22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) mám pocit, že na mě něco leze, tak doufám, že to zas brzy sleze :-( nešla jsem raději ani plavat a celé dopoledne jsem prospala ;-) S tou návštěvou u LUN by to teda ten příští čtvrtek šlo? Jo? Pan: na tebe se asi vázat nebudem,co? Domluvit se o víkendu by bylo asi mnohem složitější.. :-| Jak tak počítám, tak se vejdu já,Katty,Jija,Lin+autosedačka,pokud by chtěla Vasha, tak to by musela vzít druhé autíko..koho jsem vynechala? Jo a kde Lun vlastně přesně bydlí? Kr.Pole?
Profilova fotka
saly: jj nevažte se na mě ;-) ja se kdyz tak domluvim indi vindy :-D jj kr.pole... ale radeji aby vam dala presnou adresu ne? :-)
Profilova fotka
no to jo, jak se domluvíme na termínu, tak jí písneme...
Profilova fotka
Saly: krpole přesně tak ale kde přesně nevím, Vasha pojede určo svým autem, když tak mě může nabrat ať se nepučíme, kdyby jela., no já myslím, že na nikoho jsi nezapoměla.
Profilova fotka
no tak já můžu jitku zas nabrat u vlaku a pak lindu na fifkách..
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem už doma z práce, šefova žena včera rodila císařem na fakultce tak jel dneska z práce za ní a hodil mě do Ovy ani nevím co budu dělat když jsem tak brzo doma, mohla bych cvičit, ale k tomu se asi nedokopu :-) Saly: jasně kdekoliv si přeješ tam budu čekat ;-)
Profilova fotka
tak jsem si opravila skříň H. mi to už týdny slibuje, máme totiž staré po babičce a tam jsou dveře spojené nějakou železnou lištou, která má šroubky a ty mi vypadly a s nimi skoro celé dveře tak jsem to dneska přibila hřebíčky a drží, sice to trochu dře při zavírání, ale lepší než když na mě vypadly celé dveře ;-) doufám že mě H. pochválí až příjde :-)
Profilova fotka
pochválena jsem nebyla, prý co mi to tom trvalo tak dlouho :-S asi ho zakousnu :-D
Profilova fotka
Holky, tak super. Ja bych jela urcite . Tak mi prosim pak napiste nebo cinknete kdybych nebyla tady :-) Uz se tesim !!
Profilova fotka
jija: no to se někdo má :-) no je fakt, že já si taky nemám na co stěžovat :-D no tak to ti doma nezavidim... dneska jsou asi erupce na slunci... taky dneska na mě vyštekl :-D ale jsme železné ženy ne? ;-) jinak preji pekny vecer
Profilova fotka
Lin: právě jsem viděla tvého manžu vyfoceného v Jižních listech ;-) moc mu to v uniformě slušelo :-) máš autosedajdu? a umíš ji přidělat? to jde zatím totiž mimo mě... ;-)
Profilova fotka
Jo Saly, mam. No nejak to pripevnime neboj . prece to nebude tak tezke :-) Ja myslim ze to zvladneme :-) Ja to jeste nevidela musim ty listy nekde sehnat :-) Nemas jedny navic ze by jsi mi je vzala ??
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: to bylo jenom z legrace, H. by si nedovolil být drzý ;-) zrovna jsme společně cvičili - já rotoped a H. sedylehy a teď je na rotopedu taky, budem krásně štíhlí :-D tak to už nám chybí jenom zjistit jak je na tom Vasha, máte na ni někdo číslo, na ni jedinou bohužel nemám, že bysme jí napsaly ať ví co se chystá :-)
Profilova fotka
přišlo to do schránky u našich, mrknu jestli nám taky, když tak ti to vezmu,,vám asi jižní listy nechodí, že?
Profilova fotka
jija:já na vashu nemám.
Profilova fotka
Tak super !! Diky
Profilova fotka
tak budem muset počkat na Katy, ta určitě číslo mít bude :-) nám taky jižní listy nechodí, jinak bych se hned podívala
Profilova fotka
Jsem hledala na netu ale nic mi to nenaslo .
Profilova fotka
taky jsem se dívala na net,ale zrovna ta reportáž o policii tam není..našla jsem je mám je, můžu ti je naskenovat a poslat a pak ti je vezmu Jinak holky na téhle adrese vystavuju našeho pindíka :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Lin: máš to na mailu..na původní příjmení
Profilova fotka
jija: no M. taky nee ;-) taky jsem to zlehčila :-) saly: týýý jo .. to ti je technika :-) jj vidím ho ;-) a měl ho tam :-D a to je dobré jak se mu kouří od pusy :-D
Profilova fotka
Tak já si myslím, že by to kluk být mohl ;-) co jiného by to bylo?
Profilova fotka
saly: aby to nebyla ručička ;-), ne určitě to bude kluk dělám si sranda pan: takže nakonec jsou ti naši chlapi zlatí co? :-)
Profilova fotka
může to být prstíček, třeba si ta malá řekla: furt otravujete s ultrazvukama..tak když chcete vidět pindíka,tak tady ho máte..a je to prst :-D
Profilova fotka
Tak Saly. Diky, diky. Mam to tam . Jinak uz na 5.3. mam v diari ze se jde na navstevu :-) A Pan jeste jsem si vsimla ze jsi se me ptala , jestli nas mala nepocurala a kde jsme a kdo nas fotil. Fotil nas fotograf co nas fotil na svatbe , prisel k nam domu a mala nas nepocurala . Jenom jednou tatku kdyz ji mel na kline :-) Saly : ja vidim pindika , myslim ze to rucicka neni . Tak holky preju dobrou noc , my jdeme uspavat . Papa
Profilova fotka
saly: že by zase taky kouř... ale z jiného otvoru? :-D jija: no jasně ;-) lin: no tak to je sikovna dcerka :-) a pokřtít tátu... no vzdyt to je základ ;-) :-N no fakt krásné fotečky, moc se mi to líbí... a hlavně ty jsi tam moooc šikovná... a to nejsem na baby :-D jj dobrou taky uz pujdu ;-)
Profilova fotka
Lin: Tomáš, jo?To je fajn, že přijde domů..kámoška se fotila u Katky Bínové www.kacafoto.cz a fotky taky perfektní, ale šli do ateliéru..
Profilova fotka
dobré ranko kočandy... v rychlosti zdravím při středě... a za chvilu valím na AJ.
Profilova fotka
Ahoj holky, večer jste tomu daly! To tedy hledím! Taky zdravím při st nechtělo se mi vůbec vstávat .... ale to u mě není novinka co? :-D Katy má všechny čísla - Vashe dám vědět hned teď ;-)
Profilova fotka
no ty jsi nejlepší :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?