22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Teď už docela jo. Kdysi to nebylo tak hrozné.
Profilova fotka
Teď mají hodně dobré ceny na Bonprix připadá mi to že je to odnož OTTA.
Profilova fotka
Mají tam hodně podobné věci, ale s OTTEM to nemá nic společného.
Profilova fotka
ahoj holky, ja se moc omlouvám... jen jsem vas prisla v rychlosti pozdravit... jak jsem se dozvedela, tak na jinem odboru uz nekoho vyhodili, ze sedel na netu, tak jsem vse omezila i mail... pro jistotu, budu psat z domu nebo v ramci moznosti :-| katy: no ten Mates to je ale cislo.... to se s nim fakt nenudíš a jeste se pobavis :-D a umývat se chtěl nechat? vasha: co jsi dostala na toho Valentýna? Nevim jestli jsem to přihlídla v rámci rychlosti :-N
Profilova fotka
Vasha: horší kvalita? Pand: no ahoj ty tulačko. Kde ses zapoměla? Samotřejmě, že mates se nechtěl nechat koupat :-D ale nebylo zbytí!
Profilova fotka
Bon prix jsou poláci, otto jsou němci..nemá to nic společného, ale v bon prixu zaky hodně nakupuju :-) Pan: tak to máš blbé, jak to tam teď přežiješ :-D
Profilova fotka
ahoj holky, prý jsem měla dneska v horoskopu, že mám přenechat práci ostatním, ale nějak se mi to nepovedlo ;-) myslím, že bonprixu jsem taky něco měla ale nejsem si jistá, já jsem si objednávala přes internet prádlo jenom jednou a to byla košilka na svatební noc a to jsem měla z daniela prádlo, mají sídlo v těšíně, tak jsem si to vyzvedávala osobně a nabídli mi i kabinku, že si to můžu zkusit :-) dneska jsme byli zaplatit zálohu na dovolenou, nakonec nechtěl H. jet na vlastní pěst, tak jedem s čedokem :-) Pan: to je docela blbé a fakt radši nesurfovat, za ztrátu místa to nestojí :-S
Profilova fotka
Ahoj Jijo, kam fičíte na dovolenou?
Profilova fotka
ahoj Vasho, do Švýcarska na poznávačku :-) a co Vy? plánujete letos něco?
Profilova fotka
Jé, tak to budete mít super. Hned bych jela taky. Já vůbec nevím, jestli někam pojedeme. R. nechce, že snad jen někam do ČR - láká nás Adršpach. Byli tam naši minulý rok a prý je to nádhera. Ale na druhou stranu mě láká taky nějaká poznávačka. Třeba Rakousko nebo Itálie. Bohužel mám strach z toho, že to moje záda v autobuse nevydrží. Právě jsem si z Čedoku objednala katalogy, takže budu pilně študovat ;-)
Profilova fotka
my jsme si právě říkali, na čechy a na válečky u moře bude čas až budem mít děti, takže dokud je nemáme a máme nějaké ty prachy tak jdem do poznávaček rakousko by třeba zas tolik bus být nemusel, nebo alespoň ne v kuse, tak snad si něco vybereš :-)
Profilova fotka
Snad ano. A kdyby nechtěl jet manža, tak pojedu s mamkou. Mám tu tuláckou povahu po ní :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
to je chytrý nápad ;-) akorát se rozhodni rychle, od března se zvyšují ceny a do konce února je 4% sleva za včasný nákup ;-)
Profilova fotka
Hm, tak to je blbé. Já se většinou rozhoduju až tak v dubnu, květnu...
Profilova fotka
my právě jedem už začátkem května, proto jsme se rozhodli tak brzo nebo třeba pak vychytáš last minute ;-)
Profilova fotka
Tak to budete mít krásné jaro. Na jak dlouho to máte a kam přesně? :-)
Profilova fotka
na týden a bude to skoro celé - ženeva, bern, basilej, vaduz, sv. mořic, teda jestli si to dobře pamatuju my přes léto nemůžem, H. nedostane dovolenou ale mi to neva, alespoň není moc lidí :-)
Profilova fotka
Já myslím, že na poznávání je květen ideální. Není ještě moc horko a zima už taky ne. Určitě to budete mít super.
Profilova fotka
ale pro jistotu sebou vemu zimní bundu a boty na horách asi ještě bude sníh :-)
Profilova fotka
Jistota je jistota ;-) . Než tam někdy nachladnout a pak se tam trápit. Já bych strašně moc chtěla do Říma, po tom toužím už od malička. A nebo Neapol :-)
Profilova fotka
itálie musí být taky krásná, já jsem dala H. na výběr, že svatbní cesta paříž nebo benátky, nakonec byla paříž ale benátky, řím, pisa tam bych se taky chtěla ještě kouknout ;-)
Profilova fotka
Benátky prý nejsou tak krásné jak vypadají na obrázku. Kamarádka tam byla (jela tam celá natěšená) a pak byla velice zklamaná. Nádherná je prý i Korsika. Známí tam jednou letos už podruhé.
Profilova fotka
hlavně se nesmí v benátkách chytnout záplavy, to je prý hrůza můj sen je vídeň - jsem ostuda pořád jsem tam ještě nebyla a pak pyramidy v jižní nebo střední americe, ale na to asi nikdy nenašetříme :-( ale snít můžu :-)
Profilova fotka
Vídeň můžete podniknout i sami, ne? Ty pyramidy musí být taky nádherné. Mám krásný plakát z jedno cestovatelského časopisu, který jsem kdysi kupovala. Na něm je pyramida v Mexiku a pod ní náááádherná bílá pláž s azurovým mořem. No, krásné sny. Jen když se podívám ven, tak je mi zle :-D :-D :-D
Profilova fotka
vídeň máme v plánu už od loňského podzimu, ale pořád se k tomu nějak nemůžem dostat přeju krásný zbytek večera, mizím si udělat něco k jídlu ahoj
Profilova fotka
Měj se hezky, já taky letím. Musím R. navařit na zítra oběd.
Profilova fotka
katy: jsi ho ponořila do škopíku? :-N saly: no netuším :-D ale je fakt, ze prace je dost :-| jo, z bonprixu uz jsem si taky neco i objednala, nebylo to spatne. vasha: v Adršpachu jsme byli a super, mohla bych doporučit i penzionek, velice milá paní a super vaří :-) doporučuji jet týden před otevřením sezony, tuším konec května, ale nejsem si jistá. Je dobré počasíčko i na chození a neni tam tolik lidí ;-) jija: no švýcarsko .. vy se máte... uvidíme pak nejaké fotečky? Kdy tam jedete? aha tak uz ctu dale :-))))) jste tam jeste nekdo?
Profilova fotka
Dobré ranko kočandy :-) tak jsem vás přišla v rychlosti pozdravit... jak tak vidím, tak se ted s vama budu míjet co? :-|
Profilova fotka
Ahoj holky tak poprvé co jsme se nebrodila sněhem a nedorazila jako huhulák! :-D Pand: omyla jsem ho vlhkým ručníkem. škopík by mi asi neodpustil! Jé holky vy už cestujete. Já bych jela hnedka. Švýcarsko mě taky dost láká a delší dobu. Ale mého muže moc ne tak leda, že bychom Vasho jely spolu :-) Jinak letos uvažuji o Tabě, kvůli výletům nebo o Jižní Francii a provance nebo Beneluxu a taky chci do Londýna po vlastní ose. A můj cestovatelský sen je jižní Amerika - Chile, Peru, Bolívie a pak asi Čína nebo Zlatý trojuhelník - Thajsko, Barma, Laos nebylo by špatné z toho udělat čtverec a protáhnout to do Kambodži :-D možná i střední Amerika - Mexiko, Costa Rica, by mě lákala tak snad jednou se mé sny splní :-)
Profilova fotka
Vasha: Řím je nádherný - doporučuji po vl. ose, proč se zbytečně kodrcat s CK, bydlet v nic moc hotýlcích když za stejný peníz jsi tam letecky z Prahy a ubytování v centru?Jinak neapol je jedno velké smetiště a Benátky jsou krásné, ale taky celkem špinavé - tam jsem byla před 10 lety, možná se to zhoršilo. Jinak jsme loni jela velkou cestu IT a super, CApri je taky nádherné!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?