22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no právě že v těch starých panelácích ten umakart je :-| kdyby tam byl porobeton. . to by bylo jiné kafe. no zelen je kousek... je tam to Prokopské údolí... a panelák na paneláku je dále jakoby do sidliste, toto je hned z kraje tak to ej fajn :-) jj číhej číhej popelko :-D
Profilova fotka
tak co, uz mas vybraný recept? Budes delat nejakou polivku? Koukam ze je hodin jak na kostele... za chvilu jdu taky vařít. Nastesti je čočka raz dva.
Profilova fotka
a jak je u vas? tu tak 5C
Profilova fotka
Já ti dám popelku! nebo tím myslíš tak krásná, skromná, úžasná bytost z pohádky jo? :-D Naši třeba jsou v paneláku a jsou vyzdění a Lin bydlí ve stejném typu tam si myslím, že i ona měla vyzděno, my bydlíme v "skoro novém" cca 12 let-15 let a byl tu umakart a nebyly tu ani omítky noi ghnus, ale už je to v pucu :-)
Profilova fotka
jj presne tak hi hi :-D :-D :-D hlavně si moc nemysli, bo budes mit nos nahoru hi hi hi no ty brdo... umakart se mi moc nelibí... ale co bychom mohli delat ze? Rekonstrukce by prisla tak cca na 100tis kč a to investovat do toho nebudu, jedine kdyby to bylo nase, tak určo.
Profilova fotka
nemá vasha novou fotku?
Profilova fotka
tak já jdu vařit, zatim
Profilova fotka
Má tady novou fotku. Pokud budeš mít umakart tak až budeš v OV tak zajheď do PL na omyvatelné tapety co vypadají jako obkladačky, my to taky tak máme ve starém bytě a vyšlo to do 2 tis. a vypadá to hodně dobře, má to i tu strukturu a pokud na to někdo nebude sahat tak ani neuvěří, že je to tapeta, už si to ze st. bytu nevybavuješ? Akorát ten umakart budeš muset prvně přádně umýt a odmastit a koupit speciální lepidlo, ale není tak drahé. Spíše bych možná uvažovala o omítkách pokud tam budete déle bydlet. Taky jdu za chvilku vařit, našla jsem super odkaz s recepty chceš poslat? šílené a dobré polévky tam jsou ;-)
Profilova fotka
tak jsem postavila čočku a pověsila prádlo, tak mam jeste chvilku :-) jj vybavuju... fakt bych to ani neřekla, že to je tapeta :-) Omítkách na umakart? To nebude držet ne? Lepidlo asi nejake flexibilní ze? jj pošli pošli
Profilova fotka
prosím tě ty sis kdysi kupovala ty velké natáčky na vlasy? Jestli ano, kde jsi je nakonec koupila, taky o nich silně uvažuju... a předěláváš je normálně pinetkama?
Profilova fotka
jdu vás pozdravit při neděli :-) já dnes vařím fazolky na smetaně, nějak jsem na ně dostala chuť :-p Katty: já v srpnu už nepojedu nikam, natož na Madonnu ;-) Včera jsme byli taky na romantické Valentýnské procházce a večer na večku.Byli jsme u Nimroda, bylo úplně plno i salonek, ale měli to hezky nachystané, Valentýnské menu, přáníčka, čokoládové srdíčka, perníčky..moc hezké..tak jsem si nadlábla pořádně pupík a prcka zabombardovala hranolkama ;-)
Profilova fotka
Omítky myslím v celéím bytě a ne v koupelně. Jo koupila jsem si velké natáčky, ale varné a jsou super,umím s nimi "čarovat" zázraky :-D mám je z netu, v drogérkách jsem je nesehnala, ale moc často si je nedávám, přes zimu se mi lokny moc neudrží a teď to mám dlouhé, musím se objednat ke kadeřnici. Saly: ahojky :-) Fazolky jsem měla v pá na oběd, mám je taky moc ráda :-) A co u Nimroda bylo na Valentýnské menu? Tam jsem kdysi dávno byla a dělají tam úžasnou zvěřinu? Platí to stále? JInak já si včera dala steak z lososa na slanině v alobalu a fr. tepolou zeleninku a P. tradičně pstruha a byli jsme v Mexiku :-) Ta a já jdu vařit - rokfordovou polévku, sojové masko a jdu dělat arašídové máslo a večer peču své milované kaštany tak snad se nespálí a povedou :-) Tak zatím papa
Článek se načítá
Profilova fotka
Slíbený odkaz: http://www.prima-recepty.cz
Profilova fotka
No mi teď nedrží na hlavě vůbec nic, nevím jestli je to tím těhu nebo zimou ]-( ty varné byla super to měla babča kdysi, to jsou takové co jen vychladnou, že? Zvěřinu tam dělají stále..já si menu nedávala, bylo to nějaké tříchodové,ale vypadalo lákavě, ale já si už chuťku udělala doma na grilovaný talíř, tak jsem si dala ten... Tak běž Katty kuchtit, já jdu také..pomalu se mi vrátí mužíček z vožení svého závazku z prvního manželství :-S tak ať má co do bříška ;-)
Profilova fotka
saly: vítej při neděli ... tak to si nechej chutnat... ja fazolky teda moc nejím... ale věřím že jsou zdravé :-N tak to jste si dali pěkně do nosu... tý jo taková romantika... to jsem ani netušila, že někde dělají nějaké romantické menu.
Profilova fotka
katy: varné natáčky existují taky velké? Ale ony jsou plné, ne duté že? saly: no to bude asi tím těhu ;-) mamka ma taky varné ale malinké, a to já bych potřebovala větší at nejsem beran. ona mu už malé půjčuje jo?
Profilova fotka
tak ja to jdu dodělat... resp. dochutit, tak zatím papa a preji dobré chutnání
Profilova fotka
to my jsme taky netušili..ale když to dělají tam, tak určitě měli i jinde..to byl náš první společný Valentýn, tak romantika musí být :-) Ona mu ji dává pořád, vždycky jednou týdně, ale beze mě..to musí přece, má na ni nárok.. jdu taky vařit..
Profilova fotka
saly: no to je jasné :-) my to neslavili... jsem řekla, že to nebudu podporovat ... a vyjít si můžeme taky kdykoli ne? :-N jsem uvazovala, ze bychom se dneska prosli nekam do pizzosky... ale uvidim, moc se mi ven nechce... kor mi k tomu nejak hapruje tlak či co... tak uvidím co bude odpolko. no to je fakt... ale tys rikala , ze ona mu ji nechce půjčovat... tak my uz i snězeno :-) asi se půjdu natáhnout :-p
Profilova fotka
Tak u nás navařeno a snězeno, soja ala bažant nejen krásně voněla ale i chutnala :-) Ty varné natáčky jsou něčím plněny a dá se to na chvíli do vřelé vody, pak se to rychle natočí a až to vychladne tak sundá a jsou lokny, jsou 3 velikosti - já mám pár středních na předek a zbytek velké.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: jo tapety co vypadají jako kachličky jsou super, my je máme v kuchyni a taky na to všichni šahají a nevěří že to nejsou kachličky, ale jenom tapeta saly: k Nimrodovi taky moc rádi chodíme na jídlo, moc mi tam chutná, ale bývá tam hodně plno, nejlepší je to v létě když mají ještě zahrádku :-) tak já jsem asi jediná komu se líbí že je venku zase sníh ;-). včera i dneska jsme byli ráno lyžovat, jenom tak na 2 hodinky (to nám stačí) a super, žádné řady ani čekání a na svahu taky nebylo zas tolik lidí jinak valentýna my totálně ignorujem, takže jsme šli včera akorát ke kamarádce slavit její narozky a pohoda :-)
Profilova fotka
Tak jsem zase na chvuilku here něco hledám na netu a nemůřžu to najít. Jinak kaštany se povedly už jsou v bříšku :-)
Profilova fotka
ahojte, tak jsem to zalomila na delší čass :-D pak tu seděl muž, pak žehlení a ted peču bábovku. Cítíte to? :-) katy: a nemuzes poslat odkaz kde jsi to kupovala... jestli tam jsou treba i fotky? no to si někdo šmakuje ;) ... co hledáš? jija: no mě se to taky líbí... nicméně tu žádný není :-(
Profilova fotka
Pand: co kde jsem kupovala? nechápu :-|
Profilova fotka
no ty natáčky
Profilova fotka
Já ten odkaz mám v práci v PC tak zítra připomeň, ale myslím, že se to jmenovalo Aleson nebo tak nějak
Profilova fotka
jasně, tak já se připomenu ;) teda jestli nezapomenu... znáš mě :-D tak bábovka uz je venku, uz se tesim az vychladne a dam si do nosu :-)
Profilova fotka
pan: já bych si taky dala bábovku, nechceš mi kus poslat ;-) mě tady řve dítě (kocour), nějak jsme si ho rozmazlili a chce drbat, jinak vyžehleno už taky mám :-)
Profilova fotka
Tak to já si dávám taky do nosu - korbačíky :-) Jijo: mě tu zase kecá Matesek, dnes je extra ukecaný :-D
Profilova fotka
katy: se zvířátky je sranda :-) tak to my si dneska koupili akorát koblížky a teď si asi dáme pomelo :-) ať máme nějaké ty vitamíny ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?