22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: zas venku není taková klemra abys nenastartovala, nebo už máš starou baterku a vypovídala službu? Ptát se tě nebudu zda jsi posledně vypla světla :-D Nehty se povedly? Jak sis je nechala nazdobit?
Profilova fotka
katy: jj já už jiná nebudu. saly: no to jsem taky zvědavá jaké ty nehty máš..
Profilova fotka
ahoj holky já měla dneska návštěvu,tak jsem tady až teďka. přišla kámoška se na mě ještě podívat a zkontrolovat jestli mám vše nachystané :-) Lin: náušničky už tak brzy???
Profilova fotka
Katty: No ale auto 3 týdny stálo, baterku mám třetí zimu, takže žádný zázrak.Zkusím ji nabít.. ¨ No cvičení jsem v Porubě zrušila, to bych celé odpoledne protrajdala MHdečkem.. :-( takže přednáška nebojte se porodu..nebude :-S tak mě aspoň postarší později... Nehty mám klasiku,francouzskou a na ni nějaké 2 bílé čárky, žádné plesové zdobení, to si nechám až příště, nechám se tebou Katty inspirovat.. :-) Lun: a máš vše nachystané? přijdu tě taky zkontrolovat, nezapomeń, že budu chodit do Vítkovic na to cvíčo...ale četla jsem, že v porodnici jsou návštěvy až po 15té hodině :-( to už tam asi nebudu.. V pondělí se kámošce narodil Honzíček, 9.1.má termín další kámoška a moje šéfka někdy okolo dvacátého-- Co se dělo v květnu 2008? že jste se tak všechny teď rozrodily? :-D :-D
Profilova fotka
jo holky, jeste by mě zajímalo kde berete vůbec ty informace z beremese,... jako ze bude odstávka apod? lun: no já jsem z toho taky vyvalená, taky jsem myslela, že se to dává později... ale fotku jsme neviděly :-p saly: na strašení je jeste času dost ;-)
Profilova fotka
Saly: já si nechávám vždy nějak zdobit samozřejmě decentně, teď se opvedly, zkusím fotnout a poslat pokud chceš. Jdeš na ples? Lun: a máš vše v rychtiku? :-D
Profilova fotka
holky já nachystáno vše mám. a jestli něco chybí zjistím po porodu a až budem s malou doma:-) Saly: já půjdu asi na nastandart(či jak se to píše),takže za mnou můžeš kdykoliv, pokud tam některé úterý budu :-). Na tebe jedinou nemám tel., tak mi ho kdyžtak pošli do IP,ať se mlžem třeba spojit. pošlu ti svoje ;-) Pnad: kámoška dávala malé náušničky po třetím měsíci. tak mě to právě překvapilo taky
Profilova fotka
Katty: však je uvidím v úterý u Lin ne? No na plesy bych chtěla aspoň na tři, kdoví co bude příští rok..no šaty jsou zkoušela, ale bez výsledku, mám korzetové, takže u zapnutí sukně mi chybí 10cm, tak půjdu asi v mých oblíbených Puma teplákách ;-( Ach jo :-( Babča mi včera nabízela, že mi něco půjčí :-D Lun: Jó, tak to bych se ráda přišla aspoň na 10 minut mrknout :-) číslo pošlu do IP,naplánuj si to tak, ať ti to trefí tak na neděli a já pak v úterý dorazím :-)
Profilova fotka
katy: jj jdu na ples aha to nebylo na mě :-D lun: no právě
Profilova fotka
Saly: čupr, číslo mám uloženo. no já to naplánované mám na pátek, ale jak se bude chtít ven prckovi to teda fakt netuším :-D.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: zdržím se akorát to sobotu to nabírám směr ostrava :-) saly: kdybys chtěla tak Ti můžu zkusit půjčit šaty na ples co jsou takové elastické, nosily se když jsem chodila do tanečních, ale pořád je mám, mám jedny vínové a jedny modré, třeba by se roztáhly dneska mě naštvaly čd, vlak z provozních důvodů nejel, žádná náhradní doprava, takže do těšína jsem jela za 200 taxíkem a pak tam jezdí vlaky fakt co půl hodiny, jenom v tuhle dobu nic nejelo a byla jsem 40 minut v těšíně, no tak jsem šla akorát na čokoláda, našla jsem naštěstí kavárnu, protože na nádraží bych fakt s těma ožralama nevydržela, já mám vždycky prostě něco extra :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při čt :-) Saly: vidíš jsem hlava děravá, jsem úplně zapoměla, že je uvidíš na živo v út tak hlavně je do té doby neokopusat co? :-D no já taky nemám žádné plesovky, pro změnu mě jsou zase velké a jsem v nich jako v pytli musím si koupit nové. Jijo: tak to nasmolí a fest! Hlavně že mají monopol a neuznají ani za vhodné dát info, že nejedou vlaky, to by mě taky fest naštvalo, já tak nerada jezdím vlaky, navíc mám trauma zda budu umět otevřít ty dveře ve stanici a modlím se,a by taky někdo vystupoval. Jediné Pendolino otevírá automaticky :-) Lun: až to na tebe příjde tak hned písni sms ať víme a můžeme na tebe myslet a držet palce! Jo jinak vás mám pozdravit od Vashy má teď toho v práci hodně a nestíhá, snad koncem týdne příjde pozdravit :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Jijo: Děkuji za nabídku šatů, ale už jsem to pořešila..domluvila jsem se s kámoškou a půjčí mi takovou volnou černo stříbrnou halenku, přestřiženou pod prsama s dlouhým rukávem,trošku takový ten těhu střih..já už bych se v elastických necítila :-( jedny mám taky, do kterých jako vejdu, ale to břicho je tak obeplé, že to nevypadá dobře a beztak by na mě čuměli jestlli jsem tak tlustá nebo těhotná, tak raději něco v čem to zamaskuju.. :-) S těmi vlaky je fakt zvláštní, že nebyla náhradní doprava...ale i tak za 200 do Těšína je dobrá cena, to já jezdím z centra do Hrabůvka :-) Jiank autko prý už jede, ráno mi ho M.dával do kupy, tak to půjdu prubnout,snad to teda bylo jen tou baterkou...
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem po kontrole. No takže žádná změna. rodit ještě nebudem, jsem zavřená a mimi je ještě dost vysoko. Saly: já mám taky jedny plesovky, docela volné, ale nevím jestli by zas na tobě nebyly moc. černo-modré, na ramínka, dlouhé až na zem. a nikde vypasované. škoda,že nemám žádnou fotku s nima. ale zkusíms e podívat. JIja: teda to fakt naštve. ale za 200,- do těšína fakt není moc. to jsi měla nějakou slevu,ne? Katy: jo,tak to jsem na tom podobně jako ty. taky se hrozím ve vlaku toho jak otevřu ty dveře:-D. teďka už nejezdím,a le jak jsem jezdila za L. do Albrechtic,tak jsem se vždycky modlila,ať tam taky někdo vystoupí :-)
Profilova fotka
Ahoj holky dobre ranko . No teda spise dopoledne :-) jen pozdravim. Za chvili musim s malou zase ven . ted jeste dospava po neprospane noci . Tak ji jdu trochu provetrat a kouknou po obchodech :-) Tak co kolik se vas zatim ke me v utery dostavi at mam prehled :-) Jinak co se tyce nausnicek Tak se to ma pichat spravne co nejdrive dokud ty deti maji oska mekkoucke . Ale jinak je to jedno LuN : me to pichala PA Vladka . Ta co jsi k ni chodila cvicit . Tak se s ni treba pak az pudes v porodnici taky domluv . Ono to neni proble a ona ti to pichne .
Profilova fotka
Lin ahojky, Vladka to náušničky píchala i té mojí kamarádce,co jí rodila v srpnu. jj., já se s ní pak asi domluvím. kéž bych na ni narazila i u proodu, bylo by to fajn:-)
Profilova fotka
No to je dost že jste dámy doratzily, už jsem myslela, že jsem tu sama samotinká! Lun: ještě aby ses otvírala do 22.1. je daleko tak klid ju? Lin: no já dorazím, Saly a Jitka taky říkala že příjde (doufám, že za obě mohu mluvit) písni mi do IP který barák to je já pojedu 54 a vystoupím na Aralce než se kodrcat tram a pak jít kus pěšky. Saly: jo já bych taky maskovala někdy fakt lidi koukají zda jsi takový tučňák nebo těhule, to by mi taky nebylo příjemné. Holky neviděly jste někde krásné šaty na ples? Asi koktejly ke kolenům bych volila a ne moc drahé pokud možno :-D
Profilova fotka
JJ KAty, já vím,že do 22. daleko, ale když mě už to funění nebavíí :-D. to čekání je to nejhorší z celého těhu. JInak šaty plesovky jsme nikde neviděla, vlastně jsem ani nikde nekoukala, protože to pro mě letos není aktuální ;-) Lin: já nedorazím, i když bych moc ráda chtěla. ale mám to k tobě trochu z ruky:-(. takže se sejdem někdy na jaře s kočárkem :-)
Profilova fotka
LUN : Jasne, to urcite pak budeme kocarkovat . A pribereme potom v lete i Saly. Katy : Ja tady pak popisu cestu , at trefite vsechny. Az bude v patek Ondra doma a budu mit vice casu tay sedet a on bude malou hlidat .
Profilova fotka
Lin: Ok když tak tel. máme tak nás budeš navigovat. Lun: no já že tě to neba, ale co se dá dělat? Jo holky a nediskrimunujte mě, Jitku a Dášu jo? My nebude v létě tahat kočárky, leda s panenkami :-D
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z trajdání po obchodech :-( hezké šaty jsem Katy nikde neviděla, nic zajímavého..byla jsem v shoppingu..vyhnaly mě tam kámošky kolik tam není slev na mimina a je tam prd,poslaly mě do HM,AC a Marks and Spencer a nekoupila jsem vůbec nic.Jsou slevněné jen ty nejdražší nebo škaredé nebo je to už přebrané, zkusím ještě Tesco, prý tam taky něco mají...no a těhu oblečky vůbec do slev nedávají, tak jsem zase ušetřila.. Lin: mi klidně stačí. když napíšeš do IP adresu, dám si tě do navigace,nemusíš mi to zbytečně vysvětlovat..a můžu vás holky někde klidně nabrat..pojedu autem
Profilova fotka
Katy : To neni spatny napad. Ja mam nejake panenky doma. Tak ti pak pujcim !!! Saly : Ok . Napisu ti do IP adresu a ty se domluvis s holkama, to neni spatny napad
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pátku, dnes nám nějak venku přituhlo, vyjmečně jsem si i vzala pod džíny silonky a natáhla krok :-D jinak se mi tradičně nic dnes nechce, budu se muset nějak nebo něčím nastartovat. Saly: já dorazím na Aralku je to po cestě tak v poho já dojdu k Lindinému domu to není daleko, tuším, že je výškač s modrými balkony, ale nejsem si jistá na 100%
Profilova fotka
katy: no já viděla včera pěkné jak je Quelle blízko tvé práce, ale tam slevy nemají, ale jsou tam mooc pěkné šaty .. no cena kolem 1.200kč a výš a pak blíže k Alšáku - Balumi .. tam mají 50% slevy takže výsledná cena může být 600-800kč.
Profilova fotka
dobré ránko, Pand: ty jsi v Ově?????? :-N Katy: neboj diskriminovat vás neebudem, vy 3 totiž ty kočárky fásnete místo nás, ať si to taky užijete:-)
Profilova fotka
Pand: jo tak v tom Quelle mají ve výloze nádherné jakoby ze satému zlaté, ale asi ne pro mě musela bych být štíhlejší a hlavně vyšší, ale náááááááááááááááádhera. To Balumi neznám, no možná se někdy v pauze zajdu projít, ale moc se mi v tom mraze tedy nechce nikam pochodovat jsem lenoch raději sedím v teple kanclíku max. odskočím do obchodu pro jídlo.
Profilova fotka
ahoj holky, pro změnu zdravím z Prahy já :-). Katy: no já jsem si letos chtěla koupit plesovky, ale nějak to nevyšlo uvažovala jsem buď o ebay nebo o polsku, když jsme tam byli někdo minulou zimu tak měli fakt nádherné, ale vzhledem k tomu, že chodíme na ples akorát u nás do hospody, tak zbytečně honosné :-D a nekecej že bys musela být ještě štíhlejší, to už určitě nejde ;-) já pojedu v úterý na nádraží ostrava-střed takže bych jela tramvajkou k futuru takže se tam snad nějak dostanu jinak v praze sice taky kosa, ale mám štramplíky a tlustý svetr :-)
Profilova fotka
Ahoj Jijio: tak pozdravuj púražské Pepíky :-D :-D :-D do těch zlatých bych byla tučňák jsou hodně odvážné, ale hlavně musíš být dost vysoká aby vynikly a já 175 cm nemám, ale nevím možná se hecnu a zkusáím je jenom, ne že bych je kupovala, stejně k nim nic nemám, max. pobavím prodavačky do čeho se to rvu :-D mrknu tak jestli tam nejsou nějaké krásné koktejlky černé nebo červené a za rozumný peníz. Ty využiji i do divadla, ty zlaté jsou jen na plesy a ještě na nějaké "lepší" a na ty moc nechodíme. Ale ten kdo si je koupí bude za hvězdu. Jinakl pravda nevím jak se mi to podařilo, ale o vánocích jsem 1,5 kg shubla i když jsem baštila a mlsala :-p
Profilova fotka
Ahoj všem :-) jijo tebe můžu před Futurem vyzvednout, v kolik bys tam byla? Vlastně já tě můžu vyzvednout na autobusové zastávce Ostrava střed..to je možná lepší..v kolik ten vlak dojede? Jinak jsem si dneska koupila černé společenské těhu kalhoty, tak je aspoň vytahám na plesy k těm halenkám, jinak jsem proběhla futurum a byly šatky koktejlky v Orsay, tak do 800 kč a měli i hezké halenky za 375Kč.Tak zkus Katty tam.. Pan: pochopila jsem dobře, že jsi v Ostravě?
Profilova fotka
Saly: díky za tip asi dnes nebo v ne půjdu do Futura nebo v př. týdnu tak kupím. Máš nějakou fotku kalhot? Jsem na ně zvědavá!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?