22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: proč na Svinově? Až na hlavák to vezmi od tama to máme 5 min. pěšky nebo 2 zastávky, ze Svinova pojedeme 25 min. a budeme se tlačit v MHD. A počkám tě samozřejmě u vlaku.
Katy, však ty bydlíš na Porubě? Nebo eeee????? Čoveče mám v tom tedy teď zmatek. To nema, to bych dojela až na hlavas a tam by sis mě vyzvedla. A předběžně to vypadá na víkend 5.-7. 3. uvažuji že bych dojela ve čtvrtek večer - musím se podívat na spoje jak mi to jede. Buď bych frčela vlakem, nebo pokud jezdí Studenti, tak s nima.
Profilova fotka
Ivi: kdepak POruba tam jsem pracovala jsem v centru kousek od Plynárny. Tak to bue super, že dorazíš to už se moc těším a dojeď ve čt aby sis OV trochu užila. S P. tě trochu protáhneme i po Stodolní jestli chceš, zajdeme třeba do Netopýra nebo Potrefené husy tam není zahuleno a dělají tam výborné koktejlosy i nealko pro mě (i když s alkem ... šetří to můžu taky) :-D a v pá bychom zašly do řeka.
Profilova fotka
čau holky, katy: zázvor radši ne, měla jsem v práci tablety na rozpad a pak nás strašně s kolegyní začalo škrábat v krku a v nose a pak jsme zjistily že v nich byl zázvor, takže se tomu radši vyhnu ;-) koupila jsem si včera neoseptolete a spíš navodí stav odpočinku, hezky relax u telky a bude :-) dneska jsem vzorná hospodyňka a trávím čas v kuchyni, už jsem udělala míša řezy a teď zrovna se dělá oběd, kuřecí maso pečené s paprikou a nivou, recept mám od kamarádky tak doufám, že se to povede :-)
Profilova fotka
Jija: tak máme jít okolo jo? Míša řezy ty já mohu. Já jsme včera v Makru koupila Mascarpone tak někdy udělám pravé tiramisu už se těším, na to jsem úchylná :-N Možná máš alergii na zázvor.
Profilova fotka
katy: když to stihneš ;-) za chvilku příjdou bráchové tak jsem zvědavá jestli zbydou. pravé tiramisu jsem zkoušela, bylo docela dobré, ale minulé jsem viděla v nějaké pořadu v televizi, že jsem ho dělala úplně špatně :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak po víkendu? Jija: a jak jsi ho dělala ty a proč jsi ho dělala špatně?
Ahojky ;-) tak já o víku jen sportovala u Tv a fandila co to jen šlo. Ještě že jsme prohráli, protože bychom vyfasovali Kanadu, což není 2x příjemní soupeř :-N Katy, možno se nám ten termín o něco posune - možno o 2týdny. Uvidíme co a jak - ale určo dám vědět. Dneska je tak nádherně, takže jakmile dorazím domů - najím se a beru foťák do ruky a razím ven do přírody x-) snad se podaří něco uloviti 8-) ;-) Jinak v práci práce nad hlavu, ale nestěžuji si. Jsem ráda že ji mám :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak třeba piškoty jsem namočila celé do té kávy a ony se měly dát krajem aby to nasálo a spoustu dalších věcí co si nepamatuju, byla o tom reportáž v koření :-)
Jitu, tak já vím že triamisu upeču tam max 1x za život, pokud se povede testovací vzorek tak to bude dobrý a budu jej péci dál. Pokud testovací vzorek prolítne až do popelnice, končím a budu prostě péci tu normoš obyč hrníčkovou buchtu :-D Sem teď dodělala pár daňových přiznání a jdu si protáhnout tělo, sprcha a spánek ;-) Hezký večer všem .... Nevíte někdo co malá Gabi od Lin???? ZDa sou holky doma či ve špitále??? Snad už je to oká a malá má to nejhorší za sebou x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, je super, že zase kouká sluníčko :-) Ivi: OK dej vědět, kdybys teď nedorazila tak bychom vyrazili na tu chatu, než sníh úplně roztaje ;-) ale abych pomalu nezačala rodit :-D Jija: ani jsi nám nenapsala jak se bydlí v bytě? Máš už nějaké fotky na MS? Nevím zda je LIn s malou už doma, ale doufejme že ano. No nemají to holky jednoduché. Ale snad už bude lépe, vzduch j už čitší a dá se dýchat jak byla ta inverze tak to byl hnus! To se dusili všichni.
Profilova fotka
Aktuální včerejší pupík po obědě :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: super bříško, jsi kočanda!!! holky, jinak moc nestíhám, mam doma divocha.. jdu se zkulturnit a asi vyrazime ven. Lun: to je děs jak malá ani v noci moc nespí... ach jo. Vždy se těším na víkend, kdy si po obědě lehnu :-N a pak spím až do večera :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand: a manža aby tě nerušil tak je zamčený na balkoně co? :-D kdy se chystáš do OV?
Profilova fotka
Ahojky, Kat- nevím nevím, jestli ten zítřek neodložíme :-(. mi není 2x nejlíp, ach jo, jsem se tak těšila. ale nerada bych tě nakazila:-( Bříško nádhera x-) Pand- my od pátku spíme relativně dobře. rozhodli jsme se ho naučit naučit usínat samotného.,takže jsme s ním u postýlky. ale už ho nehuštáme, jen sem tam pohladíme,dáme dudel, a do 10ti minut zabere sám. tak se to tím možná i zlepšilo a DNESKA JSME SPALI CELOU NOC x-) x-) x-)
Profilova fotka
Lun: to nevadí tak dorazím v př. týdnu není problém. Jinak super, že dnes jste spali celou noc, to je třeba někam zapsat a oslavit ne? No já jsme zvědavá jak z chvíli dopadnu já. :-|
Profilova fotka
Kat- jj, domluvíme se radši na ten příští týden. oslavit bysme to měli, po roce spal celou noc :-D
Profilova fotka
Lun: OK raději jo, už jistě bude jen krásné jarní počasí tak dáme zase náš okruh. Tak to oslavte, možná se dnešním dnem konečně vše změní a už budete spát všichni jao šípkovky :-)
Profilova fotka
Kat- kéž by mu to vydrželo, byla bych jen a jen ráda. jenže lezou pořád zuby,takže to nebude na dlouho :-S . dáme náš okruh,snad už i tam ten sníh roztaje. jinak mámještě jednu trasu kam chodím, je to k lesu ke hvězdárbně, žádný kopec,rovinka, klídek, krásně se tam jde, sice je to jen taková 15ti minutovka,ale pak to ještě obcházím jinudy a nemusím funět do kopce :-) :-D
Profilova fotka
Tak můžeme i kle hvězdárně mě je to jedno a možná to i přivítám kopce teď nejsou moji kamarádi :-D
Profilova fotka
právě proto ti to říkám:-). vím jaké to je funět v těhu kopce. mi stačil ten náš tady a funěla jsem jak parník a teď s kočárem funím zas :-D
Profilova fotka
No je pravda, v so jsme šli na procházku směr na Fifejdy a šli jsme přes most nad kolejemi jak je Stodolní a ten most nevím proč je celkem dost vysoký cca tak 3- 3,5 patra v domě a já myslela, že lezu na K2 :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D. jj, tomu rozumím :-D. já už pak kopce radši neabsolvovala, pokud jsem nepotřebovala do obchodu. u je to samy kopec,však víš ;-)
Profilova fotka
Lun: já vím, ale nevím kde až máte obchod. Už se těším až se zase uvidíme a pak na jaře/létě dorazíš ty za námi jo? :-)
Profilova fotka
obchod je na kopci :-D já se taky těším až se uvidíme, proto jsem naštvaná,že na mě vlezl jakýsik bacil. no já vždycky jak jsou jarní prázdiny,tak marodím, nechápu, mám to takuž od školy :-N to víš,že za tebou taky dorazíme :-). to už i cestování bue pro mě lepší, budu mít do tramvaje menší kočár,tak to bude jednodušší :-)
Profilova fotka
Lun: tak si nesmíš připouštět že jsou prázdniny ;-)
Profilova fotka
si nepřipouštím. já to prostě nechápu :-D. jdu lehnout s malým,papa
Profilova fotka
Taky jsem se na chvíli našponovala, otevřela jsem si balkon a dýchala čerstvý vzduch, sluníčko mě hřálo do obličeje, nožky si zabalila do ovečky a poslouchala relax hudbu. :-) Teď jsem si přečetla mail od kolegyně a nestačím se divit co se ve "fabrice" děje! :-o =-) :-(
Krásné úterní odpoledne ;-) zdravím z domova. V práci mám napilno - to víte uzavírky, daně apod prostě je toho moc. Navíc zařizování kolem domečku. Včera u nás bylo jaro, sluníčko krásně pražilo prostě paráda, ale dnes?? Je stále opar, sluníčko se nemůže prodrat ven a teplota jen kolem 5st. Prostě jaro je všude u vás ale u nás eee. Jestli sme si to vybrali tak vám tedy nevím =-) |-| |-| |-| A jinak ... termín mého příjezdu do Ovy bude nakonec v březnu - snad Katy vydrží a neporodí ;-) x-) mělo by to být 19.-21.3. a buď bych dojela už ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno. Ale asi spíš už ten čtvrtek. Tak co ženy ... už se těšíte??? :-. :-. :-. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) tak co srazidlo?
Profilova fotka
ahoj holky, katy: v bytě se bydlí dobře, je tady teplo ani by se muselo chodit topit, neotravuje žádná tetka a nemusíme vyhrnovat sníh x-) na MS fotky nemám a vlastně ani nikde jinde, jak pořád jedem na normální film tak to nejde a bráchové mi foťák nechcou půjčovat na jak oni říkají "blbosti" lun: tak jestli Tě budou atakovat nemoci i když už bude mít jarní prázdniny Štěpánek tak to budeš muset místo dovolené vybírat nemocenskou :-N počasí se teď teda na nic, ráno když jdu do práce tak kosa a dneska i děsný vichr a odpoledne abych pomalu cpala bundu do tašky, mohlo by být celý den stejně :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?