22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: nic se neděje... jen se mi nechtělo přemýšlet jak jsi to myslela :-D tak jsem shledla to album... není ona těhu? Jinak presne tusim kde to meli v hospode. Taky jsme se tam byli koukat, ale kurňa si ted nevzpomenu jak se to jmenovalo... v takové dědince. Mě se to nepozdávalo a taky byla zvláštní domluva s jednou ženskou.
Profilova fotka
No myslím, že psala, že je těhule, ale ty fotky no nevím, navíc mám pocit, že mají v rodině i cikány, nebo tak ti lidi vypadají.
Profilova fotka
asi budu muset babi za chvili udělat véču, měla by si pichat inzulin, jdu ji zkontrolovat zda zase neusla... mam pocit, ze je kolikrat v mini komatu.
Profilova fotka
katy: no tak to jsem se zase tak nezaměřila... jdu mrknout jeste jednou
Profilova fotka
Ty máš dnes u babi službu? Jiank jsme tu osiřely, ale možná se ukáže Jitka nebo saly.
Profilova fotka
jj mělas pravdu ;-) no nasi jsou v tanecnich, tak mam sluzbu, ale pry si neco vezme sama... tak ji nechavam. Chce se zase vratit k sobe domu a to se o sebe taky pak musi starat sama, tak at si to tu zkousi. A ke vsemu davat a jeste se prosit, no ne? :-D
Profilova fotka
ja bych tipovala na Jiju
Profilova fotka
No uvidíme kdy se objeví pokud dnes nakoukne. VAši chodí do tanečních? A kam?
Profilova fotka
jejda... myslim ze do Vitk.kulturaku, ale jista si nejsem. co dnes delas na veceri?
Profilova fotka
nic nedelam na vecu dala jsem si banan a mates dostal taky kousek, hlad nemam, možná si pak dám trochu jogurtu, P. doma neni.
Profilova fotka
nemas ani chut jist sama ze? No to znám. Ja mela s babi kiwi a nevim urco asi neco vymyslim. Jist se musi ;-)
Profilova fotka
No musí, ale já ani nemám moc hlad, mám ještě scvrklý žaludek tak zatím na nic chuťa ni hlad nemám, popíjím teplý slazený čajík a uvidím zda se ozve hlad nebo chuť na něco. Nebyla jsi někdy na Kanárech?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Profilova fotka
nebyla... ale ted tam prý nasnezilo
Profilova fotka
Ahoj Lin :-) Pand: teď na Kanarech ansněžilo? Já bych jela buď tam, do MAroka nebo do UAE :-)
Profilova fotka
Holky , ta jsem koukla na albu. Shodou okolnosti ma nevesta stejne saty jako jsem mela ja . A znam ji od videni i jeji sestru . Jsou asi z Poruby nekde tam kde bydli nasi :-) Podle tech domu .
Profilova fotka
Lin: ale ty a ona jsi byla nebe a dudy! Moc mi sympatická tedy není, ale pravda já taky nebudu asi všem sympatická. Jak se vede a co malá?
Profilova fotka
lin: ahojky :-) ona ma uplne stejne saty co jsi mela ty? No tak to je pak teda rozdíl.. na ni mi vubec nesedí. katy: jj nasi to rikali...
Profilova fotka
Pand: tak o tom vůbec nic nevím, no asi mi to nějak uteklo =-)
Profilova fotka
katy: no vidíš to.... a ted jed na Kanary :-D
Profilova fotka
kde jste se poděly?
Profilova fotka
O tak devcata dekuji za lichotku :-) Mala je super . Ted zrovna odpociva v autosedacce
Profilova fotka
Pand: no stále na vás čekám, já nikde neodcházím, max. kouknu do e katalogzu fishera jen tak pro inspiraci nic konkrétního. Jinak jsem si nakonec dala malou misku holandského jogurtku. Lin: takže to zalomila :-D
Profilova fotka
lin: vy jste od nekud teprve dorazili ze jeste dospinkává? katy: a uz mas nejaky tip kam na dovcu a s kym? no ty jogurty mam taky rada , bud bílý nebo čoko.
Profilova fotka
Já kupuji jen bílé a pak si je event. sama dochucují např. vanilkovým cukrem, kakaem, mede a oříšky, marmelády. nemám tipy jen tak koukám momentálně se nacházím na Kypru :-D
Profilova fotka
jj Kypr mě taky lákal... musí tam být teploučko :-) tam bych jela asi v září. Moříčko by bylo pěkně vyhřáté.
Profilova fotka
No kamarád byl na Kypru a vždy říkal, děcka zajeďte si tam nebo na Kubu, ale pravda teď je Kuba a Mexiko za hubičku!
Profilova fotka
Nene nedorazily. Ona sem tam usne i pres den treba na 20 minutek . A uz ma velke oko a kouka na me :-)
Profilova fotka
Tak jestli ji nezajímá co si píšeme? :-D
Profilova fotka
katy: nekecej... no v Mexiku jsou výborné pražené kobylky ;-) lin: no ja myslela, ze kdyz je v autosedacce, ze jste od nekud dorazili :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?