22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katty :normálně černé, hladké, jen mají na to břucho takový ten pružný mako pás,tak tě to netlačí a nemusíš to nikde zapínat.. Však uvidíš u Lindy, ona mi má ukázat i ty rifle, to bude na stejném principu..
Profilova fotka
Saly: ty tajnůstkářko :-D a kdy jdeš na první ples a kde?
Profilova fotka
Nevím, právě to ladíme, chci jít na VŠB i na ostravskou univerzitu, ale vychází to úplně debilně 20. a 21.února hned po sobě..to není v mojí režii, kámoši chodí do tanečních, tak spíš to vybírají oni, my se letos jen přidáme...Kde ještě bývají dobré plesy? Chodívali jsme i na Pustkovec na hasičský, i ve Staré vsi byl dobrý házenkářský..mám ráda spíš ty mimo ostravu a s večeří!!! ;-)
Profilova fotka
lun, saly: jj bylo to rozhodnutí na posled.chvíli. katy: vzdyt ty jsi štíhlá, ty máš určo menší velikost než já ;-)
Profilova fotka
Saly: tak na plesy VŠB chodí i Lucka, její přítel tam pracuje :-) dobré plesy bývají ve Studénce, tam jezdíme každý rok cca 2x myslím, že chodíme na hasičský a sportovnáí, ale nejsem si 100% jista. Jinak nevím. Jinak holky přeji krásný víkend :-)
Profilova fotka
katy: jinak ty slevy tam jsou jen ted do soboty... ja si tam koupila hned dvoje.
Profilova fotka
o čem je řeč? o šatech? :-) Katty : a co tam dělá přítel? Jestli mě třeba neučil? :-) Tak já taky přeji hezký víkend.M.má dnes opožděný vánoční večírek, příchod vidím zas tak na sedm na ráno, tak jeme s kámoškou na véču a budu se modlit ať mi někde napraný nezmrzne :-D Papa
Profilova fotka
saly: jj o šatech tak jak dorazil? jinak taky vsem preji prijemný víkend. Jija: no snad jsi v Pze neumrzla..
Profilova fotka
ahoj holky, pan: neboj neumrzla jsem, pořádně jsem s oblekla saly: já se ještě kouknu kolik je to tam přesně, ale myslím že 15:30, alespoň tak to bylo před změnou jízdního řádu
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při so večeru. Saly: nevím co přesně učí je na stavárně a on má vystudováno tunelářství, ale zeptám se Lucky co přesně učí. Jinak asi na ples jeden půjdu tak nějaké ty šaty musím sehnat :-) Jijo: tak to tam budete se Saly dříve já dorazím kolem té 16 hod. nebo lehce po. Pan: tak to jsem nestihla, ty jsi teď byla v OV?
Profilova fotka
katy: jj psala jsem to už tady :-) bylo to na last minute :-D
Profilova fotka
Katy: tak stavárna jde mimo mě, to nic... Jija: tak já tě tam po půl vyzvednu, stála bych na bus zastávce na Místecké před nádražím...tak bychom dorazili z Lin něco před čtvrtou... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a co ta Vasha? Katty dáš jí vědět..nějak se po ní země slehla...
Profilova fotka
ahoj holky, saly: super, budu tam, kdyby mi náhodou něco ujelo tak se ozvu :-) ale doufám že to bude v pohodě my jsme byli dneska zase s bráchou lyžovat, vzala jsem mu lyže co jsem dostala od kamaráda pro něho ale prý nejsou pro takového začátečníka jako je on, tak si půjčil jiné, ale kosa by teda hrozná myslela jsem že mi umrznou prstíky na nohách i na rukách
Profilova fotka
Ahoj holky, super . Budeme se na vas s Gabinkou tesit !!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při po. Jaký jste měly víkend? U mě super :-) Saly: s Vashou jsem v kontaktu má teď v práci dost napilno tak nestíhá, zítra s námi na návštěvu nejde něco už má, tak říkala, že příště. Jijo: a kam jste jeli na lyže? No já naštěstí nelyžuji, ne že bych nechtěla, ale mám už strach, nestála jsem na tom od SŠ a žádná hvězda jsem nebyla a teď už nejsem nejmladší abych to zkoušela :-D Pan: tak to jsme si nevšimla, že jsi tu byla na "last Minute" sama nebo s manželem? A od kdy do kdy? nechce se mi to hledat.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já měla víkend relaxační :-) sobotu M.dospával večírek, tak jsem se ochotně přidala :-) a v neděli jsme jeli na výlet okolo Ostravy.Jela jsem ukázat Skalku, kde jsem se vdávala..pak jsme sjeli na Vaňkův kopec, ale všude mraky lidí, kosa a fronty na vlek..no Jijo..fakt to obdivuju, já bych na to lyžování neměla nervy..půl hodiny čekáš zmrzlá než se dostaneš na horu a minutu jedeš dolů :-| ze mě lyžař asi nikdy nebude :-| jednou bych chtěla ale do Rakouska, o tom všichni básní, to by myslím za to stálo.... :-)
Profilova fotka
katy: no nasi zavolali zda chceme s nema na ples, bylo to rozhodnuti na posled.chvili, tak jsme se rozhodli a jeli. Klasicky od pa do ne. Proc se ptas? saly: ty jsi taky lyzovala? jinak taky preji pekne ranko :-)
Profilova fotka
Saly: vidíš Vaňkův kopec a Zátiší tip na výlet - díky moc :-) dá se hezky dojít až do Hrabyně nebo do Klimkovic. Pandama: jen tak jsem se zeptala,. už se ptát nebudu tedy
Profilova fotka
Dobré ránko, venku sluníčko,ale kosa jak z nosa. Tak já lyžovala naposledy loni o Silvestru asi po dvaceti letech. Luki mě učil teda lyžovat znova. no taky jsem měla celkem strach, ale lyžař ze mě taky nebude, to mě taky nebaví stát fronty na vlek a pak sjet, šup a jsi dole. SAly: do Rakouska jeszdí každý rok L. rodiče a jsou spokojeni maximálně, žádné obr fronty a dobře se lyžuje.no ale mě by nenadchlo ani to :-D Pand: a jak bylo na plese? na jakém jste byli a kde???
Profilova fotka
Ahoj Lun, tak jak se cítíš mamino? Kámošce od pá vyvolávají porod a pořád nic, si myslím, že ji špatně vypočetli termín! Škoda, že zítra s námi nebudeš moci za LIn, ale chápu to tak na tebe budeme společně myslet :-)
Profilova fotka
lun: ahojky, no tu sluníčko nesvítí :-| a ráno jsme měli na teploměru -7C byli jsme ve Svinově, tuším lidovecký, bylo to tam fajn a ceny .. teda oproti Pze opravdu lidové :-) mám fotku i nových šatů... v albu z příprav jak jsou dorty - dole.
Profilova fotka
Katy: cítíms e dobře, sem tam bolí břicho,a le jinak nic:-(. takže do toho 22. asi ještě vydržíme :-D . myslíš Jajinku z koníka?? chudák holka. to musí být nervy,to bych zažít nechtěla:-( Pand: ty šaty jsou hezké,já mám podobné :-D. a vyhráli jste něco v tombole??
Profilova fotka
Lun: ano myslím jaju a fajn, že do 22 vydržíte budu mít radost! :-)
Profilova fotka
Pand: šaty jsou hezké, taky si musím nějaké koupit nakonec na 1 ples asi přeci půjdu tak musím být za kočku :-)
Profilova fotka
Katy: no s takovovu,že mi furt nic není,tak budu s břichem ještě tady do února :-N . ale k Lin s vámi zítra opravdu nepůjdu, sice mě to mrrzí, ale to cestování tak dál už není pro mě:-(. hlavně holky hezky foťte,ať se můžu pokochat aspoň fotečkama ;-)
Profilova fotka
lun: nevyhráli :-( měli jsme asi 10 ustrižků a nevyhráli jsme nic... tak jsem si dělala srandu, že jsem vyhrála M. a on zase to se mnou vyhrál :-D :-D :-D katy: no škoda, že jsi nestihla ty slevy :-| no tak skoč když tak do toho Quelle a uvidíš. Máš to blízko, tak nemusíš nikde ani trajdat po městě ;-)
Profilova fotka
Lun: neboj fotit budeme tedy LIn doufám, že nezklame a udělá nám fotky s malou. Já to chápu, že se ti nikam nechce, taky bych už nejela, ale kdybych měla auto tak bych tě vyzvedla a unesla, ale pak i vrátila (až bychom tě měly dost samozřejmě) :-D :-D :-D Pan: no asi se tam jednou vypravím nebo do PL. Jsem byla oňuchat parfémy budu zase nějaké objednávat, moje dva oblíbené jsou už v 1/3 a jsou tam teď akce tak jdu do toho :-)
Profilova fotka
Pan: já nelyžuju.Umím, ale kvůli výše zmíněnému mě to v Čechách nebaví.Vydám se na lyže tak jednou za dva roky na jeden den.. Katy : tip na výlet dobrý, ale s těma procházkama si počkej až nebude mínus deset:-( dost jsme vymrzli Tak mám konečně termín aspoň jednoho plesu-31.ledna korálkový ples v Kyjovicích..nebudete tam některá, třeba ty LUn :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj kočky, omlouvám se za ty výpadky v diskuzi, ale já jsem momentálně úplně marná :-( . V práci vůbec nic nestíhám. Jak se všechny máte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?