22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lin: já si počkám na Tebe až budeš zase v práci a pak teprve otěhotním a budu rodit u Tebe :-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při sobotě :-) katy: aj ja bych chtela jaro... dneska tu zase chumelí... co u vás? saly: no tak to jsou výýýborné zprávičky :-) no jasně, že musíš poznat piňďu... o tom žádná :-D a jméno už máš? tak ted uz můžeš vesele nakupovat :-) jija: tak to je super, že jste si tak pěkně zalyžovali :-) o víkendu se nechystáte? Tu tak sněží a sněží... že na to tu v Pze nejsem zvykla :-D je fakt, ze na okraji Phy je kupa sněhu a v centru nic... Lin delala na porodním?
Profilova fotka
Ahoj taky zdravím při so :-) tady zatím nechumelí, ale sněhu je tu až, až ]-( a za chvilku vyrážím na čumendu do shopáče tak uvidím zda něco koupím nebo nic a budu otrávená!
Profilova fotka
ahoj holky, pan: jasně, dneska vyrážíme taky, ale až večer na večerní :-) jsem právě vyžehlila kupu prádla a zbytek víkendu míním odpočívat :-)
Profilova fotka
katy: tak co jsi koupila? uz mas foto šatů? jija: no nepovídej a kde mají večerní lyžování? To musí být ale romantika :-N no ja mam v kosiku vyprane a jednu varku jeste na susaku... taky mě to čeká ]-(
Profilova fotka
ahojte při neděli :-) jija: tak jak sis zalyzovala? co dnes varite? Ja asi spenat..
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak nakonec jsme byli až dneska ráno ještě s bratrance v palkovicích a super žádná řada a žádní lidi na sjezdovce vyjezdili jsme se teda pořádně my měli k obědu svíčkovou a včera taky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Byla jsem o vikendu u nasich , tak zdravim az dneska. Pan : Jojo , delala jsem na porodnim . Ve Vitkovicich na prijmove ambulanci porodnice :-)
Profilova fotka
jija: mnam mnam taky bych si dala... tak asi pres priste, pristi vikend jsme v KM a jdem na ples 8-) to jsem ráda, že jste si dobře zalyžovali... podmínky na to jsou dostatečné :-) lin: jéé tak to budeme mít pak z první ruky :-) tak proto chce Jija pockat s mimi az na tebe :-) a jak s malou? jak to jde?
Profilova fotka
přeji pěkný večer :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím při pondělku a přeji hezký pracovní týden :-) pand: nekoupila jsme vůbec nic tedy kromě 3 ks kaktusků a konvičky v Ikea. Výprodeje už hodně probrané, boty vlbec žádné, ale mamka se zamilovala do fialové halenky v Marks and Spencer. Šaty ještě enmám, nezvládla jsem tom, včera jsme šli ségře popřát ke svátku a večer se mi už oblékat nechtělo tak ještě vydrž! ;-)
Profilova fotka
ahojte, taky zdravím při pondělku :-) katy: no ja ted po obchodech moc nechodím, ani mě to nebaví... takze ani netusim jak to je se slevama. Stacilo mi to jak jsem hledala šaty na ples a vsechno prebrané, velikosti jen na anorektičky apod. jj vydržím vydržím.... takze dneska se muzu uz tesit?
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: nechvalme den před večerem, ale pokusím se ;-) hrozné jak jsi nedočkavá a zvědavá, víš co se říká, kdo je zvědavý bude brzy starý!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak mám za sebou 2 plesy.Jeden v pátek VŠB naprosto strašný, na horším jsem nikdy nebyla :-| to byl ten drahý, ještě jsme měli stůl na chodbě u výtahu v 2.pattře!!!mimo sál :-o Hráli strašně Trio rio..až v půlce písně jsi poznal o co jde,já tancovala na 2.Modrátorovi nebylo vůbec rozumět no hrůza..a nacvakaných asi tisíc napraných studentů :-( ale v sobotu v Imperialu to bylo fajn,stůl v hlavním sále,krásně ozdobené..svíčky, balonky..hráli úžasně a dokonce jsme měli štěstí i v tombole..se musím pochlubit :-D vyhráli jsme 800Kč poukaz do kadeřnictví do Imperialu a mobil sony ericson asi za 3500.nechodíte tam do toho kadeřnictví některá?jestli mi tam za ty prachy vyjde aspoň střih a foukaná :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Saly: no vidíš, jsi dítě štěstěny to se někdo má. Se zeptám L. jak se ji na plese líbilo :-D jinak kadeřnictví v Impíku neznám, já chodím ke své Marceli. a nevyměnila bych ji ani za nic. Jednou tak ségra taky vyhrála do salonu (ale ne Impík!!!!!!) a nestačila se divit co ji tam vytvořili a marcela musela opravovat, ale nechci odradit ;-)
Profilova fotka
:-D to víš, že nečekám zázraky, ale melírek by se bodl ;-) já teď mizím ke kámošce na drby, budu až odpo..ahoj
Profilova fotka
Saly: ty ses nějak nechala inspirovat Lun ta taky pořád jen chodila ke kámoškám kecat :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Mam dneska plno litani . Ale kuknete na profi fotky od fotografa :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Ahoj Lin, fotky jsou nádherné a ty jsi mioc fotogenická - hotová modelka! Kdo vás fotil jestli se mohu zeptat?
Profilova fotka
katy: jj to já uz jsem :-D no to vis... pokud to nestihnou pred porodem, tak pak uz poradne nepokecaji... to vim u ségry s malýma... to furt jednim okem sledujes co delají a kdyz zacnou mluvit, tak furt skácou do reci a mami to a mami ono... takze ve finale odchazis z navstevy s tim, ze jste si nic nerekli :-))))) saly: no ty brdo.... tak to koukám jaké jste měli štěstíčko :-) moc vám to přeju. Do Imperialu fakt nechodím :-D no tak pak povykládáš ;-) A jsem překvapená z toho plesu VŠB :-| lin: jééé pěkné fotečky :-) ty jsi strasne fotogenická a malá jaké má háro to je legrace... jak tam jste s malou nahatou... nechtěla vas nekdy pocurat? Nebo to dělají jen kluci? A jak tam sedis s briskem.... to chtelo aby se muz taky svlíkl ;-) ale zase co by na něm bylo k vidění ... jak na chlapovi ze? :-D jinak pěkné :-)
Profilova fotka
Pand: je třeba nechat dítka manželovi nebo hodné sestřičce :-D
Profilova fotka
katy: hi hi hi ... no to jo ;-) kdyby tu byl smajlik zvednutý palec nahoru, tak ho zvolím :-D
Profilova fotka
kde jste? kurňa :-D
Profilova fotka
No já tu jsem ale nikdo jiný něž my dvě neee, nevím co je s holkami, že to tak flákají! Pand: jsem to tipla dobře se sestřičkou co? :-D
Profilova fotka
no jo tipla ;-) jako má toho moc ...děti, práci, SPORT. Takze tak. tak ja pro tuto chvili mizim, ozvu se vecer, papa.
Profilova fotka
No já možná taky večer budu musím něco zaplatit tak možná zapnu net. Tak pá PS: my dneska tu 43 st. nedáme a nedáme :-(
Profilova fotka
ahojky holky, po dlouhé době vás opět zdravím. myslela jsem že malý spí,ale pletu se, už se zase ozývá:-(. sám nevydrží ležet ani minutu. no tak jak usne,tak snad se ještě ukážu ;-)
Profilova fotka
:-D vypadl dudlík. tak si pořval:-) dočítat vás ani nebudu. tak co je nového? Co Saly??? jak bylo na prohlídce v porodce? Já vás vůbec nestíhám. Štěpánek když nespí,tak nechce být sám,tak se mu musím pořád věnovat,když se ještě sám nezabaví. když udne,tak rychle musím vyprat, vyžehlit, uklidit a furt dokola. je to celkem záhul :-N A domluvte se holky na tu návštěvu k nám,ju? domluvte se mezi sebou a mi řekněte jen datum, já odpoledne už doma, tak je mi to jedno:-) ;-) . už se na vás totiž těším ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lun :-) jen v kostce:návštěva Vítkovic mě zrovna neohromila :-( hlavně teda vybavení a zařízení po porodu..ve středu jdu na prohlídku fakultky, tak pokud se mi tam bude líbit a pokud se tam dostanu půjdu tam.. :-) Fifejdy jsou v termínu mého porodu v rekonstrukci zavřené, tak to řešit nemusím. Jinak podle posldních průzkumů čekáme chlapečka..tak jsem zvědavá jestli se teda trefí,jinak pokud by to vyšlo tak mám radost.. :-) zdravotně jsem v pořádku a už se moooc těším na Štěpánka :-) já můžu prakticky kdykoliv,vezmu auto, tak 4 holky klidně přiberu :-) mi by možná nejvíce vyhovoval některý čtvrtek...
Profilova fotka
ahoj holky, Lun: tak určitě budeš všechno stíhat čím dál rychleji a pak bude čas i na drbání na netu ;-) Lin: moc pěkné fotky, šikovná fotografka a pěkní figuranti :-) čtvrtky můžu zatím, je mám volné, ale budem tam přesouvat někdy v březnu cvičení a v pondělí bude němčina, ale zatím nevím nic určitého tak snad to tak chvilku vydrží jo a druhý týden v březnu jsem ve čtvrtek v praze

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?