22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky: Lin: koukala jsem znovu na ty fotky na kacafoto a mi se její dětské zdají úplně úžasné :-) mají to právě ve stejném duchu jako vy, proto jsem si na ně vzpomněla,ty detaily nožiček, prstíků na černém pozadí..já jsem z nich unešena, chceme se taky s prckem nafotita chtěla jsem právě k ní.Ta moje kámoška tam je na těch stránkách x krát s tím nejokatějším miminkem :-) třeba úplně poslední 2 fotky když poposunuješ na dětských šipkou doprava :-) já o ní uvažuju i jako o fotografce na další svatbě :-) ale čekám, pže v červnu fotí kámošku,tak uvidím.. :-) Já pas taky nemám a ještě že jsem si ho nedělala, zas bych ho musela měnit :-D
Profilova fotka
Jo a k tomu čtvrtku, tak já bych 15:15 vyzvedla Lindu s malou, pak sjedem pro Jitku a nakonec naberem Katy v Porubě..nebo jak jinak?
Profilova fotka
Ahoj Saly: jo mě až naposledy, budu čekat na značce :-D Ale myslím, že bys měla lépe vyzvednout Jitku na vlakovém, po cestě Lin a pak mě, proč se vracet na střed? Od Lin najedeš na Marianskohorskou. Na kolik tak výjdou takové profi dětské fotky?
Profilova fotka
SAly: Jak bylo v "Egyptě"? ;-)
Profilova fotka
to jo, ale zas bysme přijely později, když jija je až o půl..to bysme byly u tebe o dost později..a hlavně kvůli malé ať jsme tam co nejdříve, nevím kdy chodí spinkat... :-) no ještě to promyslíme nevím kolik času zabere nainstalovat autosedajdu...až se ozve lin a kde budeš čekat? nejlépe směrem na porubu.. Tutouš byl hezký, jen tam bylo na mě strašně moc lidí,hodně školních děcek a špatná organizace,Jinak vidět bylo teda co..jen pro těhule to moc není, byli jsme tam 4 hodiny, bez pití, Wc a tak..celkem mi stačilo
Profilova fotka
Sa¨ly: já sjem v Porubě, počkala bych teřba na benzínce co je u Sparu směr nahoru na Pustkovec ať nemusíš zajíždět k Mekáči :-)
Profilova fotka
oK, Katty,to by bylo nejlepší.
Profilova fotka
ahoj holky, saly: abys kvůli mě nemusela zpátky na střed tak můžu jet na svinov, mám tam vlak přímo z práce byla bych tam v 15:30 dole, nahoře za chvilku a nebo můžu dojet za Katy k benzince je to kousek katy: v kolik budeš na té benzince? a chápu správně že je to ta u zastávky telekomunikační učiliště? teda jestli se to tak pořád jmenuje. já bych tam mohla být nejdřív kolem 15:40
Profilova fotka
Tak jo, já naberu ve čtvrt Lindu, pak tebe jijo na svinovských mostech(15:35 autobusové zastávky směr Poruba nahoře na mostech,počkej hned někde na začátku)a 15:40 Katty na benzince? a n 16h jsme u Lun..může být?
Profilova fotka
saly: tak jo, budu tam, zkusím tam být co nejrychleji abys tam nemusela zbytečně stát a čekat na mě
Profilova fotka
ahoj holky, tak super,že se tak domlouváte. čtvrtek už mám poznačený a manža si taky někam zajde, ať nás neruší :-D. už se na vás hrozně těším, příští týden dodám popis cesty,kde máte jet, je to jednoduchá cesta k nám.takže snad nikde nezabloudíte:-) přeji vám všem hezký víkend,papa
Profilova fotka
katy: tak to mě mrzí ty červené kozajdy :-| ale jak jsem ti říkala... raději tam zajít a netrápit se doma.. kdyz ani nevis jaka to je velikost a zda by byly pohodlné... a ta obuv nemá jinde pobočku, že bys tam šla omrknout jinou vel.? jééé tak pořiďte nějaké fotečky at mam aspon na co koukat :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a každá at má fotku s mimčem ;-)
Profilova fotka
dobré dopoledne při sobotě :-)
Profilova fotka
dobré odpoledne. tam je krásně dneska,co? jsme byli dopoledne na procházce, teďka odpoledne byli s malým naši se projít a já si poukoízela, přijede další vlna návštěv 8-)
Profilova fotka
Ahoj Lun, tak my už jsme domluvené, takže platí ve čtvrtek kolem čtyř a dodej ten popis cesty.přijedem z poruby, takže u Pustkovce zahnem doleva do Kr Pole, pak tam znám akorát kousek krematorium a hřbitov :-D jinak nic.. My jsme teď byli taky s M.malou na procházce, je už tam příjemně teploučko, tak už se těším až budu jezdit se svým kočárkem.. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme byli včera na Líbáš jako Bůh a super, akorát jsem nejdřív myslela, že nestihnem vyzvednout lístky, protože byla děsná řada, ale nakonec dali rezervace předčasně a stihli jsme to dneska jsme byli poprvé letos na kole, sice jenom chvilku ale i tak jsme si alespoň trošku zasportovali :-)
Profilova fotka
to u vas bylo takové teplo? :-o
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku se zalepenýma očkama,ale musím začít fungovat už si dávám čajík s medem :-) za chvilku zakousnu do rohlíku a bude fajn ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko :-) zajdu si taky uvařít čajík a budu skenovat fotky :-( bývalá drahá polovička je po mě chce, tak mám na dlouho co dělat.. :-( Jija: my na to taky chtěli v sobotu jít na osm, ale přes rezervační systém bylo vyprodáno, tak jsme se na to nakonec vyprdli..jdu do kina 2x za rok a nemám moc ráda, když všude kolem mě lidi chroustají pop corn.Počkám,až návalová vlna trochu poleví :-)
Profilova fotka
Saly: ahojky a jaké fotky budeš scanovat? Já taky nemám ráda jak kolem mě někdo chroustá popcorn celkem mi to i dost smrdí. Nechápu za ty peníze by mě i chuť přešla. Já musím skočit dolů do optika, tatík tam má už 3 týden brýle a pořád nejsou! A aby tu nemusel jezdit tak je mám vyzvednout ;-)
Profilova fotka
Fotky ze společných dovolených v době,kdy jsme ještě neměli digitál,a je jich teda fakt dost :-|
Profilova fotka
saly: no tak to věřím, zvláště pokud jste byli jako JAponci :-D
Profilova fotka
To jsme byli naštěstí až v době digitálu..předtím se to platilo :-D už jsem u roku 2004 :-D
Profilova fotka
A od kdy jsi začala? A co za zajímavá místa jste navštívili? Je pravda u klasiky člověk brenzoval, te´d valí fotku za fotkou, že pak vybere tu nej, ale vyber tu nej co? :-D
Profilova fotka
ahojky,... zdravím opět při uředním dnu ... sotva jsem prisla do prace tak litam jak hadr o holi... je to znat, kdyz prijde reditel po týdenní dovolené... tak aspon v rychlosti pozdravím. saly: a proč i po rozvodu chce společné fotky ? Se fakt divím. Třeba si je vylepí po celém pokoji ... no ani pomyslet.
Profilova fotka
to víš byli jsme spolu 12 let ;-) to je fotek a fotek a to nejsou jen dovolené..taky různé akce a pařby a tak.. =-) zlatý digitál... pan: rozvedli jsme se v dobrém..a je to přece jen kus historie..já bych je po něm taky chtěla..byli jsme spolu víc jak třetinu života ;-)
Profilova fotka
Však to nemusí být fotky kde se k sobě tulíte, jistě je i spousta fotek památek, apod. ne? Já bych je taky chtěla i kdybycgh se rozvedla tak bych je nelikvidovala proč?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No tak jsem vam tady dala odkaz na hlasovani v soutezi a byl odstranen . I kdyz do diskuzi kde pavidelen chodim se to davat muze , tak nevadi :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?