22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
lin:fajné fotky :-) malá tam dělá takové sobré ksichtíky :-D teď jak vás vidím pohromadě, tak se mi zdá, že je celý taťka.. =-) Holky,tak zkusme to jinak..kdo by mohl..první čtvrtek v březnu(příští čtvrtek) k Lun? Je to 5.března..Pls o vyjádření... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím z domova :-) Ahoj Lun mamino naše no že se na nás taky koukneš! Já bych tuším taky mohla, ještě zítra z práce potvrdím, nemám tu diářek, zapoměla jsem si ho v práci na stole. Ale myslím, že kromě cvíča v 19,30 nic nemám!
Profilova fotka
Saly: takže já 5.3. můžu :-)
Profilova fotka
lun: no asi si uz zvykl na maminku :-) ráda tě zase vidím :-) saly: já nemůžu
Profilova fotka
Pand: kdy budeš v OV? Holky už jsem konečně vyfotila šaty jdu najít kabel a stáhnu
Profilova fotka
Holky stáhla jsem fotky šatů co jsem koupila za hubičku v Orsáči tak mrkněte: http://www.beremese.cz/album/view.php... jinak mě si nevšímejte už jsem byla v pyžamku, neučesaná, nenalíčená a navíc rozmazaná, P. neumí asi fotit ]-(
Profilova fotka
katy: tak ses té 43ky dočkala co? :-) ja budu asi 13.3. nebo tak nejako. no šaty krááásné... mas super postavu, fakt kočka :-) ... no na to že nejsi učesaná a co to dál píšeš tak to vypadáš fakt výborně... bys měla videt mě :-D :-D :-D
Profilova fotka
jsi tam? kde si se ztratila?
Profilova fotka
Ahoj holky, ja bych taky koukla na maleho ale nevim jestli muzu na navstevu i s malou ??
Profilova fotka
jinak bych 5.3. mophla , ale nevim kde Lun prebyva :-)
Profilova fotka
ahoj lin
Profilova fotka
to bych se nebála... stejně si dáte asi nekde sraz a půjdete tam hromadne.. teda aspon si myslím... abych ted nekecala :-D no nic, tak já jdu do hajan mejte se a preji pekny vecer :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) Katy: Matýskovi dneska vsechno nej nej nej k svátku ;-) dostane nejakou dobrotu?
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji hezké ráno :-) Lin: pojedeme hromadně, Saly nás nabere všechny :-) ještě že má nafukovací auto :-D Pand: no mě včera furt vypadávaly pojistky nevím proč tak po 3 jsem už PC nezapínala a šla číst tak příště - 43 jsme pokořily tak co :-D Jo dneska někdo bude mít roupy - už ráno mi utekl, když jsem mu dávala snídani ;-) včera jsem mu koupila zrní pač mu dochází a P. dostal 13 rybek. Ale pořád jich je málo v akvárku, tento týden snad doplní počty :-)
Profilova fotka
katy: no tak to je skoda... ale ja bych to uz taky nezapinala... a co ze vam to tak blbne? abyste nevyhořeli... raději bych to zkontrolovala... neni to zadna sranda ;-) v akvarku se uplne ztratily co? a co neonky máte? nebo jake rybicky mate? Kupte si ancistrusa... ten ozira ten bordel na skle ;) velice uzitecna rybka :-)
Profilova fotka
no kde jste?
Profilova fotka
Já jsem here :-) nějaké ryby P. od někoho donese zadara - např. neonky, mečovky, komíničky, ancitruse, skaláry a já nevím co ještě, zatím se moc v rybách nevyznám! Já jsem včera koupila nějaký typ neonek - 2 barevné, pak 2 sumečky kolumbijské, plato pomenčové a korálové a ještě takové flekaté nevím jak se jmenují už. Měla jsem nádhernou žlutou vybranou, ale řekli mi ve zverimexu, že by požrala menší rybky, že je agresivní! Ale byly nádherné! ještě máme 2 čichavce stříbrné a P. chce takovou tu rybku co vypadá jako Nemo. Jinak mě včeara postrašili, že mě rybry prochladnou a onemocní tak jsme s nimi těch 50 m letěla o 106 :-D
Profilova fotka
jj na to pozor... a más koupený i teplomer v akvarku? A pozor na prilisne vetrani v zime... jestli mas akvarko nekde u okna... sem tam koukat na teplotu vody ;-) no čichavci jsou super... dobře se rozmnožují... tím že udělají pěnové hnízdo a tam nakladou vajicka. Takze pak sledovat a je nutno dát event. bokem do mini akvárka... tatkovi se to jednou podarilo :-)
Profilova fotka
já dneska nějak nestíhám, práce až nad hlavu nafasovala jsem celou realizaci rekonstrukci lázní, ne jen tobogoše a umělou skálu, prý když tam bydlím, budu tam chodit a pořád urguji termíny ať si to ošéfuji a pohlídám sama ]-( :-D jsem si zadřela co? :-D :-D :-D ale co pak budu machrovat že je to "mé" dílko :-p Pand: Akvárko není u okna, teploměr zatím nemáme ten P. jde taky v tomto týdnu koupit.
Profilova fotka
jj presne tak.. taky to tak delam :-D no tak to pak taky vyfot :-) tesim se. Jsem to ale baba zvedavá , co?
Profilova fotka
Pand: no šíleně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taky jsem zvědavá jak ve finále to bude vypadat!
Profilova fotka
A nikde nikdo jak myslíte ;-(
Profilova fotka
no tak vidíš ;-)
Profilova fotka
uz jsi po obede? co jsi mela dobrého? já zbytky ze soboty.
Profilova fotka
no nejak tu je mrtvo dneska... no co kdyby jen dneska :-D
Profilova fotka
No koukám, že v poslední době jen my dvě se tu ukazujeme a to jsme pracující lid co? :-D Jo po obědě - dnes jsem měla tvaroh a zeleninu, teplý obídek bude až doma a tak nemohu tak moc jíst, bych se neunesla ;-)
Profilova fotka
katy: no jo no... to jsme to dopracovaly co? :-D :-D :-D no to máš recht ;-) tvaroh a zeleninu jo? to jde do kupy? nebo jsi to mela postupne?
Profilova fotka
Proč by to nešlo dokupy? Byl slaný a k tomu rajče a papriku jsem si dala. No až tu ani ty nebudeš tak je asi po diskuzi ;-(
Profilova fotka
aha ... tak to jo.. no zní to zajímavě. já tu budu ;) hi hi .. vis jak, abstak je abstak :-D
Profilova fotka
no koukám, já teď chvíli dávám pauzum, dnes jsem celý den v rozpočtu a už mě z čísel bolí očka, nebo že by absťák? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?