22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jééé to zavoněla az jsem, mam nejaké hyacinty z lonska a predlonska... ale nejak loni uz mi nevykvetly... jen vyrostly listy, tak nevim co delam spatne... a pak jsem nejake dostala :-) holky taky u vas tak chumelí? s tou srážkou to je děs a kor s tím busem :-( no to je nehorázné ]-(
Profilova fotka
ahoj holky, Katy: tak to budeš teda hrozná kočka, určitě se budeš doma moc líbit a nedostaneš ani vynadáno ;-) jinak s tím vlakem, měla jsem jet dneska ze cvičení ve frýdku vlakem do Vratimova jako každé pondělí, ale kolegyně šla do kina, tak jsme nešly cvičit, jinak by pro mě asi musel H. do Paskova vlaky jsou podle mě pořád ještě bezpečnější než busy, ty když se srazí tak to bývá horší, hlavně do práce mi stejně žádné busy nejezdí a je tam šílená cesta, úzká a plná kamionů :-S
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravim vas :-)
Profilova fotka
katy: jj jak pise Jija... budes kočka ;-) nechceš je nafotit? samozřejmě na tobě 8-) lin: ahojky, jsi tam jeste?
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se vede? Doma se šaty líbili, kupodivu jsme nedostala vynadáno :-D když tedy byly tak levné a více se P. líbili ty extravagantnější korzetovny černo-šedé. Jijo:tak sedej alespoň do poloviny vlaku ;-) PAnd: taky tady furt chumelí, šílené, OK šaty zkusím vyfotit i na sobě, ale asi až o víkendu, dříve to asi nestihnu. Jinak musím si koupit do těch s hlubokým výstihem podprdu, aby mi nekoukala. ;-) snad nějakou seřženu :-)
Profilova fotka
Katty,tak to je fajn, že jsi pořídila.Já jdu teď o víkendu na ty dva plesy i v pá i v so, tak to bude asi záhul :-) ale už se těším. za chvíli fičím cvičit,tak se ohlásím zase po obědě.ahoj
Profilova fotka
Ahoj holky. To je hruza s tim pocasim. Se ted vubec nedostanu ven . S ocarkem nejde vubec projet na chodnicich . Tak musim porad byt doma. A to je hrozna nuda.
Profilova fotka
Saly: no ty protancuješ střevíce :-D a na co jdeš cvičit? Jinak já si budu muset koupit nové boty, nějak mi do kozaček nízkých teče, teď bych mohla něco sehnat ve výprodejích. A taky ať jsme tlustí na 3 prsty přivezli dobroty z akce tak mám na stole větrníka a ještě je v kuchyňce plná krabice kuřecích řízků a grilovaných nožek :-)
Profilova fotka
A co sáňky lin? :-) :-) fusáček,přikšírovat a jedéééém :-)
Profilova fotka
Lin: to věřím, je to hnus venku a malá by jistě taky ráda na čerstvý vzduch co? saly: ty máš nápady :-D
Profilova fotka
No Slay : Sanky jeste porizene nemam . Ale kdyby byla vetsi tak uz je v nich :-) No mala jak mala jak bych rada na cerstvy vzduch . ale tak ji dneska oblecu dam do autosedacky a otevru ji okno at si mysli ze je venku :-)
Profilova fotka
Katty..čerstvý vzduch v Ostravě? :-D :-D to chce na hory!!! My se ale tento víkend nedostaneme,navíc hlásí až mínus 22,tak to nee ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Lin: ty jsi ale filuta a ty se obleč a sedni si s ní na balkon ať máš taky čerstvý luft :-D Saly: no dnes při té inverzi je fresh luft to máš recht! a s mínus 22 ani nestraš! Abys pak na ten ples dojela, ani ti auto nezamrzlo! A kam jdeš na plesy a na jaké?
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) katy: no to by chtělo i nějaký pěkný šperk a náramek ;-) tak uz se tesim na fotečky, do víkendu zkusím vydrzet :-N jinak tu je taky dost sněhu... nooo asi 3cm a u Muzea 4cm. no to si někdo papá saly: no ty se máááš.... my jdeme na ples koncem unora... v KM. jééé na hory bych taky jela :-)
Profilova fotka
Pand: no spíše dobré dopoledne ne? :-D jo šperk taky potřebuji jak to víš? :-D Jarek Nohavica měl op+ět pravdu co?
Profilova fotka
No Katy ja ti dam filutu :-) Takja budu solidarni a sednu si tam s ni :-)
Profilova fotka
Lin: no to bys měla! A jak cvičení a malou?
Profilova fotka
No je to silene. Ty cvik yjsou strasne . Svym brichem prilehnou jeji hlavu , vytocit rucicku natahnout druhou drzet hlavu a patu . No silene . Strasne u tohoé krici , ale kdyz to pomuze , ze . Ale je to boj . ted mi po tom na chvili usla.
Profilova fotka
To je hruza dite mi spi a vy nikde. A jak se vzbudi tak tady vsechny budete a ja ne :-)
Profilova fotka
Lin jsem tuuuuuuuuuuuuuu, chudák malá, ale když to pomůže zkusit se má vše ;-)
Profilova fotka
katy: jj měl :-D ja se u té pisnicky vzdy pobavím. A kdyz jedu vlakem, tak se zasnu smat i nahlas a kupecko jen kouká hi h i lin: neboj... je to šílené jak u toho děti křičí ale k něčemu to dobré je ;-) cvičíš Vojtovu metodu? ja jsem tady takýýý
Profilova fotka
A nějak se nám lIn ztratila co? :-D tak holky já už zpucovala větrníčka :-) ale moc krému tam nebylo byl to nějaký light :-D
Profilova fotka
Jojo Pan : Cvicim Vojtovku .Ale uz ne ve Stacionari .
Profilova fotka
Lin: už jen doma? Do toho stacionáře už nechodíš?
Profilova fotka
katy: no aspon ti nebude zle ;-) lin: to je jedno kde cvičíš ne? hlavně že cvičíš ;-) to je nejdůležitější. Kdy máš další KO? a proč uz tam nechodis?
Profilova fotka
Pand: nebude a byl to trakový ten mini zákusek, s velkým hodně bojuji, mám ho tak na 2x. a pak je člověk i hodně přeslazený a nemá na to chuť ty mini zákusky jsou ideální, ale jinak ze zákusku mám nejraději kávové zrno, laskonku s čoko krémem a kokosek a marcipán ten miluji :-)
Profilova fotka
Katy doma cvicim taky . Ale jednou tydne chodim do kojenaku v Zabrehu na tu Vojtovu V tom Stacionari jsem nebyla spokojena.
Profilova fotka
Jo ten kojeňák vím kde je, tam je azyl pro týrané děti vč. speciálních vyšetřovacích místností ;-(
Profilova fotka
Jo tak to nevim ??
Profilova fotka
katy: ahááá já myslela že jsi měla ten velký ... tak s tím bojuji i já :-D no já zase miluji špičky :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?