan: cvičí takové spíš protahovací a uvolňovací cviky, ale včera jsme byli s prckem na břišních tancích pro těhotné :-N :-N a to teda byl nářez =-)
Profilova fotka
Roste bobeček :-) už se na něj pozítří těším.. Lun dodej ten plán dojezdu..
Profilova fotka
lun: jééé ten je pěkný :-) a roste jako z vody... a tatínkovi jako by z oka vypadl ;-) fakt se vám povedl :-) saly: jejda... ty ho natřásáš??? A uz mas vymyslene jmena? Urco musis napsat jak klučičí tak holčičí ne? pozítří? co bude? už rodíš??? :-D :-D :-D :-D jo ahááá to nebylo o tvém jéjda... to jsem ale co? :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla s mamkou cvičit a mamka byla statečná a šikovná, dokonce se jí to i líbilo a chce jít příště se mnou zase. I já byla překvapená, že to bylo fajn a dokonce jsem se i já zapotila a teď mě trochu bolí nohy. Chtěla s námi zkusit i bossu, ale bylo nás moc, tak prý příště, dnes jsem chtěla jít znova místo čt, ale dneska jsem Ko tak příští týden zajdu snad už i kick box. Lun: je fakt malý moc šikovný už se těším až vás navštívím. :-) snad ještě bueme zvány :-) Holky mě je to moc líto, že to tak vyšlo blbě, když se plánuje tak se vždy to nějak posmolí ach jo! No snad se brzy všechny sejdeme :-) PS: Lun alespoň si Štěpánka užiji a bude jen můj a s nikým si ho nebudu půjčovat :-D a taky zakočárkuji protože mě budeš někde čekat ať dorazím :-) takže holky :-p jsem to darebák co? :-D
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Pan:Ty břišní tance nejsou asi úplně moje krevní skupina, nemusím chodit všude, tak toto asi vynechám..Jména jsme neřešili,na to máme rodiče a kamarády, pořád někdo něco vymýšlí až mi jde z toho hlava kolem.. ]-( Rozhodla jsem se, že se na nějakém dohodneme, ale necháme si ho jako překvápko, aspoň to jméno, když už jsme řekli pohlaví...stejně bych svoje rohodnutí do porodu ještě 10x změnila, pže žádného favorita nemám...jo, jinak musíš v porodnici prý hlásit obě jména.. ;-) Katty: to máš teda akční mamku, moje na cvišení neee..spíš tak pivko nebo televizka,ale segra teď začla spin a zatím ji to moooc baví ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat . date mi zitra nekdo vedet jak a kdy se stavite pro nas s Gabinkou ?? nebo mi nechte vzkaz nekdo v IP jak to zitra bude. Ja totiz ted jedu s malou po doktorech zitra dopoledne mam taky jeste s malou litani tak nebudu mit moc casu na PC . Diky vam moc .
Profilova fotka
Vyzvednu tě zítra v 15:15 před domem, jak dorazím, tak tě prozvoním...S.
Profilova fotka
Saly: bř. tance tě nenadchly? To jak sjem se mamčou včera převlékali tak vedle v sále byly bř. tak jsem s bubínky se natřásala v šatně - ty já zase můžu a hodně :-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při středě... je to zas děs a běs :-| katy: tak to jsem taky překvapená :-) to je fajn, že ji to chytlo.. aspon budeš mít ted parťáka, kdyz tvoje kamarádka zase vypadne :-) jj jsi velký darebák :-D saly: to máš recht... taky bych něco z toho neříkala... at je aspon nekdo překvapen ne? Ke všemu ostatním to může být akorát tak jedno no ne? Já už se teda ptát nebudu... pak se to vsechno dozvíme ;-) mě zase vadí ty velké balony... jednou jsem sla na aerobick a ty tam byly... a takové jako ležení až ti hlava dolů přepadne a máš se za sebou chytit za hlavou země (nevim jestli to dobře popisuju) a pak se vrátit zase zpátky... no asi to je super na odblokování páteře... ale já v ten moment myslela, že přeruším hodinu a odejdu středem. Vůbec mě to nebavilo. A poskakování na nějaké sestavy, taky není nic pro mě... břišní tance bych možná zkusila... jo já jsem je vlastně zkusila lin: a jak to s malou vypadá? co doktoři? Lepší se to?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?