22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Dobré ranko :-) mi se vstávat chtělo :-) mám teď nehtíky, pak fičím na prohlídku fakultky a pak má M.půl dne dovku,tak chcem někam na výlet..zítra tu nebudu vůbec jedu do Brna na toho Tutanchamóna..
Profilova fotka
Saly: to se někdo má, taky bych jela hned,ale budu sedět na dupě a makat jak barevný :-D Vasha nedorazí má celekm dost nabitý programa a nestíhá :-( tak snad příště ;-)
Profilova fotka
Tak se vejdem do jednoho auta,ne? a v kolik která můžete? Jijo ty bys byla na středu v kolik? a Katy ty máš do 15:30?
Profilova fotka
Saly: jo vejdeme se. Já končím v 15,30. Dneska jdu taky na nehtíky :-)
Profilova fotka
tak uvidíme podle jijy..tak já peláším ahoj :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Saly : jojo Tomas :-) No koukala jsem na ty stranky , ale ty jeji fotecky se mi moc nelibi . Jsu takove obycejne :-( Ale nektere jsou pekne , to zase jo . Me je to jedno , ja muu kdykoliv . Sbalim malou a jedeme. Jen Katy : vyhodis me pak s malou zase doma?? At s ni pak nejak necestuju , kdyz nebudu mit kocarek ??
Profilova fotka
saly: jéééé taky bych někam jela... tak to pak musis povykladat, jak se vam to libilo ;-) tak uz jsem po AJ .. dneska je to k zbláznení... furt tu lítam... no holt urední den ]-( tak jdu za chvili na obidek at jsem brzo zpátky a naladěná s plným briskem. Holky ted vysvitlo slunicko... to je nadhera... tak se tu vyhřívám ;-)
Profilova fotka
Já mám dneska taky hlad jako vlk musím si jít něco koupit do obchodu, ale vůbec nevím co, nějak nevím na co mám chuť. Lin: já tě klidně svezu, jen nevím na čem, možná př. týden už nebudou aktuální ani ty sáně :-D ale Saly tě jistě sveze ;-)
Profilova fotka
katy: tak co sis nakonec vymyslela k obídku, co sis koupila dobrého ? Já měla bram.knedlik, hov.maso a spenat. Dobré to bylo :-)
Profilova fotka
Holky pomoc mě se nic nechce!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
no mě taky neeee.... kor kdyz tu sviti slunicko... no nic, jdu vedle do budovy s tiskem.
Profilova fotka
hmmm a nikde nikdo :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je teda přístup .. :-D
Profilova fotka
tak já za chvili končím... tak preji pekny vecer, mozna sem juknu a pozdravim... ale jak to tak vidim asi to dnes nemá cenu co? :-D
Profilova fotka
dobré ranko..
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po ránu :-) ráno jsem měla divoké, dala jsem péct chlebík, prát pračku a pak kmitala abych vše stihla! Pand: já včera byla na AJ a pak mě P. čekal před prací tak jsem hned vyrážela. Pak jsme šli přes Mariánky já se zamilovala do 2 botů, pak hopli na kafíčko a slaďoura a pak jsme šla na nehty a dorazila po 19 hod.
Profilova fotka
katy: tak to jo... tak to jste si udelali pekne odpoledne ;-) no a co, jdeš do koupě???
Profilova fotka
Pand: nevím, dnes se asi na ně pojedu podívat a možná je koupím, P. mě stálůe přesvědčuje ˇať počkám na Prahu, že tam koupím, ale nejsem si jistá, že tam ještě bude takový výběr atak velký cenový výprodej! A taky jsme viděli nádhernou koženou bundu barvy koňak s kožešinovým límcem - tu prý by mi koupil, moc se mu líbila - haha známe své lidi ;-)
Profilova fotka
katy: jestli se ti líbí tak neváhej... tu nic po obchodech není ;-) a kdyz se ti tu bude neco libit, tak si udelas radost znova ne? ;-)
Profilova fotka
tak za chvili obidek... mam uz hlad jako vlk :-D nebo možná dva vlci :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím opět na chvíl inež se klučina probudí:-) tak co, máte vymyšlený nějaký den kdy přijedete na kávičku?:-) kdyžtak pak písněte do IP, ať nemusím listovat diskusí, to já totiž nestíhám :-N
Profilova fotka
Ahoj Lun, máme neboj :-D už vytahuj červený koberec :-D :-D :-D písnu do IP
Profilova fotka
lun: no ahojky... jak se daří a co malý? :-) mas nejake dalsi fotecky? treba i s maminkou? 8-)
Profilova fotka
přesně tak fotky s maminkou, tatínkem/společnou jsme neviděly!
Profilova fotka
ahoj holky, saly: na středu můžu být 15:30
Profilova fotka
holky, zitra mam dovcu tak preji pekný víkendík, pozdravujte Lun :-)
Profilova fotka
tak já jsem si dneska byla konečně nechat udělat nový pas, tak snad už budu mít úplně všechny doklady s novým jménem :-) taky jsem se zbavila svatebních šatů, podarovala jsem je do svatebního salonu, prý kdyby se půjčily tak něco dostanu, ale já jsem říkala, že na tom netrvám, že budu ráda pokud se budou používat, vždycky je mi líto věcí, které leží ladem a nepoužívají se ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím z domova :-) Jijo: taky jsem si před 14 dny zažádala o nový pas, po hodně dlouhé době. :-D
Profilova fotka
jija: no tak jaá nový pas jeste nemám :-| katy: taky tě zdravím... tak já jsem to blbě pochopila :-D myslela jsem, ze tam jdete dneska :-D jsem kopýtko... hi hi
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím při pá - hned po ránu srážka s blbcem, ale kolegyni beru s rezervou - nebudu si jí kazit den, pak ji zajdu říci co si o tom myslím! Včera jsme byla na botky a prd - ty červené kozajdy vypadaly na noze nááááááááááááááááádherně, ale byly jen 38 a tlačily mě ;-( ;-( ;-( a ty ostatní byly buď 36 nebo 41 39 žádné ]-( a bunda byla hodně drahá a navíc jsem ji měla přes prsa knap, ale koňak barva mi moc sluší, v KAře mají obdobu a za polovinu, dnes nebo zítra tam skoknu juknout - ale jinak jdu samozřejmě hlavně do knihovny! :-D ale pšt ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?