22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ale dej pokoj s kobylkami to leda do Thajska na kobylky :-D
Profilova fotka
a proc, vis jak jsou chutné? tak Lin uz se asi taky sla venovat jiným povinnostem co?
Profilova fotka
Nevím a nemusím vědět vše :-D ale ty máš nějaké zkušenosti!
Profilova fotka
Jeste sem tam nakuknu . Mala se ale probudila tak jdeme koupat :-) Ja ji nekdy dam do autosedacky a ona mi v ni aspon na chvilicku pres den usne , vis . A ja muzu byt u PC a houpu sedacku nohou :-)
Profilova fotka
jj s dvojčaty :-D lin. tak to jo... asi je ji tam dobře :-) a ty mas chvilku klidu.
Profilova fotka
no nic, jdu dělat véču, mějte se zatím moc pěkně, třeba jeste dorazím ale neslibuji.
Profilova fotka
Jo ma to tam rada :-) Tak holky my se jdeme koupat a pak kukat na zpravy a neco v telce a v deset snad spinkat zase do sesti . A zitra zacina novy tyden a zase litani po doktorech a rehabkach . Tak uspesny tyden preji i vam .
Profilova fotka
tak vidím, že už utíkáte no co se dá dělat, ale dnes jsme slušně skecly, já kouknu na toho Fishera a zase tedy zítra, ale až odpo nebo na cvečer jdu na to pitomý školení zítra av út, ale vůbec se mi nechce!
Profilova fotka
KATY VYDRZ !!!!
Profilova fotka
Lin: nic jiného mi nezbývá, ale zase možná budu zase o něco málo chytřejší :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy:no jeste jsem tu nakukla.... neboj budu na tebe zítra myslet .. a ať to RYCHLE UTÍÍÍÍKÁÁÁÁÁ ;-) lin: a tobe stastne behani po dr. snad uz to bude jen a jen lepsi ;-) :-)
Profilova fotka
No snad to rychle uteče a nebude mě z toho bolet hlava jako střep. V kolik se zítra vracíte do Prahy? Fishera už mám nastudovaného ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja az vecer. no to byla rychlovka ti povím
Profilova fotka
Manža jel už dnes? no byla to rychlovka, jsem prohlížela letem světem jen některé destinace např. Tabu, Kypr, Thajsko :-)
Profilova fotka
Tak holky pro dnešek se loučím, jdu dát vanu a pak kouknu na Tv nebo si budu číst. tak papa a hezký zbytek večera :-)
Profilova fotka
katy: jj manza jel uz v nedeli. Nechtel si brát dovcu a ja ho chapu. A vybralas? Nebo jen ses kochala? jinak preji vsem krásný den :-)
Profilova fotka
Teda, to koukám co jste toho nakecaly :-) více jak za celý týden!! :-) My jsme včera jeli kupovat koberec a pro něco do IKEA, ale všude lidí jak psů :-( dnes za chvíli zase mizím ke sklenáři, chci do koupelny udělat poličky, ať mám volnou pračku na koupání mimíska :-) a pak mám cvičení a přednášku..takže dnes program nabitý :-| taxe asi už neukážu..papa
Profilova fotka
saly: no ty to máš teda nabito :-N
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že jste se v neděli rozjely, my jsme byli na narozkách tety - měla 45 a nakonec jsme skončili všichni na stodolní pan: co jsi nakonec koupila pro přítelkyni bratra? normálně mi tady chodí kocour po stole a leze mi na klávesnici, už jsem ho asi 3x vyhodila a pořád se vrací a otravuje potvůrka moje nevěřily byste jakou mám smůlu na vlaky čd :-(. dneska jsem seděla 20 minut v těšíně ve vlaku a pak přišla průvodčí ať si přesednem do vlaku co jede o půl hodiny později, protože tenhle nepojede ]-( jsem myslela že mě klepne :-| ale alespoň jednu pozitivní věc jsem dneska měla, jazykovka mi vrátí všechny prachy a pošlou mi je na účet takže tam ani nemusím ;-) saly: Ty máš ale nabitý program, jsi akční :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Zitra jdu s malou na vysetreni kdy se zjisti jestli ma nerv jenom otekly a bude casem s ruckou hybat nebo je pretrhnuty a uz to nepujde vylecit . Tak mi drzte palce , at je to ta lepsi varianta . Jsem pekne na nervy !!
Profilova fotka
ahoj Lin, držím všechny palečky co mám aby to byl ten oteklý nerv a všechno se to časem zlepšilo
Profilova fotka
Ja uz od odpoledne co mi to neurolozka rekla, ze to muze byt i pretrhane uplne jak mimo . Mala je jeste k tomu vsecmu dneska protivna, tak mi to moc nepridava .
Profilova fotka
dobré ranko holky :-) jija: no nakonec jsem ji koupila kosmetiku.. neměla jsem moc času na lítání po obchodech :-| a co ten kocourek s tou nožičkou? no tak to je pozitivní zpráva s tou jazykovkou... aspon něco kdyz uz maji takové jednání co? lin: držím palečky, tfuj tfuj... pak hned napiš ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Dekuji Pan .
Profilova fotka
Teda kde jste kdo ??
Profilova fotka
tak jak jste dopadly?
Profilova fotka
musím priznat, ze jak tu není Katy tak je tu mrtvo... katy: tak jak školení?
Profilova fotka
Ahoj . Tak je to dobre nastesti !!! Budeme muset cvicit ale hybat s tim pokud nebude lenoch casem hybat zacne . Tak jsem hrozne stastna !! A kde je Katy ??
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: tak to je super, že to dopadlo tak dobře a ručička bude časem v pořádku my jsme byli dneska koupit ledničku, babička chce tu svojí zpátky, je to sice pro nás obr, ale za pár let bude akorát :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem opět here, těší mě, že vám bylo smutno a chyběla jsem vám. :-) školení jsem nakonec přežila, snad se i něčemu přiučila, další papír do sbírky :-D Lin: tak super, že to s malou dopadlo dobře a lenoši být nesmíte a musíte pořádně cvičit! Kamarádka na chatě měla něco podobného taky s ní x krát denně cvičili, chudák u toho vždy brečela ale má ruku OK! :-) Jija: super, že prachy vrátili, kam tedy budeš nakonec chodit? A s těmi vlaky no comment, já jak jedu sama z Bohumína tak jsme vždy nesvá, abych nesedla na opačnou stranu a nezkončila v PL :-D ale už jsem se naučila otrevírat dveře ve vlaku, ale pokud je tam i někdo jiný, ráda to přenechám jemu :-D Pand: já se kochala a možná i vybrala ;-) ale uvidíme nebudeme předbíhat, v po jsem si vyzvedla u Fishera i katalogy a povím ti mají extra lux. hotely, na ceny některých jsem se raději ani nekoukala :-D , ale u Thajska, Bali, apod. jsem úplně slintala, to je pomalu hřích vylézt z pokoje :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?