22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim Vas . katty slibila jsem ze napisu tak pisu :-) No nejak ted nemam cas sem chodit . Mala je hrozna . Ondra porad v praci . Mala ma obdobi vzdoru , porad rve , vzteka se , musi byt po jejim, jak neni rve , ale hystericky, nesnasi kocarek, chtela by porad sama , jenze to nikde nedojdeme protoze ona utika na opacnou stranu a neposlechne ani za nic , kdyz ji chytim za rucicku nebo ji jen otocim tak zase rev , ze si div nelehne na zem a netriska sebou , mimochodem to uz dela doma !! No takze si ted docela uzivam, k tomu v noci porad nespi . Porad se budi , na caj a na dudlik . No je to ted narocne . Takze kdyz mala ulehne na chvili odpoledne tak bud rychle doma neco udelam nebo si proste jentak lehnu na tu hodnku co spi k telce a lezim a odpocivam . O tom ze nemam uz nevim kolik pradla vyzehleneho ani nemluvim . Je to hruza ted se mnou :-) A co vy holky ?? Jak se vede ?? Katy kdyz tak se ozvi , jestli budes jeste chtit a moct :-) A posli mi odkaz na album na MK jak se kulatis jestli tam mas nejake fotecky jeste ??
Profilova fotka
ahoj holky, katy: dělala jsem buchtu orgasmus a docela měla úspěch pan: teda teď budeš mít v KM fakt dovolenou, ale pořádně si to užij, když jsi nemocná, tak je dobré, že Ti někdo pomůže, však brzo zase budeš bojovat sama, tak potřebuješ nabrat sílu lin: teda to je malá fakt děsná vzteklina a zkoušela jsi už teď drastický způsob, že malou dát pod ledovou sprchu? mi to příjde šílené, ale prý to zabírá, i když s těmi jejími potíži s dýcháním kdo ví jestli se to vůbec smí my jsme ve 4 dojeli z Břeclavi, víkend byl super, v pátek jsme přijeli a pokecali u sklenky a v sobotu jsme se přesunuli na košt a tam jsme ochutnávali spoustu různých vín, nejvíc mi chutnala pálava, tak mám svoji novou značku, vždycky přijedu s tím, že mi zachutná něco jiného, minule to byl tramín červený a předtím rulandské šedé :-) už jsem zvládla i vyžehlit a teď v týdnu budu asi zase hodně prát takže žehlení bude zase, ale to se nějak zvládne
Profilova fotka
Ahojky všem, Kat- tatík bude volat do Hradce ohledně medu,ale myslím, že nějký určo bude ;-) Pand-jj, my v noci dáváme mlíka 230ml :-). co ty zuby? stále nic? Lin-ahoooj, já se omlouvám, že jsem nepřijela, malý vstává brzy, chodí spát mezi 10-11, si to zas takhle blbě upravil už měsíc chodil sát jen po obědě, ale teďka zas chodí dopo i odpo. No a Gábinka je přesně jako štěpi, vzteká se, řve, v noci nespí. takže jsme na tom stejně. Lezou mu teď všechny trojky, nektěré už jsou venku, tak i to dělá hodně,že je protivný. někdy je to fakt na mašli 8-( Jija- hmm, na MOravu bych též jela na vínko, no ale ještě si musíém počkat až trochu malý povyroste a bude ho někdo ochotný hlídat. chtěli bychom na podzim k tomu našemu známému,co tam jezdíme už tyjo,letos je to 13let. bude slavit 60,tak nás všechny zve, tak snad někteří rodiče nám malého pohlídají. co to je za buchtu orgasmus???? :-D , dobrý název.
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem byla u praktické na preventivce, zítra jdu k zubaři, ve st na poradnu a ve čt na EKG takže celkem doktorový týden bude :-N Vemku je úžasně hned má člověk lepší náladu a je veseleji. Lin: zatím nic neslibuji, už se moc necítím někam chodit na delší dobu, ale kdyby něco tak cinknu a domluvíme se. Jinak na MK mám albíčko pod stejným nickem tak když tak se jukni. :-)
Profilova fotka
Lun : Stepi taky nenavidi kocarek ?? No my uz mame trojku jednu vyklubanou ted i druha se klube , ale jinak spodni jeste nee. To si zase uzijeme . Trojky jsou nehorsi zuby co lezou . TAk je musime nejak prekonat :-) JijA : jen jsem na ni strikla ledovou vodu at se vzpamatujea dodechne , ale rvala jeste vice , sprchu radeji nezkousim .
Ahoj kočky ;-) tak jak se máte v Ostravě???? Určo tam máte taky krásné jaro jako tady na jihu 8-) x-) ale že si dalo letos na čas ;-)) Katy, takže máš vyloženě doktorský týden - a v pátek? To budeš odpočívat a vstřebávat ty zážitky viď? Lin fíha takové čertisko máš doma ju? Hmmm teď už bude venku krásně, tak ji snad ten čerstvý vzduch pořádně utahá :)) Jijo, jj tak Pálava je výborné. Já mám stále pár odrůd mezi TOP. Mám ráda pouze bílá vína, červené mají moc tříslovin, tak mě z toho trnou zuby. U mě vede : RUlanda, Mopr, Chardonay a pak taky Savignon či jak se to píše. Pálava není špatná, ale mě nesedí.
Profilova fotka
ahoj holky, Lun: neboj určitě Štěpánka někdo pohlídá ať můžete jet slavit a kdyby už fakt byla krize, tak pokud budu mít volný víkend tak ho můžeš strčit ke mě ;-) buchta orgasmus je s ananasem a mletými oříšky a nahoře je krém s vanilkového pudinku a pomazánkového másla Lin: vím, že je to slabá útěcha, ale třeba z toho vyroste, brácha z toho taky vyrostl a taky sebou házel na zem a řval dukud se z toho nedusil včera jsme byli s H. na procházce v Bělském lese a dneska snad vyrazíme taky, teda bude záležet na tom, kdy dorazí jo a konečně mám hotové daně za letošní rok, včera jsem byla odevzdat přiznání a dneska ho za platit takže ještě v květnu zaplati daň z nemovitostí a bude klid
Profilova fotka
Ahoj holky, už mě to jako kuličku nebaví, pořádně se nevyspím, spíše nespím než spím, začala mě mravenčit vždy jen v noci pravá ruka a do nohy chytám křeč, navíc mívám občas i návaly horka. Tak snad už brzy to bude OK až se malá narodí už bude jen krásné počasí tak budeme vyrážet na velké túry abych se dala do kondice. Včera jsem byla u zubařky a vše OK zoubky zatím jako perličky za 5 min. jsem byla venku, pak jsm ejeli s mamkou za babi a zpět jak jsme dojeli do OV tak jsme šli domů pěšky z Gagariňáku přes park a tam hotové procesí :-) Lin: máš to doma ale ďáblíka, kam chodíte na procházky? Nechceš třeba dorazit do KOmeňáku jak je dětský svět malá by si hrála a my bychom trochu pokecaly. Jija: písni nám receptík, Ivi: já mám nejraději taky Rulanské šedé a pak bílé mnebo Muškát :-) Za chvilku valím na poradnu a echo malé a pak musím do práce s formulářem tak snad to dneska vyřídím jinak to nechám na recepci a bude to. A po cestě se stavím na kebab a donesu domů :-)
Krásné dobré ránko ;-) Holky nestíhám, tak vás jdu jen v rychlosti pozdravit ;-) a popřát krásný den 8-)
Profilova fotka
Katy , nad tim Komenskeho sady jsem premyslela . Urcite bych nekdy dorazila, jen s ni je problem ze ona nechce byt v tom kocarku a trolejbusem nevim nevim jak bych to zvladla s ni , ale nejak tam ji zabavim horsi bude cesta zpatky. Katy kdy mas termin ?? Jestli to jeste sthneme :-)
Profilova fotka
Lin: no je třeba pospíšit už cca za 3 týdny :-) Jinak na kontrole dneska OK, nic nenasvědčuje tomu, že by se malé chtělo do našeho blázince, máme 2420 g dělali nám i ozvy, ale sestra mě blbě dala sondu tak to špatně měřilo nebo úplně vynechávalo a ji nepřišlo nic divné, pak ji dr. nadala co to naměřila a musela jsem jít znova. Tak jsem se dneska zdržela, ale srdíčko je v pořádku a to je hlavní. A musím se pochlubit od kamarádky z MK mám 2 nádherné šatečky, brzy nafotím a hodím do albíčka. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: recept Ti hned pošlu do IP. malá čeká až bude venku pořádné teplo tak 20 stupňů a pak vyleze ;-). šatičky hoď určitě do alba, mi věci na mimča příjdou hrozně krásné a roztomilé jak je to takové malé tak ať se můžu já i ostatní kochat normálně mě se dneska tak nechtělo tvrdnout v práci, když bylo venku tak pěkně, ale statečně jsem to vydržela až do 4, v pondělí totiž potřebuju na katastr tak musím mít nějaké ty přesčasy abych mohla jít v pondělí dřív
Článek se načítá
Krásné dobré ránko ;-) Tak buchtu "Orgasmus" znám a moje mamka jí dělá často a je to fakt luxusní záležitost 8-) 8-) 8-) Katy, tak hlavně že je malá OK a prospívá ;-) Já sem si včera užila plavání, pak pobytu v páře a příští úterý a pátek jdu znova x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem tu, dopo přišla mamka na prbvní polovinu oken, já prala záclony, leštila polišem kuchyň a jdu na chvilku lehnout nějak mě P. nakazil jak měl angínu a teď trochu kuckám tak mám sirup a odpočívám s knihou v ruce. :-) Ivi: ty se máš, já už asi dobázenovala, teď jsem trochu chrobák a pak už se mi nebude chtít a dneska nejdu ani do jogy ach jo.
Profilova fotka
ahojky holky, JIja- mě ten recept taky můžeš pisnout ;-) Lin- no ne že by kočárek nesnášel, on v něm vydrží,ale jak je tam dýl jak 2 hodiny,co jsem venku,tak už se mu tam nelíbí,chce jít na zem běhat. jenže mu to ještě nejde, tak jde chvíli za ruku, pak už si chce opočinout, tak chche jít na čtyři a to by se mu líbilo lozit po čtyřech po cestě. tak ho chci dát do kočáru a on protestuje,že? tak jdeme s kraválem domů. my už trojky máme asi všechny. pořádně se mu do pusy nepodívám,tak nevím Kat- super,že kontrola je O.K. malá má ještě čas, vyleze až bude super teploučko :-). taky se chystám na oknha, dneska asi nějaké umyju. teď mám zaplou pračku, tak to hodím ven,ať se to krásně vyluftuje. konečně je hezky a můžu věšet venku:-) Štěpi zas má období vstávání mezi 5 až 6, se těším na přesunutí času :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já zase chrobák, teče mi z nosu a kuckám ach jo, na dalšíí KO už MHD nepojedu, beztak jsme to zase tam někde chytla. Dneska jsem chtěla žehlit, ale nechám to až na vík není mi ještě 2x nejlépe, aby se mi to zase nevrátilo.
Profilova fotka
Kat ahojky, chrobák tě skolil? teda to je blbé v takovém stavu. už máte autí,že nepojedeěš MHD?:-). taky potřebuju žehlit,jenže já jsem večer tak utahaná,že jsem ráda,že sedím :-N Jo a medík bohužeol není.tak až tak květen,červen, ten první řepkový.
Profilova fotka
Lun: skolil prevít jeden. Jo už ho máme dokonce i přepsané vč SPZ. A na medéík počkám na ten první tedy a pak pamatuj na mě s tím lesním. :-)
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema... navrhujii přesun sem 8-) 8-) 8-) Jinak Katy, to je naprd že si teď nemocná, jenže to jaro má fakt sílu - bacili lítaj všude možně 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: ani mi nemluv! cítím se hodně špatně zlatý kašel teď mi se do toho projevila kvalitní rýma a a jsem z ní už otrávená, P. mi šel pro novou várku léku. Na další kontrolu už jedu autem a ne MHD a Tchas objedu raději velkým obloukem! Venku nádherně, teplíčko, dneska a zítra slavnosti na hradě a já můžu jít tak akorát .... však víte kde. ;-( A už sme prubla diskuzi Jaro ;-)
Katy, já sem tady - ale piš na MK, sem u našich ... už sem na skype. Když tak mě prozvoň až tu budeš - PC je u brášky v pokoji a já sem na opačné straně ;)
Profilova fotka
ahoj holky, lun: už jsem Ti poslala recept odpoledne jdu ke kamarádce, slaví 3. narozky jejího syna a tak zase pokecáme. H. jel s pivovarem na turnaj ve fotbale, tak doufám, že se mi tam moc nestrhá ;-)
Profilova fotka
ahojky při neděli :-), Kat- teda, tak to je nemilé s takovou hroznou virozou. ať jde rychle pryč, dokud je malá v břušku. ještě aby se jí nechtělo ven, to by sis teda u porodu užila s takovým nachlazením ještě :-(. jéé na hradě jsou slavnosti? ani nevím. no,že bych ještě tátu vytáhla :-D . teďka chrupká se Štěpim. že já nešla též, ale to já pořád něco dělám a úak čučím do PC. Jija-moc díky za recpet, asi upeču příšít víkend:-). jéééj, tak snad H. dorazí v pořádku a nebudeš se muset moc starat:-) Ivi- mi to nejde otevřít :-(
Profilova fotka
ahoj holky, Lun: tak nakonec H. dorazil s pár modřinama a naraženým palce na ruce, takže docela v pohodě, doufám, že bude buchta chutnat normálně já mám dneska nějakou lenoru, nic se mi nechce, ale alespoň jsem vyprala další pračku prádla, ale žehlit budu asi zítra (jestli se mi bude chtít), jinak jak byl ten den o hodinu kratší tak mi to strašně rychle uteklo, jeli jsme s babičkou na chatu na brambory a jabka a teda udělala by líp kdyby je vyhodila už na podzim, jabka nahnilá a brambory pokousané od myší :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, už je mi lépe, ale v so odpo to bylo hrozné, z ničeho nic se mi to zhoršilo, kuckala jsme jako tuberák, pak i zvracela a měla teploty, dala jsem si 1 paralen a propotila se pořádně a včera už bylo lépe a dneska už je podstatně lépe. Lun: neumím si představit, že by to na mě přišlo, myslím, že jak by mě viděli asi by mě brali císařem. Jinak v noci jsem měla 2x poslíčky poprvé něco kolem 0,30 a to mě bolelo v zádech jako u MS a pak kolem 3 ráno a to bolely jak záda tak i břicho a tedy nic příjemného a bude hůř! Kolik dnů před porodem začínají oslíčci cca?
Ahojky ;-) koukám že máte problémy se dostat do diskuze. Lun, přišla ti IP pozvánka do skupiny? Pokud ano, vyhledej si ve fóru soukromé skupiny, najeď si nás, otevři a klikni na to téma. Kdyby ti to zlobilo, tak mi IP pošly svoje heslo a já to zkusím jakoby za tebe ;)
Profilova fotka
ahojky, kat- tak to je fajn,že je ti lépe ;-) . Poslíčci nevím kolik dnů před porodem začínají, myslím,že je to u každé indivindi. já si ani nevzpomínám,že bych nějaké měla :-N Ivi- pozvánka mi nepřišla =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme zase moc nepospala ach jo. Za chvíli dorazí mamka, doděláme jarní úklid, já už se pokusila rozčlenit oblečky dle velikosti, už mám i připraveno co malá bude mítr na sobě z porodnice. Akorát ještě nemám deku do autosedačky tak budu muset někam pro ni asi zítra vyrazit. Dneska pro velký úspěch zase peču rohlíky, tentokrát 2 násovbnou dávku i pro mamku za pomoc.
Lun, no musela ti přijít - teď sem se dívala do seznamu členů a mám tě tam správně. Mrkni prosím tě ještě do IP na MK. Páč ti to přišlo na MK a pak uvidíš.
Profilova fotka
Ivíí-ahááá, jenže já jsem na MK jako lehna :-N :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?