22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: no doufám, že se to pak smrskne na původní, abych zase nemusela kupovat celý šatník :-N jumbo věcí jsme se už zbavila. Jinak do alba jsem hodila kočárek jaký budeme mít jen nevím barvu zda původní lososovou - béžovou, nebo červenou s geometricjkými tvary co je na 2 obr. ale barva by byla červená ne cihlová nebo ten samý v pistáciové co myslíš? Jinak děkuji za poklony |-|
Profilova fotka
Mám teď chvíli a tak brouzdám a jedna věc mi nejde do hlavy! Jedna adminka co ráda vše maže a strk nos všude jistě víte kdo to je! Tady na BRMS je diskuze darování vajíček tak jsme ji rozklikla a nejen, že diskuzi nepřesunla na MK kam dle mě patří, sama se zapojuje a hádá a vše je v pořádku,. kdyby to byl někdo jiný tak to zamkne., No je to normální? A její názory .... nekomentuji. A doufám, že si mě přečte a smaže :-D
Profilova fotka
ahojky, Kat- tak mě by asi vyhovoval až pátek, neva? Ušíci mají něco malinko přes kilo,takže jse uneseš,ale zase tahat se s nima nemusíš, kdyby měl tatík cestu kolem :-). KOčárek je hezký. akorát mi by vadily ty přední kolečka, nevím, zvyk, jsem na jiné typy kočárků :-D. a barva supééér, červená je dobrá ;-) :-)
Krásné azurové dobré ránko ;-) Katy, neboj jumbo oblečení kupovat rozhodně nebudeš muset :-) Ohledně toho kočíku, mě se líbí víc s těmi geometrickými tvary. Červený bych asi nedala, ale nevím jak vypadá ta pistáciová. Nemáš jej někde na obrázku? Já na tyhle barvy moc nejsem. Ale ty máš červenou ráda, tak bych asi brala ji. Vypadá šmrncovně a rozhodně budeš vidět :-) :-D:-D:-D vím o které admince mluvíš, já to teď tady na brms moc nesleduji, ale její chování je od začátku "podivuhodné" každá sme s ní již měly nějakou tu zkušenost - a co si budeme povídat, nijak extra příjemnou :-N Jenomže ona je adminka tak si prostě může dělat co ráčí ]-( :-S
Profilova fotka
Lun: zeptám se tatíka a pokud nebudeme mít cestu kolem tak je unesu u tebe bus stojí před domem a na Svinově hned přesednu na svůj bus a pak mě počká P. půjčíš mi i tu Nanynku? Jinak ty kolečka jsou o zvyku dobře se s nimi zatáčí, alebo je zaaretuješ a jezdíš jako s klasickými kolečky. Ivi: taky taky nádherně sluníčko, akorát trochju zima jen 1,5C a jaký nakonec bude kočík uvidíme. Možná úplně jiný :-D jako bys mě neznala. jj adminka je zvláštní hlavně , když si ji vzpomeneš ještě z dob, kdy adminka nebyla tak to opravdu všude "perlila". :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kat-oki. takže nějak po obědě? dáme čajík,Štěpi se vyspí a půjdem na prochajdu :-). Doufám,že počasíčko do pátku vydrží a nebude hnusně. JJ, Nanynku taky půjčím, mám ji nachystanou a ddo pátku skočím k té kámošce pro ty těhu rifle, nebo tam skočíme v ten pátek spolu. uvidím jak mi to vyjde,ju? MI červený kočár líbí, však máme taky :-). a i fusák máme červený,ať to ladí a štěpimu to vůbec nevadí, náhodou mu to sluší :-D Adminku moc neznám, tak ji nějak nesleduju. zkušenost s ní taky nemám, jen jsem zahlídla na MK její album :-N
Profilova fotka
Lun: ok jsme domluveny, dorazím po obědě juknu jak to jezdí k tobě jede 46?
Profilova fotka
Kat-jj, jezdí tady 46. radši se podívej, já busem nejela rok, tak nevím jak to teďka jezdí:-)
Profilova fotka
Kouknu, ráda bych i nějakýá spoj, abych navázala a neujelo mi to před nosem, ale jak znám DPMO a jejich vytvořený "úžasný" jizdní řád, který sestavují to se chce někdy brečet že? Už se na tebe moc těším, doufám, že neonemocníš nebo se něco nevysmolí.
Holky já vám tak závidím, že se uvidíte |-| já chci taky za vááááma :-( :-( :-( Katy kdy chceš objednávat kočárek? Už teď někdy? Ty geo tvary sou čupr a i ta červená je fajn. Tak já hlasuji pro tento x-) Na admin-neadmin si pamatuji velmi dobře :-D:-D:-D co slovo to perla :-N a teď taková funkce :-. 8-( Lun a ty si ze které části Ovy?
Profilova fotka
Kat- no já taky doufám,že se něco nepo..., se taky moc těším:-). Snad ti nějaký bus buder pasovat,tak ať dlouho nečekáš. Ona ta 46 taky nejzdí co chvila, až po druhé hodině jezdí častěji. to jsou šichťáci. Ivi- já bydlím v Krásném Poli, hned za Porubou směrem na Opavu ;-) škoda,že tento týden nepřijedeš, doufám,že ti to vyjde za námi brzy :-)
Profilova fotka
katy: no jeste příští týden ;-) tak to jsi přibrala krásně... a jako tank jsme si připadala každá :-D takže hlavně klid ;-) ivi: ty nedojedeš??? :-o lun: v pátek zatím nic nemám... tak mi když tak pak pisněte sms-ku, na netu moc nebývám.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se až teď dopo jsme byla plavat dala jsme si 23 bazénků tak se teď cítím spokojená, že jsem pro sebe něco udělala, odpo jdeme s P. na menší procházku, pak sde staví naši dělají novou koupelnu tak se příjdou okoupat. Ivi: teď v so a mamka mi psala, že dneska bude mít hotový košík. Tak už se moc těším. A asi to bude pěkná červená barva s geo tvary nebo černo- lososový uvidíme co na to polák, nebo možná ještě že by měl nějaké nové barvy dovezeny a něco nás okamžitě oslovilo. Pand: tak se přidej, pokud to Lun nevadí jdu k ní domů. Lun: P. už se těší na so oběd ... hádej co asi bude? :-D
Profilova fotka
katy: aha tak to já bych se přidala.. sama tam netrefím.. kde se srazíme? Bude králíček?
Profilova fotka
Kat- je mi jaséééé co bude na oběd :-) :-D Pand- no jasně, že se můžeš přidat, vůbec to nevadí, spoj se s Kat, kkdy pojede busem a přijeďte obě:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně před chvíli otec s P. vyrazili pro nábytek tak jsme ráda že už bude doma a snad i brz poskládanýá, aby mi kolegyně mohla namalovat zvířatka na zeď. Pand: no u mě králíček bude jak u tebe nevím, ale svého ušáka nepustím :-D pojedu busem nějak po obědě kouknu na spoje a ten bus co jede k LUn stojí i na vozovně tak asi tam by ses přidala ne? Lun: správný tip :-)
Profilova fotka
Pand: tak jsme koukala a bus mi jede ze Scvinova 13,29 a na vozovně je 35 tak tím bychom jely. Jen ta zastávka busu je trochu výše směr ke křižovatce u Slovanu abys nebloudila.
Profilova fotka
Ahojky, Kat- jůů, tak pokojíček už bude komplet:-). sep ak těším na fotečky:-). a pak samo,jak to uvidím naživo:-) Oki,takže tu budete před druhou, to je super, to je tak akorát,kdy Štěpi vstává :-).
Profilova fotka
Lun:my to umíme načasovat jen aby nebyla kosa a nesněžilo, apod. abychom mohly na kočárkovanou. :-)
Profilova fotka
holky a jak to vidíte, budem jen kočárkovat nebo i posedíme u Lun? Jde o to, že malá měla včera teplotu, ted je jako OK, ale má zas rýmu.. aby se Katy nenakazila, to bych si vyčítala, dětské nemoci jsou nejhorší :-|
Profilova fotka
chvilku posedíme než se štěpi probudí a probere. a navíc mám právě upečený štrůdl ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: já 100% dorazím ( i kdyby nebyl ten štrúdl, ale jinak my štúdl rádi tuze rádi) :-N jen co ti písnu že mi nejde net tak se mi po 1/2 dni rozjede, nejsi ty IT? :-)
Profilova fotka
Kat- no kouká, že už jsi tu :-). štrúdlík já vím,že máte rádi :-), minule jsi na něho nedorazila, tak jsem musela upéct dnes :-) IT teda nejsem, jsem na to antitalent :-D
Profilova fotka
Lun: ale net šlape :-) venku je krásně jen škoda, že není kolem 10C a možná se tatík staví pro micany, dneska celý den jezdí tak kdyby kolem 14 hod. a později se potloukal kolem tak mě prozvoní a odveze je domů, já samozřejmě zůstanu a pokecáme. :-)
Profilova fotka
jj, zatím je hezky, mohlo být tepleji,ale tak se pořádně oblečem:-). zajdem ještě k té mojí kámošce pro ty rifle,ju? bude to mít nachystané. bydlí kousek ode mě. tak super,že ti je tatík vyzvedne,aspoň se s tím nemusíš tahat. tak chceš tři? když pro to přijede? mám tady nachystané dva,tak pro toho jednoho pak ještě zaběhnu jak přijedeš. do mražáku mi tady všichni nevlezou, jen ti dva :-)
Profilova fotka
ahojte holky, včera jsem vám už nestihla napsat... hlavně jsem prvně čekala sms-ku od Katy jak to teda bude a jestli si přeje nebo nepřeje abychom tam přišly a jednak jsem furt kmitala kolem malé... má nějak furt zvýšenou teplotu :-| tak nevím co s ní mam dělat... jestli to jsou zuby a vyčkat a nebo na ni něco poleze.. co mám dělat? :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kočárek je už doma, odvezli jsm eho hned je to MAxim vč. autosedačky kombinace geo. tvarů bíločerveno černé a šedé barvy, moc se nám líbí taky už máme smontovanou postýlku a je moc krásná. Taky jsme koupili nádhernou záclonu krémový voál s oslíky ta se fakt povedla, sice trošlku dtražšší, ale co bychom pro malou neudělali že? :-) Lun: včera to bylo fajn akorát to zase uteklo jako voda, ale ještě se za tebou před porodem stavím, abych ti vrátila džíny. Pand: jsi mi psala, že nedorazíš, že malá je nemocná a má teploty tak jsme to brala jako hotovou věc.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: teda to už máte doma už všechno hotové a už jenom čekáte až malá vykoukne co? :-) doufám že pokojíček nafotíš a dáš do alba ať se můžem pokochat pan: tak snad to budou jenom zoubky a ne nachlazení a malá bude brzo OK my máme ode dneška přírůstek do rodiny, byli jsme si koupit morčátko x-) takže už si doma hoví v kleci a zatím je ještě krotké tak čekáme až si trochu zvykne a budem ho pouštět i na procházky po bytě jinak jsem byla dneska pilná kuchařka a nejdřív jsem dopoledne usmažila koblížky, ještě než jsem je měla všechny hotové mi H. asi 4 snědl :-) a protože mi zbyly bílky tak jsem ještě odpoledne udělala bílkový chlebíček :-)
Profilova fotka
katy: no to měla večer, ale ráno byla v pohodě a měla rýmu, tak jsem nevěděla zda teda můžu nebo nemůžu dorazit, ale nakonec jsem byla ráda, že to takto dopadlo. Ona měla teplotu pak zas. Já nevím co s ní, asi ji rostou zuby, teda myslím... a doufám, že z toho nebude nic jiného. Už ani moc nejí :( a v noci taky špatně spí. Jsem hotovson. A dneska měla nakročeno už skoro na všechny 4, ale zase se rozťápla na koberci, uff... za chvilu ale budu mít po klidu jak to tak vidím. jija: no já taky pevně doufám.. holky, jak to poznám jestli to jsou zuby nebo něco jiného? Do jaké míry to mám sledovat? A taky furt kadí. Jinak už jsme najely na příkrmy - zeleninu - a už ji konečně zachutnala i mrkev, nejradši má teda brokolici.
Profilova fotka
ahoojky, Kat- super, na kočárek se těšíííím na fotečky:-). tak co ušák a polívka-hlavně? povedlo se?? :-) jo v pýtek to bylo fááájn, proč to vždycky tak rychke ueče ;-(. byla to zas super změna :-) Jija. no teda, ty jsi pilná jako včelička :-). mňam, kobližky bych si též dala:-). tyjo, tak všichni mimča a vy to řešíte zvířectvem :-D, taky dobrýý :-). to my někdy se Štěpim přijdem na kukajdu,ať nevidí jen králíky,slepice, včely,ryby a pískomily :-D Pand-myslím, že to jsou určo zuby ;-). štěpi když mu nějaký leze,tak taky kadí a má opruzenou dupku. tak se koukej na spodní nbo horní jedničky,určo něco objevíš ;-). jéééé a po čtyřech se už snaží,no paráááda :-). my byli včera u L. rodičů a tam jak se malý předváděl. samé krůčky tam a zpět. tak pohoda končí(ne že by to někdy byla :-D ) a pořád hlídám,kdy se pustí stolu a rozejde se a někde sebou po pár krocích praští :-N. ale je s ním sranda,on má hlavně radost,že těch 6 krůčků za mnou zvládne sám bez držení. jo a ještě jsme byli včera u L. bratrance se podívat na týdenní miminko, takový bobek malušenký, si fakt vůbec nevzpomínám,že by i Pipa takový prďola :-N. Luki říkal,že by ji na rukách nosil pořád, že to je fakt rozdíl nosit 3kg a 12kg :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?